Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Opinie klientów

Napisz opinię

Przedstawiamy opinie naszych klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.


Zgubiliśmy klucze od samochodu osobowego przez co nie mogliśmy otworzyć ani uruchomić samochodu. Na moje szczęście w google znalazłem tą firmę, która zajęła się wszystkim. Panowie otwarli auto i dorobili nowe klucze. Mogę polecić za szybkość i skuteczność.

Antoni Baranowski
21-08-2023


Bardzo dziękuję za pomoc. Super firma która po zgłoszeniu praktycznie w trybie natychmiastowym przybyła na miejsce.Panowie otworzyli zamkniete klucze w samochodzie.Uratowali nam normalnie życie bo byliśmy z drugiego końca Polski.Serdecznie polecam.

Dorota Kłopocka
12-08-2023


Pełny profesjonalizm, bardzo szybko usunięta awaria..Polecam usługi tej firmy.

Sławomir
11-08-2023


Tak... ja zatrzasnąłem klucze w samochodzie, żona miała mieć zapasowe ale oczywiście były już w bagażniku z walizkami. Dziękuje za uratowanie wyjazdu i otwarcie samochodu bez wybijania szyby jak to mi zaproponował pewien Pan z punktu dorabiania kluczy w Czechowicach-Dziedzicach. Z tej firmy w Bielsku przyjechało dwóch panów do Pszczyny i bardzo szybko otworzyli samochód. Cena nie należała do niskich ale zostałem poinformowany już na początku o koszcie całkowitym. Nie wiedziałem, że istnieje taka firma a tym bardziej nie spodziewałem się takiego profesjonalizmu. Po wykonaniu telefonu infolinia z informacją o nagrywaniu rozmów szok... Odbiera osoba dosyć stanowcza aczkolwiek cierpliwa i chyba przeszkolona na kontakt z klientem. Wypytała o markę i model samochodu, rok produkcji i umiejscowieniu kluczy po czym podała kwotę i czas usługi. Serwis miał być do 30minut na miejscu i tak też było! Dziękuje i pozdrawiam Jan z Katowic.

Jan
04-08-2023


Mąż pojechał po piwko... kluczyki zostały w bagażniku bo zajął się układaniem buteleczek :) Wiadomo jak się skończyło.. Przyjechali Panowie rach ciach , 10 sekund i po sprawie. Naprawdę jestem pod wrażeniem. A męża to chyba na odwyk pośle. Pozdrawiam:))

Marcia
27-05-2023


Szybka i profesjonalna regeneracja stacyjki oraz miła i bardzo pomocna obsługa. Polecam serdecznie !!

Małgorzata Zoń
30-03-2023


Co tu dużo pisać , pełna profeska! Panowie szybcy , konkretni i mili

Agnieszka
28-03-2023


Fachowa obsługa , ekspresowe otwarcie samochodu po zatrzaśnięciu kluczyka . Gorąco polecam.

Piotr
07-02-2023


Szybko, sprawnie i fachowo. Dorobienie dwóch kluczykow na miejscu, po utracie orginału. Polecam Włamywacz

Mariusz z Czerwionki
23-01-2023


Otwarcie drzwi oraz wymiana zamka no nowy taka usługa została wykonana w moim przypadku, całość szybko i bezproblemowo. Polecam firmę włamywacz z Bielska

Klient z Jeleśni
09-12-2022

Napisz opinię