Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Awaryjne otwieranie samochodów

Masz problem z otwarciem swojego samochodu? Zatrzaśnięte lub zgubione klucze? To właśnie dla Ciebie świadczymy całodobowo usługi awaryjnego otwierania samochodów. Jesteśmy firmą która specjalizuję się w tej branży już od kilkunastu lat. Posiadamy specjalistycznie wyposażone pojazdy w najbardziej profesjonalne narzędzia. Nasi pracownicy rok w rok podnoszą swoje kwalifikacje na międzynarodowych spotkaniach i branżowych szkoleniach posiadając tym samym wszelkie pozwolenia Policji oraz ABW.. Pracujemy 24h/7 dni bez ograniczenia kilometrowego. Pomożemy ci zarówno w przypadkach aut starszych, zabytkowych jak również najnowszych pojazdach klas premium takich jak Lexus, Mercedes, Audi, Bmw, Porsche Maserati, Tesla, Bentley i inne. Dodatkowo otwieramy również większość pojazdów ciężarowych min Volwo, Daf, Renault i inne. Głównie skupiamy się by pojazdy te otwierać typowo poprzez zamek. Bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Zdobyte przez nas doświadczenie i wyczucie pozwala uniknąć pociętych uszczelek, pogiętych drzwi lub zdewastowanych zamków i porysowanego lakieru tak jak ma to miejsce w przypadku większości firm reklamujących się na naszym rynku. Bardzo często przyjeżdżamy do takich właśnie sytuacji gdzie pomoc sąsiada złotej rączki lub zadziwiająco taniej firmy spowodowały dużo większe uszkodzenia. Poza samym otwieraniem samochodów wykonujemy również kompleksowe usługi w przypadku zagubienia kluczy. 70% pojazdów jesteśmy w stanie zrobić u Państwa na miejscu dorabiając klucze machaniczne oraz kodując piloty i immobilizery. W niektórych przypadkach nie musimy nawet demontować zamków. Centrum zabezpieczeń w Bielsku Białej oraz dorabianie kluczy które również prowadzimy pozwalają nam wykonywać takie usługi w pełni kompleksowo i najszybciej jak to możliwe. Pisząc w skrócie główne usługi jakie wykonujemy to :

- awaryjne otwieranie samochodów oczywiście bez jakichkolwiek uszkodzeń

- wyjmowanie złamanych kluczy z zamków i stacyjek oraz ich ponowne dorabianie i regeneracja

- otwieranie bagażników i relingów dachowych z opcją natychmiastowego dorobienia kluczy do nich

- naprawa, serwis i regeneracja zamków i stacyjek

- dorabianie kluczy do zamków i stacyjek gdzie zostały one zgubione

- programowanie czipów, immobilizerów, pilotów w kluczach oraz kart

- otwarcie pojazdów z uszkodzonym zamkiem

- otwieranie samochodu z rozładowanym akumulatorem


Frazy po których można nas znaleźć w internecie to otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie, awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie samochodu, zatrzaśnięte kluczyki, otwieranie zamków, otwieranie drzwi lub otwieranie auta. Usługi wykonujemy w takich miejscowościach jak Bielsko-Biała, Cieszyn, Pszczyna, Żywiec, Wadowice, Andrychów, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Maków, Międzybrodzie, Porąbka, Kęty, Czechowice, Skoczów, Szczyrk, Wisła, Korbielów, Istebna, Koniaków, Zwardoń, Brenna, Łodygowice, Wilkowice, Pietrzykowice, Lipowa, Chybie, Strumień, Pawłowice, Jastrzębie