Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianiy kluczy z ilotem Mitsubishi Colt, Smart ForFour

20-04-2023

Dorabianiy kluczy z ilotem Mitsubishi Colt, Smart ForFour

W naszej ofercie znajdziesz między innymi klucze do samochodów marki Mitsubishi Colt oraz Smart ForFour z immobilizerem i pilotem. W tym przypadku klient miał dwa klucze natomiast klucz z pilotem był całkowicie uszkodzony, więc dorobiony został klucze z pilotem. Jeżeli Ty posiadasz klucz z immobilizerem i pilotem nie musisz dorabiać nowego pilota. Najważniejsze aby drugi klucz zapasowy posiadał tylko immobilizer. Wówczas takim kluczem można otworzyć drzwi z zamka i odpalić samochód.

Jedyny klucz do samochodu uszkodzony

19-04-2023

Jedyny klucz do samochodu uszkodzony

Klucz przestał działać? Pilot zdalnie nie otwiera ani nie zamyka drzwi, a po przekręceniu stacyjki nie da się odpalić silnika? W niektórych sytuacjach istnieje możliwość jeżeli została uszkodzona obudowa, microswitch na płytcę lub został złamany grot. Natomiast przede wszystkim warto za wczasu dorobić zapasowy klucz do swojego pojazdu, z którego w nagłych sytuacjach będzie można otworzyć samochód i go odpalić.

Zepsuty Pilot Citroen Berlingo

18-04-2023

Zepsuty Pilot Citroen Berlingo

Klient posiadał tylko jeden klucz z pilotem do swojego samochodu, który już i tak był uszkodzony. Popękana obudowa, pilot otwierał i zamykał raz za czas samochód, a dodatkowo największym problemem klucz odpalał raz na kilka razy samochód. Nasi pracownicy dorobili całkiem nowy sprawny klucz z immobilizerem i pilotem, a stary klucz został naprawiony, dzięki czemu znowu uruchamiał samochód za każdym razem.

Breloki zbliżeniowe do domofonów

17-04-2023

Breloki zbliżeniowe do domofonów

W niektórych blokach mieszkalnych istnieje możliwość otworzenia drzwi zewnętrznych brelokiem lub kartą zbliżeniową. Tego typu "klucze" również dorobić możesz w naszym sklepie. Oprócz zapasowego brelokoa warto dorobić klasyczny klucz manualny, w przypadkach np. braku zasilania domofonu.

Zablokowany zamek Wisła

16-04-2023

Zablokowany zamek Wisła

Zamek został zablokowany przez wsadzony klucz od środka co uniemożliwiło otwarcie wkładki kluczem. Dla naszych serwisantów nie jest to problem, awaryjnie otwieramy zamki i wkładki kiedy klucz jest wsadzony w zamek od drugiej strony. Zajmujemy się serwisem drzwi antywłamaniowych, jeśli chcesz wymienić wkładkę w drzwiach Gerda, Dierre, KMT, Winkhaus to zadzoń po naszego serwisanta. Przyjedziemy na miejsce i wykonamy usługę wraz z doborem odpowiedniego zamka do Twoich drzwi.

Otwarcie drzwi pokojowych Bielsko

15-04-2023

Otwarcie drzwi pokojowych Bielsko

Je­śli zgu­bi­łeś klu­cze od zam­ka w drzwiach po­ko­jo­wych nic się nie martw, awa­ryj­nie otwie­ra­my wszystkie zam­ki do­stęp­ne na ryn­ku. Nasz ser­wis dzia­ła na te­re­nie ślą­ska i ma­ło­po­ski rów­nież w nie­dzie­le i świę­ta. W przy­pad­ku je­śli masz klucz i nie mo­żesz otwo­rzyć zam­ka rów­nież po­mo­że­my a do­dat­ko­wo mo­że­my wy­mie­nić za­mek na zu­peł­nie no­wy. Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie dotyczące zamków i wkładek.

Dorabianie kluczy z pilotem Fiat Bravo

14-04-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Fiat Bravo

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w celu dorobienia klucza samochodowego z immobilizerem i pilotem. U nas zaprogramujesz klucze z pilotem do wszystkich marek samochodowych na rynku. Również dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerem. Zajmujemy się również wymianą przycisków w pilotach samochodowych oraz obudów kluczy.

Zamki Zespolone

13-04-2023

Zamki Zespolone

W naszym sklepie stacjonarnym nie tylko dorobisz klucz do samochodu. Możesz zakupić również produkty takie jak wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie, zamki garażowe i bramowe hakowe czy też zamki wpuszczane zespolone. Jeżeli posiadasz nietypowy zamek, którego nie możesz namierzyć w żadnym sklepie przywieź go do nas. Zamówimy go dla Ciebie.

Wymiana akumulatorków w pilotach Ford Transit

12-04-2023

Wymiana akumulatorków w pilotach Ford Transit

Ford wypuścił jeden model Transita z niebieskim kluczem, w ktorym tak jak w kluczach BMW zainstalowano akumulator zamiast baterii, którego obudowa została zaklejona. Jak to z akumulatorami po latach pracy tracą swoje wartości i wymagana jest wymiana na nowy w celu dalszego korzystania z pilota. W tym akurat przypadku od akumulatorka odczepiła się blaszka przez co nie było połączenia między akumulatorem a płytką, co również wymagało wymiemiany akumulatorka na nowy.

Klucze Passat B6, B7

10-04-2023

Klucze Passat B6, B7

Oprócz kluczy z metalowym grotem przekręcanym w stacyjce, niektóre modele samochodów zostały wyposażone w klucze typu sloty gdzie aby odpalić samochód trzeba wsunąć klucz do kieszeniu, lub klucze typu keyless gdzie wystarczy posiadać klucz w kieszeni. Wszystkie tego typu klucze dorobisz w naszym sklepie stacjonarnym.