Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kodowanie pilotów Honda

08-01-2024

Kodowanie pilotów Honda

Zakupiłeś samochód tak jak nasz dzisiejszy klient tylko z jednym kluczem bez pilota? I nie wiesz czy twój samochód posiadał kiedykolwiek pilota? Przywieź go do nas. Sprawdzimy możliwość i od razu zakodujemy nowy klucz z pilotem. Może masz problem ze swoim kluczem do Hondy, który zacina się w stacyjce? W naszym sklepie istnieje również możliwość regeneracji stacyjki.

Zabytkowy zamek i zatrzaśnięte klucze w mieszkaniu Bielsko-Biała

07-01-2024

Zabytkowy zamek i zatrzaśnięte klucze w mieszkaniu Bielsko-Biała

Sytuacja dla nas normalna, klient wychodzi z domu i zapomina zabrać kluczy posiadając gałkę samozatrzaskową zamiast klamki. Zgłoszenie zostało przyjęte i serwisant niezwłocznie udał się na miejsce w celu pomocy przy otwarciu drzwi. Zamek został otwarty bezinwazyjnie co pozwoliło na używanie starych kluczy bez konieczności wydawania pieniędzy na nowy zamek.

Zablokowany zamek w drzwiach Żabnica

06-01-2024

Zablokowany zamek w drzwiach Żabnica

W ubiegłym tygodniu awaryjnie otwieraliśmy zamek który został zablokowany przez uszkodzenie mechaniczne w miejscowości Żabnica obok Żywca. Jeśli Ty nie możesz otworzyć drzwi kluczem ponieważ zamek stawia opór to zadzwoń po naszego serwisanta. Przyjedziemy na miejsce i otworzymy drzwi a przy okazji możemy wymienić zamek na nowy.

Klucze Toyota Bielsko-Biała

04-01-2024

Klucze Toyota Bielsko-Biała

Klucze samochodowe z pilotem Toyota dorobisz w naszym sklepie na osiedlu Beskidzkim! Dostarcz do nas swoją Toyotę i za godzinę odbierz z nowym pełnym kluczem z immobilizerem i pilotem. W dniu dzisiejszym nasza firma miała okazję dorobić zapasowy klucz do toyoty Land Cruiser z 2007 z pilotem w wersji Scyzoryk. Posiadasz tylko jeden klucz? Zadzwoń do nas!

Dorabianie kluczy Ford S-Max

03-01-2024

Dorabianie kluczy Ford S-Max

Posiadasz samochód marki Ford z kluczem pilotem sztwnym gdzie grot wystaję z klucza? Nowy klucz dorobimy w nowszej scyzorykowej wersji klucza. Tyczy się to również samochodów innych marek, gdzie oryginalny klucz nie występował w wersji scyzoryk. Pamiętaj! Warto posiadasz drugi klucz do samochodu, nawet sam klucz z immobilizerem aby w nagłych wypadkach można było się dostać do samochodu i go odpalić.

Zablokowany klucz w zamku Cieszyn

31-12-2023

Zablokowany klucz w zamku Cieszyn

Jeśli zablokował się klucz w zamku i chcesz awaryjnie otworzyć drzwi a dokładniej zamek który się w nich znajduje to nasze usługi są właśnie dla Ciebie. Otwieramy wszystkie drzwi domowe wyposażone w zamki mechaniczne. Nie ważne czy nie możesz otworzyć zamka ponieważ zgubił się klucz, zepsuł zamek czy zablokowała się wkładka. Serwis zamków poradzi sobie z każdą usterką a dodatkowo możemy wymienić zamek na nowy tak aby można było otwierać i zamykać drzwi. 

Wymiana zamka gerda Rim Istebna

30-12-2023

Wymiana zamka gerda Rim Istebna

Jeśli posiadasz drzwi antywłamaniowe Gerda i chcesz wymienić zamek tak aby był otwierany nowym kluczem skontaktuj się z naszym pogotowiem zamkowym które mieści się w Bielsku-Białej. Nasz serwisant przyjedzie na miejsce i wykona usługę ślusarską polegającą na wymianie zamka. W przypadku zamków gerda rim, gerda zx, przy wymianie klient dostaje cztery nowe klucze które znajdują się w komplecie. 

Otwarcie kłódki Bielsko-Biała

26-12-2023

Otwarcie kłódki Bielsko-Biała

Nie posiadasz kluczy do kłódki? Masz problem z otwarciem drzwi zabezpieczonych kłódką? Skontaktuj się z naszym pogotowiem zamkowym, które mieści się na terenie Bielska. Przyjedziemy na miejsce i  pomożemy przy awaryjnym otwarciu. Otwieramy wszystkie dostępne zabezpieczenie mechaniczne.

Obudowy kluczy samochodowych Bielsko

29-12-2023

Obudowy kluczy samochodowych Bielsko

Wymienimy obudowę do każdego modelu klucza samochodowego na rynku. Od standardowych kluczy z immobilizerami po klucze typu slot lub keyless. Przywieź do nas stary klucz lub wyślij do nas zdjęcie swojego klucza w celu wyceny.

Zamki Gerda Tytan ZX

27-12-2023

Zamki Gerda Tytan ZX

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej. Prowadzimy sprzedaż wkładek bębenkowych, zamków drzwiowych wpuszczanych jak i zamków drzwiowych nawierzchniowych między innymi Gerda Tytan ZX. Oprócz standardowych zamków zajmujemy się również serwisem i sprzedażą zamków listwowych