Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

To znak aby wymienić obudowę klucza samochodowego

10-04-2024

To znak aby wymienić obudowę klucza samochodowego

Twoja obudowa wygląda podobnie? To znak aby ją naprawić. Używanie takiego pilota z uszkodzoną obudową może nie tylko doprowadzić do uszkodzenia przycisku, który można wymienić, ale również może uszkodzić całą płytkę elektroniczną np. po dostaniu się wilgoci do środka obudowy. My takimi naprawami zajmujemy się na codzień. Przywieź do nas swoja obudowę, a na miejscu wymienimy ją na nową.

Dorabianie kluczy Opel Vivaro

09-04-2024

Dorabianie kluczy Opel Vivaro

Kolejny zadowolony klient wyjechał od nas z drugim kompletnym kluczem z immobilizerem i pilotem do swojego firmowego samochodu. Jedną z pierwszych rzeczy jaką zrobił od razu po zakupie samochodu to właśnie było dorobienie zapasowego klucza. Ty również pamiętaj. Klucz zapasowy może uratować Cie przed nieprzyjemnymi wydatkami, przede wszystkim przy użytkowaniu samochodu w firmie, które na codzień musi być sprawne. Utrata ostatniego klucza wiąże się z wyższymi kosztami i niepotrzebnymi nerwami. Posiadasz tylko jeden klucz? Zapraszamy

Złamany klucz Toyota

08-04-2024

Złamany klucz Toyota

Złamany ostatni klucze do samochodu?! Dla nas to nie problem. Doświadczenie zgromadzone na przestrzeni lat oraz sprzęt , którym dysponuje nasza firma pozwala na odtworzenie klucza z resztek złamanego klucza. Spotkała CIebie taka nieprzyjemność? Przywieź do nas części swojego klucza, a nasi pracownicy dorobią klucz  z wymiarami fabrycznymi z jakimi klucz opuścił fabrykę.

Otwarcie drzwi i zamka w Ketach

07-04-2024

Otwarcie drzwi i zamka w Ketach

Kobieta mieszkająca w Kętach napotkała niecodzienny problem z drzwiami wejściowymi do swojego domu. Pomimo wielokrotnych prób, nie mogła ich otworzyć, ponieważ gałka drzwiowa kręciła się bezustannie w kółko, nie zapadając się w mechanizmie zamka. Sytuacja okazała się na tyle problematyczna, że konieczne było wezwanie specjalisty. Pomoc przyszła z Bielska-Białej, gdzie nasi ślusarze z profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem szybko zdiagnozował przyczynę usterki i skutecznie ją naprawił, przywracając dostęp do domu. To niecodzienne zdarzenie podkreśla znaczenie posiadania kontaktu do zaufanego specjalisty, który może okazać się nieoceniony w niespodziewanych sytuacjach.

Zgubione klucze Żywiec I okolice

06-04-2024

Zgubione klucze Żywiec I okolice
Podczas wakacji w urokliwym Żywcu, a dokładniej w okolicy Radziechowy-Wieprz pewna para małżeńska znalazła się w niefortunnej sytuacji, gdy zgubili klucze od swojego Audi A6. Nie tracąc nadziei, przeszukali Google w poszukiwaniu rozwiązania i natknęli się na firmę wlamywacz.pl. To profesjonalne przedsiębiorstwo szybko zareagowało na ich wezwanie, umożliwiając nie tylko bezproblemowe otwarcie samochodu, ale także dorobienie nowych kluczy. Dzięki temu, co mogło przerodzić się w wakacyjną katastrofę, zakończyło się zaledwie drobnym nieporozumieniem, pozwalając parze cieszyć się resztą swojego pobytu w Żywcu bez dalszych problemów.

