Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie auta Wisła Malinka

22-01-2019

Otwarcie auta Wisła Malinka

Wisła malinka a dokładniej stok narciarski klepki, tam nasze pogotowie od zamków dostało zlecenie w sprawie awaryjnego otwierania pojazdu. Jedni z narciarzy po całodniowym szusowanie na stoku udali się do samochodu aby wskoczyć w normalne buty i udać się na odpoczynek do pensjonatu. Po otwarciu auta nie zauważywszy, że klucze leżą w bagażniku jedna z osób zamknęła klapę i w tym momencie całe auto zostało zaryglowane. Pacjentem była Skoda Octavia 3 mimo świeżego rocznika samochodu nasi fachowcy i z takimi autami dają sobie świetnie radę. Auto zostało otwarte a właściciele mogli spokojnie wracać do pensjonatu na ciepły posiłek. 

Naprawa i sprzedaż zamków Bielsko

20-01-2019

Naprawa i sprzedaż zamków Bielsko

Zamki listwowe zwane inaczej zamkami wielopunktowymi do drzwi takich firma jak KFV, KMT, GU, MetalPlast, Roto, Furch, WinkHaus i wiele innych to zamki dosyć skomplikowane. Nie jednokrotnie jeśli drzwi nie są dobrze wyregulowane a taki zamek zostanie uszkodzony nie jesteśmy w stanie go naprawić. W takim wypadku pozostaje tylko wymienić kasetę lub nawet całą listwę na nową. Ceny tych zamków zaczynają się od stu złotych i czasem potrafią sięgać tysiąca. Pamiętajmy, że nie tylko takie zamki powinny działać w drzwiach które są dobrze wyregulowane a rygle nie ocierają o futryny. Najprostszy zamek wpuszczany tak jak skomplikowany zamek listwowy powinien płynnie chodzić a tym samy trafiać bez problemu w otwory w futrynie. Dopiero wtedy i tylko wtedy możemy być pewni długoletniego działania mechanizmu który jest w środku. 

Klucz do Citroena z pilotem

16-01-2019

Klucz do Citroena z pilotem

W Bielsku przy ulicy sterniczej mieści się nasze Centrum Zabezpieczeń gdzie dorabiamy klucze do samochodów. W minionym tygodniu odwiedziła nas Pani z kluczem do swojego citroena gdzie nie działał pilot centralnego zamka. Dorobiliśmy nowy klucz typu scyzoryk oraz zakodowaliśmy w nim immobilizer tak aby oprócz sprawnego pilota auto mogło na nim odpalić. Oprócz kodowania kluczy na naszym punkcie można również wymienić obudowę pilota jeśli stara jest wytarta lub uszkodzona. W przypadku kiedy w pilocie odleciał przycisk również możemy dolutować nowy microstyk.

Otwarcie auta w Czechowicach-Dziedzicach

13-01-2019

Otwarcie auta w Czechowicach-Dziedzicach

W jeden z zimowych wieczorów dostaliśmy telefon w sprawie otwarcia Volkswagena Tuarega w Czechowicach obok Bielska. Na miejscu okazało się, iż klient posiadał przy sobie dwa komplety kluczy a mimo wszystko auta nie dało się otworzyć. Zamek przymarzł a komputer naszpikowany najnowszą elektroniką zawiesił się ledwo przy -5°C. Nasza ekipa serwisowa i w tym przypadku poradziła sobie z otwarciem tego pojazdu. Pogotowie zamkowe które mieści się w Bielsku-Białej dojeżdża również do wszystkich miejscowości w okolicy takich jak: Pszczyna, Wisła, Ustroń, Żywiec, Jeleśnia, Zwardoń, Kęty i Szczyrk.

Dwa samochody bez kluczy

10-01-2019

Dwa samochody bez kluczy

Jeden dzień a dokładniej wieczór i dwa telefony odnośnie zgubionych kluczy do auta. Jak się okazało mieliśmy do dorobienie od podstaw dwie te same marki samochodu: Seat Ibiza, różnica była jednak w latach produkcji. Pierwszy pojazd do którego dorobiliśmy klucze był produkowany w latach 2003 a usługa została wykonana w Ochabach. Drugi pojazd z 2005 roku mieścił się w Czechowicach-Dziedzicach. Nasze pogotowie zamkowe dojeżdża do klienta nawet w promieniu 200km. Często nasze usługi wykonujemy również na terenie Czech czy Słowacji.

Policja i sąsiad na straży bezpieczeństwa.

