Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana zamka w chińskich drzwiach

14-08-2021

Wymiana zamka w chińskich drzwiach

Kupiłeś dom, mieszkanie i chcesz wymienić zamki na nowe? Tak to bardzo dobry pomysł! Pamiętajmy aby zawsze wymieniać zamki na nowe ponieważ nie mamy gwarancji czy ktoś nie ma dorobionego zapasowego klucza nawet w przypadku jeśli zapewnia nas że tak nie jest. Nasz serwis wymienia wkładki również w drzwiach chińskich. 

Półwkładki z możliwością ustawienia zabieraka

12-08-2021

Półwkładki z możliwością ustawienia zabieraka

W większości półwkładek zabierak ustawiony jest w standardowej pozycji, co przy niektórych zamków np. garażowych nie spełnia swojej funkcji. W sprzedaży posiadamy półkładki z możliwościa ustawienia zabieraka co sprawdzi się we wszystkich zamkach, w których wymagane jest niestandardowe ułożenie zabieraka. Wkładka posiada możliwośc zmiany położenia zabieraka co 45 stopni.

Klucz keyless Go Ford Focus ST

09-08-2021

Klucz keyless Go Ford Focus ST

W naszym sklepie dorobisz klucze do wiekszości samochodów na rynku. Jak i również klucze z system bezkluczykowym typu Keyless Go. W dzisiejszym dniu dorabialiśmy klucz z system keyless Go do samochodu Ford Focus ST w wersji USA z 2017r. Inne usługi jakie wykonujemy: naprawa kluczy samochodowych, wymiana przycisków i obudów w pilotach samochodowych.

Uszkodzony pilot samochodowy

06-08-2021

Uszkodzony pilot samochodowy

Zamek w drzwiach nie działa a Ty nie możesz wejść nie swojego samochodu, ponieważ pilot nie działa, mimo, że bateria została wymieniona? Przyjedź do nas. Sprawdzimy czy pilot wysyła sygnał. W dzisiejszym przypadku klucz klienta został uszkodzony. Potrzebna była wymiana przycisku na płytce elektronicznej. Dodatkowo wymieniona została również obudowa klucza.

Regeneracja stacyjki Nissan Qashqai

04-08-2021

Regeneracja stacyjki Nissan Qashqai

W stacyjkach samochodów marki Nissan oprócz wycierających się zapadek, wyciera się sam klucz jak i również element przytrzymujący grot w stacyjce. Objawia się to problemem przy wyciąganiu klucza ze stacyjki. Jeżeli zauważyłeś w swojej stacyjce podobne objawy, nie zwlekaj! W naszym punkcie istnieje możliwość regeneracji stacyjki. Wymienione zostają wówczas zapadki, element przytrzymujący klucza oraz zostają docięte nowe groty.

Oba klucze zatrzaśnięte w samochodzie Audi Q8

02-08-2021

Oba klucze zatrzaśnięte w samochodzie Audi Q8

Nowe Audi Q8 nie ma prawa się zatrzasnąć? Nic bardziej mylnego, tym razem oba klucze zostały w środku a system zbliżeniowy nie widział pilotów. W teorii samochód z kluczami w środku nie powinien się zatrzasnąć natomiast w praktyce jest to czasami loteria. Nasz serwis mobilny awaryjnie otwiera wszystkie samochody nawet te, które wyposażone są w systemy bezkluczykowego dostępu do auta.

Przekodowywanie wkładek pod nowe klucze

31-07-2021

Przekodowywanie wkładek pod nowe klucze

Twój klucz został skradziony lub zgubiony, a może kupiłeś mieszkanie lub dom i obawiasz się, że ktoś ma dostęp do twoich zamków? Zamiast kupować nowe wkładki bębenkowe,w niektórych sytuacjach możliwe jest przekodowanie wkładek pod całkiem nowe klucze. Ta opcja jest tańsza a tak samo skuteczna jak zakup nowych wkładek. Jeżeli chciałbyś aby Twoje wkładki we wszystkich drzwiach były otwierane  jednym kluczem,dla nas to żaden problem. W celu informacji zapraszamy do kontaktu

Naprawa pilotów i kluczyków samochodowych

28-07-2021

Naprawa pilotów i kluczyków samochodowych

Oprócz dorobienia nowego klucza samochodowego w naszym serwisie możesz naprawic również swojego pilota samochodowego. Najczęściej w pilotach samochodowych uszkodzone zostają mikroprzełączniki na płytkach elektronicznych przez nadmierne używanie przycisków. Jeżeli Twój klucz odmawia pracy i zaczyna się psuć zapraszamy!. Oprócz wymiany samego przyciski niekiedy potrzebna jest wymiana całej obudowy klucza.

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

25-07-2021

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

Włamywacz to również programowanie kluczy zarówno przez złącze obd w samochodzie, jak i bezpośrednio w modułach na podstawie zawartości odczytanej z pamięci eprom. Dodatkowo jesteśmy w stanie odczytywać kody pin. Zgubiłeś klucz i nie wiesz czy ktoś go znalazł? Warto je wykasować z pamięci eprom samochodu tak aby nikt niepowołany nie mógł odpalić auta.

Dorobienie klucza Keyless Hyundai Tucson 2018

23-07-2021

Dorobienie klucza Keyless Hyundai Tucson 2018

Może i Ty sprowadziłeś samochód z USA tylko z jednym kluczem? Nie ryzykuj jego zgubieniem. Koszta dorobienia klucza gdy ostatni został zgubiony mogą być bardzo wysokie. Już dzisiaj przyjedź do naszego sklepu po zapasowy klucz do swojego samochodu. Dorabiamy standardowe klucze do samochód z immobilizerem i pilotem, jak i klucze samochodowe wyposażone w system Keyless Go.