Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kodowanie immobilizerów z pamięci eeprom

03-04-2021

Kodowanie immobilizerów z pamięci eeprom

Zgubiłeś ostatni klucz, którym dało się odpalić samochód? Z takimi sytuacjami spotykamy się na bieżąco. Dostarczając do nas pamięć eeprom, jesteśmy w stanie na jego podstawie dorobić nowy immobilizer do twojego samochodu. Jeżeli jednak masz tylko jeden klucz, którym da się odpalać samochód, nie ryzykuj jego utratą. Przyjedź już dzisiaj, Dorabiamy kluczy samochodowe z immobilizerem i pilotem do większości pojazdów na rynku.

Dorabianie kluczy do bagażników rowerowych

01-04-2021

Dorabianie kluczy do bagażników rowerowych

W naszym sklepie oprócz kluczy mieszkaniowych i samochodowych możesz również dorobić klucze do bagażników rowerowych, bagażników dachowych, kufrów dachowych, kufrów motocyklowych. Jeżeli posiadasz ostatni klucz do swojego bagażnika, nie zwlekaj.

Wymiana obudowy klucza samochodowego

30-03-2021

Wymiana obudowy klucza samochodowego

Wymiana obudów kluczy samochodowych, naprawa pilotów samochodowych, dorabianie kluczy. Jeżeli i Ty masz problem ze swoim kluczem, przyciski nie działają, przyjedź do nas. Nasi specjaliści na pewno pomogą. W dzisiejszym dniu wymieniona została obudowa klucza do samochodu marki Opel insignia.

Dorabianie kluczy samochodowych z kodu

26-03-2021

Dorabianie kluczy samochodowych z kodu

Jeżeli twój klucz wygląda jakby zaraz miał się złamać, jest powyginany w różne strony, ledwo się przekręca w stacyjce? Nie czekaj! Przyjedź do nas. Dorabiamy klucze samochodowe z kluczy złamanych, pękniętych. Klucze samochodowe dorabiamy na maszynie komputerowej, dlatego mają wymiary i działają jakby dopiero wyszły z fabryki.

Naprawa kluczy Suzuki

24-03-2021

Naprawa kluczy Suzuki

Kompleksowo zajmujemy się naprawą kluczy samochodowych, wymianą mikroprzełączników i obudów. Częstym przypadkiem w kluczach suzuki jest nadmierne zużywanie się mikroprzełączników. Jeżeli i w Twoim w kluczu samochodowym przestają działać przyciski i samochód się nie otwiera dobrze trafiłeś! Zapraszamy do naszego sklepu a nasz personel w ciągu godziny naprawi i wymieni obudowę w pilocie samochodowym.

Zamki wierzchnie do drzwi

21-03-2021

Zamki wierzchnie do drzwi

Chcesz wymienić zamek w drzwiach? Potrzebujesz kupić nowy zamek? W naszym sklepie stacjonarnym posiadamy większość zamków drzwiowych od podstawowych po antywłamaniowe. Jeżeli twój zamek jest nietypowy i ciężko dostępny, nasi pracownicy zrobią wszystko aby znaleźć i zamówić taki zamek. W naszej ofercie posiadamy również wkładki bębenkowe, kłódki, zamki garażowe i bramowe.

Nie naprawiaj pilota samodzielnie

18-03-2021

Nie naprawiaj pilota samodzielnie

Jeżeli obudowa twojego pilota została uszkodzona, nie naprawiaj pilota samodzielnie. Zastąpienie innym elementem obudowy może skutkować większymi konsekwencjami. W tym przypadku klient chciał na własne ryzyko naprawić obudowe pilota. Taka naprawa uszkodziła mikrostyk na płytce elektronicznej i oprócz samej obudowy trzeba było wymienić mikrostyk.

Problem z zamkiem drzwi mieszkania czy domu?

16-03-2021

Problem z zamkiem drzwi mieszkania czy domu?

Nie możesz dostać się do swojego mieszkania? Klucz złamał się lub utknął w zamku? Zapomniałeś kodu dostępu do sejfu? Jesteśmy specjalistami od awaryjnego otwierania zamków i drzwi nawet z uszkodzoną wkładką. Nasi ślusarze otworzą wszystkie zamki również te atestowane z najwyższej półki. Jesli wymaga tego sytuacja możemy wymienić zamek na nowy. 

Dorabianie kluczy z pilotem Audi

12-03-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Audi

W naszym punkcie stacjonarnym dorobisz klucz z pilotem do większości samochodów na rynku. Jeżeli i Ty posiadasz jeden klucz, nie ryzykuj. Utrata ostatniego klucza do samochodu wiąże się z dużym wydatkiem. Przyjedź do nas po zapasowy klucz. Tym razem dorobiliśmy pełny klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu Audi A6 2003r.

Kopiowanie pilotów bramowych

10-03-2021

Kopiowanie pilotów bramowych

Posiadasz jeden pilot do bramy, garażu? Przyjedź do nas po drugi. Kopiujemy piloty bramowe do większości napędów na rynku. Twój pilot zaczyna słabo działać, otwiera bramę dopiero z bliskiej odległości? U nas również możesz wymienić baterie.