Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Złośliwość rzeczy martwych

Złośliwość rzeczy martwych

Wiemy, że „złośliwość rzeczy martwych”, może przysporzyć wiele kłopotów. I tak na przykład awaria zamka w drzwiach z samego rana nie wróży dobrego dnia. Zepsuty zamek w garażu może zapowiadać spore opóźnienie, a uszkodzony zamek w skrzynce na listy może spowolnić odbiór terminowych przesyłek.

 

Powyższe przykłady mnożyć i wymieniać można w nieskończoność, tak jak i włamywacz wymienia zamki w najrozmaitszych okolicznościach.

Oprócz profesjonalnej wymiany zamków, proponujemy Państwu rzetelną pomoc przy wyborze ich właściwego modelu. Mamy świadomość, że dobrze zamontowany produkt realnie wpływa na Państwa bezpieczeństwo. Dlatego też, wymieniamy i montujemy wszystkie rodzaje zamków i wkładek. Począwszy od tych najprostszych, kończąc na zamkach antywłamaniowych.

Jako ekipa serwisu wymienialiśmy zamki już wszędzie. W różnych firmach, instytucjach, domach prywatnych, kościołach, przychodniach. Wymienialiśmy je wiosną, latem, jesienią i zimą. W słońcu, deszczu, we mgle i w siarczystym mrozie. Niekiedy wymiana zamka zajmuje moment, innym razem jest bardziej czasochłonna i kłopotliwa. Na czas realizacji zlecenia wpływają okoliczności w jakich się znajdujemy, rodzaj drzwi, zamka oraz ich stan ogólny.

Oprócz całkowicie typowych realizacji otrzymujemy również zadania z gatunku „niezwyczajnych”. Czasami zdarza się, iż mimo podjętej próby regeneracji zamka, trzeba go po prostu wymienić na nowy. Sytuacja taka miała miejsce całkiem niedawno. Zostaliśmy wezwani na posesję jednej z lokalnych firm, która dzień wcześniej została splądrowana przez grupę osób. Stan zamków był na tyle niepokojący, że podjęliśmy decyzję o ich wymianie. Mieliśmy mocno ograniczony czas, gdyż właściciel miał zaplanowany wyjazd i firma musiała zostać właściwie zabezpieczona.

Któregoś dnia nasz serwisant „załapał” się na seans filmowy. Może nie obejrzał filmu do końca ale na pewno przez moment stał się jego głównym bohaterem. Wezwany do zatrzaśniętych drzwi na jednej z sali kinowych, wykonał otwarcie zamka i wymienił zepsutą wkładkę.

Skoro jesteśmy już w temacie „kulturalnym” … mieliśmy także przyjemność wymieniać zamki w hotelu w którym akurat przebywała jedna z popularnych celebrytek. Która to osobistość - nie zdradzimy - ale nadmienimy, że oczywiście udało nam się wykonać popularne selfie, zdobyć autograf oraz wymienić wskazany zamek.

Innym razem sam dojazd do Klienta, trwał dłużej niż praca właściwa tj. wymiana zamka w jednej z podmiejskich hurtowni. Jesienna aura zgotowała tak gęstą mgłę, że włamywacz.pl z wielkim trudem dostrzegał przód swojego samochodu. Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, niestrudzony w działaniu, dotarł na miejsce i wykonał zlecone zadanie. Okazało się, że tylko on zdecydował się przyjechać w taką pogodę. Inni fachowcy kategorycznie odmawiali przybycia.

Mieliśmy także przyjemność wymieniać zamki w całej flocie samochodów, należącej do jednej z grupy przedstawicieli, działających na naszym lokalnym rynku. Współpraca ta zakończyła się także późniejszą delegacją do siostrzanej floty w innym mieście – co niezmiernie nas ucieszyło.

Nigdy nie wiadomo jaką historię przyniesie kolejny dzień. Nie wiemy ile kilometrów nasz serwis będzie musiał pokonać, aby do Państwa dotrzeć, nie wiemy w jakich warunkach przyjdzie nam wykonywać swoje obowiązki. Wiemy natomiast jedno. Służymy pomocą 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy z zamkami, wkładkami, kluczami nie warto czekać, wystarczy się z nami skontaktować, a my zajmiemy się całą resztą.


Komentarze (0)

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!