Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zgubione klucze Bielsko-Biała GeminiPark

13-03-2019

Zgubione klucze Bielsko-Biała GeminiPark


Galeria handlowa GeminiPark w Bielsku-Białej to właśnie tam dostaliśmy zlecenie w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu i dorobienia do niego nowych kluczy z immobilizerem i pilotem. Stary komplet kluczy został zgubiony w trakcie robienia zakupów i mimo zgłoszenia tego obsłudze obiektu nikt ich nie znalazł. Nasze pogotowie udało się na miejsce, po otwarciu samochodu zdekodowali zamek w celu dorobienia klucza z kodu a następnie zakodowali immobilizer. Jeszcze tego samego wieczoru Golf 5plus z 2006 roku opuścił parking podziemny o własnych kołach. 

Zatrzaśnięte klucze Wisła

10-03-2019

Zatrzaśnięte klucze Wisła

W miejscowości Wisła zaraz obok hotelu Gołębiewski mieliśmy przyjemność otwierać nowego Reno Espace V z 2017 roku. Sytuacja była bardzo nietypowa ponieważ dostęp do samochodu jest za pomocą karty hands free w której pobliżu samochód powinien być otwarty. Karta leżała w okolicy tylnego siedzenia a samochód nie chciał się otworzyć. Na szczęście obecnie każdy samochód musi posiadać zamek awaryjny przez który nasz serwis otworzył auto. Pamiętajmy aby mieć ograniczone zaufanie do wszystkich kart i kluczy zbliżeniowych ponieważ jest to tylko elektronika, która jak widać może nas niemiło zaskoczyć. 

System jednego klucza Bielsko

07-03-2019

System jednego klucza Bielsko

W jednym z oddziałów Banku Spółdzielczego w Bielsku-Białej zrealizowaliśmy system jednego klucza MasterKey w całości wykonany przez naszą firmę. Pomiary, projekt, wykonanie oraz końcowy montaż a to wszystko w zaledwie 2 dni. Całość wkładek została wykonana w ateście klacy C. Systemem jednego klucza zajmujemy się już od ponad 10 lat i tworzymy je na większości dostępnych wkładek tak aby sprostać każdym wymaganiom klienta. Począwszy od najtańszych wkładek po zamki w ateście kl.C z profilem indywidualnym klucza zastrzeżonym kartą kodową bez której takiego klucza nie dorobimy. System może być prosty, wszystkie wkładki otwierane jednym kluczem lub bardziej skomplikowany i podzielony nawet na kilkanaście użytkowników. 

Dorobienie klucza Volkswagen Polo 2012

03-03-2019

Dorobienie klucza Volkswagen Polo 2012

Dorobienie klucza z immobilizerem do Volkswagena Polo z 2012 roku. W opisywanym samochodzie występuje nowy typ transpondera oraz pilota. Jeśli chodzi o programowanie kluczy do aut grupy Vag ( audi, skoda, seat, volkswagen ) jesteśmy w stanie kodować nawet najnowsze modele. W najbliższej przyszłości klucze zbliżeniowe keyless będą dostępne na naszym punkcie w Bielsku-Białej. 

Otwarcie auta, dorobienie kluczy Suszec

28-02-2019

Otwarcie auta, dorobienie kluczy Suszec

Miejscowość Suszec wieś między Żorami a Pszczyną tam udało się nasze pogotowie ślusarskie w celu otwarcia auta Ford Focus z 2009 roku. Na miejscu po awaryjnym otwarciu samochodu trzeba było dorobić klucze ponieważ stary pilot został zgubiony. Na podstawie wkładki zamka odwzorowaliśmy klucz mechaniczny a następnie po podpięciu komputera zakodowaliśmy dwa nowe immobilizery, które służą do odpalania auta. Całość usługi zastała zrobiona kompleksowo na miejscu u klienta.

