Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Serwis drzwi i zamków Żywiec

29-11-2021

Serwis drzwi i zamków Żywiec

Serwis mobilny a dokładniej pogotowie zamkowe wykonuje usługi awaryjnego otwierania samochodów i mieszkań. Jeśli zapomniałeś kluczy, zatrzasnąłeś je w środku albo po prostu zamek odmówił posłuszeństwa to nasz mobilne usługi ślusarskie są dla Ciebie. Dodatkowo wymieniamy wkładki w drzwiach oraz zajmujemy się regulacją drzwi. Działamy na terenie Żywca i okolic. 

Dorabianie kluczy z immobilizerem do motocykli

25-11-2021

Dorabianie kluczy z immobilizerem do motocykli

Zakupiłeś motocykl z jednym kluczykiem?  Zgubiłeś klucz? Twój klucz do motocykla posiada immobilizer? Dla naszej firmy to nie problem. Zapraszamy wraz z kluczem i motocyklem do naszego sklepu a w przeciągu pół godziny wrócisz z zapasowym klucz z immobilizerem do swojego dwuślada.

Serwis i wymiana zamków Pszczyna

22-11-2021

Serwis i wymiana zamków Pszczyna

Włamywacz to również mobilny odział na terenie Pszczyny i Czechowic, zajmujemy się otwieraniem awaryjnym samochodów i mieszkań. Nasze usługi świadczymy również w niedziele i święta. Jesteśmy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym zamków antywłamaniowych. 

Dorabianie zapasowych kluczy Audi

19-11-2021

Dorabianie zapasowych kluczy Audi

Interesuje Cie dorobienie klucza zapasowego do twojego samochodu? Trafiłeś w dobre miejsce. Zajmujemy się dorabianiem kluczy do samochodów, wymianą obudów w pilotach samochodowych, naprawą pilotów samochodowych(mędzy innymi wymianą micrswitchy na płytkach elektronicznych). Jeżeli twój ulega uszkodzeniu a nie posiadasz zapasowego, zró to jak najbszybciej i dorób nowy klucz. W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić klucz zapasowy z pilotem do pięknego okazu Audi A8 D2 z 2001r.

Zgubił się klucz do motoru lub baterii roweru elektrycznego?

21-11-2021

Zgubił się klucz do motoru lub baterii roweru elektrycznego?

Awaryjnie otwieramy baterie rowerowe wyposażone w zamki. Jeśli zgubiłeś klucz to nie ma z tym najmniejszego problemu. Pierw otworzymy zamek a w jego miejsce wstawimy nowy który posiada już klucze. Nowe klucze mechaniczne dorabiamy też do motorów.  Zamki to baterii rowerowych znjadują się opod tym linkiem.

Dorobienie klucza z system Hands-free Mazda 3

17-11-2021

Dorobienie klucza z system Hands-free Mazda 3

W naszym sklepie dorabiamy klucze z pilotami i systemami bezkluczykowymi do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobienia klucza Hands-free do samochodu marki Mazda 3. Dodatkowo klient wybrał nowy wygląd całego pilota.

Wymiana wkładki i regulacja drzwi

15-11-2021

Wymiana wkładki i regulacja drzwi

Nasz serwis wymienia zamki i wkładki w drzwiach domowych a dodatkowo możemy wyregulować drzwi jeśli zamykają się nie tak jak powinny. Pamiętajmy, że drzwi powinny się otwierać i zamykać bez żadnego oporu ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia zamka wpuszczanego przez co drzwi nie będzie się dało otworzyć. 

Kodowanie kluczy z pilotem Suzuki Swift

13-11-2021

Kodowanie kluczy z pilotem Suzuki Swift

Zgubiłeś klucz z pilotem do swojego samochodu? Kupiłeś samochód z jednym kluczem ale bez pilota? Nie przejmuj się. Istnieje możliwość dorobienia klucza z pilotem. Dorabiamy i kodujemy klucze z pilotem do większości samochodów na rynku, jak również naprawiamy piloty samochodowe, wymieniamy obudowy, wymieniamy microswitche na płytkach elektronicznych. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz wygląd nowego klucza samochodowego!

11-11-2021

Wybierz wygląd nowego klucza samochodowego!

Planujesz dorobić klucz samochodowy z pilotem? Standardowy przekręcany w stacyjce, czy też pilot z systemem keyless, a chciałbyś żeby nowy klucz wyglądał inaczej, lepiej niż oryginał? U nas to możliwe. Zamiast klasycznego klucza z pilotem w naszym sklepie możesz wybrać wygląd swojego nowego klucza z kilku różnych wzorów.

Serwis pogwarancyjny zamków Gerda.

08-11-2021

Serwis pogwarancyjny zamków Gerda.

Włamywacz z siedzibą w Bielsku zajmuje się serwisem gwarancyjnym jak również pogwarancyjnym zamków i wkładek Gerda również tych które posiadają atesty. Jeśli posiadasz zamek który się zespół zadzwoń do naszych serwisantów a oni doradzą czy serwisować drzwi czy od razu wymienić zamek na nowy.