Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Montaż, serwis i wymiana zamków

Pogotowie zamkowe Bielsko-Biała

Zamek to podstawowe zabezpieczenie twoich drzwi w mieszkaniu. Powinien chronić twój dom przed złodziejami, włamywaczami i innymi nieproszonymi osobami, których nie chciał byś wpuścić do środka. Pamiętaj, że dobry zamek to jedno z najważniejszych zabezpieczeń twojego miru domowego. Kolejnym zabezpieczeniem jest poprawne zamontowanie zamka i dobranie odpowiedniego szyldu chroniącego twoją wkładkę.


Jesteś na etapie budowy domu masz już drzwi, a nie jesteś pewien zamków które są w nich zamontowane oczywiście pomożemy. Jeśli kupiłeś mieszkanie tam również warto się zastanowić nad wymianą zamków na nowe. Nigdy nie ufaj osobie która powie, że przekazała ci wszystkie klucze. Teraz dorobić klucz możnaw każdym punkcie dorabiania kluczy. Lepiej mieć pewność, zmienić wkładkę na nową i mieć nowy komplet kluczy, który posiadasz tylko ty.
 

Dział samych zamków oraz ich montaż jest procesem bardziej złożonym. Nie wszystkie zamki pasują do wszystkich drzwi. W wielu przypadkach zalecamy przesłać nam zdjęcie samych drzwi i futryn by móc ocenić możliwości montażu jednak tylko w przypadku przyjazdu na miejsce i wykonaniu pomiarów daje to 100% pewności. Trzeba zwracać uwagę na grubość samych drzwi, miejsce na blachę montowaną na futrynie oraz wymiary samego zamka. Bardzo często ludzie chcą montować dodatkowe zabezpieczenia gdzie lepszym rozwiązaniem z naszego punktu widzenia jest poprawa tych które już są zamontowane. Taki przyjazd do Państwa i dokonanie pomiarów i porady odnośnie możliwości montażu to koszt w wysokości 60,00 zł. W przypadku wykonywania jakich kolwiek prac kwota ta jest zwracana.
 

Od marca 2016 otworzyliśmy nowy sklep i centrum zabezpieczeń na os.Beskidzkim w Bielsku-Białej. Produkty możecie też Państwo przeglądać w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy najniższe ceny oraz bardzo szeroki wybór towarów których często nie dostaniecie w sklepach wielkogabarytowych. Ważnym aspektem naszej pracy jest też wybór i sprzedaż produktów sprawdzonych, pewnych i niejednokrotnie Polskiej produkcji. Właśnie dlatego zachęcamy do współpracy z Naszą firmą.