Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Nowy klucz z pilotem Citroen Berlingo

12-03-2024

Nowy klucz z pilotem Citroen Berlingo

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić i zakodować pełny klucz z pilotem i immobilizerem, ponieważ poprzedni został zgubiony. Na szczęście klient był zabezpieczony w postaci zapasowego klucza z immobilizerem, o czym tak często informujemy. Wystarczy, że zapasowy klucz będzie z samym immobilizerem co jest niższym kosztem niż dorabianie drugiego pełnego klucza z pilotem, a zawsze w takiej sytuacji, po zgubieniu klucza z pilotem, będzie można otworzyć mechanicznie samochód i go odpalić.

Szybka Pomoc Ślusarska Bielsko-Biała - Kompleksowe Usługi dla Domu i Samochodu

11-03-2024

Szybka Pomoc Ślusarska Bielsko-Biała - Kompleksowe Usługi dla Domu i Samochodu


Znajdujesz się w sytuacji awaryjnej? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy ślusarskiej? Nasza firma oferuje kompleksowe usługi ślusarskie, gotowe sprostać każdemu wyzwaniu. Od awaryjnego otwarcia drzwi po zaawansowane usługi kodowania i programowania – jesteśmy tu, by pomóc!

 

Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych Skoczów.

10-03-2024

Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych Skoczów.

Pewnego deszczowego popołudnia, Pan Sebastian wracając do domu, nagle zorientował się, że klucz nie obraca się w zamku drzwi antywłamaniowych. Po kilku próbach i frustracji, zrozumiał, że wkładka w zamku musi zostać wymieniona. Bez zbędnej zwłoki, skontaktował się ze ślusarzem z polecenia sąsiada z firmy wlamywacz który mieści się w Bielsku. Ślusarz szybko zdiagnozował problem i przystąpił do wymiany wkładki. Pan Sebastian, cierpliwie oczekując, obserwował, jak mistrzowsko ślusarz operuje narzędziami, wymieniając część zamka. Po krótkim czasie, drzwi ponownie otwierały się sprawnie. Klient był wdzięczny za fachową pomoc i zdał sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywają rzemieślnicy w naszym codziennym życiu. Ta historia pokazuje, że nawet drobne usterki, takie jak wymiana wkładki w drzwiach antywłamaniowych, mogą być rozwiązane przez doświadczonego ślusarza, który ma odpowiednie umiejętności i narzędzia.

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie Rycerka Dolna

09-03-2024

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie Rycerka Dolna

Kie­dyś, w go­rą­cy let­ni dzień, Pa­ni Ma­rze­na spie­szy­ła się na waż­ne spo­tka­nie. Po szyb­kim za­mknię­ciu drzwi sa­mo­cho­du, zo­rien­to­wa­ła się, że klu­cze le­żą na sie­dze­niu, a drzwi są już za­mknię­te. Zde­zo­rien­to­wa­na i za­nie­po­ko­jo­na, za­czę­ła szu­kać roz­wią­za­nia. Po chwi­li nie­pew­no­ści po­sta­no­wi­ła skon­tak­to­wać się z jed­nym z na­szych ślu­sa­rzy z fir­my wła­my­wacz.pl . Po krót­kiej chwi­li ocze­ki­wa­nia przy­je­chał ser­wi­sant, któ­ry za po­mo­cą spe­cja­li­stycz­ne­go na­rzę­dzia otwo­rzył drzwi. Pa­ni Ma­rze­na ode­tchnę­ła z ulgą, dzię­ku­jąc nam za szyb­ką...

Karty Renault Bielsko

08-03-2024

Karty Renault Bielsko

Klucze samochodowe typu karta zarówno slot jak i karty z systemem keyless bez problemu dorobisz w naszym sklepie. Oprócz zakodowania nowej karty dorabiamy również awaryjny klucz do otwierania samochodu schowanu w karcie. Pamiętaj! Posiadanie jednej karty niesie za sobą ryzyko jej zgubienia. Warto mieć w zanadrzu zapasową kartę.

Naprawa stacyjki Skoda - zablokowana blokada

07-03-2024

Naprawa stacyjki Skoda - zablokowana blokada

Nie możesz w pełni przekręcić stacyjki do swojego samochodu? Lub po przekręceniu i odpaleniu samochodu nie możesz przekręcić i zgasić samochodu? Winą nie jest sama stacyjka a blokada kierownicy. Nasz serwis zajmuję się takimi usterkami. Przywieź do nas blokadę ze stacyjką oraz klucz.

Naprawa pilota Passat B6

06-03-2024

Naprawa pilota Passat B6

Klucze typu slot do samochodów Volkswagen Passat B6 i B7 są zaklejone. Przez co przy naprawie trzeba dostać się do płytki elektronicznej nie uszkadzając pilota ani immobilizera. W naszym sklepie zajmujemy się takimi naprawami. Jedną z częstszych usterek w tych kluczach są uszkodzone microswitche. Jeden z twoich przycisków nie działa i wymiana baterii nie pomaga? Przywieź do nas swój klucz.

Otwieranie awaryjne samochodów Bielsko-Biała

05-03-2024

Otwieranie awaryjne samochodów Bielsko-Biała

Potrzebujesz pomocy z zatrzaśniętym samochodem? Nie trać zimnej krwi, to zdarza się nawet najlepszym! Kiedyś każdemu z nas mogą zdarzyć się takie sytuacje, zwłaszcza gdy jesteśmy zajęci lub rozproszeni. Jednakże nie ma powodu do paniki! Skontaktuj się z ekspertami od awaryjnego otwierania zamków pod numerem 533-444-600! Nasze Pogotowie Zamkowe jest gotowe przybyć niemal natychmiast i otworzyć drzwi Twojego auta! Bez względu na markę czy model, nasze doświadczone zespół ślusarzy z Bielska-Białej są tu, aby Ci pomóc! Zaufaj profesjonalistom! Dobry ślusarz jest nieoceniony – zwłaszcza kiedy jest w stanie otworzyć auto bez szkody dla zamka. Wykonanie tego zadania wymaga doświadczenia, wiedzy i ciągłego doskonalenia się. Nasze Pogotowie Zamkowe w Bielsku-Białej dba o to, aby nasi ślusarze byli stale szkoleni i mieli dostęp do najnowszych narzędzi oraz technik otwierania samochodów. Nie tylko popularne marki! Nasi specjaliści otworzą każdy...

Otwarcie bramy garażowej Żywiec

04-03-2024

Otwarcie bramy garażowej Żywiec

Jeśli z jakiegoś powodu nie masz klucza do zamka, wysiadł prąd i nie możesz otworzyć z pilota bramy garażowej to zadzwoń do naszego ślusarza, przyjedziemy na miejsce i otworzymy wkładkę lub zamek mechaniczny. Po usłudze możemy zaproponować nową wkładkę z kompletem trzech nowych kluczy. Usługi ślusarskie świadczymy z dojazdem do klienta tak jak to miało miejsce w tym przypadku na terenie Żywca. 

Wymiana zamka Bielsko-Biała

03-03-2024

Wymiana zamka Bielsko-Biała

Nie można zaprzeczyć, że każdy zamek różni się budową, atestem oraz wytrzymałością. Te najwyższej jakości mogą służyć przez wiele lat, podczas gdy te tańsze mogą ulegać awariom częściej. W naszym Pogotowiu Zamkowym w Bielsku-Białej regularnie wykonujemy czynności wymiany podzespołów drzwi lub ich regulacji czy konserwacji. Czasami jednak zdarza się, że zamek lub wkładka nagle przestaje działać, co zmusza nas do jego demontażu lub wymiany. W takich sytuacjach warto zaufać specjalistom z doświadczeniem w tej dziedzinie. Doświadczenie jest kluczowe Wszyscy nasi ślusarze z Pogotowia Zamkowego w Bielsku-Białej to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasza firma ma spore doświadczenie w montażu, wymianie zamków i innych specjalistycznych usługach, takich jak awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów. Nasi ślusarze regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, dlatego nie ma dla nich tajemnic. Wszystkie...