Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie zamka Dierre oraz serwis Bielsko-Biała

26-03-2023

Otwarcie zamka Dierre oraz serwis Bielsko-Biała

Często w przypadku drzwi dierre dochodzi do sytuacji kiedy kluczem nie można otworzyć zamka, mało tego klucz nawet nie chce się przekręcić. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz otworzyć drzwi zadzwoń po naszego ślusarza. Otwieramy i serwisujemy wszystkie drzwi i zamki dierre. Jeśli posiadasz inne drzwi antywłamaniowe z którymi masz problem nasza firma również je awaryjnie otworzy i przeprowadzi przegląd serwisowy. W ofercie serwisujemy większość drzwi antywłamaniowych: Gerda, Dierre, KMT, Winkhaus, Porta, Roto, i inne

Zgubione klucze do zamka wpuszczanego

25-03-2023

Zgubione klucze do zamka wpuszczanego

Otwieramy zamki atestowane, wkładki klasy C ale również zwykłe zamki wpuszczane na klucze podklamkowe. Jeśli zgubiłeś ostatni klucz na terenie Bielska lub okolic zadzwoń pod nasz numer alarmowy a serwisant przyjedzie na miejsce i bezinwazyjnie otworzy drzwi. W przypadku nowszych modeli zamków jest możliwość wymiany na nowy z kompletem kluczy w zestawie. Nasze pogotowie zamkowe działa na terenie ślaska i małopolski. 

Brak przycisków w kluczu Opel

24-03-2023

Brak przycisków w kluczu Opel

Dopiero co kupiony samochód a już taka przygoda. Brak przycisków na obudowie klucza do samochodu. Dla naszej firmy to nie problem. 20 minut, a klientka mogła znowu otwierać i zamykać zdalnie swój nowo nabyty pojazd. Wymieniona została obudowa wraz z przełożeniem immobilizera z pilotem i docięty nowy grot z wymiarami fabrycznymi aby posłużył na kolejne lata.

Regeneracja stacyjki Fiat Panda

23-03-2023

Regeneracja stacyjki Fiat Panda

Oprócz dorabiania samych kluczy samochodowych w naszym sklepie istnieje również możliwość naprawy (regeneracji) stacyjki samochodowej. Ta procedura wymaga jest zazwyczaj po częstym, długotrwałym wkładaniu i wyciąganiu kluczyka ze stacyjki. Elementy metalowe jak i sam grot wyrabiają się przez co nie układają się w stacyjce jak powinny i początkowo coraz ciężej przekręca się stacyjkę, aż dochodzi do momentu całkowitego jej zablokowania. Razem z regeneracją stacyjki dorabiany jest nowy grot lub klucz z miejscem pod immobilizer.

Dorabianie pilotów do samochodów Mazda

22-03-2023

Dorabianie pilotów do samochodów Mazda

Kolejny zadowolony klient wyjechał z zapasowym kluczem z immobilizerem i pilotem do swojego pojazdu. Tym razem nowy klucz posiada inny wygląd niz klucz oryginalny. W tym przypadku jest to duże udogodnienie, poniewaz oryginalne klucze są dzielone na dwie części co może spowodować, że z biegiem czasu wyrobiona obudowa potrafii się rozłączyć, przez co łatwo zgubić część odpowiedzialną za odpalenie samochodu. W naszych kluczach taki problem nie występuje.

Klucz z pilotem do samochodu Citroen C4

21-03-2023

Klucz z pilotem do samochodu Citroen C4

Może i Ty również posiadasz samochód, ale klucz z pilotem przestał działać i został tylko klucz z immobilizerem? Taka sytuacja spotkała naszego klienta. Nie zwlekając klient jak najszybciej przyjechał i dorobił klucz z immmobilizerem i pilotem. Pamiętaj. Zgubienie ostatniego klucza do samochodu wiąże się z wysokimi kosztami przywrócenia klucza z immobilizerem

Zapasowy Klucz Iveco Compa 2013

20-03-2023

Zapasowy Klucz Iveco Compa 2013

Samochód wycieczkowy do przewozu ludzi przede wszystkim powinien posiadać zapasowy klucz z immobilizerem. Nigdy nie wiadomo jakie przygody czekają po drodze, a przede wszystkim kilkaset kilometrów od domu. Przygotuj swój samochód do podróży ale przed wyjazdem zapraszamy po zapasowy klucz z immobilizerem, aby w nagłych przypadkach takich jak choćby złamanie klucza, była możliwość odpalenia pojazdu drugim kluczykiem.

Otwarcie bramy garażowej Cieszyn

19-03-2023

Otwarcie bramy garażowej Cieszyn

Posiadasz garaż w którym zamek odmówił współpracy i nie chce się otworzyć? Wkładka zaczyna się krecić w kółko a drzwi nie chcą się odryglować? Nie czekaj aż będziesz potrzebował awaryjnego otwarcia drzwi tylko zadzoń po naszego serwisanta. Włamywacz zajmuje się również wymianą zamków i wkładek na miejscu u klienta. Otwieramy drzwi domowe, garażowe ale również drzwi do biura czy sklepu które posiadają najwyższe atesty. 

Otwieranie drzwi Żywiec

18-03-2023

Otwieranie drzwi Żywiec

Otwarcie zamka w miejscowości Żywiec. Usługa polegała na otwarciu wkładki która była zblokowana oraz wymianie zamka na nowy, tak aby klient mógł przekazać klucze najemcy. Jeśli masz zamek który powoli zaczyna się haczyć lub zacinać zadzwoń a nas a my przyjedzimy na miejsce i wykonamy usługę wymiany.

Regeneracja stacyjki Ford Transit

17-03-2023

Regeneracja stacyjki Ford Transit

Samochody typu Ford Transit wykorzystywane są przede wszystkim w transporcie, przez co dziennie potrafi być odpalany po kilkanaście do kilkudziesięciu razy, co powoduje mocne zużycie się klucza oraz zapadek z biegiem czasu. Po czasie zaczyna się coraz ciężej przekręcać stacyjka aż w końcu może dojśc do całkowitego jej zablokowania. Nie zawsze pomaga samo dorobienie klucza. Wymagana jest przede wszystkim wymiana podzespołów w stacyjce jak i dorobienie klucza z wymiarami fabrycznymi.