Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wystająca wkładka? czas wymienić zamek!

04-07-2022

Wystająca wkładka? czas wymienić zamek!

Jeśli posiadasz wkładkę która wystaje z twoich okuć czas najwyższy aby wymienić ją na inną. Pamiętajmy, iż wkładka która wystaje to bardzo łakomy kąsek dla złodzieja. Jeśli nie wiesz jak to zrobić albo masz obawy przed taka usługą to zadzwoń po naszych specjalistów. Nasi serwisanci przyjadą na miejsce dobiorą odpowiednią wkładkę a dodatkowo wykonają usługę wymiany. 

Dorabianie kluczy do zabezpieczeń rowerowych

02-07-2022

Dorabianie kluczy do zabezpieczeń rowerowych

Potrzebujesz dorobić klucz do swojego zabezpieczenia rowerowego? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku a na miejscu skorzystać z usług takich jak: dorabianie kluczy do zabezpieczeń rowerowych, dorabianie kluczy do baterii rowerów elektrycznych, dorabianie kluczy do kłódek.

Dorabianie kluczy z pilotem Skoda

30-06-2022

Dorabianie kluczy z pilotem Skoda

Samochód z jednym kluczem i brak zapasowego? A może samochód z kluczem z samym immobilizerem  bez pilota i zastanawiasz się czy w Twoim samochodzie był oryginalnie pilot do zdalnego otwierania? Zadzwoń do nas a to sprawdzimy, potrzebny będzie nam jedynie nr vin samochodu oraz model i rok produkcji.

Wymiana zamka gerda rim Bielsko-Biała i okolice

28-06-2022

Wymiana zamka gerda rim Bielsko-Biała i okolice

Posiadasz drzwi antywłamaniowe gerda i nie wiesz jak wymienić zamek? Włamywacz to firma która zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym a tym samym wymianą zamków na nowe. Pamiętaj, że jeśli twój zamek zaczyna się haczyć lub musisz dociskać drzwi aby je zamknąć to prędzej czy później zamek ulegnie uszkodzeniu i najprawdopodobniej będzie konieczna usługa awaryjnego otwarcia drzwi. 

Uziemiony samochód z powodu wyrobionego klucza

26-06-2022

Uziemiony samochód z powodu wyrobionego klucza

Przy wyrobionym kluczu samochodowym niewiele czasu potrzeba aby uziemić swój samochód. Oprócz wyrabiającego się klucz wyrabiają się również zapadki w stacyjce. W dzisiejszym przypadku, na szczęście klientowi udało się jeszcze przekręcić stacyjkę i przyjechac do naszego punktu. Nasi wyspecjalizowani pracownicy zdemontowali i zregenerowali stacyjkę oraz dorobili nowy klucz z wymiarami fabrycznymi do samochodu Fiat Panda z 2005r.

Wymiana obudów i przycisków w pilotach samochodowych

24-06-2022

Wymiana obudów i przycisków w pilotach samochodowych

Uszkodzona obudowa może przysporzyć więcej kłopotów z pilotem. W tym przypadku obudowa pilota smart uszkodziła się i przez długi okres czasu wciśnięty był mikroprzełącznik na płytce elektronicznej uszkadzając go, co uniemożliwiło otwieranie zdalne samochodu. Wymagana była wymiana mikroprzełącznika oraz obudowy całego pilota. Widzisz, że z Twoją obudowa klucza samochodowego zaczyna się psuć, rozwalać? Zapraszamy, nasi specjaliści na pewno pomogą.

Klucz na podstawie zamka

22-06-2022

Klucz na podstawie zamka

Zgubiony ostatni klucz do samochodu i brak klucza zapasowego? Jest to bardzo często spotykana sytuacja. Niestety nie wszyscy dorabiają klucze zapasowe, dlatego zachęcamy wszystkich, którzy mają jeden klucz do samochodu, aby jak najszybciej dorobili zapasowy klucz. Jeżeli nie zdążyłeś i zgubiłeś ostatni klucz, przywieź do nas zamek lub stacyjkę a dorobimy na ich podstawie klucz.

Otwieranie zablokowanych zamków

19-06-2022

Otwieranie zablokowanych zamków

Masz problem z otwarciem zamka który się zablkował, wkładka się przekręca a drzwi nie da się otworzyć? Nasze usługi polegają na pomocy przy otwarciu drzwi. Awaryjnie otwieramy zamki mieszkaniowe a bezinwazyjnie zamki samochodowe. Pogotowie zamkowe działa na terenie Bielska i okolic do 70km od siedziby naszej firmy.

Wyrobiony klucz oraz zapadki w stacyjce

17-06-2022

Wyrobiony klucz oraz zapadki w stacyjce

Czterostronne klucze do samochodów marki Honda jak i nietypowa budowa stacyjki wraz zapadkami potrafią się mocno wyrobić co uniemożliwi przekręcanie klucza w stacyjce. Nie wystarczy dorobić nowego klucza. Wymagana jest pełna regeneracja wszystkich zapadek oraz dorobienie klucza z fabrycznymi wysokościami. Masz problem ze stacyjką w swojej Hondzie? Zadzwoń a poinformujemy Cie jak możemy pomóc

Uszkodzony klucz do samochodu

15-06-2022

Uszkodzony klucz do samochodu

Uszkodzony został grot lub mechaniczny klucz do zamka lub do stacyjki? W naszym sklepie stacjonarnym pomożemy i dorobimy uszkodzony klucz lub grot do twojego pojazdu. Dzięki narzędziom i urządzeniem, które posiadamy, również dorabiamy złamane klucze do samochodów jak i bagażników dachowych i rowerowych.