Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamknięte drzwi mieszkania

30-12-2019

Zamknięte drzwi mieszkania

Zamknięte drzwi ? Zgubione klucze ? Zatrzasńięte zamki ? Zblokowane rygle ? Złamany klucz ? Nasz serwis otwiera wszystkie drzwi w różnych sytuacjach awaryjnych. Staramy się aby usługa została wykonana jak najszybciej. W większości przypadków oprócz otwarccia drzwi jesteśmy w stanie naprawić zamek lub wymienić go na nowy.

Wymiana zamka gerda rim6000

27-12-2019

Wymiana zamka gerda rim6000

Firma włamywacz a dokładniej ślusarze tu pracujący wymieniają wszystkie zamki w drzwiach. Również głowice typu rim 6000 oraz zamki wpuszczane zw 6000 do drzwi antywłamaniowych z Gerdy. Pełny serwis takich drzwi powinien zakończyć się regulacją drzwi wtedy mamy pewność, że wszystkie nowe podzespoły będą nam służyć przez długie lata. 

Wesołych Świąt

24-12-2019

Wesołych Świąt

Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze.

 

Otwarcie drzwi z uszkodzonym zamkiem

23-12-2019

Otwarcie drzwi z uszkodzonym zamkiem

Bardzo często nasze zlecenia odnośnie awaryjnego otwierania drzwi nie zawsze polegają na samym otworzeniu wkładki bębenkowej. W przypadkach kiedy drzwi nie zamykają się poprawnie a rygle trą o futryny niemal zawsze dojdzie do uszkodzenia zamka wpuszczanego który znajduje się w środku drzwi. Otwarcie takich drzwi oczywiście dla nas nie stanowi problemu natomiast czasowo zlatuje zdecydowanie dłużej. Pamiętajmy o tym aby nasze drzwi były zawsze wyregulowane.

Wymiana i serwis zamków Wisła

20-12-2019

Wymiana i serwis zamków Wisła

Nasza firma mimo, że z Bielska to obsługuje rejony nawet do 100km od naszej miejscowości. Wymiana zamków w Wiśle nie jest dla nas żadnym problemem. Nasz serwis oprócz awaryjnego otwierania zajmuje się wymianą zamków, wkładek oraz naprawą i regulacją drzwi. W tym przypadku były to dość stare zamki jednakże nasi ślusarze zamontowali na ich miejsce nowe zamki a po wszystkim wyregulowali wszystkie drzwi. 

Zatrzaśnięte dziecko w samochodzie !

17-12-2019

Zatrzaśnięte dziecko w samochodzie !

Sytuacja jaka miała miejsce w poprzednim miesiącu jest dla nas w ostatnim czasie coraz częstsza. Na jednej z galerii zostało zatrzaśnięte dziecko w samochodzie. Takie sytuacje są bardzo niebezpieczne a nasz serwis nie zawsze jest w stanie dojechać w 15min dlatego lepiej zwracać na to szczególną uwagę i mieć zapasowy klucz. Tym razem auto zostało otwarce już po 12minutach od telefonu klienta.

Dorobienie klucza z pilotem Suzuki

14-12-2019

Dorobienie klucza z pilotem Suzuki

Oprócz dorabiania kluczy, programowania immobilizerów kodujemy tez piloty centralne do zamków. W ubiegłym miesiącu mieliśmy przyjemność zakodować pełny drugi klucz z pilotem do suzuki vitara z 2006 roku. Nasz sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Programowaniem zajmujemy sie do godz 17.

Klucz z pilotem i immobilizerem Dacia

11-12-2019

Klucz z pilotem i immobilizerem Dacia

Dorabiamy wszystkie klucze z pilotem oraz czipem do samochodów Dacia. Nie ma znaczenia czy auto ma rok, dwa a nawet dwadzieścia, w naszym sklepie dorabiamy klucze bez względu na wiek samochodu. Programujemy piloty zamka centralnego jak również kodujemy immobilizery. Centrum Zabezpieczeń Włamywacz 24h Bielsko.

Otwarcie auta oraz dorobienie kluczy Wadowice

08-12-2019

Otwarcie auta oraz dorobienie kluczy Wadowice

Zgubione klucze i brak zapasowych to bardzo częsty problem z jakim mamy okazję się spotykać. Wadowice bo tam przyszło nam wykonywać zlecenie, klient zgubił klucze od swojego samochodu. Pierw musieliśmy otworzyć samochód, następnie zdemontować zamek na którego to podsawie dorobiliśmy klucze mechaniczne a na sam koniec przeprowadziliśmy procedurę kodowania immobilizera. 

Serwis drzwi i zamków Gerda

05-12-2019

Serwis drzwi i zamków Gerda


Nasze pogotowie zamkowe nie tylko otwiera zamki i dorabia klucze ale również przeprowadza pełny serwis pogwarancyjny drzwi. W tym wypadku do wymiany nadawał się zamek wpuszczany oraz głowica rim w drzwiach antywłamaniowych Gerda. Po wymianie zamków na nowe została przeprowadzona regulacja oraz zostały poszerzone otwory na futrynie.