Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy z systemami pół proximity

09-10-2021

Dorabianie kluczy z systemami pół proximity

Niektóre modele samochodów zamiast pełnego systemu Proximity, Hands-free czy Keyless, posiadają system w którym, aby wejść do samochodu trzeba nacisnąć przycisk na pilocie, lecz żeby odpalić, pilot może być w dowolnym miejscu wewnątrz samochodu. Między innymi takie systemy można spotkać w Fordach. W naszym sklepie dorabiamy również i takie klucze. Jeżeli Ty posiadasz w swoim samochodzie tylko jeden klucz, nie zwlekaj z dorobieniem zaposowego.

Wymiana baterii/akumulatora w kluczu BMW

06-10-2021

Wymiana baterii/akumulatora w kluczu BMW

W kluczach do samochodów BMW, w których występuję akumulator ładowany w trakcie jazdy, w niektórych przypadkach uszkodzeniu ulegają mocowania akumulatorka do płytki elektronicznej. Jedynym sposobem aby to naprawić jest wymiana akumulatora na nowy. Jeżeli twój klucz do bmw nagle przestał działać zapraszamy do naszego sklepu. sprawdzimy czy pilot wysyła sygnał i czy konieczna jest wymiana akumulatora.

Kodowanie kart Renault Bielsko-Biała

04-10-2021

Kodowanie kart Renault Bielsko-Biała

Oprócz standardowych kluczy z grotem samochody Renault posiadają klucze typu karta wsadzane do slotu, bądź z systemem hands-free. Jeżeli posiadasz jedną kartę do swojego samochodu nie zwlekaj! W naszym punkcie dorobić również tego typu klucze. Oprócz dorabiania kluczy samochodowych skorzystać możesz również między innymi z usług: wymiana obudów w kluczach i pilotach samochodowych, wymiana przycisków, wymiana baterii.

Złamany klucz w stacyjce

02-10-2021

Złamany klucz w stacyjce

Nasz serwis mobilny wlamywacz.pl zajmuje się wyjmowaniem złamanych kluczy z zamków lub stacyjek. W większości przypadków po wyjęciu klucza wystarczy dorobić nowy grot w celu przekręcenia i uruchomienia pojazdu. Nasze usługi świadczymy na terenie Śląska i Małopolski. 

Naprawa kluczy i pilotów

28-09-2021

Naprawa kluczy i pilotów

Naprawy kluczy bądź wymiany obudów w naszej firmie to codzienność. Zbyt długie korzystanie z zepsutych obudów, Naciskanie bezpośrednio na microswitche paznokciamy, długopisami niszczy płytkę elektroniczną w pilocie, przez co oprócz samej obudowy potrzebna jest wymiana microswitchy i innych elementów elektronicznych. Nie zwlekaj z naprawą kluczą i już dzisiaj przywieź do nas zepsuty klucz a nasi pracownicy go naprawią.

Kopiowanie pilotów bramowych

25-09-2021

Kopiowanie pilotów bramowych

W naszym sklepie stacjonarnym możesz również dorobić pilota do bramy, garaży lub szlabanu. Aby sprawdzić możliwość dorobienia takiego pilota, trzeba dostarczyć do nas działający pilot. Niektóre piloty da się skopiować na miejscu, niektóre natomiast sprzedawane są wraz z instrukcją do samodzielnego skopiowania przy odbiorniku.

Kodowanie kluczy z immobilizerem i pilotem Fiat

23-09-2021

Kodowanie kluczy z immobilizerem i pilotem Fiat

Nowy samochód i tylko jeden klucz? Dzisiejszy klient nie czekał długo po zakupie. Od razu kolejnym krokiem był przyjazd do nas i zakodowanie nowego klucza z immobilizerem i pilotem do pięknego Abartha w wersji 595. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku. Dorabiamy, kodujemy, wymieniamy obudowy i naprawiamy piloty do samochodów

Nowa obudowa klucza samochodowego

20-09-2021

Nowa obudowa klucza samochodowego

Posiadasz uszkodzoną obudowę w swoim kluczyku samochodowym? W naszym punkcie W ciągu maksymalnie pół godziny wymienimy obudowę wraz z docięciem nowego grotu. W przypadku zbyt długiego korzystania z pilota w zepsutej obudowie istnieje ryzyko zepsucia również płytki elektronicznej pilota, co może zwiększyć koszta naprawy, bądź w niektórych przypadkach będzie trzeba dorobić nowy klucz z pilotem.

Otwarcie zamka oraz jego wymiana

18-09-2021

Otwarcie zamka oraz jego wymiana

Włamywacz to szeroki wachlarz usług począwszy od awaryjnego otwierania zamków po ich wymianę na nowe. Dodatkowo wykonujemy pełną regulację drzwi, doradztwo przy doborze odpowiednich okuć. Pomagamy tam gdzie inni rozkładają ręce. Włamywacz.pl profesjonalne usługi ślusarskie. 

Klamki do drzwi przeciwpożarowych

16-09-2021

Klamki do drzwi przeciwpożarowych

Klamki do drzwi zewnętrznych, klamki do drzwi przeciwpożarowych. Szukasz klamek tego typu? W naszym sklepie znajdziesz również tego typu klamki. Jeżeli Twoja klamka uległa zniszczeniu przynieś ją do nas, a postaramy się dobrać odpowiedni wymiar i rozstaw klamki oraz śrub i stronę otwierania. W naszym asortymencie posiadamy również szyldy na wkładkę.