Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Opinie klientów

Napisz opinię

Przedstawiamy opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.


Serwis na 5! Panowie serwisanci przyjechali do Osieka otworzyli mojej dziewczynie samochód i zaproponowali zapasowy klucz do auta. Teraz sytuacja jest opanowana :-)

Andrzej z Osieka
30-01-2024


Szczerze polecam bardzo miłego Pana który naprawił mi pilota samochodowego, odpadł mi przycisk i nie mogłam otwierać samochodu. Teraz wszystko działa

Monika :)
13-01-2024


Auto otwarte bardzo sprawie od zamka, szybki dojazd i cena tez ok.

Audi
31-12-2023


Polecam pana pracującego tam szybka dobra i konkretną obsługa i naprawa

Grzegorz
05-12-2023


Opinia krótka ale treściwa, jestem bardzo wdzięczna za pomoc przy otwarciu samochodu i dojeździe do Żywca. Ania

Ania
04-11-2023


Chciałbym podziękować za pomoc.Pełen profesjonalizm szybkie działanie obsługa na najwyższym poziomie. Autoryzowany service powiedział że nie są w stanie otworzyć samochodu... a jednak się da i to sprawnie szybko i bez marudzenia. Polecam !!!!!!

Marcin Słota
28-08-2023


Zgubiliśmy klucze od samochodu osobowego przez co nie mogliśmy otworzyć ani uruchomić samochodu. Na moje szczęście w google znalazłem tą firmę, która zajęła się wszystkim. Panowie otwarli auto i dorobili nowe klucze. Mogę polecić za szybkość i skuteczność.

Antoni Baranowski
21-08-2023


Bardzo dziękuję za pomoc. Super firma która po zgłoszeniu praktycznie w trybie natychmiastowym przybyła na miejsce.Panowie otworzyli zamkniete klucze w samochodzie.Uratowali nam normalnie życie bo byliśmy z drugiego końca Polski.Serdecznie polecam.

Dorota Kłopocka
12-08-2023


Pełny profesjonalizm, bardzo szybko usunięta awaria..Polecam usługi tej firmy.

Sławomir
11-08-2023


Tak... ja zatrzasnąłem klucze w samochodzie, żona miała mieć zapasowe ale oczywiście były już w bagażniku z walizkami. Dziękuje za uratowanie wyjazdu i otwarcie samochodu bez wybijania szyby jak to mi zaproponował pewien Pan z punktu dorabiania kluczy w Czechowicach-Dziedzicach. Z tej firmy w Bielsku przyjechało dwóch panów do Pszczyny i bardzo szybko otworzyli samochód. Cena nie należała do niskich ale zostałem poinformowany już na początku o koszcie całkowitym. Nie wiedziałem, że istnieje taka firma a tym bardziej nie spodziewałem się takiego profesjonalizmu. Po wykonaniu telefonu infolinia z informacją o nagrywaniu rozmów szok... Odbiera osoba dosyć stanowcza aczkolwiek cierpliwa i chyba przeszkolona na kontakt z klientem. Wypytała o markę i model samochodu, rok produkcji i umiejscowieniu kluczy po czym podała kwotę i czas usługi. Serwis miał być do 30minut na miejscu i tak też było! Dziękuje i pozdrawiam Jan z Katowic.

Jan
04-08-2023

Napisz opinię