Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucz z immobilizerem i pilotem Volkswagen Polo 2011

14-10-2022

Klucz z immobilizerem i pilotem Volkswagen Polo 2011

Dorabianie kluczy, kodowanie immobilizerów, kodowanie pilotów samochodowych, wymiana obudów i przycisków w pilotach samochodowych to niektóre z naszych usług. W dniu dzisiejszym na warszat przyjechał Volkswagen Polo z 2011r i w ciągu godziny dorobiony został całkiem nowy klucz z immobilizerem i pilotem.

Odblokowanie drzwi i zamków w domu

12-10-2022

Odblokowanie drzwi i zamków w domu

Otwieramy zamki i wkładki bębenkowe równeiż te które zostały zablokowane przez uszkodzony element lub pozostawiony klucz w zamku od środka. Jeśli nie możesz wejść lub wyjść z domu to nasze usługi ślusarskie śa dla Ciebie, działamy również w weekendy oraz święta. Dodatkowo włamywacz awaryjnie otwiera również samochody z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku.

Brak przycisku w pilocie samochodowym

10-10-2022

Brak przycisku w pilocie samochodowym

Kupując samochód warto sprawdzić poprawność działania wszystkich kluczy w zestawie, jak również pilotów. W dzisiejszym przypadku zdarzyło się, że przycisku w ogóle nie było w pilocie po zakupie samochodu. Spieszymy z pomocą. W naszym sklepie skorzystasz z takich usług jak wymiana przycisków, wymiana obudów kluczy samochodowych czy też wymiana złamanych grotów.

Złamany klucz Iveco

08-10-2022

Złamany klucz Iveco

Złamane klucze do samochodów to dla nas codzienność. Często w pojazdach roboczych, gdzie klucze są używane non stop zdarza się, że wyrobione klucze mają większą wrażliwość na pękniecia i złamania. Dzięki naszemu doświadczeniu i urządzeniom jesteśmy w stanie dorobić klucz z wymiarami fabrycznymi, aby posłużył dłużej, niż dorabiając klucz samochodowy starszymi metodami na maszynach manualnych.

Uszkodzony pilot Suzuki i dorobiony nowy klucz z pilotem

06-10-2022

Uszkodzony pilot Suzuki i dorobiony nowy klucz z pilotem

Samochód świeżo kupiony przez klienta z jednym a do tego uszkodzonym pilotem do zdalnego otwierania i zamykania samochodu Suzuki Swift z 2007r. Aby uniknąć w przyszłości nieprzewidzianych wydatków w związku ze zgubieniem ostatniego klucza, dorobiliśmy za wczasu całkiem nowy klucz z immobilizerem i pilotem, a stary klucz pozostał jako zapasowy.

Dorabianie kluczy z pilotem Toyota

03-10-2022

Dorabianie kluczy z pilotem Toyota

Kupiłeś samochód z jednym kluczem bez pilota? Przyjedź do nas a sprawdzimy czy jest możliwość zakodowania pilota do twojego pojazdu. Dorobimy klucz z pilotem i immobilierem a klucz z samym immobilizerem zostanie jako zapasowy na czarną godzinę.

Dorabianie kluczy Yamaha

01-10-2022

Dorabianie kluczy Yamaha

Sezon powoli się kończy ale nawet teraz warto zadbać o zapasowy klucz do swojego jednośladu, jeżeli motocykl posiada tylko jeden klucz. W zależności od zastosowanego immobilizera w kluczu, w niektórych przypadkach konieczne będzie wraz z kluczem dostarczenie również motocykla. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Otwarcie samochodu dostawczego Bielsko

29-09-2022

Otwarcie samochodu dostawczego Bielsko

Włamywacz to nie tylko awaryjne otwieranie samochodów osobowych ale również aut dostawczych inaczej ciężarowych powyżej 3,5tony. Częsta sytuacja to zatrzaśnięcie kluczy w kabinie nasi serwisanci przyjadą na miejsce i otworzą zamek bez jego uszkodzenia. Dodatkowo zachęcamy do dorobienia kluczy zapasowych na jednym z naszych punktów usługowych.

Zdewastowany klucz samochodowy

27-09-2022

Zdewastowany klucz samochodowy

Nie doprowadzaj swojego klucza samochodowego do takiego stanu, przede wszystkim jeżeli został Ci ostatni klucz. W przypadkach takich jak ten, uszkodzeniu na początku uległa obudowa, wypadły przyciski z obudowy, a pilot nadal był używany bezpośrednio na przyciskach na płytce elektronicznej co spowodowało uszkodzenie mikroprzełączników. Dalsze korzystanie z takiego klucza mogło uszkodzić płytkę eleketroniczną czego skutkiem byłby brak możliwości odpalenia samochodu. Klucz został naprawiony, a obudowa wymienona przez naszych wykwalifikowanych pracowników

Klucze do zabezpieczeń rowerowych

24-09-2022

Klucze do zabezpieczeń rowerowych

Dorabiamy standardowe klucze do mieszkań i kłódek jak i te mniej spotykane do np. zabezpieczeń rowerowych jak w dzisiejszym przypadku. Masz nietypowy klucz do swojego zamka, kłódki, baterii rowerowej, zabezpieczenia rowerowego? Zapraszamy!