Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Opinie klientów

Napisz opinię

Przedstawiamy opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.


Kojarzyłem firmę po samochodzie opisanym wlamywacz który jezdzi po Bielsku.
Dziś musiałem wezwać wyżej wymienioną firmę bo pozamykałem klucze w środku.
Usługa expresowa. Polecam Marek z F10
 

Marek z BMW
11-10-2017


Bardzo miła obsługa, parking na miejscu i wygodna kanapa. Dorobienie klucza do mojego seata trwało 20 minut. Polecam bo dawno nie widziałem tak fajnego punktu ślusarskiego.

Marcin Wszołek
08-10-2017


Po przyjęciu zgłoszenia przyjechali w ciągu 10 minut i otwarli BMW w ciągu paru minut.
Dodam że to były moje jedyne klucze i dziecko zatrzasneło je w bagażniku.
Pozdrawiam i polecam.

Bartek z Jaworza
04-10-2017


Otwarcie mojej Laguny bezcenne ;-)
Panowie przyjechali do Szczyrku mimo późnej pory za co bardzo dziekuję.
 

Antoni
04-10-2017


Dziękuje za otwarcie mojego samochodu. Panowie godni polecenia. Pozdrawiam

Marlena z Wisły
28-08-2017


Fir­ma Wła­my­wacz mo­że sta­no­wić przy­kład wła­ści­wej współ­pra­cy z klien­tem. Ze­spół, któ­ry po­sia­da nie tyl­ko wy­so­ki po­ten­cjał me­ry­to­rycz­ny, ale i ludz­ki co w tych cza­sach jest rzad­ko­ścią. Mój przy­pa­dek to za­trza­śnię­cie klu­czy w ba­gaż­ni­ku Mer­ce­des GLE. Pa­no­wie zde­cy­do­wa­li się przy­je­chać do Par­ku roz­ryw­ki Ener­gy­lan­dia w Za­to­rze mi­mo utrud­nio­ne­go kon­tak­tu, ze wzglę­du na pa­da­ją­cą ba­te­rie w mo­im te­le­fo­nie. Oczy­wi­ście au­to zo­sta­ło otwar­te a my mo­gli­śmy spo­koj­nie wró­cić do do­mu od­da­lo­ne­go o 450 ki­lo­me­trów. 

Tadeusz
15-08-2017


Polecam ... Profesjonalizm i kultura osobista - czyli wszystko czego szukamy, a czego dzisaj ciężko znaleźć. Do tego super ekspresowe działanie i punktualność mimo, że usluga poza Bielskiem.

Barbara Wronka
14-08-2017


Chlopaki rewelacja! Pelna kulturka i profesjonalizm. Malo kiedy spotyka sie tak rzetelnych fachowcow !!! Kompleksowa obsluga i rozwiazanie problemu, od uszkodzonego zamka po wymiane z najwyzszej polki. Podkreslajac ze zafundowalam Panom pobudke o 4:30 rano. Po 10 minutach byli na miejscu z jednego konca miasta na drugi. Z czystym sercem i sumieniem mocno polecam !!! Zycze sobie i innym uslugi tylko takich fachowcow

Anna Mendrok
26-06-2017


Przy dość nietypowym zleceniu mianowicie otwarciu bagażnika w Mustangu Cabrio Panowie wykazali się nielada wiedzą i fachowym podejściem. Wszystko sprawne, a sam bagażnik otwarty w 20 minut. Polecam

Marek
20-06-2017


W związku ze zgubieniem kluczy Panowie otwierali mi dom. Dodatkowo wymienili mi wszystkie zamki które teraz mogę otwierać jednym kluczem. Pełen szacunek dla ekipy serwisowej za fachową wiedzę, poradę i podejście do klienta. W tych czasach trudno o kogoś, kto kompleksowo wykona powierzone mu zadanie z uśmiechem na twarzy. Jeszcze raz dziękuje za pomoc w Święta i serdecznie polecam.

Janusz K.
16-04-2017

1 2 3 4 5 6 7 8

Napisz opinię