Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Dobór odpowiednich zamków

Dobór odpowiednich zamków

Serwis, wymiana i montaż zamków oraz wkładek wielu renomowanych firm to dla nas „chleb powszedni”. Każdego dnia troszczymy się o to co najważniejsze, czyli o bezpieczeństwo Państwa dobytku. Aby sprostać wymaganiom, które są nam stawiane, działamy całodobowo, używamy profesjonalnego sprzętu. Nasza ekipa posiada wszystkie wymagane zezwolenia i certyfikaty. Zachowujemy pełną anonimowość oraz dajemy gwarancję jakości wykonywanych przez nas usług.

 

Choć wiedza jest powszechna i oczywista nie każdy z użytkowników zdaje sobie sprawę, iż rodzaj poszczególnych zamków ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo nas samych jak i zgromadzonego majątku. Niektóre modele nowoczesnych zamków zmniejszają ryzyko np. celowego wyłamania mechanizmów, szybkiego otwarcia przy pomocy odpowiednich narzędzi etc.

Prowadząc firmę ślusarską przez długi czas, zebraliśmy wystarczające doświadczenie, by móc profesjonalnie świadczyć usługi, doradzać przy wyborze odpowiednich do zamierzonej specyfikacji drzwi - zamków.

Jak wszyscy wiemy zamek – zamkowi nie równy, nie ma jednego rodzaju zamka pasującego do każdej formy drzwi. Nasza ekipa, bierze pod uwagę wszystkie najistotniejsze czynniki i jest w stanie dobrać odpowiedni do charakteru pomieszczenia rodzaj zabezpieczenia.

Uszkodzony, zardzewiały zamek, który w każdej chwili może utracić swoje właściwości, należy koniecznie wymienić na nowy. Pracę taką należy zlecić fachowcom, gdyż czasami może się zdarzyć, że źle wyglądający na pierwszy rzut oka zamek można jeszcze„uratować”, oddając go do naprawy. Nie można jednak ryzykować pracy na tzw. ”własną rękę”. Zamek musi bowiem spełniać swój cel i w żadnym wypadku  nie może być prowizorką. Tylko właściwie dobrany i zamontowany zamek będzie swój ceł spełniał.

Idealnym przykładem, przemawiającym na korzyść zlecania omawianych czynności, profesjonalistom jest historia jednego z naszych Klientów, który został okradziony.

Jego piękna, porządna i zadbana altanka stojąca na jednym z ogródków działkowym, posiadała równie porządne drzwi. Jednak zamek w nich uległ zepsuciu, a nasz Klient postanowił go „reanimować” sam.  Niestety jak się później okazało włamywacze bardzo szybko poradzili sobie z nieudolnie „naprawionym” zamkiem i wynieśli z altanki to co najcenniejsze. Oprócz wszystkich niezbędnych ogrodowych sprzętów, znajdował się tam również rower oraz mały telewizor. Straty jakie poniósł nasz Klient były niewymiernie większe, niż skorzystanie z fachowej usługi pogotowia zamkowego. Dzisiaj altanka posiada nowy, profesjonalnie dobrany i zamontowany zamek, który z powodzeniem będzie służył właścicielowi przez wiele lat .

Powyższa historia powinna dać do myślenia i być przestrogą na przyszłość. Oczywiście nowy zamek nie daje stu procentowej gwarancji, że włamywacze nie zdołają wejść na naszą posesję, nie mniej jednak na pewno tę szansę zmniejszają.

Oprócz montowania nowych zamków, zapewniamy ich pełny serwis.

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie „czas jest droższy od pieniędzy”, dlatego też wykonujemy swoją pracę w ustalonych terminach, a do każdego zleconego zadania podchodzimy indywidualnie.

Realizując, to w czym jesteśmy najlepsi, mamy świadomość, że wielu Klientów wraca do nas regularnie i poleca nasze usługi innym. Przykładamy dużą wagę do tego, by nasze produkty i usługi „szły z duchem czasu”. Setki zadowolonych Klientów to dla nas wystarczający powód do dumy. To Wy - nasi Klienci - doceniacie naszą pracę, za co serdecznie dziękujemy i polecamy się na przyszłość.