Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana wkładki i regulacja drzwi

15-11-2021

Wymiana wkładki i regulacja drzwi

Nasz serwis wymienia zamki i wkładki w drzwiach domowych a dodatkowo możemy wyregulować drzwi jeśli zamykają się nie tak jak powinny. Pamiętajmy, że drzwi powinny się otwierać i zamykać bez żadnego oporu ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia zamka wpuszczanego przez co drzwi nie będzie się dało otworzyć. 

Kodowanie kluczy z pilotem Suzuki Swift

13-11-2021

Kodowanie kluczy z pilotem Suzuki Swift

Zgubiłeś klucz z pilotem do swojego samochodu? Kupiłeś samochód z jednym kluczem ale bez pilota? Nie przejmuj się. Istnieje możliwość dorobienia klucza z pilotem. Dorabiamy i kodujemy klucze z pilotem do większości samochodów na rynku, jak również naprawiamy piloty samochodowe, wymieniamy obudowy, wymieniamy microswitche na płytkach elektronicznych. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz wygląd nowego klucza samochodowego!

11-11-2021

Wybierz wygląd nowego klucza samochodowego!

Planujesz dorobić klucz samochodowy z pilotem? Standardowy przekręcany w stacyjce, czy też pilot z systemem keyless, a chciałbyś żeby nowy klucz wyglądał inaczej, lepiej niż oryginał? U nas to możliwe. Zamiast klasycznego klucza z pilotem w naszym sklepie możesz wybrać wygląd swojego nowego klucza z kilku różnych wzorów.

Serwis pogwarancyjny zamków Gerda.

08-11-2021

Serwis pogwarancyjny zamków Gerda.

Włamywacz z siedzibą w Bielsku zajmuje się serwisem gwarancyjnym jak również pogwarancyjnym zamków i wkładek Gerda również tych które posiadają atesty. Jeśli posiadasz zamek który się zespół zadzwoń do naszych serwisantów a oni doradzą czy serwisować drzwi czy od razu wymienić zamek na nowy.

Obudowy pilotów samochodowych

06-11-2021

Obudowy pilotów samochodowych

Uszkodzone obudowy pilotów i kluczy samochodowych to dla nas codzienność. Niezadbanie o wymianę obudowy na czas może w niektórych przypadkach skutkować nawet dorobieniem całego nowego pilota, co jest kilkukrotnie wyższym kosztem niż wymiana obudowy. Jeżeli w twoim kluczu zrobi się dziurka na przycisku, otwiera się obudowa. Nie zwlekaj, zanim płytka elektroniczna się zepsuje. Posiadamy i wymieniamy obudowy do większości kluczy na rynku.

Dorabianie kluczy na podstawie stacyjki

03-11-2021

Dorabianie kluczy na podstawie stacyjki

Zgubiłeś ostatni klucz do samochodu? U nas możesz skorzystać z usług dorobienia klucza do samochodu nawet gdy ostatni został zgubiony. Dorabiamy klucz na podstawie zamków lub stacyjek. Koszta dorobienia klucza od zera są o wiele wyższe niz dorobienie klucza zapasowego, dlatego zawsze radzimy aby za wczasu dorobić zapasowy klucz do samochodu, aby nie narażać się na wysokie koszta.

Dorabianie kluczy z pilotem Dacia Lodgy 2017

30-10-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Dacia Lodgy 2017

Kodowanie pilotów do najnowszych samochodów, Dorabianie kluczy do samochodów Dacia z najnowszym typem immobilizera. W dniu dzisiejszym dorabialiśmy klucz do samochodu Dacia Lodgy z 2017r. Oryginalny klucz został zgubiony na wakacjach. Klient nie zwlekając od razu pomyślał o dorobieniu klucza zapasowego. Jeżeli i Ty również zgubiłeś klucz lub kupiłeś samochód z jednym kluczem nie czekaj!

Naprawa kluczy Land Rover

27-10-2021

Naprawa kluczy Land Rover

Zepsuta obudowa? Pilot zamyka ale nie otwiera? Uszkodzone gumki na obudowie pilota? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z usług takich jak: Wymiana obudów kluczy samochodowych, Przelutowywanie przycisków na płytkach elektronicznych, wymiana gumek przycisków w obudowach kluczy i pilotów samochodowych, wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover, BMW.

Klucze z pilotem Peugeot

24-10-2021

Klucze z pilotem Peugeot

Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerami i pilotami do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym dorobiliśmy klucz z pilotem i immobilizerem do Peugeota RCZ. W naszym sklepie istnieje możliwość wyboru wyglądu pilota, tak jak w tym przypadku klient jako nowy klucz wybrał solidniejszy scyzoryk z elementami metalowymi. Jeżeli potrzebujesz dorobić klucz do swojego samochodu nie czekaj! Zapraszamy!

Zamki wierzchnie do drzwi starego typu

21-10-2021

Zamki wierzchnie do drzwi starego typu

Posiadasz zamek do drzwi i musisz wymienić klucz lub cały zamek? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. W sprzedaży posiadamy zamki wpuszczane, wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie Lob, Gerda, Beta, Atlas, Alfa, starego typu. Jeżeli do nowego zamka potrzebujesz większej ilośći kluczy, istnieje możliwość dorobienia nowych kluczy na miejscu.