Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki do drzwi Bielsko

29-09-2023

Zamki do drzwi Bielsko

W naszym punkcie stacjonarnym oprócz usług związanych z kluczami samochodowymi znajdziesz u nas również wszelkiego rodzaju zamki do drzwi od wkładek po zamki starego typu i zamki listwowe, wielopunktowe. Potrzebujesz wymienić swój zamek na nowy? Przywieź do go nas a dobierzemy odpowiedni.

Klucz na podstawie zamka samochodowego

27-09-2023

Klucz na podstawie zamka samochodowego

Nadal sporo osób nie dorabia kluczy zapasowych i dochodzi niestety do sytuacji zgubienia ostatniego klucza i braku możliwości odpalenia samochodu. Oprócz zapasowych kluczy dorabiamy również klucze od tzw. "zera" kiedy samochodów już nie posiada żadnego klucza. Na podstawie zamka dorobimy klucz, który również będzie działał w stacyjce i zakodujemy nowy immobilizer aby znow dało się odpalać samochód,

Drugi klucz Opel Corsa C

26-09-2023

Drugi klucz Opel Corsa C

Nie potrzebujesz pilota do zdalnego otwierania w swoim samochodzie, i nie przeszkadza Ci otwieranie zamka w drzwiach? Część klientów decyduję się na dorobienie samego klucza z immobilizerem bez pilota. Jest to jak najbardziej dobry ruch, ponieważ najważniejsze jest posiadanie drugiego klucza z immobilizerem na wypadek jak jeden klucz by  się zgubił lub zniszył. Dzisiejszy klient mimo zepsutego pilota do swojego samochodu przyjechał do naszej  firmy po drugi klucz z samym immobilizerem. Zależało mu na posiadaniu dwóch sprawnych kluczów, które otworzą zamek w drzwiach i odpalą samochód

Nie działający przycisk pilota

25-09-2023

Nie działający przycisk pilota

Przestał działać w twoim kluczu samochodowym jeden z przycisków? Dla nas taka sytuacja nie stanowi żadnego problemu. Przywieź do nas swój pilot do samochodu w celu naprawy. Wymieniamy przyciski oraz obudowy kluczy samochodowych. A jeżeli posiadasz tylko jeden klucz na miejscu dorobimy zapasowy klucz z immobilizerem.

Zgubione klucze Toyota Bielsko

24-09-2023

Zgubione klucze Toyota Bielsko

W ostatnim miesiącu dostaliśmy telefon aby dorobić nowy klucz do Toyoty Rav4 gdzie zostały zgubione wszystkie klucze. Nasz serwis mobilny, który dorabia klucze na miejscu u klienta przyjął zlecenie i udał się pod wskazany adres. Po przyjeździe w przeciągu 20minut klucz został dorobiony i zakodowany a klient mógł dalej jeździć swoim samochodem. Jeśli Ty zgubisz klucze nie panikuj zadzwoń do nas a my dorobimy klucze do Twojego samochodu. Programujemy i dorabiamy większość kluczy dostępnych na rynku światowym.  

Serwis zamka garda Bielsko

23-09-2023

Serwis zamka garda Bielsko

Nasze usługi ślusarskie to między innymi gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis zamków i drzwi Gerda. Jeśli masz problem z kluczem który nie chce wejść do zamka albo nie da się nim otworzyć drzwi to nasza firma pomoże uporać się z problemem. W przypadku zamków antywłamaniowych, które zostały uszkodzone jesteśmy w stanie wymienić je na nowe dając nowe wkładki z kluczami w zestawie. Dodatkowo zajmujemy się serwisem drzwi w tym ich regulacją aby mogły się poprawnie otwierać i zamykać.

Dorobienie klucza z pilotem Fiat Bravo

22-09-2023

Dorobienie klucza z pilotem Fiat Bravo

Kodowanie kluczy samochodowych z pilotami! Zapraszamy Cie do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Dorobisz u nas klucz zapasowy z pilotem w ciągu godziny, jak również naprawisz u nas swój pilot do samochodu. Zajmujemy się profesjonalnie wymianą obudów kluczy, wymianą mikroprzełączników i dorabianie złamanych kluczy samochodowych.

Klucze samochodowe naprawiaj u specjalistów

21-09-2023

Klucze samochodowe naprawiaj u specjalistów

Nigdy nie używaj kleju szybkoschnąsego do naprawy przycisków na płytce elektronicznej pilota. Dzisiejszy klient przyszedł do nas z kluczem do samochodu Opel w zepsutym przyciskiem, który po uszkodzeniu mikroprzełącznika próbował go skleić klejem. Niestety taka naprawa może tylko i wyłącznie wyrządzić więcej szkód. Zepsuje CI się klucz, przywieź go do naszej firmy. Na co dzień nasi pracownicy zajmują się naprawą kluczy samochodowych od wymian obudów i przycisków po dorabianie złamanych kluczy.

Pilot scyzoryk Ford

20-09-2023

Pilot scyzoryk Ford

Posiadasz w swoim fordzie oryginalny klucz z pilotem w wersji sztywnej z wystającym grotem, a jesteś na etapie dorabiania nowego klucza? U nas dorobisz klucz z pilotem w nowszej wersji scyozrykowej. Nie potrzebujesz drugiego klucza z pilotem? Istnieje możlwiość dorobienia samego klucza z immobilizerem bez pilota.

Nowy, w pełni działający klucz z pilotem do twojego samochodu

18-09-2023

Nowy, w pełni działający klucz z pilotem do twojego samochodu

W dzisiejszym dniu przyjechał do nas klient, któremu słabo działał pilot w peugocie. Niestety przy próbie wymiany baterii i obudowy przez inną firmę klucz został całkiem uszkodzony i pilot nie działał w ogóle. Nie było już możliwości naprawienia tego klucza. W naszym sklepie został dorobiony pełny działający klucz z immobilizerem i pilotem, a stary klucz został jako zapasowy.