Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Dorabianie kluczy Bielsko

Klucze samochodowe z immobilizerem i pilotem
 

Klucze samochodowe z transponderem


Dorabianie kluczy mieszkaniowych
Jesteśmy jednym z najlepiej wyspecjalizowanych punktów dorabiania kluczy w Polsce. Posiadamy własne zaopatrzenie dzięki czemu jesteśmy w stanie dorobić najbardziej nietypowe klucze. Te których nie posiadamy z pewnością zostaną sprowadzone na indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów. Dzięki wielu autoryzacjom i szkoleniom bez problemu dorobicie Państwo u nas klucze takich firm jak Lob, Gerda, Wilka, Gam, Dierre, Delta, Kmt, Yeti, Jania, i wiele innych. Poza samym dorabianiem kopii dorabiamy również klucze na podstawie kart kodowych oraz samych zamków.

Dorabianie kluczy samochodowych
Poza wysoko wyspecjalizowanym zapleczem maszynowym posiadamy urządzenia elektroniczne i kodowarki jednych z najlepszych producentów w europie. Kodujemy większość marek dostępnych na naszym rynku takich jak Volkswagen, Skoda, Seat, Ford, Opel, Fiat, Renault, Audi i inne. W większości modeli problemu nie stanowią również piloty. Wykonujemy zarówno same kopie kluczy oraz kart jak również dorabiamy wszystko u klienta bez pośrednio pod pojazd w którym zostały one zgubione. Dotyczy to głównie takich miejscowości jak Cieszyn, Żywiec, Wadowice, Pszczyna, Andrychów, Skoczów, Wisła , Ustroń, Zwardoń, Brenna, Czechowice czy Korbielów. Posiadamy oprogramowania dzięki którym klucze dorabiane są z kodu. Pozwala to by przy kilku letnich pojazdach odtworzyć fabrycznie nowe wymiary. Te możliwości dają nam wszechstronne możliwości by usługi dla Państwa były wykonane na najwyższym poziomie.

Kodowanie breloków zbliżeniowych do domofonów oraz pilotów do bram
Od dłuższego już czasu na naszym rynku a w szczególności w większych aglomeracjach można spotkać breloki zbliżeniowe do domofonów. Poza konwencjonalną wkładką na klucz drzwi otwiera się zbliżając breloczek. Miło jest nam poinformować iż również mamy mozliwość kopiowania takich breloczków. Ponad 90% tego typu modeli zrobicie Państwo na poczekaniu w naszym sklepie. Poza samymi brelokami posiadamy również piloty uniwersalne do bram wjazdowych i garażowych oraz oryginały takich firm jak np. Wiśniowski. Część pilotów kopiowana jest na miejscu a do części załączamy oryginalne instrukcje kodowania ich bezpośrednio przy napędzie.

 

 

Dodatkowo poza standardowymi godzinami pracy istnieje również możliwość otwarcia naszego punktu o każdej porze dnia i nocy. Również w święta i dni wolne. 24H/7dni. Usługa ta jest płatna dodatkowo 90,00 zł jednak daje możliwość wyjścia na Państwa potrzeby bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych.


 

Cen­trum Za­bez­pie­czeń Wla­my­wacz
  Komputerowe Do­ra­bia­nie Klu­czy

Pon - Pt 10.00 - 18.00
tel.: 570 215 164
ul. Ster­ni­cza  (sklep przy blo­ku nr 12)
os. Be­skidz­kie
43-300 Biel­sko­-Bia­ła