Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie pilota Opel Agila

15-04-2021

Dorobienie pilota Opel Agila

Jeżeli w samochodzie istnieje opcja zakodowania samego pilota, takie usługi również wykonujemy. Posiadając 2 klucze z immobilizerami, nie było konieczności dorabiania nowego klucza z immobilizerem i pilotem. Nasi pracownicy dorobili i zakodowali sam pilot do samochodu Opel Agila z 2008r, a klient w końcu mógł zdalnie otwierać samochód. Jeżeli i Ty również potrzebujesz zakodować pilota do swojego samochodu, zapraszamy.

Dorobienie klucza typu slot Toyota

13-04-2021

Dorobienie klucza typu slot Toyota

Oprócz standardowych kluczy przekręcanych w stacyjce samochodu, niektóre samochody wyposażone są w stacyjki typu slot. Jednym z takim samochodów jest Toyota Corolla Versa. W naszym punkcie bez problemu możesz dorobić pełny klucz typu slot z pilotem. W tego typu kluczach również wymianiamy obudowy i przyciski.

Wymiana obudowy klucza Jeep Renegade

11-04-2021

Wymiana obudowy klucza Jeep Renegade

Dorabianie kluczy samochodowych, naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w pilotach samochodowych. To kilka z oferowanych przez naszą firmę usług. W dziejszym dniu na warszat dostaliśmy klucz do Jeepa Renegade z ułamanym uchwytem na grot. Została wymieniona obudowa w raz z dociętym nowym grotem. Jeżeli Twój klucz ma podobny problem, zapraszamy

Dorobienie klucza z pilotem Volkswagen Up

09-04-2021

Dorobienie klucza z pilotem Volkswagen Up

Dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem
Dorabiamy klucze samochodowe, kodujemy immobilizery, kodujemy piloty samochodowe, dodatkowo sprawdzamy czy w danym pojeździe był pilot, tak jak w dziejszym przypadku klient kupił samochód z kluczem tylko z immobilizerem. Nasi pracownicy sprawdzili i zakodowali nowy klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu Volkswagen Up z 2014r.

Awaryjne otwieranie zamków z szyldami antywłamaniowymi

07-04-2021

Awaryjne otwieranie zamków z szyldami antywłamaniowymi

Pogotowie Zamkowe Bielsko Biała 24h
Otwieramy awaryjnie wszystkie zamki nawet te, które posiadają rozetę antyrozweirceniową. Zajmujemy się wymianą zamków antywłamaniowych gerda, dierre, wilka, abloy. Ponadto zajmujemy się regulacją i serwisem drzwi. Nasz serwis ślusarski działa na terenie ślaśka i małopolski. 

Naprawa kluczy MQB

05-04-2021

Naprawa kluczy MQB

Naprawa kluczy samochodowych, wymienianie obudów w najnowszych kluczach Volkswagen, Skoda, Seat MQB. Częstym zjawiskiem w tego typu kluczach jest pękający uchwyt na grot. W naszym sklepie w ciągu półgodziny nasi pracownicy wymienią całą obudowę klucza wraz z docięciem nowego grotu.

Kodowanie immobilizerów z pamięci eeprom

03-04-2021

Kodowanie immobilizerów z pamięci eeprom

Zgubiłeś ostatni klucz, którym dało się odpalić samochód? Z takimi sytuacjami spotykamy się na bieżąco. Dostarczając do nas pamięć eeprom, jesteśmy w stanie na jego podstawie dorobić nowy immobilizer do twojego samochodu. Jeżeli jednak masz tylko jeden klucz, którym da się odpalać samochód, nie ryzykuj jego utratą. Przyjedź już dzisiaj, Dorabiamy kluczy samochodowe z immobilizerem i pilotem do większości pojazdów na rynku.

Dorabianie kluczy do bagażników rowerowych

01-04-2021

Dorabianie kluczy do bagażników rowerowych

W naszym sklepie oprócz kluczy mieszkaniowych i samochodowych możesz również dorobić klucze do bagażników rowerowych, bagażników dachowych, kufrów dachowych, kufrów motocyklowych. Jeżeli posiadasz ostatni klucz do swojego bagażnika, nie zwlekaj.

Wymiana obudowy klucza samochodowego

30-03-2021

Wymiana obudowy klucza samochodowego

Wymiana obudów kluczy samochodowych, naprawa pilotów samochodowych, dorabianie kluczy. Jeżeli i Ty masz problem ze swoim kluczem, przyciski nie działają, przyjedź do nas. Nasi specjaliści na pewno pomogą. W dzisiejszym dniu wymieniona została obudowa klucza do samochodu marki Opel insignia.

Dorabianie kluczy samochodowych z kodu

26-03-2021

Dorabianie kluczy samochodowych z kodu

Jeżeli twój klucz wygląda jakby zaraz miał się złamać, jest powyginany w różne strony, ledwo się przekręca w stacyjce? Nie czekaj! Przyjedź do nas. Dorabiamy klucze samochodowe z kluczy złamanych, pękniętych. Klucze samochodowe dorabiamy na maszynie komputerowej, dlatego mają wymiary i działają jakby dopiero wyszły z fabryki.