Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa pilotów Citroen Xsara Picasso

23-07-2024

Naprawa pilotów Citroen Xsara Picasso

Zamek w drzwiach zepsuty a pilot do samochodu w stanie jak na zdjęciu, uszkodzona obudowa i brak mikroprzełącznika zamykania.. Na szczęście przycisk(microswitch) od otwierania był sprawny, dlatego klient mógł otworzyć samochód i przywieźć do na swojego pilota, w którym wymieniliśmy microswitch i obudowę na nową. Pamiętaj! Dbaj o swoje klucze samochodowe, to one są między innymi odpowiedzialnie za uruchomienie pojazdu. Jeżeli widzisz, że uszkodziła ci się obudowa klucza, przyjedź do nas! Nie czekaj aż będzie za późno. Używanie uszkodzonega klucza może doprowadzić nawet do uszkodzenia płytki elektronicznej i immobilizera.

Nowy pilot do samochodu Opel Astra J

22-07-2024

Nowy pilot do samochodu Opel Astra J

W dniu dzisiejszym mieliśmy zgłosił się do naszej firmy klient, który na własne ryzyko wymieniał obudowę w swoim kluczu do Opla i uszkodził przy tym płytkę elektroniczną, po czym przestał działać pilot. Na szczęście dla klienta immobilizer działał i dało się odpalić samochód. Niestety pilot nie nadawał się do naprawy i został zakodowany nowy w pełni sprawny klucz z immobilizerem i pilotem. Jeżeli Tobie uszkodziła się obudowa klucza samochodowego i nie chcesz ryzykować, przywieź ją do nas. Profesjonalnie zajmujemy się naprawą i wymianą obudów w kluczach samochodowych.

Otwarcie wkładki w drzwiach Łodygowice

21-07-2024

Otwarcie wkładki w drzwiach Łodygowice

 Oferujemy profesjonalne otwieranie drzwi oraz serwisie zamków na terenie Łodygowic. Niedawno nasz zespół z sukcesem otworzył zamek w drzwiach klienta, wykazując się najwyższą starannością i precyzją. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz zaawansowanym technikom, gwarantujemy szybkie i bezpieczne otwieranie drzwi oraz serwis zamków w sytuacjach awaryjnych, dbając o pełne zadowolenie naszych klientów. Ponadto, oferujemy wymianę zamków na nowe, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo i komfort. Zajmujemy się także precyzyjną regulacją drzwi, aby działały bezproblemowo. Nasze usługi obejmują kompleksową obsługę, od diagnostyki problemu po jego skuteczne rozwiązanie.

Wymiana zamka drzwi Pszczyna

20-07-2024

Wymiana zamka drzwi Pszczyna

Nasza firma (włamywacz.pl) specjalizuje się w usługach ślusarskich na terenie miasta Pszczyna. Niedawno mieliśmy przyjemność pomóc jednemu z naszych klientów, wymieniając zamek w jego drzwiach. Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, używamy tylko najwyższej jakości produktów oraz zapewniamy szybki i profesjonalny serwis. Nasza ekipa składa się z doświadczonych fachowców, którzy zawsze stawiają na pierwszym miejscu satysfakcję klienta. Dzięki nam, mieszkańcy Pszczyny mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich domy i mieszkania są zabezpieczone.

Układanie wkładek pod istniejące klucze

19-07-2024

Układanie wkładek pod istniejące klucze

Wkładki w wejściowych drzwiach w blokach mieszkalnych są eksploatowane dziennie przez setki ludzi. Zdarza się, że wkładka ulegnie uszkodzeniu i wymagana jest jej wymiana. Problem pojawia się kiedy w bloku mieszka kilkadziesiąt lub nawet kilkaset mieszkańców i każdy musiał by dorabiać nowe klucze. Jest na to rada. Istnieje możliwość ułożenia nowej wkładki pod klucz. Jest to szybsza opcja i bardziej opłacalna dla mieszkańców, ponieważ wszystkie klucze, które posiadają nadal będą działać w nowej wkładce.

