Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Ser­wis drzwi an­tyw­ła­ma­nio­wych oraz na­pra­wy po wła­ma­nio­we

W związku z szerokim wachlarzem naszych usług wykonujemy również serwis drzwi antywłamaniowych. Bardzo często są to drzwi które służą nam długie lata. Ich żywotność jest znacznie wyższa niż niejednych standardowych zabezpieczeń. Ważną sprawą jednak są ich okresowe przeglądy. Znacznie zwiększa to ich żywotność gdy mechanizmy pracują płynne, a wyregulowanie całości nie zwiększa dodatkowych oporów na mniejszych podzespołach. Niejednokrotnie ten fakt, a zarazem zaniedbanie powodują iż mechanizmy te psują się.

Prowadzimy zarówno przeglądy jak również jesteśmy w stanie otworzyć awaryjnie takie drzwi bez konieczności uszkadzania całości. Staramy się również by nasz asortyment przewyższał na terenie powiatu Bielskiego inne sklepy z tego typu zabezpieczeniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko otworzyć takie drzwi, ale również wymienić ewentualne podzespoły nawet w godzinach nocnych, o ile mówimy o domach prywatnych. Mieszkania w blokach i kamienicach obsługujemy w godzinach od 8.00 do 21.00 ze względu na ciszę nocną. W obu przypadkach jednak staramy się być do Państwa dyspozycji całodobowo oraz 7 dni w tygodniu w przypadkach zagrożenia życia któregoś z domowników.

Pracujemy na oryginalnych podzespołach takich marek jak Gerda, Delta, KMT czy Dierre. Ewentualne naprawy zawsze poprzedzamy przygotowaniem wstępnej wyceny lub w przypadku szybkiej diagnozy natychmiastową informacją klienta.

We wszystkich przypadkach zapewniamy również możliwość dorobienia kluczy dzięki autoryzacjom wielu producentów.