Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Awaryjne otwarcie samochodu Czechowice-Dziedzice

09-04-2023

Awaryjne otwarcie samochodu Czechowice-Dziedzice

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie? Zamek w aucie nie odpowiada a pilot nie reaguje? Zgubiłeś klucze a może pozamykałeś je w bagażniku? Awaryjnie otwieramy samochody w różnych przypadkach, jeśli potrzebujesz otworzyć zamek w aucie skontaktuj się z naszym serwisantem. Przyjedziemy na miejsce i awaryjnie otworzymy zamek w samochodzie. Tym razem w Czechowicach otwieraliśmy samochód marki Chevrolet Corvette c5.

Serwis zamków antywłamaniowych Cieszyn

08-04-2023

Serwis zamków antywłamaniowych Cieszyn

Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta nawet do miejscowości oddalonych o 70km od Bielska. Tym razem naszą usługę otwarcia zamka i wymiany wkładki wykonywaliśmy w miejscowości Cieszyn. Jeśli twój zamek zaczyna się zacinać, klucz we wkładce obraca się w koło a drzwi nadal nie da się otworzyć to zadzwoń po jednego z naszych ślusarzy którzy zajmują się profesjonalnym otwieraniem drzwi i zamków. 

Klucz pod stacyjke Honda CBF

07-04-2023

Klucz pod stacyjke Honda CBF

Oprócz dorabiania kluczy pod stacyjki i zamki samochodowe dorabiamy również klucze na podstawie stacyjek motocyklowych. Jeżeli zgubiłeś ostatni klucz do swojego motocykla skontaktuj się z nami. Może posiadasz motocykl z kluczem z immobilizerem? Warto pomyśleć w takiej sytuacji o dorobieniu klucza zapasowego. Z takich usług również możesz skorzystać w naszym sklepie. Przy niektórych modelach wymagany jest motocykl w celu dorobienia klucza z immobilizerem.

Obudowy pilotów Peugeot

06-04-2023

Obudowy pilotów Peugeot

Sprawny pilot, sprawne auto. W naszym sklepie wymienisz obudowe klucza samochodowego w przeciągu 20-30 minut. Może posiadasz tylko jeden klucz do swojego pojazdu? Nie zwlekaj i dorób już dzisiaj zapasowy klucz na wypadek nieprzewidzianych sytuacji takich jak zgubienie lub zniszczenie ostatniego klucza. Również jeżeli jeden z przycisków na pilocie nie działa wymienimy go na nowy.

Nie wymieniaj sam obudowy w pilocie!

05-04-2023

Nie wymieniaj sam obudowy w pilocie!

Spotykamy się często z sytuacjami kiedy klienci pierwsze próbują sami wymienić obudowę klucza samochodowego. Najczęściem zdarza się, że przynoszą do nas części zesputego pilota, ponieważ przy próbie wymiany obudowy uszkodzili płytkę elektryczną lub immobilizer. Zazwyczaj kończy się to dorobieniem całkiem nowego klucza z immobilizerem i pilotem. Jeżeli twoja obudowa uległa uszkodzeniu, przywieź ją do nas. Specjalizujemy się w naprawach kluczy samochodowych

Złamany ostatni klucz do samochodu

04-04-2023

Złamany ostatni klucz do samochodu

Złamałeś ostatni klucz do swojego pojazdu i nie możesz odpalić samochodu? Jeżeli posiadasz dwie części klucza lub grotu to jeszcze nic straconego. Przywieź nam wszytkie elementy klucza w celu dorobienia sprawnego grotu do stacyjki. Jeżeli klucz został złamany i jedna część została zgubiona, a nie ma klucza zapasowego, istnieje możliwość dorobienia klucza na podstawie stacyjki lub zamka. W tej sytuacji zapraszamy do kontaktu.

Corsa D i zapasowy klucz z immobilizerem

03-04-2023

Corsa D i zapasowy klucz z immobilizerem

Nie zwlekaj z dorabianiem klucza zapasowego do swojego samochodu. Przyjedź już dzisiaj po drugi klucz. Dorabiamy i kodujemy klucze do wszystkich marek samochodowych na rynku. Posiadasz dwa klucza ale tylko jeden z pilotem? Istnieje również możliwość dorobienia samego pilota samochodowego. Dodatkowo, dorabiamy klucze samochodowe na maszynie komputerowej dzięki, czemu klucz będzie miał wymiary jakby dopiero co wyszedł z fabryki, a co za tym idzie posłuży znowu na kolejne lata.

Wymiana zamka oraz montaż nowej wkładki Żywiec

02-04-2023

Wymiana zamka oraz montaż nowej wkładki Żywiec

W miejscowości Żywiec dostaliśmy zlecenie na montaż zamka wpuszczanwego oraz wymianę wkładki drzwi. Jeśli Ty też posiadasz stary zamkek który ledwo się zamyka, nie czekaj aż nie będzie można otworzyć drzwi. Zadzowń po jednego z naszych ślusarzy a my przyjedziemy na miejsce i wymienimy wkładkę na nową. Usługi ślusarskie świadczymy w okolico do 60km od Bielska.

Serwis drzwi antywłamaniowych Kęty

01-04-2023

Serwis drzwi antywłamaniowych Kęty

Otwieramy zamki na terenie małopolski a dokładniej w miejscowości Kęty gdzie mieliśmy usługę polegającą na dostaniu się do starszej osoby która w zamku zostawiła wsadzony klucz. Otwarcie zamka jest bezinwazyjne a drzwi pozostają całe. Przy starszych osobach warto aby od środka była gałka bez możliwości pozostawiania klucza w zamku. Oczywiście nasz serwis wymienia zamki dobierając je do drzwi oraz sytuacji.

Naprawa zamka drzwiowego Ford

31-03-2023

Naprawa zamka drzwiowego Ford

Zamek w drzwiach samochodowych może nie działać z wielu powodów. Najszczęstszym powodem jest po prostu zastały zamek przez lata nieużywany ze względu na zdalne otwieranie samochodu z pilota. innym powodem jest wyrobiony klucz jak i sam zamek, lub brak klucza do zamku, np. bo wymianie stacyjki. Zapraszamy do kontaktu w celu sprawdzenia możliwości naprawy twojego zamka.