Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Nie wymieniaj sam obudowy w pilocie!

05-04-2023

Nie wymieniaj sam obudowy w pilocie!

Spotykamy się często z sytuacjami kiedy klienci pierwsze próbują sami wymienić obudowę klucza samochodowego. Najczęściem zdarza się, że przynoszą do nas części zesputego pilota, ponieważ przy próbie wymiany obudowy uszkodzili płytkę elektryczną lub immobilizer. Zazwyczaj kończy się to dorobieniem całkiem nowego klucza z immobilizerem i pilotem. Jeżeli twoja obudowa uległa uszkodzeniu, przywieź ją do nas. Specjalizujemy się w naprawach kluczy samochodowych

Złamany ostatni klucz do samochodu

04-04-2023

Złamany ostatni klucz do samochodu

Złamałeś ostatni klucz do swojego pojazdu i nie możesz odpalić samochodu? Jeżeli posiadasz dwie części klucza lub grotu to jeszcze nic straconego. Przywieź nam wszytkie elementy klucza w celu dorobienia sprawnego grotu do stacyjki. Jeżeli klucz został złamany i jedna część została zgubiona, a nie ma klucza zapasowego, istnieje możliwość dorobienia klucza na podstawie stacyjki lub zamka. W tej sytuacji zapraszamy do kontaktu.

Corsa D i zapasowy klucz z immobilizerem

03-04-2023

Corsa D i zapasowy klucz z immobilizerem

Nie zwlekaj z dorabianiem klucza zapasowego do swojego samochodu. Przyjedź już dzisiaj po drugi klucz. Dorabiamy i kodujemy klucze do wszystkich marek samochodowych na rynku. Posiadasz dwa klucza ale tylko jeden z pilotem? Istnieje również możliwość dorobienia samego pilota samochodowego. Dodatkowo, dorabiamy klucze samochodowe na maszynie komputerowej dzięki, czemu klucz będzie miał wymiary jakby dopiero co wyszedł z fabryki, a co za tym idzie posłuży znowu na kolejne lata.

Wymiana zamka oraz montaż nowej wkładki Żywiec

02-04-2023

Wymiana zamka oraz montaż nowej wkładki Żywiec

W miejscowości Żywiec dostaliśmy zlecenie na montaż zamka wpuszczanwego oraz wymianę wkładki drzwi. Jeśli Ty też posiadasz stary zamkek który ledwo się zamyka, nie czekaj aż nie będzie można otworzyć drzwi. Zadzowń po jednego z naszych ślusarzy a my przyjedziemy na miejsce i wymienimy wkładkę na nową. Usługi ślusarskie świadczymy w okolico do 60km od Bielska.

Serwis drzwi antywłamaniowych Kęty

01-04-2023

Serwis drzwi antywłamaniowych Kęty

Otwieramy zamki na terenie małopolski a dokładniej w miejscowości Kęty gdzie mieliśmy usługę polegającą na dostaniu się do starszej osoby która w zamku zostawiła wsadzony klucz. Otwarcie zamka jest bezinwazyjne a drzwi pozostają całe. Przy starszych osobach warto aby od środka była gałka bez możliwości pozostawiania klucza w zamku. Oczywiście nasz serwis wymienia zamki dobierając je do drzwi oraz sytuacji.

Naprawa zamka drzwiowego Ford

31-03-2023

Naprawa zamka drzwiowego Ford

Zamek w drzwiach samochodowych może nie działać z wielu powodów. Najszczęstszym powodem jest po prostu zastały zamek przez lata nieużywany ze względu na zdalne otwieranie samochodu z pilota. innym powodem jest wyrobiony klucz jak i sam zamek, lub brak klucza do zamku, np. bo wymianie stacyjki. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia możliwości naprawy twojego zamka.

Baterie do kluczy BMW

29-03-2023

Baterie do kluczy BMW

W kluczach z grotami jak i slotach do samochodów BMW wymiana baterii nie należy do najłatwiejszych. Klucze tego typu zostały wyposażone w akumulatory a obudowa kluczy została zaklejona. Po latach korzystania z takiego klucza może się zdarzyć, że akumulator straci swoją pojemność i nie chce zdalnie otwierać i zamykać samochodu. W naszym sklepie istnieje możliwość wymiany akumulatorków na nowy.

Ciężko wyciągnąć klucz ze stacyjki Nissan

28-03-2023

Ciężko wyciągnąć klucz ze stacyjki Nissan

Jedną z bolączek stacyjek samochodów marki Nissan po latach użytkowania są wyrabiające się elementy w stacyjce jak i sam grot. Problem jaki się pojawia, to coraż większe problemy z wyciąganiem klucza ze stacyjki jak i ciężko przekręcający się bębenek w stacyjce. Problemu nie da sie rozwiązać przez dorobienie samego grotu. Wymanaga jest regeneracja stacyjki. W twoim Nissanie pojawia się taki problem? Zapraszamy do kontaktu.

Klucz scyzoryk Ford Mondeo MK3

27-03-2023

Klucz scyzoryk Ford Mondeo MK3

Pierwsze modele Fordów posiadały sztywny klucz z pilotem, dodatkowo sam grot w kształcie gwoździa potrafił być problematyczny przy dorabianiu. Dzięki maszynom elektronicznym do dorabiania kluczy u nas nie ma takich problemów. Nowy klucz został docięty i zakoddowany na nowszym modelu już w scyzoryku!

Otwarcie zamka Dierre oraz serwis Bielsko-Biała

26-03-2023

Otwarcie zamka Dierre oraz serwis Bielsko-Biała

Często w przypadku drzwi dierre dochodzi do sytuacji kiedy kluczem nie można otworzyć zamka, mało tego klucz nawet nie chce się przekręcić. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz otworzyć drzwi zadzwoń po naszego ślusarza. Otwieramy i serwisujemy wszystkie drzwi i zamki dierre. Jeśli posiadasz inne drzwi antywłamaniowe z którymi masz problem nasza firma również je awaryjnie otworzy i przeprowadzi przegląd serwisowy. W ofercie serwisujemy większość drzwi antywłamaniowych: Gerda, Dierre, KMT, Winkhaus, Porta, Roto, i inne