Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie samochodu Jeep w Buczkowicach

02-03-2024

Otwarcie samochodu Jeep w Buczkowicach

W ubiegłym miesiącu dostaliśmy zlecenie na awaryjne otwarcie samochodu Jeep w miejscowości Buczkowice, serwisant niezwłocznie przyjął zlecenie i udał się pod wskazany adres. Usługa została wykonana bardzo szybko dzięki czemu klient mógł jechać dalej. Jeśli posiadasz jeden klucz do samochodu zachęcamy do dorobienia zapasowego aby uchronić się przed sytuacją jaka miała miejsce w tym przypadku. Klucze samochodowe możesz dorobić w naszym punkcie stacjonarnym który mieści się w Bielsku-Białej.  

Wymiana obudowy klucza Opel

01-03-2024

Wymiana obudowy klucza Opel

Jedną z najczęściej spotykaną usterką w obudowach kluczy typu scyzoryk jest złamany uchwyt grotu. Najczęściej zdarza się to przez przekręcenia stayjki na siłę, kiedy zablokowana jest kierwonica. Przy takiej usterce wymieniamy całą obdduowę na nową, docinamy grot i przekładamy elektronikę do nowej obudowy. Jeżeli posiadasz problem ze swoim kluczem samochodowym zapraszamy do naszego sklepu!

Wymiana baterii w kluczach samochodowych i motocyklowych

29-02-2024

Wymiana baterii w kluczach samochodowych i motocyklowych

W naszym sklepie wymienisz baterie we wszystkich kluczach samochodowych oraz pilotach do motocykli. Zajmujemy się również wymianą akumulatorków w pilotach BMW, Land Rover, Ford, które przylutowane są na płytkach pilotów.

Dorabianie kluczy Bielsko-Biała

28-02-2024

Dorabianie kluczy Bielsko-Biała

Dorobienie klucza to proces kopiowania istniejącego klucza, aby uzyskać dodatkową kopię lub zastępczy klucz do danego zamka przyjedz do naszego punktu a my się wszystkim zajmiemy. Po zakończeniu procesu kopiowania klucza należy przetestować nową kopię, aby upewnić się, że otwiera ona zamki bez problemów. Klucze dorabiane przez naszego fachowca działają w 100% tylko wtedy kiedy robimy je z klucza oryginalnego który nie jest kopią lub nie jest zużyty. Dorabianie klucza jest przydatną usługą w wielu sytuacjach, na przykład gdy potrzebna jest dodatkowa kopia klucza dla członka rodziny lub gdy istnieje ryzyko utraty oryginalnego klucza. 

Dodatkowy klucz z pilotem Suzuki Grand Vitara

27-02-2024

Dodatkowy klucz z pilotem Suzuki Grand Vitara

Klucze do samochodów Suzuki posiadają gumowe przyciski obudowy, które po latach użytkowania potrafią się mocno wyrobić i najczęściej oprócz samych gumek wymienić trzeba również mikroprzełączniki na pilocie. Jeżeli akurat jest to twój jedyny klucz to polecamy dorobić całkiem nowy klucz z pilotem, w scyzoryku, w którym cała obudwa jest plastikowa przez co solidniejsza. Zapraszamy do kontaktu!

Zepsuty przycisk otwierania

26-02-2024

Zepsuty przycisk otwierania

Zdarza się, że w twoim kluczu przestanie działać nagle tylko jeden przycisk, np. otwierania. Przyczyną jest prawdopodobnie zepsuty microswitch na płytce. Wystarczy jego przelutowanie na całkiem  nowy, abyś mógł korzystać znowu z w pełni sprawnego pilota. Przywieź do nas swój klucz a w ciągu 10 minut zostanie naprawaiony.

Awaryjne otwarcie samochodu Cieszyn

25-02-2024

Awaryjne otwarcie samochodu Cieszyn

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie mogą się przytrafić każdemu, nawet osobom które mają klucz zapasowy. Często jednak znajduje się on w schowku samochodu. Tak więc warto zapisać numer do naszego mobilnego serwisu od otwierania zamków samochodów. Dojeżdżamy do Cieszyna ale również w inne miejsca tak aby pomóc przy dostaniu się do auta. Serwisanci z włamywacz.pl są do dyspozycji również w niedziele i święta.

Wyjęcie złamanego klucza z bagażnika dachowego oraz dorobienie klucza

24-02-2024

Wyjęcie złamanego klucza z bagażnika dachowego oraz dorobienie klucza

Jeśli nie możesz otworzyć boxa ponieważ złamałeś w nim klucz nie panikuj tylko zadzwoń do legalnego włamywacza! Nasi ślusarze potrafią wyjąć złamany klucz, otworzyć bagażnik i dorobić nowe klucze. Usługi świadczymy w naszej siedzibie w Bielsku lub z dojazdem do klienta we wskazane miejsce na terenie śląska i małopolski. 

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

23-02-2024

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

Tak jak klucze do samochodów marki BMW, również niektóre modele kluczy do samochodów Forda i Land Rovera posiadają akumulatorki zaklejone w obudowie zamiast standardowych baterii. Zajmujemy się wymiana akumulatorów do wszystkich modeli kluczy samochodowych na rynku.

Naprawa kluczy BMW

22-02-2024

Naprawa kluczy BMW

Potrzebujesz naprawić klucz do swojego BMW? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Zajmujemy się usterkami w kluczach takimi jak, Wymiana uszkodzonych obudów, wymiana przycisków(microswitch), wymiana akumulatorków odpowiedzialnych za zdalne otwieranie samohodu. Zachęcamy również do dorobienia klucza zapasowego, jeżeli posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu.