Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwieranie drzwi Pszczyna

24-10-2022

Otwieranie drzwi Pszczyna

Otwie­ra­my drzwi na te­re­nie Psz­czy­ny i oko­lic od­da­lo­nych do 60km, na­si ślu­sa­rze awa­ryj­nie po­tra­fią otwo­rzyć każ­dy za­mek w drzwiach oraz wkład­ki rów­nież te an­tyw­ła­ma­nio­we. Je­śli zgu­bi­łeś klucz, zo­sta­wi­łeś je w środ­ku w do­mu to na­sze usłu­gi są dla Cie­bie. Za­dzwoń do nas a my przy­je­dzie­my na miej­sce otwo­rzy­my drzwi i wy­mienimy za­mek na no­wy. 

Kodowanie klucza Audi S6

22-10-2022

Kodowanie klucza Audi S6

Nasza firma specjalizuję się w dorabianiu i kodowaniu kluczy samochodowych z immobilizerami i pilotami. Poza dorabianiem kluczy wykonujemy również taki usługi jak naprawa kluczy samochodowych w tymi wymiana obudów i przycisków na płytkach elektronicznych.

Wymiana obudów kluczy samochodowych Chevrolet, Opel

20-10-2022

Wymiana obudów kluczy samochodowych Chevrolet, Opel

Obudowy sycozryków między innymi do samochodów marki Chevrolet i Opel sa klejone w fazie produkcji. Najczęściej w takich kluczach uszkodzeniu ulegają gumki na obudowie oraz uchwyty grotów, które się łamią. W takich sytuacjach naprawa polega na wymianie całej obudowy na nową z docięciem nowego grotu. W naszym sklepie wymienisz obudowy do wszystkich kluczy samochodowych.

Zablokowany zamek w drzwiach Pszczyna

18-10-2022

Zablokowany zamek w drzwiach Pszczyna

Awaryjnie otwieramy wkładki i zamki które są zablokowane a co za tym idzie nie da się otworzyć drzwi i dostać do środka. Jeśli masz problem z zamkiem zadzoń do naszego serwisanta a my otworzymy dla Ciebie drzwi. Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie inaczej pogotowie zamkowe które działa 365dni w roku również w niedziele i święta. 

Wkładka z funkcją awaryjną

16-10-2022

Wkładka z funkcją awaryjną

Wkład­ki po­sia­da­jące funk­cję awa­ryj­ną ma­ją moż­li­wość otwar­cia ich z dwóch stron klu­czem jed­no­cze­śnie, na­wet je­śli któ­ryś z do­mow­ni­ków zo­sta­wi klucz wsa­dzo­ny od środ­ka. Często stosowane tego typu wkładki są przy osobach starszych zamykających się od wewnątrz na klucz. Dodatkowym atutem tych  wkładek jest możliwość łączenia ich w systemy jednego klucza z innymi wkładkami.

Klucz z immobilizerem i pilotem Volkswagen Polo 2011

14-10-2022

Klucz z immobilizerem i pilotem Volkswagen Polo 2011

Dorabianie kluczy, kodowanie immobilizerów, kodowanie pilotów samochodowych, wymiana obudów i przycisków w pilotach samochodowych to niektóre z naszych usług. W dniu dzisiejszym na warszat przyjechał Volkswagen Polo z 2011r i w ciągu godziny dorobiony został całkiem nowy klucz z immobilizerem i pilotem.

Odblokowanie drzwi i zamków w domu

12-10-2022

Odblokowanie drzwi i zamków w domu

Otwieramy zamki i wkładki bębenkowe równeiż te które zostały zablokowane przez uszkodzony element lub pozostawiony klucz w zamku od środka. Jeśli nie możesz wejść lub wyjść z domu to nasze usługi ślusarskie śa dla Ciebie, działamy również w weekendy oraz święta. Dodatkowo włamywacz awaryjnie otwiera również samochody z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku.

Brak przycisku w pilocie samochodowym

10-10-2022

Brak przycisku w pilocie samochodowym

Kupując samochód warto sprawdzić poprawność działania wszystkich kluczy w zestawie, jak również pilotów. W dzisiejszym przypadku zdarzyło się, że przycisku w ogóle nie było w pilocie po zakupie samochodu. Spieszymy z pomocą. W naszym sklepie skorzystasz z takich usług jak wymiana przycisków, wymiana obudów kluczy samochodowych czy też wymiana złamanych grotów.

Złamany klucz Iveco

08-10-2022

Złamany klucz Iveco

Złamane klucze do samochodów to dla nas codzienność. Często w pojazdach roboczych, gdzie klucze są używane non stop zdarza się, że wyrobione klucze mają większą wrażliwość na pękniecia i złamania. Dzięki naszemu doświadczeniu i urządzeniom jesteśmy w stanie dorobić klucz z wymiarami fabrycznymi, aby posłużył dłużej, niż dorabiając klucz samochodowy starszymi metodami na maszynach manualnych.

Uszkodzony pilot Suzuki i dorobiony nowy klucz z pilotem

06-10-2022

Uszkodzony pilot Suzuki i dorobiony nowy klucz z pilotem

Samochód świeżo kupiony przez klienta z jednym a do tego uszkodzonym pilotem do zdalnego otwierania i zamykania samochodu Suzuki Swift z 2007r. Aby uniknąć w przyszłości nieprzewidzianych wydatków w związku ze zgubieniem ostatniego klucza, dorobiliśmy za wczasu całkiem nowy klucz z immobilizerem i pilotem, a stary klucz pozostał jako zapasowy.