Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Serwis drzwi domowych Bielsko-Biała

15-01-2022

Serwis drzwi domowych Bielsko-Biała

Włamywacz to również serwis drzwi a nie tylko ich otwieranie. Warto zadbać o odpowiedni stan drzwi w mieszkaniu czy domu. Jeśli przy zamykaniu drzwi musisz je podnosić, dociągać lub odpychać to znaczy, że drzwi nadają się do pełnej regulacji. Zamykając drzwi z oporem gdzie używamy dol tego dużo siły bardzo źle wpływa na zamki wpuszczane i wkładki co może spowodować ich zacięcie dlatego jeśli jest taki problem zadzwoń po naszych serwisantów. 

Wymiana obudowy i przycisku w kluczu Citroen

13-01-2022

Wymiana obudowy i przycisku w kluczu Citroen

Klucz samochodowy jest takim samym elementem samochodu jak inne podzespoły, dlatego również i o niego trzeba dbać, ponieważ jest on odpowiedzialny przede wszystkim za uruchomienie pojazdu, oraz w niektórych przypadkach odłączenie alarmu. Zużycie gumki na obudowie pilota i korzystanie z tego klucza może spodować taki właśnie efekt. Uszkodzony microswitch. Gdyby obudowa została wcześniej wymieniona nie potrzebne by było dopłacanie do naprawy płytki elektronicznej. Pamiętaj również o swoim kluczu, jeżeli zostanie uszkodzona obudowa jak najszybciej ją wymień.

Kopiowanie pilotów samochodowych

11-01-2022

Kopiowanie pilotów samochodowych

Niektóre samochody nie zostały fabrycznie wyposażone w pilota zdalnie otwierającego drzwi. W takich przypadkach zazwyczaj dokładało się dodatkową centralkę z pilotami. Zamiast wymieniać całą centralkę istnieje możliwość skopiowania takiego pilota. Jeżeli Ty również posiadasz dodatkową cetralkę do drzwi, a został Ci jeden pilot, przyjedź do nas a nasi pracownicy sprawdzą możliwość skopiowania pilota na nowy.

Dorobienie klucza z pilotem Audi A3 8P

05-01-2022

Dorobienie klucza z pilotem Audi A3 8P

Dorabianie kluczy z pilotem i immobilizerem do samochodów to dla nas codzienność. Kolejny klient po zakupie samochodu przyjechał dorobic klucz zapasowy, aby w przyszłości nie spotkać się z sytuacją zgubienia ostatniego klucza, co wiąże się z kosztowną inwestycją. W naszych usługach znajdziesz również: Naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych, wymiana przycisków na płytkach elektronicznych.

Otwarcie drzwi z kluczem który został złamany

02-01-2022

Otwarcie drzwi z kluczem który został złamany

Otwieramy drzwi i zamki jeśli klucze zostały zatrzaśnięte ale również kiedy złamiemy klucz we wkładce. Nasi ślusarze działają na terenie śląska i małopolski pracując również w niedziele i święta. Po otwarciu zamka możemy dobrać odpowiedni zamek do drzwi który na miejscu zamontujemy a przy okazji dokonamy regulacji drzwi.
 

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

29-12-2021

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

Dzięki sprzętom, które posiadamy jesteśmy w stanie wygenerować odpowiednie parametry do pilota w celu zakodowania go do danego modelu pojazdu. Jak również w pilotach typu scyzoryk, tak też w pilotach na breloku, jak w tym przypadku. Klient posiadał klucz z immobilizerem, natomiast stary pilot uległ uszkodzeniu. Wygenerowaliśmy i zakodowaliśmy pilot na breloku do samochodu Honda accord.

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

25-12-2021

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

Niektóre samochody fabrycznie wychodzą z tzw. sztywnych kluczem i pilotem. Tak jak np. w tym Oplu Meriva B z 2011 roku. Klient chciał dorobić drugi klucz w scyzoryku, co większość osób preferuje. Jeżeli chciałbyś dorobić klucz do samochodu w wydaniu "scyzoryk", skontaktuj się z nami, lub przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego, a poinformujemy Cie czy w twoim samochodzie jest taka możliwość.

Otwarcie zamka przewierconego Brenna

22-12-2021

Otwarcie zamka przewierconego Brenna

Nasi ślusarze z oddziału w Bielsku często mają zgłoszenia do drzwi gdzie zamek został już przewiercony a i tak nie można go otworzyć. Na całe szczęście nasi serwisanci są w stanie otworzyć wszystkie drzwi i każdy zamek. Jeśli potrzebujesz otworzyć zamek zadzwoń do nas jesteśmy dostępni również w niedziele i święta. 

Dorabianie kluczy z pilotem Seat Ibiza

20-12-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Seat Ibiza

Kupiłeś samochód z jednym kluczem i to bez pilota? Nie wiesz czy fabrycznie w Twoim samochodzie był przewidziany pilot? Z takimi sytuacjami też się często spotykamy. Pod numer nadwozia jesteśmy w stanie sprawdzić czy twój samochód wyszedł z fabrycznym pilotem i zakodować takiego pilota. Możesz również sam wybrać wygląd nowego pilota sposród kilku opcji.

Dorabianie kluczy z immobilizerem do samochodów ciężarowych

17-12-2021

Dorabianie kluczy z immobilizerem do samochodów ciężarowych

Oprócz kluczy do samochodów osobowych dorabiamy również klucze z immobilizerem do samochodów ciężarowych. Warto o tym pamiętać i dorobić klucz zapasowy, przede wszystkim jeżeli samochód jest stosowany w transporcie. W przypadku zgubienia ostatniego klucza z immobilizerem można sobie narobić niemałego kłopotu. Przy niektórych immobilizerach, aby dorobić klucz wymagany jest samochód na miejscu.