Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Sys­te­my jed­ne­go klu­cza

System Master Key bo o nim mowa to nic innego jak kilka zamków lub wkładek otwieranych jednym kluczem. W systemach bardziej złożonych występują również inne dodatkowe podziały. Przykładowo właściciel firmy otwiera swoim klucze całość a firma sprzątająca tylko drzwi wejściowe. Rozwiązań jest bardzo wiele dlatego każdy system jest planowany i wyceniany indywidualnie. Koszt takich pomiarów oraz wyceny to 60,00 zł. Jest on zwracamy w przypadku realizacji zamówienia.

W chwili obecnej systemy wykonujemy na wkładkach takich producentów jak Lob, Gam oraz Wilka.

Są to wkładki w pełnej gamie rozmiarów oraz opcji. Pół-wkładki, wkładki z gałkami lub same głowice które można wymienić przy zamontowanych już u Państwa zamkach typu łucznik. Na miejscu wykonujemy systemy których kombinacje nie przekraczają 2 kluczy. Daje to jednak opcję bardzo szybkiej realizacji zamówienia. Średnio do 2 dni roboczych systemy takie są gotowe do odbioru w naszym sklepie. Systemy bardziej złożone zlecamy bezpośrednio u producentów i czas realizacji to okres do 21 dni.

Ceny systemów składanych u nas na miejscu można sobie obliczyć w bardzo prosty sposób na naszym sklepie internetowym. Do wymienionych powyżej marek producentów i ich produktów należy doliczyć w okolicy 30,00 zł. Jest to średni koszt przekodowania takiego zabezpieczenia pod pożądany klucz. Systemy bardziej złożone wyceniane są indywidualnie jednak w związku z ich budową są znacznie wyższe.
 

Ogólnie rozróżniamy kilka rodzai podziałów samych kluczy :

- klucz główny, generalny przykładowo właściciela firmy który otwiera wszystko

- klucz grupowy gdzie kierownicy mają dostęp do części lub danego piętra budynku

- klucz indywidualny dla pojedynczego pracownika który otworzy tylko drzwi wejściowe i swoje biuro
 

 

Identycznie pod kątem samej budowy systemu można rozróżnić kilka jego wariantów:

- system podstawowy z wkładkami otwieranymi jednym rodzajem klucza

- system zamka centralnego gdzie każdy z użytkowników ma osobny klucz jednak wszyscy wspólnie otwierają np. wkładkę we wspólnej furtce lub klatce. Ich mieszkania mają jednak inne nacięcia na kluczach co powoduje że nie ma możliwości otwarcia nie swojego mieszkania

- systemy mieszane czyli systemy układane według indywidualnych potrzeb. Bardziej złożone i z większą ilością użytkowników a co za tym idzie samych podziałów


 

Pomiar systemu u klienta

Koszt takiego pomiaru uzależniamy od ilości wkładek :
systemy do 10 wkładek – 300,00zł
systemy do 20 wkładek – 500,00zł
systemy do 30 wkładek – 600,00zł
systemy powyżej 30 ustalamy indywidualnie
Całkowita kwota pomiaru jest zwracana klientowi w momencie realizacji danego systemu.

Cena takiego pomiaru zawiera pełne doradztwo w zakresie dostępnych na naszym rynku zabezpieczeń. W związku z faktem iż jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem większości renomowanych firm możemy zaproponować bardzo bogatą gamę zamków, wkładek lub kłódek w różnorodnych cenach. Zawsze kierujemy się jednak doborem odpowiednich zabezpieczeń pod drzwi i okucia które zastaniemy u klienta. Cały pomiar przesyłany jest klientowi w formie elektronicznej. Uwzględnia on zarówno wszystkie wkładki jak również użytkowników i przypisane im przydziały dostępu do pomieszczeń.

 

Wycena, wybór oraz czas realizacji

Wycenę całości systemu wraz z kosztami montażu przygotowujemy po dokonaniu powyższych pomiarów. Uwzględniamy tam stopień zabezpieczenia, długości wkładek, ich kolory, opcje z gałkami lub funkcje bezpieczne dla osób starszych. Duże znaczenie ma też ilość punktów i użytkowników ponieważ im bardziej skomplikowany system tym dłuższy czas jego rozpisania i realizacji. W większości przypadków propozycje kilku różnych firm jesteśmy w stanie przedstawić w ciągu 48 godzin od zakończenia pomiarów. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia któregoś z nich możemy przystąpić do realizacji. Systemy z podziałami do 2 różnych użytkowników montujemy sami na miejscu co sprawia że są one gotowe w czasie nie dłuższym niż 5 dni roboczych. Przy systemach bardziej rozbudowanych, a co za tym idzie skomplikowanych w budowie termin może wzrosnąć do 21 dni. Warunkiem przystąpienia do realizacji jest wpłata 60% wartości całego systemu na podstawie wystawionej przez nas proformy. Faktura ta uwzględnia odjęty już koszt pomiarów opisany w punkcie pierwszym.

 

Montaż u klienta

Termin oraz warunki montażu zawsze uwzględniamy indywidualnie z klientem. Nasz serwis pracuje 24h na dobę, 7dni w tygodniu co sprawia że nie ma dla nas problemu dostosować się do najbardziej wymagających zleceniodawców. Po zamontowaniu systemy w całości oraz sprawdzeniu go przez klienta rozliczamy całość zamówienia przekazując tym samym końcową fakturkę oraz nowe klucze.