Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klonowanie pilotów do elektrycznych skuterów

30-06-2023

Klonowanie pilotów do elektrycznych skuterów

Skuter elektryczny NIU MQi GT z 2022 roku i ciężko dostępny pilot? Nie u nas! W tym motocyklu elektrycznym pilot odblokowuje stacyjkę dzięki czemu można odpalić skuter. Jeżeli zgubiłeś jeden z pilotów zapraszamy do naszego sklepu jak najszybciej. Dorobisz u nas drugiego pilota, który również będzie odblokowywał stacyjkę. Dorobisz również u nas klucz do kufra motocyklowego.

Klucz z pilotem Opel Vectra C 2005

29-06-2023

Klucz z pilotem Opel Vectra C 2005

Zniszczony jeden klucz z pilotem do samochodu opel? W dzisiejszym przypadku klient kupił samochód tylko z jednym klucz, w któym działał tylko immobilizer, Obudowa jak i sam pilot były uszkodzone. Jako, że był to ostatni klucz zdecydował się dorobić nowy klucz z immobilizerem i pilotem w nowszej scyzorykowej wersji.  Stary klucz został zapasowym.

Obudowy kluczków samochodowych Fiat

28-06-2023

Obudowy kluczków samochodowych Fiat

Uszkodziła Ci się obudowa klucza samochodowego? A może po prostu chciałbyś wymienić na nową, która będzie wygladać jak nowa? Dzisiejszy klient wymienił u nas obudowę, ponieważ stara obudowa już była mocno wytarta i wyrobiona po latach użytkowania. Pamietaj! Sprawny klucz, sprawne auto.

Kodowanie kluczy z pilotami Bielsko

27-06-2023

Kodowanie kluczy z pilotami Bielsko

Przy każdym samochodzie warto posiadać drugi zapasowy klucz chociażby tylko z immobilizerem. Gubiąc ostatni klucz do samochodu, wiąże się to z niepotrzebnym stresem i wydatkami. W naszym sklepie dorobisz klucz z immobilizerem do wszystkich marek samochodowych na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemość dorobić klucz z immobilizerem i pilotem do Hyundai'a i30 z 2017r.

Półwkładki do systemów

26-06-2023

Półwkładki do systemów

Niektóre systemy, np. systemy hotelowe posiadają nietypowe półwkładki w drzwiach, gdzie śruba mocująca jest przykręcana z tyłu wkładki, oraz sama wkładka ma bardzo małe wymiary. Takie wkładki również posiadamy w sprzedaży jak i wiele innych zamków słabo dostępnych na rynku.

 

Mobilne dorabianie kluczy Bielsko i okolice

25-06-2023

Mobilne dorabianie kluczy Bielsko i okolice

Zdarzyło ci się zgubić klucz od samochodu? Był to ostatni klucz i nie masz jak odpalić auta? Nie martw się włamywacz dorabia klucze mobilnie na miejscu u klienta. W naszej ofercie dostosowując się do potrzeb serwis dojeżdża na miejsce i dorabia nowe klucze wraz z kodowaniem immobilizera i programowaniem pilota. Jeśli nie masz jak przyjechać do naszego sklepu a chciałbyś abyśmy przyjechali do Ciebie i dorobili klucze umów się na wizytę. Dorabianie kluczy bez immobilizera może odbyć się również wysyłkowo, jeśli masz klucz wyślij go do nas a my dorobimy zapasowy i odeślemy. Dodatkowo dorabiamy klucze na podstawie zamka lub stacyjki w przypadku utraty ostatniego klucza. Jeden z ostatnich przypadków to fiat 500 gdzie dorabialiśmy nowe klucze ponieważ ostatni został zgubiony. 

Mobilny serwis drzwi Bielsko-Biała

24-06-2023

Mobilny serwis drzwi Bielsko-Biała

Nasze pogotowie zamkowe to nic innego jak mobilny serwis ślusarski który awaryjnie potrafi otwierać drzwi i zamki również te które zostały zablokowane. Jeśli masz problem z drzwiami które się zacinają nie chcą się poprawnie otwierać ani zamykać zadzwoń po naszego ślusarza, przyjedziemy na miejsce i wykonamy regulację drzwi. Dodatkowo na samochodzie posiadamy wkładki bębenkowe dlatego też możemy wykonać wymianę zamka w drzwiach na nowy z kompletem kluczy. Mobilny serwis drzwi Bielsko-Biała działa cały rok bez względy na czasi i porę.
 

Zniszczona obudowa klucza Volkswagen

23-06-2023

Zniszczona obudowa klucza Volkswagen

Zniszczyłeś obudowę swojego klucza ale sam pilot jeszcze działa? Nic straconego! Przywieź do nas resztki obudowy a w ciągu 15 minut wyjedziesz z całkiem nowym kluczem i przełożonym pilotem i immobilizerem do nowej obudowy. Jeżeli jest to ostatni klucza możesz dorobić od razu zapasowy klucz z immobilizerem.

Wymień swoją obudowę klucza samochodowego!

21-06-2023

Wymień swoją obudowę klucza samochodowego!

Zdarzyła Ci się taka sytuacja z kluczem jak na zdjęciu? Jak najbszyciej przyjedź do nas po nową obudowę.  W takich przypadkach często klienci nadal używają takiego pilota i doprowadzają na początku do uszkodzenia przycisku jak nie raz do uszkodzenia całego pilota. W ostatnim przypadku pozostaję jedynie dorobienie i zakodowanie nowego klucza do samochodu.

Dorabianie kluczy z pilotem Hyundai i30

20-06-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Hyundai i30

Dzisiaj mieliśmy okazję dorobić zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu marki Hyundai I30 z 2013r. U nas dorobisz klucze do samochodów wszystkich marek na rynku. Może posiadasz klucze z systemem keyless? Takie klucze również kodujemy. Z innych usług związanych z kluczami samochodowymi jakie wykonujemy to między innymi wymiana obudów oraz baterii.