Wymiana baterii (akumulatorów) w kluczach Ford Transit

18-07-2024

Wymiana baterii (akumulatorów) w kluczach Ford Transit

Posiadasz Forda Transita i przestał działać pilot, ale nie możesz dostać się do baterii? Prawdopodobnie posiadasz wersję z wbudowanym akumulatorem w płytce elektronicznej. Obudowa tego typu klucza jest sklejona i nie ma łatwego dostępu do akumulatora. Otwieranie takiego klucza na własną odpowiedzialność może wiązać się z ryzykiem uszkodzenia całego klucza. Taką naprawę zostaw naszej firmie. Wymieniamy akumulatory w tego typu kluczach, jak również kodujemy nowe klucze z immobilizerami i pilotami.

Kodowanie najnowszych kluczy Opel Corsa F

17-07-2024

Kodowanie najnowszych kluczy Opel Corsa F

Posiadasz kilkuletni samochód tylko z jednym kluczem? Zgubienie takiego klucza wiąże się z bardzo wysokimi kosztami przywrócenia nowego klucza do samochodu. W takich sytuacjach oprócz zakodowania pilota z immobilizerem potrzebne jest również jego awaryjne otwarcie i stworzenie klucza na podstawie zamka lub stacyjki. Takimi usługami również się zajmujemy. Natomiast warto mieć to na uwadze i dorobić zapasowy klucz do swojego samochodu. Wpadnij do naszej firmy. W ciągu kilkudziesięciu minut wyjedziesz z dwoma w pełni sprawnymi kluczami.

Klucz zapasowy do twojego samochodu!

16-07-2024

Klucz zapasowy do twojego samochodu!

Chcesz dorobić drugi klucz z pilotem do swojego samochodu?! Dobrze trafiłeś. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dorobisz u nas klucz do swojego samochodu. Od klucza podstawowego do klucza z immobilizerem i pilotem, jak również klucz z systemem Keyless. Może posiadasz dwa klucze do swojego samochodu ale jeden został uszkodzony? Złamany grot, pęknięta obudowa, jeden z przycisków nie działa? Przyjedź z nim do naszej siedziby. Oprócz dorabiania kluczy zajmujemy się również ich naprawą.

Wymiana obudowy i przycisku w kluczu samochodowym

15-07-2024

Wymiana obudowy i przycisku w kluczu samochodowym

Jeżeli twoja obudowa klucza uległa uszkodzeniu i zrobiła się dziura nie używaj już takiego klucza. Niestety większość ludzi się tym nie przejmuję i nadal naciskają bezpośrednio na microswitch co w najlepszym wypadku uszkodzi tylko sam microswitch, ale zdarza się, że uszkodzeniu ulega płytka, ponieważ elektronika klucza jest odsłonięta i podatna na brud i wilgoć. Wówczas nie ma możliwości jej naprawy i wymagane jest dorobienie nowego klucza. Jeżeli natomiast uszkodziła Ci się tylko obudowa i microswitch przywieź do nas swój klucz. Na miejscu zostanie wymieniony przycisk i cała obudowa z docięciem nowego grotu.

Dorabianie kluczy Kia Ceed i wymiana obudów

12-07-2024

Dorabianie kluczy Kia Ceed i wymiana obudów

W dniu dzisiejszym przyszedł do nas klient z kluczami do swojego samochodu. Jeden klucz miał uszkodzona obudowę, przez co nie dało się używać pilota, a drugi klucz został wyprany i nie było możliwości jego naprawy. Właściciel samochodu od razu zdecydował się na wymianę obudowy w pierwszym kluczu i dorobienie pełnego klucza z immobilizerem i pilotem, co zostało wykonane przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Pamiętaj! Posiadanie dwóch kluczy do samochodu to podstawa!