Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie karty z systemem Hands-free do samochodu Renault Clio IV

28-01-2021

Dorobienie karty z systemem Hands-free do samochodu Renault Clio IV

Nasza firma specjalizuje się w dorabianiu kluczy samochodowych, jak również kart do samochodów marki Renault. W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić kartę z systemem hands-free do samochodu Renault Clio IV z 2018r. Jeżeli i Ty posiadasz jedną kartę do samochodu, nie zwlekaj. Przyjedź do nas po drugą.

Wymiana przycisku i obudowy pilota Opel

26-01-2021

Wymiana przycisku i obudowy pilota Opel

Naprawiamy piloty, wymieniamy obudowy w kluczach samochodowych. Klient posiada klucz z pilotem do samochodu Opel Vectra. Zamek w drzwiach zepsuty, a w pilocie brakowało mikroprzełącznika do otwierania. Operacja trwała 15 minut a klient do momentu naprawy zamka może nadal otwierać i zamykać zdalnie samochód

Dorabianie kluczy samochodowych Bielsko

24-01-2021

Dorabianie kluczy samochodowych Bielsko

Posiadasz jeden klucz do swojego samochodu? Przyjedź do nas po drugi. Posiadanie jednego klucza do samochodu wiąże się z ryzykiem jego zgubienia, a konsekwencje utraty ostatniego klucza mogą przynieść duże koszta. Dorobienie kluczy od tzw "zera" są kilkukrotnie większe niż dorobienie kopi klucza. W celu wyceny zadzwoń lub przyjedź do naszego sklepu.

Regeneracja stacyjek do samochodów

22-01-2021

Regeneracja stacyjek do samochodów

Jeżeli w  Twoim samochodzie klucz w stacyjce zaczyna się zacinać, lub w ogóle się nie przekręca, jedną z przyczyn może być zbyt mocno zużyty klucz oraz zapadki w stacyjce. Wyjściem z problemu może być regeneracja stacyjki (wymiana podzespołów na nowe). W dzisiejszym przypadku na warszat wzieliśmy stacyjke do Hondy. Żaden klucz nie działał. W stacyjce wymieniliśmy podzespoły na nowe, klucze wycieliśmy na maszynie komputerowej. Klient bez stresu może ruszać w dalszą podróż

Wymiana przycisku w pilocie Citroen

20-01-2021

Wymiana przycisku  w pilocie Citroen

Nie używaj pilota jeżeli została obudowa została już uszkodzona! W tym przypadku obudowa pilota została uszkodzona a klient nadal używał przycisku na płytce elektronicznej co spowodowało zepsucie mikroprzełącznika. Zamiast wymiany samej obudowy klucza, trzeba było również wymienić mikroprzełącznik na płytce co wiązało się z dodatkowymi kosztami, których można było uniknąć

Dorobienie klucza z pilotem Renault Master

18-01-2021

Dorobienie klucza z pilotem Renault Master

W naszym punkcie dorobić możesz również klucz do Renault Master. Możemy również dorobić klucz w kształcie scyzoryka, co w przypadku orygianlnego klucza nie jest możliwością. Dużym atutem takiego klucza jest możliwość słożenia go, dzięki czemu metalowy grot nie odstaje od klucza. Oczywiście sam desing klucza jest o wiele ładniejszy niż klucz oryginalny.

Naprawa klucza Toyota

16-01-2021

Naprawa klucza Toyota

Nie czekaj z naprawą klucza. W tym przypadku po wypadnięciu gumki nad mikroprzełącznikiem klient nadal używał pilota, co spowodowało zepsucie mikroprzełącznika. W naszym punkcie został on wymieiony na nowy, wymieniona została obudowa, a cały pilot dostał drugie życie.

Wymiana obudowy w scyzoryku Opel

14-01-2021

Wymiana obudowy w scyzoryku Opel

W naszym punkcie wymienisz obudowe klucza samochodowego na miejscu! W tym przypadku obudowa klienta została do tego stopnia wyrobiona, że gumki na obudowie nie wracały i cały czas był przyciśnięty przycisk otwierania samochodu. Została wymieniona obudowa, dorobiony grot, a klient bez stresu mógł otwierać i zamykać zdalnie samochód

Zacięty zamek w drzwiach Pszczyna

12-01-2021

Zacięty zamek w drzwiach Pszczyna

Zaciął ci się zamek w drzwiach antywłamaniowych? Potrzebujesz otworzyć drzwi i dostać się do środka? Dobrze trafiłeś, firma włamywacz zajmuje się otwieraniem zamków i drzwi antywłamaniowych. Dodatkowo wymieniamy podzespoły na nowe tak aby doprowadzić drzwi stanu sprawności. Po usłudze wymiany zamka zajmujemy się regulacją drzwi tak aby zapobiec powtórzeniu się awarii.

Wymiana zamka międzybrodzie bialskie

10-01-2021

Wymiana zamka międzybrodzie bialskie

Pogotowie zamkowe przyjmuje zlecenia również z Żywca i okolic, nasi ślusarze dojeżdżają na miejsce w 20min od zgłoszenia co pozwala na szybkie wykonanie usługi. Ostatnia usługa w tamtej okolicy polegała na wymianie zamków na nowe ponieważ stare przestały działać. Wszystkie sprzedawane przez nas wkładki posiadają w zestawie 3 klucze a komplety wkładek 6 kluczy.