Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucze z immobilizerem Volvo

20-08-2022

Klucze z immobilizerem Volvo

Klucze zapasowe do samochodu to jedna z podstawowych spraw o jakich warto pamiętać posiadając samochód. Oprócz samego zgubienia jednego z kluczy zdarzają się takie przypadki jak uszkodzenie obudowy klucza razem z immobilizerem, który znajduje się wewnątrz, jak również złamanie grotu przez co nie będzie możliwości przekręcenia stacyjki. W takich przypadkach posiadając klucz zapasowy z immobilizerem można uchronić się przed niepotrzebnym stresem i dużymi kosztami, które będą skutkami przy zgubieniu ostatnich kluczy.

Karty Renault "Handsfree" Kadjar, Megane IV, Talisman

18-08-2022

Karty Renault "Handsfree" Kadjar, Megane IV, Talisman

Nawet do najnowszych modeli samochodów zdarza się zgubić jeden z kluczy, w przypadku np. samochodów Renault z systemem bezkluczykowym tzw. kart. Dorabianie kart do samochodów, dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem to dla nas codzienność. Został Ci ostatni klucz do twojego pojazdu? Zadzwoń do nas w celu informacji i wyceny dorobienia zapasowego klucze. Dorobienie drugiego klucza uchroni Cie przed wysokimi kosztami w przypadku zgubienia wszystkich kluczy do samochodu.

Klucz z pilotem Honda CRV 2015

15-08-2022

Klucz z pilotem Honda CRV 2015

Kolejny klient zaufał naszej firmie i dorobił zapasowy klucz z immobilizrrem i pilotem do swojej Hondy CRV z 2015roku. Zgubienie ostatniego klucza do samochodu, w tym przypadku Hondy może okazać się bardzo kosztowne. Jeżeli i Ty posiadasz jeden klucz do swojego pojazdu zapraszamy do naszego sklepu a w ciągu godziny wyjedziesz z zapasowym kluczem.

Nie doprowadzaj swojego pilota samochodowego do takiego stanu!

13-08-2022

Nie doprowadzaj swojego pilota samochodowego do takiego stanu!

Jest to jeden z przykładów jak nie powinno dbać się o pilota samochodowego. Uszkodzona została gumka ochraniająca mikroprzełączniki, a pilot nadal był używany bezpośrednio naciskając na przyciski na płytcę elektronicznej do momentu aż microswitch został uszkodzony. W naszym sklepie przelutyowany został mikroprzełącznik i wymieniona została gumka. Ku przestrodze warto naprawić klucz od razu po uszkodzeniu samej gumki, ponieważ używanie pilota bezpośrednio na płytkę może doprowadzić do całkowitego zepsucia się elektroniki.

Wymiana zamka oraz wkładki z gałką

11-08-2022

Wymiana zamka oraz wkładki z gałką

Nasz serwis wymiana wkładki dobierając odpowiednią długość tak aby pasowała do danych drzwi. Pamiętaj, jeśli twoje drzwi mają tylko jeden zamek nie zaleca się używania gałki. W przypadku kiedy złodziej wybije szybę i wejdzie przez okno bez problemu otworzy drzwi poprzez przekręcenie gałki i wyniesie wszystko głównymi drzwiami. Inaczej sytuacja wygląda jeśli mamy dwa zamki wtedy w jednym może być zamontowana gałka pod warunkiem, że będziesz pamiętać aby zamykać oba na raz. 

Wymiana gumek w obudowach pilotów samochodowych

09-08-2022

Wymiana gumek w obudowach pilotów samochodowych

W niekótrych modelach kluczy samochodowych (np. Toyota) po wyrobieniu przycisków w pilocie nie trzeba wymieniać od razu całej obudowy, wystarczy wymienić same gumki nad przyciskami. Warto to zrobić jak najszybciej po uszkodzeniu gumki. Niektórzy nadal używają tak uszkodzonej obudowy naciskając na microswitch paznokciem albo np. długopisem. Oprócz ryzyka droższej naprawy może to doprowadzić do uszkodzenia płytki elektronicznej a co za tym idzie do potrzeby zakodowania nowego pilota do samochodu.

Zepsuty zamek bagażnika Fiat Panda

07-08-2022

Zepsuty zamek bagażnika Fiat Panda

W samochodach Fiat Panda drugiej generacji aby otworzyć bagażnik trzeba użyć klucza w zamku bagażnika. U jednego z klientów zaślepka zamka była uszkodzona i przez lata użytkowania przez dostające się deszcze oraz śnieg wkładka została uszkodzona i coraz gorzej otwierało się bagażnik. W naszym sklepie została wymieniona wkładka zamka i ułożona pod klucz klienta, aby nadal można było używać 1 klucza do wszystkich zamków.

Motocykl bez kluczy

05-08-2022

Motocykl bez kluczy

Kolejny motocykl bez kluczy sprowadzony przez naszego klienta zza granicy. W ciągu kilka godzin od dostarczenia do naszeog sklepu stacyjki, klient wyszedł z dwoma kluczami do nowego motocykla, dzięki, którym w końcu mógł po raz pierwszy go odpalić. Jeżeli i Ty sprowadziłeś lub zgubiłeś ostatni klucz do swojego jednosladu czy też samochodu zapraszamy do kontaktu.

Obudowy Scyzoryki Fiat

02-08-2022

Obudowy Scyzoryki Fiat

Przez uszkodzoną oudowę, która sie otworzyła uszkodzona została cewka odpowiadająca za immobilizerem przez co klucz nie odpalał. Na szczęście pilota cały czas działał. W naszym sklepie dorobiony został sam immobilizer na podstawie zapasowego klucza, oraz wymieniona została obudowa scyzoryka wraz z docięciem nowego grotu, dzięki czemu klient znowu spełniał swoją funkcję, otiwerał i zamykał zdalnie oraz odpalał samochód. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoją obudową zachęcamy do jak najszybszej naprawy.

Immobilizer na podstawie pamięci eeprom

30-07-2022

Immobilizer na podstawie pamięci eeprom

Zdarza się, że przy zgubieniu ostatniego klucza nie da się zakodować immobilizera podpinając się pod kommputer samochodu. Istnieje wtedy możliwość wygenerowania i zakodowania immobilizera na podstawie pamięci eeprom. W Twoim samochodzie zgubiony został ostatni klucz i nie możesz odpalić samochodu? Zadzwoń do nas a nasi serwisanci na pewno pomogą. Jeżeli jeszcze nie zgubiłeś ostatniego klucza a posiadasz tylko jeden klucz, przyjedź do naszego sklepu a w przeciągu godziny wyjedziesz z zapasowym kluczem umożliwającym odpalenie pojazdu.