Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Regulacja drzwi Bielsko

19-05-2019

Regulacja drzwi Bielsko

Opadnięte drzwi, brak klucza od dolnej wkładki oraz konieczność podnoszenia za klamkę całego skrzydła by móc je zamknąć. Trzy ekipy będące tam przed nami nie poradziły sobie z tymi dokegliwościami. Nasze pogotowie ślusarskie dodatkowo zamontowało wkładki otwieranie jednym kluczem. Nam zajęło to 45 minut a właściciele Admiral Club Pod Śmigłem na bielskim lotnisku wreszcie mają problem z głowy. #wlamywacz #serwiszamkow #serwisdrzwi

Włamanie do sklepu w Bielsku

16-05-2019

Włamanie do sklepu w Bielsku

Nasza firma to nie tylko otwieranie samochodów czy dorabianie kluczy ale również naprawy powłamaniowe. W tym tygodniu doszło do włamania w jednym z lokali kompleksu medycznego przy ul.Broniewskiego. Nasz serwis jeszcze w ten sam dzień naprawił oraz wymienił zamki i wkładki na nowe tak aby można było ów lokal zamknąć. Wkładki posiadają atest kl.C oraz nacięcia po obu stronach. #wlamywacz #włamanie #bielsko #serwiszamkow

Otwarcie samochodu Bielsko-Biała

12-05-2019

Otwarcie samochodu Bielsko-Biała

Na lawecie dotarł do nas zamknięty Porsche Cayenne z 2005 roku, niestety dla właściciela bez kluczyków. Do nas nalezało otwarcie zatrzaśniętego samochodu oraz zdekodowanie zamka w celu dorobienia całkiem nowych kluczy mechanicznych. Otwarcie auta nastąpiło błyskawicznie a dorobienie kluczy około 30min ponieważ zamek był lekko zastały. Nie miało to jednak znaczenia ponieważ klucze idealnie kręciły zamek oraz stacyjkę. Nasze pogotowie zamkowe dorabia klucze i otwiera samochody również mobilnie z dojazdem do klienta pod wskazany adres. 

Awaryjne otwieranie samochodu

09-05-2019

Awaryjne otwieranie samochodu

Mercedes GLA z 2016 roku, to właśnie w środku tego auta klient zatrzasnął sobie klucze w bagażniku. Zapytacie jak to możliwe... wystarczy na pilocie zdalnego sterowania nacisnąć guzik otwarcia tylko klapy bagażnika, wrzucić zakupy i zamknąć z pilotem w środku. Większość przypadków otwierania samochodu kiedy klucze znajdują się w bagażniku to opisana wyżej sytuacja. Na to nie ma innej rady jak tylko otwierać całe auto a najlepiej mieć zawsze dorobiony klucz zapasowy, który pomoże w takie sytuacji zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe. 

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

04-05-2019

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

22.04.2019 a dokładniej Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt Wielkanocy, stanowiący w Polsce dzień wolny od pracy. W polskiej tradycji tego dnia polewa się dla żartów wodą inne osoby. Tego dnia nasz serwis przyjął zlecenie na otwarcie samochodu w Bielsku marki Opel Astra. Pracownik zjawił się na miejscu w najszybszym dla nas terminie i pomógł w awaryjnym otwarciu samochodu. Autko zostało otwarte a nasi serwisanci nie zostali oblani wodą

Klucz z immobilizerem VW Caddy

29-04-2019

Klucz z immobilizerem VW Caddy

Włamywacz to nie tylko awaryjne otwieranie zamków ale również dorabianie kluczy z immobilizerem i pilotem. W ostatnim okresie przyjechał do nas piękny i prawie nowy Volkswagen Caddy z 2014 roku tylko z jednym kluczem. Nasi pracownicy dorobili klucz mechaniczny na maszynie komputerowej po czym udali się do samochodu w celu zakodowania transpondera. Cała usługa trwała mniej niż 30 minut a Klient na przyszłość uniknie kłopotu z zatrzaśnięciem kluczy w pojeździe a nawet z utratą ostatniego. 

Złamany klucz w zamku wkładki Bielsko

25-04-2019

Złamany klucz w zamku wkładki Bielsko

Złamany klucz to nie koniec świata, nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się wyjmowaniem klucza z zamka lub stacyjki w okoliczności złamania lub zacięcia. W przypadku wkładek domowych zalecamy wymianę zamka na nowy ponieważ często jest to wina samej wkładki a nie koniecznie klucza. Jeśli widzimy, że nasz klucz jest krzywy pod żadnym pozorem nie powinniśmy go wkładać do zamków. W takim wypadku lepiej podjechać na punkt dorabiania kluczy i przezornie dorobić nowy. Często koszt dorobienia klucza jest dużo niższy, niż usługa wykonywana przez nasz serwis. 

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

21-04-2019

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

Samochód jest unieruchomiony ? Stacyjka nie chce się przekręcić ? Klucz zaczyna haczyć ? Pamiętajmy że jak tylko zaczyna nam haczyć stacyjka nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę tylko udajmy się do specjalisty. Na naszym punkcie można zregenerować stacyjkę do wielu marek aut w tym Hondy. Regeneracja polega na rozłożeniu, przeczyszczeniu i oczywiście wymianie zapadek na nowe. Ponadto trzeba dorobić nowy klucz a czasem obudowę aby klucze względem stacyjki również były nowe co zapewni kolejne lata przekręcania zapłonu. 

Dorobienie klucza do motoru Honda

17-04-2019

Dorobienie klucza do motoru Honda

Większość kluczy jakie można dorobić na naszym sklepie to klucze samochodowe z transponderem. Tym razem jednak dorobiliśmy klucz z immobilizerem do Motoru Honda NC750X z 2016 roku. Tym samym sezon na jednoślady uważamy za otwarty a wszystkich miłośnikom życzymy szerokiej drogi. 

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

14-04-2019

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

Na naszym punkcie przy ulicy sterniczej w Bielsku dorabiamy klucze z immobilizerem oraz pilotem. W minionym tygodniu dorbiliśmy klucz do Peugeota Partnera z 2012 roku. Często dostajemy pytania ile trzeba czekać na dorobienie klucza, otóż wszystkie klucze dorabiamy na miejscu a średni czas na dorobienie klucza to około 20-40minut w zależności czy mamy dorobić klucz tylko z immobilizerem czy z immobilizerem i pilotem. W tym czasie proponujemy kawę lub herbatę aby czas upłynął Państwu w miłej.