06-01-2019

Policja i sąsiad na straży bezpieczeństwa.

Któregoś dnia od jednego z naszych Klientów, usłyszeliśmy następujące pytanie – „skąd pomysł na nazwę waszej firmy? Włamywacz.pl to dość dwuznaczna propozycja nieprawdaż?”. Nasza odpowiedź „my się przecież wielokrotnie musimy włamywać tyle, że legalnie i za pozwoleniem samego właściciela”, choć równie dwuznaczna, wystarczyła, by zaspokoić ciekawość zainteresowanego. Bardzo lubimy naszą pracę i kontakt z ludźmi, czasami jednak przytrafiają nam się tzw. skomplikowane relacje. Na szczęście równie często zdarzają się sytuacje zabawne, które chętnie wspominamy. Ponieważ nasze pogotowie zamkowe funkcjonuje na rynku już długi czas, ciekawych historyjek uzbierało się co niemiara. Zdecydowaliśmy się podzielić z Państwem dwiema, które wyjątkowo głęboko zapadły nam w pamięć. Przyjmując zlecenie na awaryjne otwieranie samochodu, nie wiemy z kim mamy do czynienia. Każdego Klienta obsługujemy profesjonalnie, wierząc w jego...

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie Ustroń

03-01-2019

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie Ustroń

W miejscowości Ustroń koło Bielska-Białej dostaliśmy zlecenie na otwarcie samochodu marki Addi A4 z 2010 roku. Sytuacja była o tyle skomplikowana, że klucze od omawianego samochodu zostały zgubione. Na miejscu mieliśmy zakodować zupełnie nowe. Kiedy to przyjechaliśmy na miejsce i samochód został awaryjnie otwarty ku uciesze naszego klienta klucze zapasowe były w środku. Cała sytuacja skończyła się tylko na otwarciu samochodu a Klient nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z dorobieniem pilota.

Zgubione klucze Czechowice-Dziedzice

26-12-2018

Zgubione klucze Czechowice-Dziedzice

Tuż przed świętami w niedzielę dostaliśmy zlecenie w sprawie dorobienia nowych kluczy. W Czechowicach-Dziedzicach klient zgubił kluczyki od swojego opla corsy d z 2009 roku. Po dotarciu na miejsce otwarliśmy auto a następnie zdekodowlaiśmy zamek w celu komputerowego dorobienia części mechanicznej. Po tej czynności nasi serwisanci wrócili do naszego centrum zabezpieczeń, który mieści się w Bielsku alby dociąć grot i zabrać ze sobą kodowarki. Ostatnią czynnością było zakodowanie immobilizera oraz pilota  w samochodzie klienta. Czas w jakim zlecenie zostało wykonane to niespełna 2 godziny w tym podwójny dojazd do Czechowic.

Klucz z pilotem Ford Galaxy

23-12-2018

Klucz z pilotem Ford Galaxy

Na naszym punkcie usługowym dorabiamy przede wszystkim klucze samochodowe. Kodowanie immobilizerów a także pilotów odbywa się do większości marek samochodwych. Tym razem przyjechał do nas klient z Fordem Galaxy z 2008 roku. Do tego samochody można dorobić zarówno klucz z samym czipem jak również klucz typu scyzoryk z transponderem i pilotem. Ten drugi jest droższą opcją ponieważ posiada elektronikę odpowiedzialną za otwieranie i zamykanie auta. Jest to na pewno tańsza opcja niż dorabianie klucza od zera w przypadku utraty ostatniego klucza. 

Serwis zamków Szczyrk

20-12-2018

Serwis zamków Szczyrk

Nasze pogotowie zamkowe działa również na terenie miejscowości turystycznych takich jak Wisła, Ustroń, Szczyrk,Istebna, Koniaków, Zwardoń a nawet Korbielów i Kocierz. Awaryjnie otwieramy samochody a ponadto mobilnie dorabiamy klucze z immobilizerem w przypadku zgubienia ich na stoku. Niejednokrotnie turyści potrafią zatrzasnąć swoje klucze w bagażniku na narty dlatego też świadczymy otwieranie ''boxów dachowych''. Staramy się sprostać wszystkim sytuacją dlatego też wyjmowanie złamanych kluczy z zamka lub stacyjki nie stanowi dla nas problemu. Wiemy też, że temperatury ujemne sprzyjają serii niefortunnych zdarzeń również w przypadku uszkodzonych zamków domowych wpuszczanych i nawierzchniowych. Jesteśmy do dyspozycji całodobowo również w niedziele i święta. 

1 2 3 4 5