Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Opinie klientów

Napisz opinię

Przedstawiamy opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.


Wczoraj zepsuła mi się stacyjka w mojej Hondzie CRV. Nie dało się przekręcić klucza. Panowie przyjechali na miejsce. Zdemontowali ją i po kilku godzinach przyjechali spowrotem z naprawioną. Używana stacyjka na allegro kosztowała w okolicy 300 zł a nawet nie musiałem takowej kupować. Dostałem w woreczku stare uszkodzone części a nowa stacyjka działa jak powinna. Kosztowało mnie to 390.00 zł, ale nawet nie musiałem wychodzić z domu. Dowiadując się w innych firmach to sama laweta wyszła by mnie w okolicy 250.00 zł, a gdzie jeszcze naprawa. Bardzo fachowo, szybko, solidnie i tanio w moim przypadku.

Łukasz Tomala
22-06-2016


Przyszło mi skorzystać z usług tej firmy. Za otwarcie mojego audi a4 z 2009 roku zapłaciłem 250 zł jednak uważam że naprawdę warto. Zero jakichkolwiek uszkodzeń i od początku fachowe podejście. Panowie mają odpowiedni sprzęt i zajęło im to kilka minut. Zamek sprawny bo sprawdzałem dlatego będę polecał innym na takie okoliczności jak moja.

Dariusz R.
02-03-2016


Polecam, bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Przyjazd do zatrzaśniętego dziecka w aucie w 7 min od zgłoszenia. Akcja pomocy to 1 min i po sprawie. Serdecznie dziekujemy za pomoc w dniu dzisiejszym przy czarnej E87 ;)

Tomasz Sitek
28-10-2014

Napisz opinię