Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Awaryjne otwieranie mieszkań

W związku z faktem iż większość usług awaryjnego otwierania mieszkań dotyczy uszkodzonych zamków lub sytuacji gdy klucze zostały zgubione głównie kładziemy nacisk na szybkość wykonania danej usługi. Nigdy nie uszkadzamy samych drzwi a jedynie usuwamy wkład lub zamek który i tak nie nadaje się do dalszego użytkowania. Wykonujemy nasze usługi również dla służb mundurowych oraz komorników. Naprawiamy drzwi po nieudolnych próbach otwarcia lub serwisach osób i firm które często nie mają pojęcia o tym co robią. Główne co wykonujemy to:

- awaryjne otwieranie mieszkań, domów, garaży, i lokali użytkowych

- serwis drzwi antywłamaniowych

- naprawa i wymiana zamków, wkładek, łuczników

- naprawy powłamaniowe

- otwarcie drzwi z uszkodzonym zamkiem wpuszczanym, zamkiem zalanym klejem lub ze złamanym kluczem

 

Jesteśmy jedną z lepiej wyspecjalizowanych ekip serwisowych na terenie Polski. Posiadamy wpisy na listach kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego Komendanta Wojewódzkiego Policji oraz wiele szkoleń i autoryzacji renomowanych firm. Posiadamy własny sklep i magazyn oraz punkt dorabiania kluczy który jesteśmy w stanie otworzyć o każdej porze dnia i nocy. Ma to wielkie znaczenie gdyż po otwarciu wadliwego zamka każde z Państwa chciało by mieć możliwość natychmiastowej wymiany go na nowy i sprawny. Siedzenie w domu przy drzwiach których nie można zamknąć to nic przyjemnego a mało która z firm reklamujących się w internecie wykona takie usługi kompleksowo w całości. Staramy się by ceny produktów w naszym sklepie były konkurencyjne nawet względem wielkogabarytowych marketów choć sam towar o klasę lepszy. Z doświadczenia wiemy już które zamki, wkładki lub modele zabezpieczeń są kiepskiej jakości oraz często się psują, a także te których wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

 

Prowadzimy również serwis wyrobów takich producentów jak Gerda, Wilka, Delta, Kmt, Kfv czy też Dierre. Do większości drzwi są u nas na stanie magazynowym takie podzespoły jak zamki główne, zamki dodatkowe, wkładki lub całe zamki listwowe. Posiadamy również zamki wąskie do stolarki alluminiowej oraz PCV. Bardzo popularne w sklepach i innych obiektach użyteczności publicznej a praktycznie niedostępne na naszym rynku lub których sprowadzenie trwa wiele dni. Cały asortyment możecie Państwo przejrzeć w naszym sklepie internetowym.

 

Nasze usługi wykonujemy 24h/7dni w tygodniu. Wyjątkiem są jednak mieszkania w blokach lub kamienicach gdzie obowiązuje cisza nocna. W tych przypadkach prosimy zawsze klientów o przesłanie zdjęcia samych drzwi z zamontowanymi w nich zabezpieczeniami. Jeśli istnieje możliwość wykonania usługi po cichu to i w tym wypadku przyjedziemy. Jesli jednak wykonanie naprawy lub otwarcia drzwi wymaga hałasu prace takie wykonujemy na zajutrz rano. Standardowo lokale takie otwieramy i serwisujemy tylko w godzinach od 8,00 do 22,00. W przypadku awaryjnego otwierania domów lub innych obiektów gdzie nie stanowi to problemu przyjedziemy o każdej porze dnia i nocy. Bez względu na święta lub dni wolne. Usługi nasze wykonujemy w takich miejscowościach jak Bielsko Biała, Cieszyn, Skoczów, Wisła, Ustroń, Koniaków, Istebna, Korbielów, Zwardoń, Milówka, Węgierska Górka, Jeleśnia, Sucha Beskidzka, Żywiec, Porąbka, Kęty, Andrychów, Wadowice, Oświęcim, Brzeszcze, Czechowice, Pszczyna, Pawłowice lub Jastrzębie.


Frazy po których można nas znaleźć w internecie to otwieranie mieszkania, awaryjne otwieranie, awaryjne otwieranie mieszkań, zatrzaśnięte kluczyki, otwieranie zamków lub otwieranie drzwi.. Usługi wykonujemy w takich miejscowościach jak Bielsko-Biała, Korbielów, Istebna, Koniaków, Zwardoń, Brenna, Łodygowice, Wilkowice, Pietrzykowice, Lipowa, Chybie, Strumień, Pawłowice, Jastrzębie Cieszyn, Pszczyna,  Międzybrodzie, Porąbka, Kęty, Czechowice, Skoczów, Szczyrk, Wisła, Żywiec, Wadowice, Andrychów, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Maków