Naprawa i wymiana obudów kluczy VW

05-04-2024

Naprawa i wymiana obudów kluczy VW

Masz problem z kluczem do samochodu?Jeden z przycisków przestał działać, albo np. ułamał się uchwyt trzymający grot? Częsta przypadłość w kluczach typu scyzoryk. Najczęściej dzieje się tak kiedy zablokowana jest kierownica i na siłę próbuję przekręcić się klucz. Oryginalne klucze są sklejone przez co przy samodzielnej próbie naprawy można więcej szkody narobić niż to warte. Naprawę zostaw wykwalifikowanym pracownikom.

Dorobienie pilota Volkswagen passat B7

03-04-2024

Dorobienie pilota Volkswagen passat B7

Zastanawiasz się czy warto dorobić zapasowy klucz do samochodu? Szybka odpowiedź. Warto! Tak na prawdę jazda samochodem zaczyna się od klucza. Bez niego nie ma możliwości odpalenia pojazdu, więc warto posiadać dwa w pełni sprawne klucze. Niektórzy klienci decydują się na najtańszą opcję dorobienia klucza bez immobilizera. Takim kluczem jedynie można otworzyć samochód, ale nie da się nim odpalić, natomiast nie polecamy takiej opcji. W samochodach gdzie stacyjka jest przekręcana, a nie zależy na zdalnym otwieraniu samochodu, warto dorobić klucz z immobilizerem, aby w nagłej potrzebie dało się otworzyć samochód z zamka i odpalić silnik.

Klamki do drzwi garażowych

02-04-2024

Klamki do drzwi garażowych

W naszym sklepie stacjonarnym posiadamy w sprzedaży pełny asortyment zamków drzwiowych, wkładek bębenkowych od podstawowoch wymiarów po wymiary nawet 60/70mm. Znajdziesz u nas również zamki wpuszczane listwowe, zamki hakowe do bram przesuwnych jak i zamki oraz klamki do drzwi garażowych. Nietypowe zamki zamawiamy spejclanie pod klienta. Wystarczy, że przyniesiesz do nas swój zamek. Nasi pracownicy zwymiarują go i zamówią odpowiedni. Potrzebujesz doradztwa przy zakupie zamków, wkładek bębenkowych? Zapraszamy do kontaktu.

Otwarcie zablokowanej wkładki z kluczem w środku

01-04-2024

Otwarcie zablokowanej wkładki z kluczem w środku

Z jakiegoś powodu klucz zablokował się we wkładce a Ty nie możesz przekręcić klucza a co za tym idzie otworzyć drzwi? Nasze usługi to przede wszystkim awaryjne otwieranie drzwi i zamków. Skontaktuj się z naszym ślusarzem z pogotowia zamkowego a my zajmiemy się resztą. Włamywacz Bielsko-Biała to legalny sposób na otwarcie drzwi. 

Wymiana zamka Gerda w drzwiach antywłamaniowch

31-03-2024

Wymiana zamka Gerda w drzwiach antywłamaniowch

Wymiana zamka Gerda RIM w drzwiach antywłamaniowych na terenie Pszczyny to zadanie, które wymaga szczególnych umiejętności i doświadczenia. Wlamywacz.pl to firma specjalizująca się w systemach zabezpieczeń została poproszona o interwencję w jednym z mieszkań, gdzie konieczna okazała się wymiana zamka. Zamek Gerda RIM, znany ze swojej wytrzymałości i zaawansowanych mechanizmów antywłamaniowych, jest często wybierany przez właścicieli nieruchomości ceniących sobie bezpieczeństwo. Specjaliści z pogotowia zamkowego w Bielsku, po przybyciu na miejsce, dokonali demontażu starego zamka, zwracając uwagę na zachowanie integralności drzwi antywłamaniowych. Następnie, z dużą precyzją zamontowali nowy zamek Gerda RIM, dbając o to, aby wszystkie mechanizmy działały bez zarzutu. Dzięki profesjonalnej wymianie, mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich dom jest odpowiednio zabezpieczony. Cały proces przebiegł sprawnie i bez zbędnych komplikacji, co ponownie...