Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Opinie klientów

Napisz opinię

Przedstawiamy opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.


Wczoraj przy zapalonym silniku zatrzasnęły mi się kluczyki w samochodzie mimo sobotniego wieczora panowie przyjechali i uratowali mnie. Zajęło im to może 3 minuty bez jakichkolwiek uszkodzeń w zamku. Bardzo profesjonalni i elastyczni. Jeszcze raz dziękuję. Cena proporcjonalna do sytuacji. Polecam.

Szymon Naglik
15-01-2017


Gorąco polecam!! Panowie szybko i sprawnie poradzili sobie. 100% profesjonalizm. :-) POLECAM!! :-)

Klaudia G,
15-01-2017


Rewelacja! Pomimo beznadziejnych warunków atmosferycznych (mróz -18 stopni) i późnej pory (około północy) w środku długiego weekendu czekałem zaledwie 15 minut na ich przyjazd. Panowie uwinęli się w 5 minut. Samochód trochę nietypowy jak na polskie warunki (Hyundai Sonata), a załatwili to ekspresowo. POLECAM !!!

Kamil Kluczewski
11-01-2017


Po awarii stacyjki w Hondzie Civic w sobotnie południe i to jeszcze w środku miasta, spodziewałem się uziemienia samochodu co najmniej do poniedziałku. Telefon do Włamywacz.pl okazał się najlepszym pomysłem w tej sytuacji. Dojazd na miejsce już po kwadransie i kompletne rozwiązanie problemu tzn. naprawa zamka stacyjki - z demontażem, wymianą zapadek w siedzibie firmy (łącznie z poczęstunkiem herbatą w trakcie oczekiwania !) powrotem na miejsce i montażem zajęły zaledwie 2 godziny ! Do tego wstępna wycena - tylko na podstawie opisu sytuacji w rozmowie telefonicznej była również ceną ostateczną za pełną usługę. Polecam w 100%, prawdziwi fachowcy !

Maciek R.
02-01-2017


Niestety zatrzasnąłem kluczyki w samochodzie i musiałem skorzystać z usług tej firmy. Wszystko przebiegło bardzo szybko, panowie zjawili się w ciągu 20 min., a samo otwarcie samochodu trwało góra 5 min. Serdecznie POLECAM!

Mateusz W.
24-12-2016


Polecam ! Super chłopaki :-) czsas oczekiwania na przyjazd nie przekroczył 10minut. Pomogli wejść nam do mieszkania od którego zgubiliśmy klucze. Na miejscu wymienili od razu wkładki na nowe,a drzwi w żaden sposób nie zostały uszkodzone!!!!

Wanda Majdak
21-12-2016


Potwierdzam 100% profesjonalizmu. Nawet w późnych godzinach wieczornych w zeszły weekend potrafili błyskawicznie dotrzeć do Soli k.Zwardonia i otworzyc zatrzaśnięty samochód. Gorąco polecam.

Pawel Sp.
17-12-2016


Posiadam ubezpieczenie domu w Euro Assistance. Po zgubieniu kluczy Panowie wykonali mi usługę za darmo, a ja zapłaciłam tylko za zamki z nowymi kluczami. Pierwszy raz skorzystałam z ubezpieczenia dlatego polecam jedną i drugą firmę.

Monika Berna
15-12-2016


GORĄCO POLECAMY!!! Firma działa na najwyższym poziomie. Bardzo szybko, sprawnie i uczciwie. Panowie o wysokiej kulturze osobistej, bardzo sympatyczni. Dostosowują swoje działania do indywidualnych potrzeb klienta, co w naszym przypadku miało ogromne znaczenie, gdyż dotyczyło bardzo poszkodowanej i chorej osoby. Dzięki szybkości działania, plastyczności i otwartości na klienta ze strony firmy "Włamywacz" uniknęliśmy bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych naszej pacjentki. Dziękujemy, że w tak trudnych sytuacjach możemy na Was liczyć !

Centrum Rehabilitacji GR, Katarzyna Romanowska
17-10-2016


Solidna firma, polecam z czystym sumieniem.

Jakub Jakubiec
13-08-2016

Napisz opinię