Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Opinie klientów

Napisz opinię

Przedstawiamy opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.


Szybka pomoc w dostaniu się do samochodu. W kozach zatrzasnąłem klucze w samochodzie niestety zapasowe nie działy więc zadzwoniłem po ,,WŁAMYWACZA' Historia jak w bajce miała szczęśliwe zakończenie :-)

Darek
04-04-2018


Miejsce Czechowice-Dziedzice zablokowane drzwi wejściowe do firmy, nie mogliśmy otworzyć sklepu bo zepsuł się zamek na magazynie. Zadzwoniliśmy do włamywacza. Czas przyjazdu 20min. Uporanie się z zamkiem zajęło drugie tyle. Niestety mieliśmy nietypowy zamek, który ściągnęli dla nas w tydzień. Fachowa i miła obsługa, będę polecał znajomym i wszystkim w potrzebie i zatrzasku :-) Sebek

Sebastian
21-03-2018


Złamany kluczyk w stacyjce i zablokowana kierownica to żaden problem dla fachowców z firmy włamywacz.pl. Było szybko, sprawnie i niedrogo. Serdecznie dziękuję i polecam Wasze usługi wszystkim zablokowanym i zatrzaśniętym. Pozdrawiam

Maciej
23-02-2018


Konkretnie, fachowo, sympatycznie.

Piotr
12-02-2018


Dorobienie klucza z pilotem do samochodu trwało około 20min przy czym ceny są bardzo konkurencyjne. Sklep jest w świetnej lokalizacji nie było problemu z miejscem postojowym. Pan który tam pracuje jest bardzo uprzejmy. Nie ma co porównywać tego sklepu do marketowych punktów z dorabianiem kluczy. Jednym słowem bomba ! Szkoda, że nie ma możliwości oceny po przez gwiazdki bo dałbym 20/10 możliwych.

Andrzej z Bielska-Białej
02-02-2018


Dziękuję za expresowa i skuteczna pomoc w otwarciu drzwi Mojego bmw. Dojazd z dostaniem się do samochodu nie zajął im więcej niż 25 minut, w dodatku bez żadnych szkód. Zdecydowanie polecam chłopaków z firmy wlamywacz.pl.

Martyna
24-01-2018


Zacznę od tego, że miałem problem z zatrzaśnięciem kluczy w samochodzie. Niestety drugie znajdowały się w Wadowicach a klucze od domu przy kluczach od auta. Jak to mówią pech to pech. Panowie przyjechali i otworzyli. Przyjęcie i realizacja zlecenia w ekspresowym tempie.

Maciek z Wadowic
24-01-2018


Szybko i profesjonalnie awaryjne otwieranie samochodu bez żadnych szkód :)
22-01-2018 Adrian (passat b6)

Adrian
22-01-2018


Dziękuje za otwarcie samochodu w Ligocie. Szybki dojazd i rewelacyjna ekipa. Przyjadę dorobić klucz zapasowy do Bielska.

Magda
22-01-2018


Dziękuję za skuteczną i szybką pomoc w otwarciu drzwi w dniu dzisiejszym, tj. sobotę przed wigilią. Drzwi otwarte i niezniszczone, profesjonalne działanie, cena rozsądna. Szczerze polecam.

Joanna
23-12-2017

Napisz opinię