Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Złamany klucz Honda Accord

24-04-2024

Złamany klucz Honda Accord

Twój klucz do Hondy zaczyna pękać w miejscu mocowania grotu? Z takimi usterkami mamy do czynienia codziennie. Przywieź do naszej siedziby klucz. Wymienimy obudowę i przełożymi pilota i immobilizer do nowej obudowy. Chcesz sam próbować naprawić taki klucz? Nie ryzykuj. Zaufaj specjalistom. Szklany immobilizerem umieszczony w obudowie łatwo można uszkodzić podczas wymiany a co za tym idzie unieruchomić samochód. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w naprawach takich kluczy.

Otwarcie zamka podklamkowego Pszczyna

21-04-2024

Otwarcie zamka podklamkowego Pszczyna

Jeśli posiadasz drzwi z zamkiem podklamkowym i zgubiłeś klucze lub zatrzasnąłeś je w środku mieszknia i wyszedłeś bez klucza wybierz numer do naszrgo serwisanta 533444600 niezwłocznie przyjmieny zlecenie zaraz po wycenie i udamy się pod wskazany adres w celu otwarcia drzwi tak jak ostatnim razem u klientki z miejscowości obok Pszczyny. Wszytskie zlecenia odnoścnie drzwi i wkładek domowych wyceniamy na podstawie zdjęcia tak aby klient znał cenę usługi jeszcze przed przyjazdem serwisanta. Taka wycena trwa niespełna minutę dlatego nie przedłuża to czasu, który dla klienta jest ważny. 

Serwis drzwi oraz zamków Bielsko i okolice

20-04-2024

Serwis drzwi oraz zamków Bielsko i okolice

Zajmujemy się pełną regulacją drzwi antywłamaniowych, serwisem zamków i wkładek oraz ich wymianą. Nasi serwisanci z pogotowia zamkowego które mieści się na osiedlu beskidzkim w Bielsku są do dyzpozycji nawet 7 dni w tygodniu. Jeśli chcesz wymienić wkładkę na nową albo wymienić zamek wpuszczany zespolony listwowo skontaktuj się z nami pod numerem telefony 533-444-600.

Klucz z pilotem Nissan Qashqai i regeneracja stacyjek

22-04-2024

Klucz z pilotem Nissan Qashqai i regeneracja stacyjek

Standardowe klucz z immobilizerem i pilotem do samochodów Nissan między innymi model Qashqai dorobisz u nas na miejscu. Przypadłością stacyjek w tych samochodach po latach użytkowania są wyrabiające się elementy wkładki stacyjki. Jeżeli zauważysz, że masz problem z wkładaniem i wyciąganiem klucza ze stacyjki, potrzebna jest regeneracja stacyjki i klucza. Z takiej usługi również skorzystasz w naszym sklepie.

Wkładki bębenkowe do zamków RIM Fana

19-04-2024

Wkładki bębenkowe do zamków RIM Fana

W naszym sklepie stacjonarnym posiadamy wszelkiego rodzaju zamki oraz wkładki do drzwi, jak również wkładki bębenkowe stosowane w zamkach nawierzchniowych. Oprócz standardowych wkładek do większości zamków na rynku posiadamy wkładki do zamków Fana, między innymi modele Fana 1ZDB, WB1 i WZM. Potrzebujesz zamków lub wkładek bębenkowych? Zapraszamy do kontaktu.

Kodowanie kluczy Opel Meriva B

18-04-2024

Kodowanie kluczy Opel Meriva B

Kolejny zadowolony klient wyjeżdża z nowym kluczem z immobilizerem i pilotem. Klient posiadał dwa pełne klucze, jeden w scyzoryku, drugi zapasowy już z psującą się obudową sztywny klucz z pilotem. Po zgubieniu jednego klucza, klient nie chciał ryzykować i od razu odwiedził nasz sklep. Sprawdź sam czy posiadasz zapasowy klucz do swojego samochodu. Jeżeli gdzieś się zagubił i został Ci jeden klucz zapraszamy!

Obudowy kluczyków samochodowych Nissan

17-04-2024

Obudowy kluczyków samochodowych Nissan

Twoja obudowa zaczyna się psuć? Zaczyna pękać obudowa, grot zaczyna luźno latać w kluczu? A może po prostu jest już mocno wytarta i chciałbyś wymienić obudowę aby znowu wyglądała jak nowa? Przywieź ją do nas. Na miejscu posiadamy obudowy kluczy do wszystkich marek samochodowych. Wymiana obudowy odbywa się na miejscu.

Dorobienie klucza z pilotem Peugeot 2008

16-04-2024

Dorobienie klucza z pilotem Peugeot 2008

Sprowadziłeś samochód zza granicy tylko z jednym kluczem? Nie zwlekaj z dorobieniem klucza zapasowego. Zgubienie ostatniego klucza wiąże się z wysokimi kosztami. Jeżeli kupujesz samochód i przy oględzinach dostajesz dwa klucze, sprawdź działanie obu. Zdarza się, że klienci przyjeżdżają po zakupie samochodu z dwoma kluczami, ale jeden z nich nie działa. Najczęściej jest to klucz od innego samochodu. Niektórzy sprzedający stosują taką technikę, aby np. kupujący nie negcjował ceny, ponieważ samochód "posiada" dwa klucze.

Zgubiony grot klucza

15-04-2024

Zgubiony grot klucza

Uszkodziła Ci się obudowa klucza i zgubiłeś grot? Z takimi sytuacjami również mamy do czynienia. Jeżeli został Ci jeszcze jeden klucz, to najłatwiej będzie przywieźć do nas pozostałości klucza z pilotem i drugi klucz na podstawie, którego dotniemy nowy grot, a elektronikę z pilota włącznie z immobilizerem przełożymy do nowej obudowy. Natomiast jeżeli był to twój jedyny klucz i nie masz zapasowego, skontaktuj się z nami. Dorabiamy klucze na podstawie zamków i stacyjek.

Regulacja drzwi i futryn Cieszyn

14-04-2024

Regulacja drzwi i futryn Cieszyn

Jeśli masz problem z zamykaniem się drzwi, przy próbie otwarcia coś przeskakuje w zamku albo drzwi nie zamykają się do końca to skontaktuj się z naszym pogotowiem od zamków a ślusarz przyjedzie na miejsce i wykona regulację drzwi wraz z ustawieniem zawiasów. Usługi ślusarskie to dodatkowy odłam naszej firmy, który zajmuje się pomocą w przypadku wymiany zamków oraz usług związanych z drzwiami, zawiasami czy futrynami.