Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie kłódki Bielsko

30-06-2019

Otwarcie kłódki Bielsko

Zaraz po godzinie 23 nasz serwisant przyjął nietypowe zlecenie na awaryjne otwarcie. Na jednej z siłowni w Bielsku-Białej kłódka zabezpieczająca szafkę odmówiła posłuszeństwa. Niewątpliwie była to chyba jedyna okazja na zwiedzenie damskiej szatni :-). Jak się potem okazało kłódka szyfrowa nie chciała się otworzyć mimo prawidłowego kodu. Nasz firma oczywiście zdołała otworzyć niesforny zamek, a klientka mogła zabrać swoje rzeczy z szafki i udać się do domu. 

Otwarcie mieszkania Wisła

25-06-2019

Otwarcie mieszkania Wisła

Nasze główne zlecenia w asyście Policji odbywają się przy otwarciach komorniczych na terenie całego śląska i małopolski. Takie interwencje polegają na awaryjnym otwarciu zamka, sejfu, drzwi czy nawet maszyn hazardowych oraz na późniejszym ich zabezpieczeniu tak aby można było je bez problemu pozamykać. Tym razem interwencja miała miejsce na terenie Wisły, natomiast dzień prędzej w Ustroniu otwarcie mieszkania odbyło się na jednym z osiedli o słynnej nazwie Manhatan. 

Kodowanie klucza z pilotem Bielsko

21-06-2019

Kodowanie klucza z pilotem Bielsko

Włamywacz to również programowanie transponderów zwanych inaczej czipem. W związku z szeroką gamą kodowarek dorobienie klucza z pilotem oraz zakodowanie immobilizera do samochodu marki Skoda Rapid z 2013 roku to kwestia około 30 min. W przypadku innych modeli również jesteśmy w stanie w niedługim czasie dorobić klucze nawet w przypadku utraty ostatniej działającej sztuki. Musimy też pamiętać, że w takim przypadku ceny są zupełnie inne ponieważ klucz tworzony jest od zera. 

Awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania Bielsko-Biała

19-06-2019

Awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania Bielsko-Biała

Dlaczego warto zaufać naszemu pogotowiu ślusarskiemu ? Awaryjne otwieranie samochodów świadczymy w przypadku zatrzaśnięcia lub zgubienia kluczy. Otwieramy wszystkie marki samochodów również auta klasy premium. Nasz zespół działa na rynku od ponad 12 lat, dlatego też mamy wiedzę na temat funkcjonowania zamków zarówno domowych jak i samochodowych. Coroczne szkolenia naszego zespoły ślusarzy zapewniają nam szeroką game usług jakie wykonujemy dla Państwa. Posiadamy wpisy na listach kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego Komendanta Policji w Katowicach oraz szkolenia ABW odnośnie ochrony informacji niejawnych. Nasze usługi świadczymy błyskawicznie na terenie Bielska i okolic do 60km. Dodatkowo otwieramy również zamki domowe, nie tylko w przypadku zgubienia klucza ale również w przypadku zepsutego bądź zablokowanego zamka. Pamiętajmy jeśli drzwi stawiają...

Otwieranie samochodu Daf XF w Kętach

17-06-2019

Otwieranie samochodu Daf XF w Kętach

Miejscowość Kęty zaraz nieopodal Oświęcimia i Andrychowa to w tamtym rejonie dostaliśmy zlecenie na awaryjne otwarcie samochodu ciężarowego marki Daf. Jest to pojazd produkowany przez holenderską firmę a seria XF należy do ciężarówek przystosowanych do transportu długodystansowego. Niestety ale i w tak dużych samochodach również można zatrzasnąć klucze. Pamiętajmy aby zawsze zabierać ze sobą klucze, bez znaczenia czy mamy do czynienia z dużym czy małym mobilkiem. 

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

14-06-2019

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

Bielsko-Biała ul.Sternicza 12 ( sklep przy bloku ) pod tym adresem świadczymy usługi naprawy pilotów, wymiany oraz lutowania nowych przycisków a nawet założenia nowej obudowy. W naszym sklepie stacjonarnym można również a może nawet przede wszystkim dorobić klucze samochodowe z immobilizerem oraz pilotem. Posiadamy wkładki atestowane oraz zamki wpuszczane, listwowe i wierzchnie. 

Otwarcie samochodu Mini Czechowice-Dziedzice

10-06-2019

Otwarcie samochodu Mini Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice to właśnie na terenie tego miasta dostaliśmy telefon w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu Mini Cooper S z 2014 roku. Zamek w tym samochodzie schowany jest pod klamką tak aby w czasie niepogody lub zimowej chlapy nie został uszkodzony. Po zdjęciu zaślepki mogliśmy otworzyć zamek. Ciekawostką jest zamek a tym samym profil klucza, który pochodzi z najnowszych samochodów marki BMW. 

Otwarcie zamka w mieszkaniu Wisła

06-06-2019

Otwarcie zamka w mieszkaniu Wisła

Nasz praca to również otwarcia komornicze w asyście policji. Ostatnia nasza interwencja miała miejsce na jednym z osiedli na terenie Wisły. Tym razem nie doszło do awaryjnego otwarcia mieszkania ponieważ lokator otworzył drzwi dobrowolnie. Zawsze po naszej usłudze wymieniamy zamki na nowe z kompletem trzech kluczy do wkładki. Wszystkie nasze usługi staramy się wykonywać na najwyższym poziomie.

Otwarcie zamka samochodu Ustroń

03-06-2019

Otwarcie zamka samochodu Ustroń

Sobota wieczór dzwoni do nas klient w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu Jaguar XJ. Sytuacja dziwna ponieważ auto wyposażone w system keylessgo nie widziało klucza, który był w marynarce powieszony na tylnym siedzeniu. Otwieramy samochody nie od dziś dla tego też wiemy, iż systemy te nie są idealne. Po przyjechaniu na miejsce i zdjęciu zaślepki z klamki otwarliśmy zamek awaryjny a klient mógł wyjąć klucz z marynarki. 

Otwarcie drzwi Szczyrk

30-05-2019

Otwarcie drzwi Szczyrk

Na terenie jednej z miejscowości turystycznej jaką jest Szczyrk nasze pogotowie zamkowe dostało wezwanie do otwarcia drzwi. Klient zostawiwszy od środka we wkładce klucze wyszedł i nie zabrał kluczy zapasowych. Niestety pech chciał, że zamek pod wagą kluczy zrobił obrót co spowodowało zamknięcie się zamka wpuszczanego. Po krótkim czasie namysłu klient zaczął wiercić zamek co tylko pogorszyło sprawę. Następnym krokiem było wezwanie naszych ślusarzy. Jak można się domyślić drzwi zostały otwarte a zamek wymieniony został na nowy.