Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Awaryjne otwieranie samochodów Bielsko Biała

05-06-2022

Awaryjne otwieranie samochodów Bielsko Biała

Jeśli jesteś w opresji a twój samochód włąsnie się pozamykał! Wystarczy posiadać smartfon aby wykonać połączenie do Pogotowia zamkowego – nr 533-444-600 Pod tym numerem znajdziesz pomoc specjalisty, który natychmiast przyjmie zlecenie i wykona awaryjne otwieranie zamka! W Belsku Białej i okolicach jesteśmy po to, aby otwierać to co jest zamknuięte. Zatrzaśnięty samochód? Zadzwoń do specjalistów!

Nowy klucz w scyzoryku do twojego Forda

03-06-2022

Nowy klucz w scyzoryku do twojego Forda

Samochód z 2015 a klucz z pilotem w starej wersji "sztywnej". Klientowi zależało aby pilot był w nowszej generacji tzw. "scyzoryku". Dla nas to żaden problem. Dorobiony został całkien nowy otwierany klucz z pilotem i immobilizerem. Jeżeli Ty w swoim samochodzie chciałbyś posiadać klucz w "scyzoryku" przyjedź do nas a sprawdzimy czy w twoim samochodzie istnieje taka możliwość.

Dorabianie kluczy pod stacyjki motocykli

01-06-2022

Dorabianie kluczy pod stacyjki motocykli

Tak samo jak warto posiadać zapasowy klucz do samochodu, tak również warto dorobić zapasowy klucz do swojego jendośladu. Zdarza się jednak, że zostanie zgubiony ostatni klucz do motocykla, bądź sprowadzony motocykl z innego kraju przyjedzie bez kluczy. W tym przypadku spieszymy z pomocą. Przywieź do nas stacyjkę a tego samego dnia dorobimy klucz pod stacyjkę.

Naprawa stacyjek Nissan

30-05-2022

Naprawa stacyjek Nissan

Stacyjki Nissan Micra, Qashqai, Note, są najczęściej regenerowanymi stacyjkami z Nissana w naszej firmie. Jeżeli w Twoim Nissanie ciężko przekręca się klucz w stacyjcę lub trzeba się napocić aby wyjąć klucz ze stacyjki, wymagana jest regeneracja podzespołów w stacyjce oraz dorobienie już wyrobionego grotu w kluczu. Przywieź do nas stacyjkę wraz z kluczem a w ciągu tego samego dnia wrócisz ze sprawną stacyjką.

Twoje Pogotowie Zamkowe Bielsko-Biała

28-05-2022

Twoje Pogotowie Zamkowe Bielsko-Biała

Ślusarz Bielsko-Biała i okolice, awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów, wymiana zamków oraz dorabianie kluczy to jedne z głównych usług jakimi zajmuje się nasze pogotowie zamkowe. Działamy na terenie Małopolski i Śląska starając się działać również w niedziele i święta. Naszym głównym celem jest Twoje bezpieczeństwo. Dlatego naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości usługi związane z zabezpieczeniami mechanicznymi.

Klucze Keyless Ford Mustang

25-05-2022

Klucze Keyless Ford Mustang

Sprowadziłeś samochód ze Stanów? Bardzo możliwe, że posiadasz tylko jeden klucz do swojego nowego samochodu, co zazwyczaj jest częstym zjawiskiem przy sprowadzanych samochodach zza oceanu. W naszym punkcie możesz dorobić klucze z systemami keyless do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobić klucz "keysless" do Forda Mustanga z 2016 w wersji USA 3,7L.

Zgubiłeś klucz do domu? Koniecznie wymień wkładkę!

21-05-2022

Zgubiłeś klucz do domu? Koniecznie wymień wkładkę!

Wśród niefortunnych zdarzeń można wymienić zgubienie kluczyków do domu lub mieszkania, mimo poszukiwań nie zawsze jest tak, że klucze się znajdą. Wymianą wkładki zajmuje się nasz serwisant z pogotowia zamkowego w Bielsku. Pamiętaj aby nie zwlekać z wymiana zamkowe na nowe! #włamywacz

Dorabianie kluczy z pilotami Audi

19-05-2022

Dorabianie kluczy z pilotami Audi

Audi A4 z 1999 i niestety tylko jeden klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu. Zgubienie ostatniego klucza nawet do 23 letniego samochodu może być bardzo kosztowne, dlatego zalecamy w takim przypadku dorobić choćby zapasowy klucz z immobilizerem, aby w sytuacji awaryjnej dało się otworzyć i odpalić samochód.

Naprawa zamków listwowych

15-05-2022

Naprawa zamków listwowych

W zamkach listwowych przekręcająć wkładkę w zamku głównym wysuwają się również rygle w zamkach dodatkowych górnnych i dolnych. W tym przypadku uszkodzony został zamek główny i nie wsuwał z powrotem rygla w dolnym dodatkowym zamku. Nasi pracownicy wymienili zamek główny, oraz wyczyścili zamki dodatkowe, aby zamek posłużył na kolejne lata. Jeżeli posiadasz uszkodzony zamek listwowy przywieź go do nas a dobierzemy, albo sprowadzimy kompletny zamek.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Bielsku Białej

14-05-2022

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Bielsku Białej

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków samochodów oraz mieszkań, jesteśmy całodobowym pogotowiem zamkowym, świadczymy usługi ślusarskie polegające na otwieraniu aut, otwieraniu wkładek, wymianie zamków, naprawie, konserwacji i regulacji drzwi. Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz programujemy piloty. Regenerujemy zamki i stacyjki samochodowe. Dorabiamy klucze na miejscu u klienta nawet gdy ostatni komplet kluczy z auta został zgubiony. Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta na terenie Śląska i Małopolski.