Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Obudowy pilotów samochodowych

06-11-2021

Obudowy pilotów samochodowych

Uszkodzone obudowy pilotów i kluczy samochodowych to dla nas codzienność. Niezadbanie o wymianę obudowy na czas może w niektórych przypadkach skutkować nawet dorobieniem całego nowego pilota, co jest kilkukrotnie wyższym kosztem niż wymiana obudowy. Jeżeli w twoim kluczu zrobi się dziurka na przycisku, otwiera się obudowa. Nie zwlekaj, zanim płytka elektroniczna się zepsuje. Posiadamy i wymieniamy obudowy do większości kluczy na rynku.

Dorabianie kluczy na podstawie stacyjki

03-11-2021

Dorabianie kluczy na podstawie stacyjki

Zgubiłeś ostatni klucz do samochodu? U nas możesz skorzystać z usług dorobienia klucza do samochodu nawet gdy ostatni został zgubiony. Dorabiamy klucz na podstawie zamków lub stacyjek. Koszta dorobienia klucza od zera są o wiele wyższe niz dorobienie klucza zapasowego, dlatego zawsze radzimy aby za wczasu dorobić zapasowy klucz do samochodu, aby nie narażać się na wysokie koszta.

Dorabianie kluczy z pilotem Dacia Lodgy 2017

30-10-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Dacia Lodgy 2017

Kodowanie pilotów do najnowszych samochodów, Dorabianie kluczy do samochodów Dacia z najnowszym typem immobilizera. W dniu dzisiejszym dorabialiśmy klucz do samochodu Dacia Lodgy z 2017r. Oryginalny klucz został zgubiony na wakacjach. Klient nie zwlekając od razu pomyślał o dorobieniu klucza zapasowego. Jeżeli i Ty również zgubiłeś klucz lub kupiłeś samochód z jednym kluczem nie czekaj!

Naprawa kluczy Land Rover

27-10-2021

Naprawa kluczy Land Rover

Zepsuta obudowa? Pilot zamyka ale nie otwiera? Uszkodzone gumki na obudowie pilota? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z usług takich jak: Wymiana obudów kluczy samochodowych, Przelutowywanie przycisków na płytkach elektronicznych, wymiana gumek przycisków w obudowach kluczy i pilotów samochodowych, wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover, BMW.

Klucze z pilotem Peugeot

24-10-2021

Klucze z pilotem Peugeot

Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerami i pilotami do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym dorobiliśmy klucz z pilotem i immobilizerem do Peugeota RCZ. W naszym sklepie istnieje możliwość wyboru wyglądu pilota, tak jak w tym przypadku klient jako nowy klucz wybrał solidniejszy scyzoryk z elementami metalowymi. Jeżeli potrzebujesz dorobić klucz do swojego samochodu nie czekaj! Zapraszamy!

Zamki wierzchnie do drzwi starego typu

21-10-2021

Zamki wierzchnie do drzwi starego typu

Posiadasz zamek do drzwi i musisz wymienić klucz lub cały zamek? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. W sprzedaży posiadamy zamki wpuszczane, wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie Lob, Gerda, Beta, Atlas, Alfa, starego typu. Jeżeli do nowego zamka potrzebujesz większej ilośći kluczy, istnieje możliwość dorobienia nowych kluczy na miejscu.

Wymiana wkładki w drzwiach domowych

18-10-2021

Wymiana wkładki w drzwiach domowych

Wymiana zamka w drzwiach odbywa się na miejscu u klienta, po przyjeździe na miejsce zaczynamy od doboru odpowiedniej wkładki oraz jej wymiaru który musi pasować do drzwi. Po zamontowaniu drzwi sprawdzamy czy nie trzeba zrobić dodatkowej regulacji. Całość nie zajmuje dłużej niż 15-30minut. 

Nowy grot i obudowa klucza

16-10-2021

Nowy grot i obudowa klucza

Częstym problemem nawet w stosunkowo młodych samochodach jest wyrabianie się grotów w kluczyku. Jeżeli zauważyłeś, że twój klucz jest mocno zużyty i ciężko przekręca się stacyjka przyjedź do nas. Dzięki sprzętom, które posiadamy możemy dorobić nowy grot z wymiarami fabrycznymi, dzięki czemu nie będzie konieczności regeneracji stacyjki. Łącznie z grotem wymieniona zostanie obudowa. Przedłuży to żywotność pilota.

Dorabianie kluczy MQB Skoda

14-10-2021

Dorabianie kluczy MQB Skoda

Posiadasz samochód marki Skoda, Seat, VW na płycie MQB i tylko jeden klucz? Dorabiamy najnowsze klucze przekręcane w stacyjce jak i klucze z systemem keyless. Zastanawiasz się czy warto dorobić zapasowy klucz? Nic bardziej mylnego. Następstwem zgubenia ostatniego klucza są bardzo wysokie koszta stworzenia klucza od zera, jak również dodatkowym kosztem awaryjnego otwarcia pojazdu. Nie zwlekaj i już dziś przyjedź po dodatkowy klucz. Dorabiamy klucze z immobilizerem, klucze z pilotami.

Otwieranie drzwi antywłamaniowych

11-10-2021

Otwieranie drzwi antywłamaniowych

Nasi ślusarze często wzywani są do zamków których inni nie chcą otwierać. Zajmujemy się otwieraniem wszystkich zamków nawet tych z rozetami antywłamaniowymi, bolcami antywyważeniowymi i wkładkami atestowanymi. Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie które świadczymy na terenie Śląska i Małopolski.