Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Samochód po kradzieży

10-12-2018

Samochód po kradzieży

Dość nietypowie i rzadko spotykane zlecenie mieliśmy okazję wykonywac w poprzednm tygodniu. Otóż zadzwonił do nas klient z Łodygowic w sprawie zakodowania immobilizera do jego samochodu volkswagena golfa 4 z 2000roku. Na miesjcu okazało się, że jest to auto odzyskane po kradzieży i trzeba zakodować nowy immobilizer a zarazem zmienić kody w komuterze tak aby kluczyk który złdzieje zatrzymali dla siebie nie odpalał samochodu. Na miejscu zakodowaliśmy nowy immobilizer zmieniając kody w komputerze tak aby był on jedynym który zapali samochód. 

Otwarcie karetki pogotowia

03-12-2018

Otwarcie karetki pogotowia

Nasze pogotowie ślusarskie tym razem zostało wezwae do samochodu marki mercedes sprinter. Jak się okazało na miejscu chodziło o otwarcie samochodu uprzywilejowanego a dokładniej karetki pogotowia ratunkowego, Na całe szczęście karetka w tym czasie była pusta i nie musiała wykonywać żadnego kursu. Już po kilku minutach od przyjazdu samochód został otwarty i mógł nadal służyć potrzebującym.

Klucze samochodowe 50% taniej

26-11-2018

Klucze samochodowe 50% taniej

W ostatni piątek na naszym punkcie można było dorobić klucze, aż o połowę taniej.
W związku z czarnym piątkiem odwiedziła nas spora liczna osób chętnych dorobić klucze z immobilizerem. W tym dniu najtańszy klucz kodowany kosztował 60zł natomiast najdroższy można było dorobić w cenie 175zł. Była to już druga taka nasza akcja ponieważ w zeszłym roku również obchodziliśmy Black Friday. Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zgodę na zrobienie zdjęć, poniżej dołączam klika z nich które udało nam się zrobić w wolnej chwili. 
 

Black Friday 2018

20-11-2018

Black Friday 2018

  Od lat w listopadzie duże sieci zalewają nas informacjami o promocjach z okazji Black Friday, jest to czwarty piątek listopada a początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. W Polsce promocje nie są, aż tak atrakcyjne i często wynoszą zaledwie 10-20 proc a mimo wszystko bardzo lubimy ten dzień. W naszym sklepie stacjonarnym staramy się dorównać rabatami jakie można znaleźć w stanach, dlatego na dorobienie kluczy samochodowych z immobilizerem udzielamy rabat 50%.

Nowy klucz typu scyzoryk

18-11-2018

Nowy klucz typu scyzoryk

Dorobienie klucza z pilotem do Kia Ceed z 2008 roku. Jeśli posiadasz stary rodzaj klucza do swojego samochodu a chciałbyś nowy rozkładany typu scyzoryk, nic prostszego u nas taki dorobisz. Przyjdź do naszego punktu i zapytaj czy do twojego samochodu możemy dorobić taki klucz. 

Zgubione klucze do samochodu Porąbka

13-11-2018

Zgubione klucze do samochodu Porąbka

W zeszłym tygodniu zadzwoniła do nas Pani w sprawie zgubionej karty do swojego samochodu renault megane.
Jako że nasz serwis posiada nie tylko narzędzia do otwierania ale również kodowarki umożliwiające zakodowane nowego klucza ( w tym przypadku karty ) przyjęliśmy zlecenie. Sytuacja miała miejsce w powiecie bielskim nie daleko jeziora żywieckiego. Jeszcze tego samego dnia nasza klientka mogła poruszać się samochodem.

Klucze w bagażniku Bielsko-Biała

07-11-2018

Klucze w bagażniku Bielsko-Biała

W poniedziałkowe popołudnie dostaliśmy wezwanie w sprawie otwarcia dość nietypowego samochodu jakim jest Subaru BRZ, z ciekawostek to bliźniaczy model Toyoty GT86. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku, co dla nas nie było żadnym problemem ponieważ auto zostało otwarte.

System jednego klucza na obiekcie w Bielsku

25-07-2018

System jednego klucza na obiekcie w Bielsku

Kolejny obiekt w Bielsku wyposażony przez naszą firmę w system jednego klucza MasterKey.
 

Dobór odpowiednich zamków

02-07-2018

Dobór odpowiednich zamków

Serwis, wymiana i montaż zamków oraz wkładek wielu renomowanych firm to dla nas „chleb powszedni”. Każdego dnia troszczymy się o to co najważniejsze, czyli o bezpieczeństwo Państwa dobytku. Aby sprostać wymaganiom, które są nam stawiane, działamy całodobowo, używamy profesjonalnego sprzętu. Nasza ekipa posiada wszystkie wymagane zezwolenia i certyfikaty. Zachowujemy pełną anonimowość oraz dajemy gwarancję jakości wykonywanych przez nas usług.

 

Złośliwość rzeczy martwych

23-05-2018

Złośliwość rzeczy martwych

Wiemy, że „złośliwość rzeczy martwych”, może przysporzyć wiele kłopotów. I tak na przykład awaria zamka w drzwiach z samego rana nie wróży dobrego dnia. Zepsuty zamek w garażu może zapowiadać spore opóźnienie, a uszkodzony zamek w skrzynce na listy może spowolnić odbiór terminowych przesyłek.