Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie zamka w mieszkaniu Wisła

06-06-2019

Otwarcie zamka w mieszkaniu Wisła

Nasz praca to również otwarcia komornicze w asyście policji. Ostatnia nasza interwencja miała miejsce na jednym z osiedli na terenie Wisły. Tym razem nie doszło do awaryjnego otwarcia mieszkania ponieważ lokator otworzył drzwi dobrowolnie. Zawsze po naszej usłudze wymieniamy zamki na nowe z kompletem trzech kluczy do wkładki. Wszystkie nasze usługi staramy się wykonywać na najwyższym poziomie.

Otwarcie zamka samochodu Ustroń

03-06-2019

Otwarcie zamka samochodu Ustroń

Sobota wieczór dzwoni do nas klient w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu Jaguar XJ. Sytuacja dziwna ponieważ auto wyposażone w system keylessgo nie widziało klucza, który był w marynarce powieszony na tylnym siedzeniu. Otwieramy samochody nie od dziś dla tego też wiemy, iż systemy te nie są idealne. Po przyjechaniu na miejsce i zdjęciu zaślepki z klamki otwarliśmy zamek awaryjny a klient mógł wyjąć klucz z marynarki. 

Otwarcie drzwi Szczyrk

30-05-2019

Otwarcie drzwi Szczyrk

Na terenie jednej z miejscowości turystycznej jaką jest Szczyrk nasze pogotowie zamkowe dostało wezwanie do otwarcia drzwi. Klient zostawiwszy od środka we wkładce klucze wyszedł i nie zabrał kluczy zapasowych. Niestety pech chciał, że zamek pod wagą kluczy zrobił obrót co spowodowało zamknięcie się zamka wpuszczanego. Po krótkim czasie namysłu klient zaczął wiercić zamek co tylko pogorszyło sprawę. Następnym krokiem było wezwanie naszych ślusarzy. Jak można się domyślić drzwi zostały otwarte a zamek wymieniony został na nowy. 

Zatrzaśnięte klucze Bystra

27-05-2019

Zatrzaśnięte klucze Bystra


Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Audi TT z 2001 roku. Zlecenie dostaliśmy w Bystrej nieopodal Żywca klient swoje jedyne klucze zostawił w bagażniku tego pięknego cabrio. Pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza zimno, deszcz i plucha a my cały czas do państwa dyspozycji nawet w wolne niedziele. Na całe szczęście zamki w drzwiach były w idealnym stanie co pozwoliło na szybkie otwarcie samochodu. 

Nie tylko otwieranie samochodu Żywiec

23-05-2019

Nie tylko otwieranie samochodu Żywiec

Mimo, że nasza firma trudni się awaryjnym otwieraniem samochodów i mieszań to zlecenie jakie dostaliśmy na terenie żywca polegało na zupełnie czymś innym. Przyznaję sytuacja nietuzinkowa nawet jak na nasze usługi. Nieopodal dworca PKP w miejscowości żywiec przyjęliśmy wezwanie w sprawie pozamykania samochodu. Tak nie jest to błąd klient który pojechał w delegacje zapomniał zamknąć swój samochód, na szczęście Pani parkingowa czuwała nad pojazdem i poruszyła niebo i ziemie aby auto zostało zamknięte. 

Regulacja drzwi Bielsko

19-05-2019

Regulacja drzwi Bielsko

Opadnięte drzwi, brak klucza od dolnej wkładki oraz konieczność podnoszenia za klamkę całego skrzydła by móc je zamknąć. Trzy ekipy będące tam przed nami nie poradziły sobie z tymi dokegliwościami. Nasze pogotowie ślusarskie dodatkowo zamontowało wkładki otwieranie jednym kluczem. Nam zajęło to 45 minut a właściciele Admiral Club Pod Śmigłem na bielskim lotnisku wreszcie mają problem z głowy. #wlamywacz #serwiszamkow #serwisdrzwi

Włamanie do sklepu w Bielsku

16-05-2019

Włamanie do sklepu w Bielsku

Nasza firma to nie tylko otwieranie samochodów czy dorabianie kluczy ale również naprawy powłamaniowe. W tym tygodniu doszło do włamania w jednym z lokali kompleksu medycznego przy ul.Broniewskiego. Nasz serwis jeszcze w ten sam dzień naprawił oraz wymienił zamki i wkładki na nowe tak aby można było ów lokal zamknąć. Wkładki posiadają atest kl.C oraz nacięcia po obu stronach. #wlamywacz #włamanie #bielsko #serwiszamkow

Otwarcie samochodu Bielsko-Biała

12-05-2019

Otwarcie samochodu Bielsko-Biała

Na lawecie dotarł do nas zamknięty Porsche Cayenne z 2005 roku, niestety dla właściciela bez kluczyków. Do nas nalezało otwarcie zatrzaśniętego samochodu oraz zdekodowanie zamka w celu dorobienia całkiem nowych kluczy mechanicznych. Otwarcie auta nastąpiło błyskawicznie a dorobienie kluczy około 30min ponieważ zamek był lekko zastały. Nie miało to jednak znaczenia ponieważ klucze idealnie kręciły zamek oraz stacyjkę. Nasze pogotowie zamkowe dorabia klucze i otwiera samochody również mobilnie z dojazdem do klienta pod wskazany adres. 

Awaryjne otwieranie samochodu

09-05-2019

Awaryjne otwieranie samochodu

Mercedes GLA z 2016 roku, to właśnie w środku tego auta klient zatrzasnął sobie klucze w bagażniku. Zapytacie jak to możliwe... wystarczy na pilocie zdalnego sterowania nacisnąć guzik otwarcia tylko klapy bagażnika, wrzucić zakupy i zamknąć z pilotem w środku. Większość przypadków otwierania samochodu kiedy klucze znajdują się w bagażniku to opisana wyżej sytuacja. Na to nie ma innej rady jak tylko otwierać całe auto a najlepiej mieć zawsze dorobiony klucz zapasowy, który pomoże w takie sytuacji zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe. 

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

04-05-2019

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

22.04.2019 a dokładniej Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt Wielkanocy, stanowiący w Polsce dzień wolny od pracy. W polskiej tradycji tego dnia polewa się dla żartów wodą inne osoby. Tego dnia nasz serwis przyjął zlecenie na otwarcie samochodu w Bielsku marki Opel Astra. Pracownik zjawił się na miejscu w najszybszym dla nas terminie i pomógł w awaryjnym otwarciu samochodu. Autko zostało otwarte a nasi serwisanci nie zostali oblani wodą