Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie bagażnika Toyota Supra

21-09-2020

Otwarcie bagażnika Toyota Supra

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku? Nie możesz otworzyć samochodu? Zgubiłeś klucze? Rozładował się akumulator a zamek nie działa? Włamywacz Bielsko to firma która jest w stanie otworzyć każde auto nawet najnowsze modele wyposażone w podwójne ryglowanie. Nasze usługi świadczymy na terenie śląska i okolic. 

Przerwa Urlopowa

14-09-2020

Przerwa Urlopowa

W dniach 12.09.2020 - 20.09.20220 serwis, awaryjne otwieranie oraz sklep z drorabianiem kluczy będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Otwarcie drzwi antywłamaniowych

08-09-2020

Otwarcie drzwi antywłamaniowych

Drzwi których nie da się otworzyć? Dla naszych ślusarzy takie drzwi nie istnieją, otwieramy drzwi i zamki których inni nie dają rady. Często nasza firma jest wzywana do otwarcia drzwi których poprzednie ekipy nie dały rady otworzyć a tylko pogorszyły sprawę. Po otwarciu drzwi jesteśmy w stanie zamontować nowe zamki.

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętym kluczem

04-09-2020

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętym kluczem

Awaryjnie otwieramy wszystkie dostępne samochody na naszym rynku nie zależnie czy klucze zostały zgubione czy zatrzaśnięte w bagażniku. Nasze pogotowie zamkowe jest w stanie również dorobić nowe klucze do samochodu nie mając klucza wzorcowego. 

Drzwi nie chcą sie otworzyć

01-09-2020

Drzwi nie chcą sie otworzyć

Kiedy nasz klucz jest krzywy, złamany a my nie możemy dostać sie do środka ponieważ nie posiadamy zapasowych kluczy to jeszcze nie panikujmy. Włamywacz Bielsko awaryjnie otwiera wszystkie zamki mieszkaniowe, nawet te które z jakiegoś powodu są uszkodzone. 

Wymiana starych zamków w drzwiach

29-08-2020

Wymiana starych zamków w drzwiach

Włamywacz również wymienia stare zamki w drzwiach na nowe. O ile dany zamek jest nadal produkowany jesteśmy w stanie go wymienić.  W sytuacji kiedy takich zamków nie produkują i nie ma ich w sprzedaży nasza firma nie będzie mogła pomóc. Jeśli są to bardzo stare drzwi zalecamy ich wymianę na nowe.

Kodowanie pilota z immobilizerem Toyota Bielsko

26-08-2020

Kodowanie pilota z immobilizerem Toyota Bielsko

Posiadasz klucz który lada moment może się rozlecieć? Któryś przyciska przestaje już działać i nie otwiera samochodu? Na naszym punkcie dorabiani kluczy jesteśmy w stanie zaprogramować klucze z pilotem oraz transponderem tak abyś mógł zdalnie otwierać auto a jednocześnie je zapalać po przekręceniu stacyjki.

Zatrzaśnięte klucze Żywiec

23-08-2020

Zatrzaśnięte klucze Żywiec

W ostatnim czasie dostaliśmy wezwanie na usługę awaryjnego otwarcia samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w środku.Zlecenie miało miejsce w żywcu a całość usługi nie trwała dłużej jak 20min.

Wymiana wkładki w drzwiach

16-08-2020

Wymiana wkładki w drzwiach

Wymiana zamka nie musi być tylko następstwem zgubionych kluczy, w przypadku zacinającego się zamka również powinniśmy wymienić zamek na nowy. Bardzo ważny jest dobór zamka, nasi ślusarze na miejscu zawsze doradzą jaki zamek dobrać pod istniejące drzwi i ich okucia. 

Awaryjne otwieranie maski samochodu Ford

13-08-2020

Awaryjne otwieranie maski samochodu Ford

Zatrzasnąłeś klucze pod maską samochodu? Jeśli zamek mechaniczny jest sprawny nasi ślusarze bez problemu poradzą sobie z awaryjnym otwarciem zamka maski. Na podstawie wkładki nasza firma jest w stanie dorobić również klucze.