Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki do drzwi KMT i wielu innych producentów

11-07-2024

Zamki do drzwi KMT i wielu innych producentów

Zamek w drzwiach odmówił posłuszeństwa? Dobrze trafiłeś. W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz pęłną gamę zamków drzwiowych wpuszczanych. Posiadamy zamki między innymi firm takich jak: KMT, Delta, Dierre, Gerda, Lob, Winkhaus, Wilka i wiele innych. Oprócz zamków drzwiowych znajdziesz u nas również zamki garażowe, zamki bramowe czy wkładki bębenkowe. Jeżeli potrzebujesz pomocy z wymianą zamka na miejscu, skontaktuj się z nami. Takie usługi również wykonujemy.

Brak przycisków w kluczu Peugeot

10-07-2024

Brak przycisków w kluczu Peugeot

Żaden z przycisków w twoim pilocie nie działa? Z taką sytuacją do czynienia miał nasz klient. jeden klucz i zdewastowana płytka elektroniczna. Mimo, że płytka była sprawna i immobilizer działał, dało się uruchomić samochód, natomiast nie dało się zdalnie otworzyć i zamknąć samochodu. Nasz zespół wymienił wszystkie przyciski oraz wymienił obudowę na nową, i klucz znowu był w pełni sprawny. Masz problem ze swoim kluczem do samochodu? Przyjedź do nas! Na pewno pomożemy.

Kodowanie pilota Opel Corsa D

08-07-2024

Kodowanie pilota Opel Corsa D

Kolejny zadowolony i przezorny klient wyjechał od nas z drugim kompletnym kluczem do swojego samochodu. Po zakupie samochodu jedną z pierwszych rzeczy jaką postanowił klient zrobić to dorobić zapasowy klucz do swojego samochodu. Ty również bądź jak nasz dzisiejszy klient. Posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu? Zgubienie ostatniego klucza wiąże się z o wiele wyższymi kosztami niż dorobienie za wczasu zapasowego klucza, chociażby z immobilizerem, dzięki, któremu otworzysz samochód z zamka w drzwiach i go uruchomisz. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Klucze samochodowe z immobilizerami dorabiamy od ręki.

Wymiana zamków w drzwiach Żywiec

07-07-2024

Wymiana zamków w drzwiach Żywiec

Jeśli posiadasz zamek wpuszczany który raz na czas potrafi się zaciąć, nie zawsze wysuwają się rygle albo po prostu chcesz wymienić na nowy. Skontaktuj się z naszym serwisantem, przyjedziemy na miejsce z już nowym zamkiem i wymienimy go na zupełnie nowy przeprowadzając dodatkowo regulacje drzwi. 

Otwarcie drzwi z rozetą Skoczów

06-07-2024

Otwarcie drzwi z rozetą Skoczów

W ubiegłym tygodniu dostaliśmy zlecenie na awaryjne otwarcie drzwi w Skoczowie z powodu zgubionego klucza. Usługa polegała na awaryjnym otwarciu wkładki osłoniętej rozetą. Nasi serwisanci awaryjnie otworzyli drzwi i wymienili zamek na nowy z kompletem trzech kluczy. Świadczymy usługi z otwierania drzwi i zamków nawet do 70km od siedziby naszego serwisu który mieści się w Bielsku.

Naprawa kluczy do samochodów Bielsko

05-07-2024

Naprawa kluczy do samochodów Bielsko

Wymiana przycisków w kluczach samochodowych, wymiana obudów kluczy, dorabianie złamanych kluczy samochodowych. to tylko jedne z wielu usług z jakich skorzystać możesz w naszym sklepie stacjonarnym. Jeżeli twój klucz jest w takim stanie jak na zdjęciu przywieź go do nas. Oprócz naprawmy możemy zaoferować Ci również dorobienie nowego klucza w pełni sprawnego z pilotem i immobilizerem. Pamiętaj! Warto posiadasz drugi klucz zapasowy do samochodu.

Dorabianie kluczy Toyota Yaris 2014

04-07-2024

Dorabianie kluczy Toyota Yaris 2014

Klucze do samochodów z immobilizerem i pilotem?! Zapraszamy do naszego sklepu Centrum Zabezpieczeń Włamywacz w Bielsku-Białej. Dorobisz u nas klucz samochodowy do każdej marki samochodowej na rynku. Między innymi do samochodów marki Toyota Yaris z 2014r gdzie często jest wymagany klucz z pilotem, ponieważ samochód posiada alarm, i aby odpalić samochód trzeba wyłączyć alarm z pilota. Natomiast jeżeli twój samochód nie posiada alarmu wystarczy dorobić tylko klucz z immobilizerem, który służyć będzie jako zapasowy. Takim kluczem możesz otworzyć samochód w zamku w drzwiach oraz uruchomić samochód. Posiadasz tylko jeden klucz do swojego auta? zapraszamy!

Regeneracja stacyjek Fiat Panda

03-07-2024

Regeneracja stacyjek Fiat Panda

Jeżeli zauważyłeś, że twoja stacyjka w samochodzie między innymi marki Fiat zaczyna się zacinać i coraz trudniej przekręcić klucza złgoś się z tym problemem do naszej firmy. Dopóki się stacyjka przekręca jest możliwość regeneracji stacyjki w mniejszych kosztach niż jakby została całkiem zablokowana. Oprócz regeneracji usługa może również obejmować demontaż i montaż stacyjki w samochodzie. Przy regeneracjach stacyjki dorabiane są również nowe klucze z wymiarami fabrycznymi.

Wymiana obudów, naprawa kluczy samochodowych Bielsko-Biała

02-07-2024

Wymiana obudów, naprawa kluczy samochodowych Bielsko-Biała

W naszym sklepie zajmujemy się między innymi usługami związanymi z kluczami samochodowymi. Uszkodziłeś swój klucz samochodowy? Wyłamał Ci się grot lub zrobiła się dziura w przycisku, albo jeden z przycisków nie działa? Zapraszamy do naszego sklepu! Wymieniamy obudowy kluczy samochodowych, naprawiamy przyciski, dorabiamy klucze ze złamanych kluczy. Jak również dorabiamy i kodujemy w pełni sprawne klucze z immobilizerami i pilotami.

Dorabianie kluczy keyless Honda CR-V

01-07-2024

Dorabianie kluczy keyless Honda CR-V

Honda CR-V przywieziona ze Stanów Zjednoczonych tylko z jednym kluczem typu keyless. Pół godziny w naszym sklepie i zapasowy klucz gotowy. Włącznie z awaryjnym grotem schowanym w pilocie. Ty również pamiętaj! Zapasowy klucz do samochodu to podstawa. Użytkowanie samochodu tylko z jednym kluczem może wiązać się z ryzykiem np. jego zgubienia, a co za tym idzie brak możliwości dostania się do samochodu i odpalenia go. Wiąże się to również z dużymi kosztami, jeżeli ostatni klucz zostanie gubiony i trzeba będzie dorabiać klucz od zera. Przyjedź do naszej firmy po swój klucz zapasowy do samochodu.