Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zgubione klucze od auta?

27-12-2020

Zgubione klucze od auta?

Jeśli mamy zagubione kluczyki i nie mamy ani jednego możemy dopisać nowy kluczyk. Usuwanie immobilizera w samochodzie? Nic z tych rzeczy, nasza firma dorabia klucze pod zamek oraz programuje immobilizer w aucie. Kolejnym rozwiązaniem zamiast usuwania transpondera jest jego wygenerowaniem z pamięci eprom. 

Otwarcie zamka w szklanych drzwiach

23-12-2020

Otwarcie zamka w szklanych drzwiach

Od awaryjnego otwierania zatrzaśniętych zamków najlepsi są fachowcy, dla nas nie jest istotne czy drzwi są szklane, metalowe czy drewniane. Dla nas ważny jest zamek jaki jest w nich zamontowany i to od niego zależy jaki może być koszt usługi. Po awaryjnym otwarciu drzwi klienta zawsze są całe nie uszkadzamy ich.

Wymiana zamka w drzwiach

20-12-2020

Wymiana zamka w drzwiach

Pracujemy jako pogotowie zamkowe na terenie Śląska i Małopolski nasz główny oddział mieści się w Bielsku-Białej. Jedna z naszych specjalizacji jest wymiana zamków, które mają za zadanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Każdy zamek powinien być odpowiednio dobrany i zamontowany pod wskazane drzwi. W sytuacjach awaryjnych śląskie pogotowie ślusarskie w Bielsku dostępne jest do Państwa dyspozycji 24H na dobę, cały tydzień – również w niedziele i święta.

Otwarcie bramy garażowej z zaciętym zamkiem

18-12-2020

Otwarcie bramy garażowej z zaciętym zamkiem

Z jakiegoś powodu nastąpiła przerwa w dostawie prądu? A ty nie masz klucza do otwarcia wkładki? Świadczymy usługi awaryjnego otwierania zamków w bramach garażowych wyposażonych w zamek mechaniczny typu wkładka.

Dorobienie klucza z pilotem Hyundai Elantra 2016

16-12-2020

Dorobienie klucza z pilotem Hyundai Elantra 2016

W naszym punkcie dorobisz klucze do większości pojazdów na rynku! W tym przypadku klient posiadał klucz z pilotem na breloku do swojego samochodu Hyundai Elantra 2016 w wersji amerykańskiej. Nowy klucz został dorobiony w typie scyzoryk co jest wygodniejszą i lepszą opcją

Regulacja drzwi domowych Bielsko

15-12-2020

Regulacja drzwi domowych Bielsko

Wypaczenie drzwi? Ocierania skrzydła o podłogę? Drzwi zaczynają skrzypiec przy otwieraniu i zamykaniu? 
Z biegiem czasu w trakcie użytkowania zdarzyć się może, że drzwi będą wymagały regulacji z powodu nie domykania się albo co gorsza użycia siły w celu podniesienia ich aby prawidłowo mogły się zamknąć. Takie użytkowanie drzwi często prowadzi do uszkodzenia zamków wpuszczanych a to może doprowadzić do zacięcia się zamka. Nasi ślusarze z pogotowia zamkowego potrafią wyregulować drzwi tak aby takie sytuację nie miały miejsca, dodatkowo możemy wymienić nadwyrężony zamek na nowy. 

Nie zwlekaj z wymianą obudowy! Może to podwoić Twoje wydatki!

14-12-2020

Nie zwlekaj z wymianą obudowy! Może to podwoić Twoje wydatki!

Twoja obudowa klucza została zniszczona? Nie czekaj z wymianą. W tym przypadku po uszkodzeniu obudowy klient nadal używał pilota co skutkowało zniszczeniem mikroprzełącznika. Na szczęście dla klienta udało odratować się cały pilot, lecz naprawa była droższa, co nie miało by miejsca gdyby obudowa została wymieniona wcześniej

Zepsuta obudowa klucza Hyundai

12-12-2020

Zepsuta obudowa klucza Hyundai

Częstym problem w kluczach do samochodów Hyundai, Kia jest łamiący się element trzymający grot w kluczu. Niestety nie ma możliwości wymiany samego elementu, musi zostać wymieniona cała obudowa z docięciem klucza. W naszym punkcie wymianę obudowy robimy na miejscu. Czas realizacji wynosi około 20 minut.

Wymiana akumulatora w pilotach BMW

10-12-2020

Wymiana akumulatora w pilotach BMW

W niektórych modelach BMW, w kluczach bateria zastąpiona została akumulatorem. Jak każda bateria/akumulator ma swoją wydajność, i co pewien czas trzeba ją wymienić. Jedną z usług naszej firmy jest wymiana takich akumulatorów. W tym przypadku całość usługi zajęła nie więcej niż 30 minut, a klient znowu mógł zdalnie otwierać samochód

Dorobienie pilota Peugeot 107

08-12-2020

Dorobienie pilota Peugeot 107

Zgubiłeś klucz lub twój pilot do samochodu został uszkodzony? Nasza firma dorabia piloty do większości pojazdów na rynku! W tej sytuacji pilot klienta został uszkodzony i nie dało się go uratować. Stworzyliśmy i zakodowaliśmy nowy pilot w lepszym i solidniejszym wydaniu. Cała operacja zajęła mniej niż godzinę!