Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zgubione kluczyki samochodowe

19-10-2020

Zgubione kluczyki samochodowe

Zgubione klucze? Odtwarzanie, dorabianie, kodowanie oraz programowanie zgubionych kluczy samochodowych.
Jeśli zgubiłeś klucz od auta, motoru lub skutera to nasza firma potrafi dorobić nowe klucze bez konieczności wymiany zamków. 

Dorabianie kluczy Citroen

16-10-2020

Dorabianie kluczy Citroen

Punkt z kodowaniem kluczy samochodowych mieści się w Bielsku przy ul sterniczej 12. Zajmujemy się programowaniem immobilizerów oraz kodowaniem pilotów samochodowych. Nasi fachowcy dorabiają klucze komputerowo dzięki czemu klucze nie są robione z kopi a z kodu tak jak by wyszły z fabryki. Dodatkowo jesteśmy w stanie dorobić klucze pod wkładki i stacyjki zamka.

Serwis Gerda Bielsko-Biała

12-10-2020

Serwis Gerda Bielsko-Biała

Jesteśmy autoryzowanym serwisem gerda w Bielsku-Białej.
Zajmujemy się wymianą zamków wpuszczanych oraz wierzchnich na nowe w tym gerda rim oraz gerda zw6000.
Dorabianiem kluczy gerda wszytskich rodzajów nawet kluczy '' gerda rurka " W naszej sprzedaży posiadamy podzespoły oraz zamki gerda. W przypadku jeśli nie możesz otworzyć drzwi gerda nasza firma zajmuje się awaryjnym otwieraniem zamków.

Zgubione klucze Bielsko

09-10-2020

Zgubione klucze Bielsko

Zastanawiałęś sie jak poradzić sobie w przypadku zgubienia kluczyków do samochodu lub motoru? Jak dorobić klucze do auta w takiej sytuacji? Wymieniając samą stacyjkę dalej nie możesz odpalić auta? Co z immobilizerem i pilotem jeśli został zagubiony ostatni komplet? Jeśli zgubiłeś klucze, musisz liczyć się dodatkowymi kosztami ponieważ taki klucz trzeba stworzyć od zera a nie dorobić na podstawie istniejącego. Nasza firma dorabia większość zgubionych kluczy razem z immobilizerem a nawet pilotem zamka centralnego. Każda usługa jest wyceniana indywidualnie w zależności od rodzaju modułu komfortu oraz profilu klucza. W celu wyceny zawsze prosimy o podesłanie pierwszej strony dowodu rejestracyjnego i na jej podstawie mozemy wycenić taką usługę.

Dorabianie kluczy i kart samochodowych z systemem Hand Free.

06-10-2020

Dorabianie kluczy i kart samochodowych z systemem Hand Free.

Działamy na terenie Bielska i okolic do 70km, dorabiamy klucze w przypadku zgubienia i chęci dorobienia nowych kluczy. Dodatkowo zajmujemy się kodowaniem kart do samochodów. Programujemy nowe karty z funkcją hands free inaczej mówiąć kartą która nie musi być wkłądana w stacyjkę lub slot. 

Serwis oraz regeneracja stacyjek i zamków

03-10-2020

Serwis oraz regeneracja stacyjek i zamków

Nasi serwisanci zajmujemy się regeneracją  zamków samochodowych w tym również samych zapadek.
Wyj­mowaniem zła­ma­nych klu­czy z zam­ka drzwi i stacyjki, odblokowywaniem samych stacyjek w tym reno i honda.
Otwie­ra­nie ba­gaż­ni­ków da­cho­wych na narty jak rów­nież re­lin­gów przy utra­cie klu­czy lub ich za­trza­śnię­ciu, dorabiamy klucze do zamka i odwrotnie układamy zapadki w zamku pod istniejący klucz.

Zgubiłeś wszystkie klucze do auta?

30-09-2020

Zgubiłeś wszystkie klucze do auta?

Posiadasz samochód w którym nie ma kluczy ponieważ zostały zgubione? Nasza firma awaryjnie otwiera samochody i dorabia klucze pod zamki abyś nie musiał ich wymieniać. Po odtworzeniu klucza następnie kodujemy immobilizer oraz pilota aby auto paliło. Całą usługą zajmujemy się kompleksowo. Dorabianie zgubionych kluczy to dla nas nie problem.

Wymiana wkładki łucznika oraz zamka

27-09-2020

Wymiana wkładki łucznika oraz zamka

Dodatkowo nasz serwis ślusarski zajmuje się wymianą zamków i wkładek na nowe. Wymianiamy łuczniki oraz zamki wierzchnie jak również zamki wpuszczane listwowe wielopunktowe. Prowadzimy również regulacje i serwis zamków oraz drzwi mieszkaniowych a także drzwi sklepowych w tym pcv.

Dorobienie klucza z pilotem Ford Bielsko

24-09-2020

Dorobienie klucza z pilotem Ford Bielsko

Posiadasz samochód marki ford i chciałbyś dorobić sobie drugi kluczyk z pilotem i immobilizerem? Nie ma problemu nasze centrum zabezpieczeń dorabia wszystkie klucze kodowane do forda. Zapraszamy do naszego punktu z dorabianiem kluczy który mieści się w Bielsku przy ul.Sterniczej 12

Otwarcie bagażnika Toyota Supra

21-09-2020

Otwarcie bagażnika Toyota Supra

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku? Nie możesz otworzyć samochodu? Zgubiłeś klucze? Rozładował się akumulator a zamek nie działa? Włamywacz Bielsko to firma która jest w stanie otworzyć każde auto nawet najnowsze modele wyposażone w podwójne ryglowanie. Nasze usługi świadczymy na terenie śląska i okolic.