Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Obudowy kluczy Renault, Dacia

12-06-2022

Obudowy kluczy Renault, Dacia

Doprowadzenie obudowy klucza do takiego stanu może mieć bardzo fatalne skutki. Bardzo często zdarza się, że po wypadnięciu gumki na obudowie klucza, klienci nadal korzystają z pilota, naciskając bezpośrednio na mikroprzełącznik paznokciem, czy też np. długopisem. W najlepszej sytuacji dojdzie tylko dodatkowo do wymiany mikroprzełącznika. W najgorszym wypadku uszkodzona zostać może płytka elektroniczna a co za tym idzie, będzie potrzeba dorobienia całkiem nowego klucza z immobilizerem i pilotem.

Kodowanie pilotów Astra K

10-06-2022

Kodowanie pilotów Astra K

W dniu dzisiejszym nasza firma miała przyjmość zakodować klucz z immobilizerem i pilotem do przedostatniej wersji Opla Astry. Jeżeli i Ty również jesteś posiadaczem Opla Astry K, zakupiłeś samochód z jednym klucz, bądź zgubiłem jeden klucz z kompletu, przyjedź do nas a tego samego dnia wyjedziesz z dwoma kluczami do swojego samochodu.

Twój pilot do Citroena, Peugeota w nowej odsłonie

08-06-2022

Twój pilot do Citroena, Peugeota w nowej odsłonie

Często uszkadzające się piloty do citroenów i peugeotów. Klucz przestaje się zamykać i ciągle grot wyskakuje, uszkadzające się gumki na przyciskach. Mamy na to radę. Przyjedź do nas a wymienimy obudowę na nowy typ pilotów, kilkukrotnie bardziej wytrzymałych z plastikowymi przyciskami na obudowie.

Awaryjne otwieranie samochodów Bielsko Biała

05-06-2022

Awaryjne otwieranie samochodów Bielsko Biała

Jeśli jesteś w opresji a twój samochód włąsnie się pozamykał! Wystarczy posiadać smartfon aby wykonać połączenie do Pogotowia zamkowego – nr 533-444-600 Pod tym numerem znajdziesz pomoc specjalisty, który natychmiast przyjmie zlecenie i wykona awaryjne otwieranie zamka! W Belsku Białej i okolicach jesteśmy po to, aby otwierać to co jest zamknuięte. Zatrzaśnięty samochód? Zadzwoń do specjalistów!

Nowy klucz w scyzoryku do twojego Forda

03-06-2022

Nowy klucz w scyzoryku do twojego Forda

Samochód z 2015 a klucz z pilotem w starej wersji "sztywnej". Klientowi zależało aby pilot był w nowszej generacji tzw. "scyzoryku". Dla nas to żaden problem. Dorobiony został całkien nowy otwierany klucz z pilotem i immobilizerem. Jeżeli Ty w swoim samochodzie chciałbyś posiadać klucz w "scyzoryku" przyjedź do nas a sprawdzimy czy w twoim samochodzie istnieje taka możliwość.

Dorabianie kluczy pod stacyjki motocykli

01-06-2022

Dorabianie kluczy pod stacyjki motocykli

Tak samo jak warto posiadać zapasowy klucz do samochodu, tak również warto dorobić zapasowy klucz do swojego jendośladu. Zdarza się jednak, że zostanie zgubiony ostatni klucz do motocykla, bądź sprowadzony motocykl z innego kraju przyjedzie bez kluczy. W tym przypadku spieszymy z pomocą. Przywieź do nas stacyjkę a tego samego dnia dorobimy klucz pod stacyjkę.

Naprawa stacyjek Nissan

30-05-2022

Naprawa stacyjek Nissan

Stacyjki Nissan Micra, Qashqai, Note, są najczęściej regenerowanymi stacyjkami z Nissana w naszej firmie. Jeżeli w Twoim Nissanie ciężko przekręca się klucz w stacyjcę lub trzeba się napocić aby wyjąć klucz ze stacyjki, wymagana jest regeneracja podzespołów w stacyjce oraz dorobienie już wyrobionego grotu w kluczu. Przywieź do nas stacyjkę wraz z kluczem a w ciągu tego samego dnia wrócisz ze sprawną stacyjką.

Twoje Pogotowie Zamkowe Bielsko-Biała

28-05-2022

Twoje Pogotowie Zamkowe Bielsko-Biała

Ślusarz Bielsko-Biała i okolice, awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów, wymiana zamków oraz dorabianie kluczy to jedne z głównych usług jakimi zajmuje się nasze pogotowie zamkowe. Działamy na terenie Małopolski i Śląska starając się działać również w niedziele i święta. Naszym głównym celem jest Twoje bezpieczeństwo. Dlatego naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości usługi związane z zabezpieczeniami mechanicznymi.

Klucze Keyless Ford Mustang

25-05-2022

Klucze Keyless Ford Mustang

Sprowadziłeś samochód ze Stanów? Bardzo możliwe, że posiadasz tylko jeden klucz do swojego nowego samochodu, co zazwyczaj jest częstym zjawiskiem przy sprowadzanych samochodach zza oceanu. W naszym punkcie możesz dorobić klucze z systemami keyless do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobić klucz "keysless" do Forda Mustanga z 2016 w wersji USA 3,7L.

Zgubiłeś klucz do domu? Koniecznie wymień wkładkę!

21-05-2022

Zgubiłeś klucz do domu? Koniecznie wymień wkładkę!

Wśród niefortunnych zdarzeń można wymienić zgubienie kluczyków do domu lub mieszkania, mimo poszukiwań nie zawsze jest tak, że klucze się znajdą. Wymianą wkładki zajmuje się nasz serwisant z pogotowia zamkowego w Bielsku. Pamiętaj aby nie zwlekać z wymiana zamkowe na nowe! #włamywacz