Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwieranie zamków aut Energylandia Zator

17-09-2019

Otwieranie zamków aut Energylandia Zator

Energylandia to rodzinny park rozrywki położony w Zatorze między Oświęcimiem a Wadowicami gdzie przyjeżdżają ludzie z całej polski aby zaznać adrenaliny. To właśnie w tym wesołym miasteczku w czasie wakacji bywamy kilka razy w tygodniu. Nasze zlecenia polegają nie tylko na awaryjnym otwieraniu samochodów ale również na dorabianiu zgubionych kluczy na terenie parku. Nasz serwis zamków dorobił i zakodował klucze do nowego nissana gdzie obie pary kluczy zniknęły na terenie parku. 

Otwarcie samochodu Istebna na złotym groniu

14-09-2019

Otwarcie samochodu Istebna na złotym groniu


Auto z 2019 roku a dokładniej Skoda Octavia samochód z wypożyczalni i klucze zatrzaśnięte w bagażniku z takim telefonem zadzwonił do nas klient. Jak się okazało na pilocie został otwarty tylko bagażnik a pechowo klucze zostały na półce po czym klapa bagażnika została zamknięta. Pogotowie zamkowe zjawiło się na miejscu już po 45 minutach i po kolejnych 15 minutach auto zostało awaryjnie otwarte. Klient mógł wyjąć zatrzaśnięte klucze z bagażnika i cieszyć się resztą urlopu w górach. 

Stracone klucze Kaniów

11-09-2019

Stracone klucze Kaniów

Im wyższa temperatura tym większe prawdopodobieństwo że tracimy głowę. W ubiegłym miesiącu jakim był lipiec dostaliśmy telefon z informacją, iż klient stracił klucze do auta. Jak się okazało zgubione klucze zostały do samochodu Fiat Scudo z 2011 roku. Nasz serwis jako, że również dorabia klucze z immobilizerem podjął się wykonania zapasowych kluczy do auta na podstawie zamka. Klucze zostały dorobione komputerowo i już po godzinie klient mógł się cieszyć nowym kluczem. 

Dorabianie kluczy pod zamek

08-09-2019

Dorabianie kluczy pod zamek

Nasze usługi to również dorabianie kluczy pod zamek nawet ten nierozbieralny. Nasz serwis potrafi zdekodować zamek bez konieczności jego rozberania i dorobić klucz z kodu na maszynie komputerowej. W nowych samochodach zamki są tak zaprasowane aby jego rozłożenie nie było możliwe. Serwis naszego pogotowia zamkowego działa całodobowa natomiast punkt z dorabianiem kluczy czynny jest tylko w tygodniu od 10 do 18.

Awaryjne otwarcie samochodu Bielsko-Biała

05-09-2019

Awaryjne otwarcie samochodu Bielsko-Biała

Czy zdarzyło się Państwu zatrzasnąć obie pary kluczy w środku nowego samochodu ? Obie pary zostały zatrzaśnięte w bagażniku co więcej klucze od domu również były w samochodzie. Nasz zespół udał się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia samochodu marki Skoda Fabia 2019. Jak się okazało samochód był już wyposażony w zupełnie nowo zaprojektowany zamek ale i to nie było dla nas zaskoczeniem ponieważ jesteśmy przygotowani na awaryjne otwarcia wszystkich dostępnych zamków w samochodach nawet tych najnowszych. 

Złamany klucz w stacyjce Bielsko

02-09-2019

Złamany klucz w stacyjce Bielsko

Złamany klucz z końcówką w zamku stacyjki? Niestety jak widać na załączonym obrazku można złamać nawet tak gruby klucz. Jeśli chodzi o wyciąganie złamanych kluczy w 99% przypadków jesteśmy w stanie to zrobić nawet w przypadku stacyjek. Nasze Bielskie pogotowie ślusarskie na podstawie dwóch części jest w stanie odtworzyć i dorobić większość kluczy frezowanych i nacinanych. 

Otwarcie samochodu z kluczami w bagażniku Pietrzykowice

30-08-2019

Otwarcie samochodu z kluczami w bagażniku Pietrzykowice

Sobota rano około godziny 7 dostaliśmy telefon w sprawie awaryjnego otwarcia auta w Pietrzykowicach. Nasz zespół ślusarzy udał się na miejsce w celu otwarcia pojazdu Audi a5 z 2013 roku gdzie klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku z resztą bagażu. Po dotarciu na miejsce już po 10 minutach udało nam się otworzyć auto a klient mógł wyciągnąć klucze z bagażnika. Dzięki naszemu serwisowi klienci mogli wyjechać na wakacje w Bieszczady.  

Dorobienie pilota Ford Bielsko

27-08-2019

Dorobienie pilota Ford Bielsko

Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz kodujemy piloty do wszystkich samochodów marki Ford. Nie ważne czy jest to fiesta z 1999, tranzit z 2010 roku czy mondeo z 2019 programujemy piloty centralnego zamka. Dodatkowo jesteśmy w stanie dopisać klucze zbliżeniowe tak zwany bezkluczykowy system Ford KeyFree który odpala i otwiera auto bez używania pilota czy przekręcania klucza w stacyjce. 

Zblokowana stacyjka Skoczów

24-08-2019

Zblokowana stacyjka Skoczów

Opel Corsa C z zablokowaną stacyjką, tym razem przyczyną zablokowanej stacyjki było jej przewiercenie z powodu zgubienia kluczy. Niestety nie był to najrozsądniejszy pomysł. Jeśli zgubimy klucze to nie powinniśmy wiercić stacyjki, a na pewno nam to w niczym nie pomoże. Nasza firma włamywacz z Bielska potrafi odblokować taką stacyjkę a i immobilizery również możemy zaprogramować nowe. Nie ma potrzeby wymieniać nawet zamków ponieważ pod nie dorobimy klucze mechaniczne. 

Wymiana zamka nitowanego w Bielsku na terenie Sfery

20-08-2019

Wymiana zamka nitowanego w Bielsku na terenie Sfery

Wymiana wkładki, wymiana łucznika a nawet wymiana zamka tak większość osób potocznie nazywa tą czynność. Większość zamków jakie wymieniamy zamontowane są w drzwiach drewnianych. Na jednej z galerii w Bielsku dostaliśmy zlecenie na wymianę zamka w drzwiach metalowych gdzie zamek został osadzony na nitach. Jako że żadna z pobliskich firm nie chciała się tego podjąć zlecenie wykonała nasza firma. Zamek został wymieniony na nowy z kompletem 3 kluczy.