Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Pęknięta obudowa klucza toyota

15-02-2024

Pęknięta obudowa klucza toyota

Grot w kluczu do samochodów toyota często jest częścią całej obudowy. Jeżeli obudowa zacznie pękać co uniemożliwi przekręcanie stacyjki, ponieważ grot będzie wypadać z obudowy, wymagana jest wymiana obudowy wraz z docięciem grotu. U nas wymienisz obudowę do każdej marki samochodowej na rynku.

Samodzielna naprawa klucza samochodowego? Nie ryzykuj

14-02-2024

Samodzielna naprawa klucza samochodowego? Nie ryzykuj

Zastanawiasz się nad samochodzielną naprawą klucza do samochodu? Jeżeli nigdy nie miałeś z tym styczności lepiej nie ryzykuj. Często spotykamy się z sytuacjami kiedy klienci sami próbują naprawić klucz, a poźniej jeżeli coś pójdzie nie tak przynoszą do nas klucze do naprawy. Zdarza się również, że wymagane jest dorobienie całkiem nowego klucza, ponieważ podczas "naprawy" uszkodzona została elektronika w kluczu. Wiąże się to z większymi kosztami. Jeżeli twój klucz zaczyna się psuć, przywieź go do nas. Zajmujemy się naprawą kluczy samochodowych.

Dorobienie klucza keyless Mitsubishi Outlander 2020 USA

13-02-2024

Dorobienie klucza keyless Mitsubishi Outlander 2020 USA

Samochody z rynku USA najcześciej dostarczane są do Polski tylko z jednym kluczem. Warto jak najszybciej dorobić klucz zapasowy, aby w razie np. zgubienia ostatniego klucza nie narobić sobie niepotrzebnych wydatków i stresu. U nas dorobisz wszystkie klucze samochodowe od kluczy z immobilizerem po klucze typu keyless z dostępem bezkluczykowym. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Zamki Gerda Star S

12-02-2024

Zamki Gerda Star S

Posiadasz zamki antywłamaniowe Gerda?. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży głowic Gerda Star S, Gerda SX-20, zamków wpuszczanych Gerda ZW 6000, jak również klamek Gerda ZW 6000. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również serwisem oraz wymianą zamków do drzwi Gerda. Potrzebujesz dorobić dodatkowy klucz typu rurka do zamków Gerda? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej.

Wymiana wkładki i klamki po włamaniu Bielsko

11-02-2024

Wymiana wkładki i klamki po włamaniu Bielsko

Miałeś sytuacje, że ktoś Ci się włamał do mieszkania ponieważ miałeś źle dobraną wkładkę do klamki? Jeśli twoja wkładka wystaje z szyldów to jest to bardzo duże prawdopodobieństwo, że ktoś wejdzie właśnie do twojego domu. Zawsze pamiętajmy że najważniejszym zadaniem zamka lub wkładki jest odpowiednie dopasowanie do rodzaju drzwi i szyldów. Nie wiesz czy twój zestaw okuć spełnia zadanie? Skontaktuj się z naszym serwisantem a my zajemy się resztą!

Klucz nie chce otworzyć wkładki drzwi w domu?

10-02-2024

Klucz nie chce otworzyć wkładki drzwi w domu?

Posiadasz klucz ale nie możesz nim otworzyć własnych drzwi? Klucz się przekręca a drzwi nadal są pozamykane? Nasze usługi są właśnie dla Ciebie! Awaryjnie otwieramy wszystkie drzwi a dodatkowo po usłudze otwarcia możemy wymienić zamek lub wkładkę na nową z kompletem kluczy oraz przeprowadzić regulację drzwi aby na przyszłość sytuacja się nie powtórzyła. 

Naprawa klucza Mitsubishi

09-02-2024

Naprawa klucza Mitsubishi

Jedną z przyczyn niedziałąjącego pilota samochodowego mogą być wyrobione microswitche po latach użytkowania. Z taką usterką zapraszamy do naszego sklepu. 10 minut i wyjdziesz z pilotem w pełni sprawnym. Skończy się problem z otwieraniem i zamykaniem samochodu. Jeżeli jest to jedyny twój klucz samochodowy zachęcamy również do dorobienia klucza zapasowego.

Jak ważny jest klucz samochodowy?

08-02-2024

Jak ważny jest klucz samochodowy?

Jak ważny jest klucz samohodowy? To pytanie powinien zadać sobie każdy właściciel samochodu. Nadal wiele osób uważa, że jeden klucz do samochodu wystarczy, ponieważ go nie zgubi, a to błędne myślenie. Nie trzeba gubić klucza aby narobić sobie niepotrzebnych kłopotów. Klucz samochodowy może zostać złamany, Pilot, który odpowiada za odłączenie alarmu i odcięcie zapłonu może przestać działać. Immobilizer w kluczu może ulec uszkodzeniu i nie będzie możliwości odpalenia samochodu. Pamiętaj! Warto posiadać zapasowy klucz do swojego samochodu.

Zamki do furtek, bramowe, hakowe

07-02-2024

Zamki do furtek, bramowe, hakowe

Chcesz zakupić zamek do garażu, furtki lub bramy przesuwnej ale nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedniego? Zapraszamy do naszego sklepu. W naszym asortymencie posiadamy na stanie zamki podstawowe wpuszczane, wierzchnie, jak i rzadziej spotykane w sklepach zamki do bram przesuwnych. Bardzo nietypowe zamki zamawiami po zwymiarowaniu zamka klienta.

Klucze zapasowy z immobilizerem

06-02-2024

Klucze zapasowy z immobilizerem

Posiadasz do swojego samochodu tylko jeden klucz z pilotem, i może zastanawiałeś się czy warto i jaki klucz zapasowy dorobić? Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prosta. Warto! Zgubienie ostatniego klucza wiążę się zawsze z większymi kosztami niż dorobienie wcześniej klucza zapasowego. Co do klucza zapasowego. Jeżeli samochód nie ma alarmu i nie jest wymagane wyłączenie alarmu za pomocą pilota, wystarczy że drugi klucz zapasowy będzie miał tylko immobilizer. Takim kluczem możesz samochód otworzyć od zamka i bez problemu uruchomić samochód. Jeżeli w takiej sytuacji zgubiony zostanie klucz z pilotem, a nadal będziesz posiadać klucz z immobilizerem, to na tej podstawie możemy dorobić pełny klucz z immobilizerem i pilotem.