Kodowanie klucza Bielsko Dodge Caliber

25-02-2019

Kodowanie klucza Bielsko Dodge Caliber

Ostatnimi czasy wykonywaliśmy usługę zakodowania transpondera do samochodu Dodge Caliber z 2006 roku. Jedna z naszych klientek zgubiła swój klucz od auta, na całe szczęście posiadała jeszcze zapasowy który przekręcał stacyjkę ale nie odpalał samochodu. Pierw nasz serwis próbował dopisać do auta klucz który posiadała klientka niestety bezskutecznie. Zaraz na drugi dzień został sprowadzony klucz pod numer vin, który przypisał się bez najmniejszego problemu, Auto można było otwierać na centralnym zamku używając pilota a immobilizer odpalał pojazd. 

Dorobienie klucza Ford Mondeo

22-02-2019

Dorobienie klucza Ford Mondeo

Dorobienie klucza z immobilizerem oraz kodowanie pilota do samochodu ford mondeo. Klucze jakie można u nas dorobić do marki ford zaczynają się już od 60zł i są to zapasowe klucze do otwarcia zamka awaryjnie. Klucze z czpiem zaczynają się od 99zł i takim kluczem możemy odpalić samochód natomiast klucze z pilotem możemy dorobić od 360zł. Wszystkie ceny zależne są od profilu klucze, zastosowanego immobilizera oraz pilota w jaki został wyposażony samochód. 

Otwarcie auta w Oszczadnicy na Słowacji obok Czadca

19-02-2019

Otwarcie auta w Oszczadnicy na Słowacji obok Czadca

Otwarcie samochodu Dodge w miejscowości Oščadnica niedaleko Polskiej granicy. Nasi serwisanci udali się na Słowację aby otworzyć auto w którym zatrzasnęły się klucze w środku. Droga była dość kręta a śnieg dodatkowo utrudniał dojazd, jednakże po godzinie dotarliśmy na miejsce i otworzyliśmy zamknięty samochód. Pogotowie zamkowe z siedzibą w Bielsku coraz częściej w okresie zimowym wyrusza na zlecenia oddalone nawet do 100km. Staramy się sprostać każdemu powierzonemu nam zadaniu dlatego też wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie a naszych klientów z szacunkiem. 

Otwarcie samochodu Wisła Cieńków

16-02-2019

Otwarcie samochodu Wisła Cieńków

Wisła to jedna z miejscowości turystycznych takich jak Ustroń i Szczyrk gdzie stoki narciarskie przeżywają oblężenie w sezonie zimowym. Na jednym ze stoków mianowicie Stacja Wisła Cieńków, klucze w swoim bagażniku zatrzasnął właściciel. Samochód to roczny Hyundai Elantra, oczywiście tak jak zawsze nasze pogotowie zamkowe niezwłocznie udało się na zlecenie w celu otwarcia auta. Już po 5 minutach od przybycia na miejsce klucze zostały wyjęte z bagażnika a nasz klient mógł dostać się do własnego pojazdu. 

Otwarcie samochodu Międzybrodzie Żywieckie

13-02-2019

Otwarcie samochodu Międzybrodzie Żywieckie

W poprzednim miesiącu mieliśmy zlecenie w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu Hyundai Elantra wyprodukowanego w 2018 roku. Nasz serwis został wysłany do miejscowości Międzybrodzie Żywieckie na parking pod Górą Żar, tą o której krążą setki legend a w jej rejonach przyciąganie ziemskie ponoć traci swoją moc. Ale nie o legendach zamierzamy opowiadać. Kluczyki zostały położone w bagażniku a sam klient postanowił zamknąć klapę i pech chciał, że tym razem przyciąganie zadziałało jak należy ponieważ klapa opadła zamykając tym samym dostęp do kluczy. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że uprzednio została otwarta tylko klapa bagażnika bez otwierania reszty auta. Cała usługa od momentu przyjęcia zlecenia do momentu otwarcia samochodu przez serwis włamywacz.pl nie trwała dłużej niż 45 min.