Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zablokowana stacyjka Volkswagen

04-10-2023

Zablokowana stacyjka Volkswagen

Zablokowana stacyjka do samochodów marek Volkswagen, Seat, Skoda, Audi? Oprócz samej wkładki stacyjki, w której po latach użytkowania pojazdu mogą być wyrobione zapadki, tak też sam klucz może być wyrobiony, co może skutkować zacinającą się stacyjką. Niekiedy dochodzi jednak do momentu całkowitej blokady i braku możliwości przekręcenia stacyjki. W takim przypadku oprócz samej wkładki stacyjki mogło dojść do uszkodzenia blokady kierownicy. W naszym sklepie istnieje możliwość naprawy uszkodzonej stacyjki i wymiany blokady kierownicy.

Twój drugi klucz do samochodu!

02-10-2023

Twój drugi klucz do samochodu!

Koszt zakodowania immobilizera do samochodu, który zgubił ostatni klucz jest kilkukrotnie wyższy niż dorobienie zapasowego klucza z immobilizerem kiedy jeszcze ostatni nie został zgubiony. Oprócz samego zgubienia można również uszkodzić mechanicznie klucz. Wtedy również warto posiadać zapasowy klucz. Wpadnij po swój zapasowy klucz do naszego sklepu.

Montaż wkładki do drzwi Cieszyn

01-10-2023

Montaż wkładki do drzwi Cieszyn

Do naszych usług zaliczamy wymianę wkładek i zamków. Jeśli chcesz wymienić wkładki ponieważ nie chcesz aby ktoś otworzył zamek poprzednimi kluczami to zadzwoń po naszego ślusarza. Po przyjechaniu na miejsce dobierzemy odpowiednie zamki dopasowane do drzwi tak aby wkładki spełniały swoje zadanie. 

Otwarcie zamka w bagażniku dachowym

30-09-2023

Otwarcie zamka w bagażniku dachowym

Otwieramy zamki w relingach, bagażnikach dachowych i rowerowych. Dodatkowo istnieje możliwość dorobienia nowego klucza pod zamek bez konieczności wyjmowania. Jeśli złamałeś klucz w zamku nie panikuj, nasz serwisant wyjmie klucz i dorobi nowy na podstawie dwóch części. 

Zamki do drzwi Bielsko

29-09-2023

Zamki do drzwi Bielsko

W naszym punkcie stacjonarnym oprócz usług związanych z kluczami samochodowymi znajdziesz u nas również wszelkiego rodzaju zamki do drzwi od wkładek po zamki starego typu i zamki listwowe, wielopunktowe. Potrzebujesz wymienić swój zamek na nowy? Przywieź do go nas a dobierzemy odpowiedni.

Klucz na podstawie zamka samochodowego

27-09-2023

Klucz na podstawie zamka samochodowego

Nadal sporo osób nie dorabia kluczy zapasowych i dochodzi niestety do sytuacji zgubienia ostatniego klucza i braku możliwości odpalenia samochodu. Oprócz zapasowych kluczy dorabiamy również klucze od tzw. "zera" kiedy samochodów już nie posiada żadnego klucza. Na podstawie zamka dorobimy klucz, który również będzie działał w stacyjce i zakodujemy nowy immobilizer aby znow dało się odpalać samochód,

Drugi klucz Opel Corsa C

26-09-2023

Drugi klucz Opel Corsa C

Nie potrzebujesz pilota do zdalnego otwierania w swoim samochodzie, i nie przeszkadza Ci otwieranie zamka w drzwiach? Część klientów decyduję się na dorobienie samego klucza z immobilizerem bez pilota. Jest to jak najbardziej dobry ruch, ponieważ najważniejsze jest posiadanie drugiego klucza z immobilizerem na wypadek jak jeden klucz by  się zgubił lub zniszył. Dzisiejszy klient mimo zepsutego pilota do swojego samochodu przyjechał do naszej  firmy po drugi klucz z samym immobilizerem. Zależało mu na posiadaniu dwóch sprawnych kluczów, które otworzą zamek w drzwiach i odpalą samochód

Nie działający przycisk pilota

25-09-2023

Nie działający przycisk pilota

Przestał działać w twoim kluczu samochodowym jeden z przycisków? Dla nas taka sytuacja nie stanowi żadnego problemu. Przywieź do nas swój pilot do samochodu w celu naprawy. Wymieniamy przyciski oraz obudowy kluczy samochodowych. A jeżeli posiadasz tylko jeden klucz na miejscu dorobimy zapasowy klucz z immobilizerem.

Zgubione klucze Toyota Bielsko

24-09-2023

Zgubione klucze Toyota Bielsko

W ostatnim miesiącu dostaliśmy telefon aby dorobić nowy klucz do Toyoty Rav4 gdzie zostały zgubione wszystkie klucze. Nasz serwis mobilny, który dorabia klucze na miejscu u klienta przyjął zlecenie i udał się pod wskazany adres. Po przyjeździe w przeciągu 20minut klucz został dorobiony i zakodowany a klient mógł dalej jeździć swoim samochodem. Jeśli Ty zgubisz klucze nie panikuj zadzwoń do nas a my dorobimy klucze do Twojego samochodu. Programujemy i dorabiamy większość kluczy dostępnych na rynku światowym.  

Serwis zamka garda Bielsko

23-09-2023

Serwis zamka garda Bielsko

Nasze usługi ślusarskie to między innymi gwarancyjny oraz pogwarancyjny serwis zamków i drzwi Gerda. Jeśli masz problem z kluczem który nie chce wejść do zamka albo nie da się nim otworzyć drzwi to nasza firma pomoże uporać się z problemem. W przypadku zamków antywłamaniowych, które zostały uszkodzone jesteśmy w stanie wymienić je na nowe dając nowe wkładki z kluczami w zestawie. Dodatkowo zajmujemy się serwisem drzwi w tym ich regulacją aby mogły się poprawnie otwierać i zamykać.