Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Sys­te­my jed­ne­go klu­cza

System Master Key bo o nim mowa to nic innego jak kilka zamków lub wkładek otwieranych jednym kluczem. W systemach bardziej złożonych występują również inne dodatkowe podziały. Przykładowo właściciel firmy otwiera swoim klucze całość a firma sprzątająca tylko drzwi wejściowe. Rozwiązań jest bardzo wiele dlatego każdy system jest planowany i wyceniany indywidualnie. Koszt takich pomiarów oraz wyceny to 60,00 zł. Jest on zwracamy w przypadku realizacji zamówienia.

W chwili obecnej systemy wykonujemy na wkładkach takich producentów jak Lob, Gam oraz Wilka.

Są to wkładki w pełnej gamie rozmiarów oraz opcji. Pół-wkładki, wkładki z gałkami lub same głowice które można wymienić przy zamontowanych już u Państwa zamkach typu łucznik. Na miejscu wykonujemy systemy których kombinacje nie przekraczają 2 kluczy. Daje to jednak opcję bardzo szybkiej realizacji zamówienia. Średnio do 2 dni roboczych systemy takie są gotowe do odbioru w naszym sklepie. Systemy bardziej złożone zlecamy bezpośrednio u producentów i czas realizacji to okres do 21 dni.

Ceny systemów składanych u nas na miejscu można sobie obliczyć w bardzo prosty sposób na naszym sklepie internetowym. Do wymienionych powyżej marek producentów i ich produktów należy doliczyć w okolicy 30,00 zł. Jest to średni koszt przekodowania takiego zabezpieczenia pod pożądany klucz. Systemy bardziej złożone wyceniane są indywidualnie jednak w związku z ich budową są znacznie wyższe.
 

Ogólnie rozróżniamy kilka rodzai podziałów samych kluczy :

- klucz główny, generalny przykładowo właściciela firmy który otwiera wszystko

- klucz grupowy gdzie kierownicy mają dostęp do części lub danego piętra budynku

- klucz indywidualny dla pojedynczego pracownika który otworzy tylko drzwi wejściowe i swoje biuro
 

 

Identycznie pod kątem samej budowy systemu można rozróżnić kilka jego wariantów:

- system podstawowy z wkładkami otwieranymi jednym rodzajem klucza

- system zamka centralnego gdzie każdy z użytkowników ma osobny klucz jednak wszyscy wspólnie otwierają np. wkładkę we wspólnej furtce lub klatce. Ich mieszkania mają jednak inne nacięcia na kluczach co powoduje że nie ma możliwości otwarcia nie swojego mieszkania

- systemy mieszane czyli systemy układane według indywidualnych potrzeb. Bardziej złożone i z większą ilością użytkowników a co za tym idzie samych podziałów