Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie auta Wisła Malinka

22-01-2019

Otwarcie auta Wisła Malinka

Wisła malinka a dokładniej stok narciarski klepki, tam nasze pogotowie od zamków dostało zlecenie w sprawie awaryjnego otwierania pojazdu. Jedni z narciarzy po całodniowym szusowanie na stoku udali się do samochodu aby wskoczyć w normalne buty i udać się na odpoczynek do pensjonatu. Po otwarciu auta nie zauważywszy, że klucze leżą w bagażniku jedna z osób zamknęła klapę i w tym momencie całe auto zostało zaryglowane. Pacjentem była Skoda Octavia 3 mimo świeżego rocznika samochodu nasi fachowcy i z takimi autami dają sobie świetnie radę. Auto zostało otwarte a właściciele mogli spokojnie wracać do pensjonatu na ciepły posiłek. 

Naprawa i sprzedaż zamków Bielsko

20-01-2019

Naprawa i sprzedaż zamków Bielsko

Zamki listwowe zwane inaczej zamkami wielopunktowymi do drzwi takich firma jak KFV, KMT, GU, MetalPlast, Roto, Furch, WinkHaus i wiele innych to zamki dosyć skomplikowane. Nie jednokrotnie jeśli drzwi nie są dobrze wyregulowane a taki zamek zostanie uszkodzony nie jesteśmy w stanie go naprawić. W takim wypadku pozostaje tylko wymienić kasetę lub nawet całą listwę na nową. Ceny tych zamków zaczynają się od stu złotych i czasem potrafią sięgać tysiąca. Pamiętajmy, że nie tylko takie zamki powinny działać w drzwiach które są dobrze wyregulowane a rygle nie ocierają o futryny. Najprostszy zamek wpuszczany tak jak skomplikowany zamek listwowy powinien płynnie chodzić a tym samy trafiać bez problemu w otwory w futrynie. Dopiero wtedy i tylko wtedy możemy być pewni długoletniego działania mechanizmu który jest w środku. 

Klucz do Citroena z pilotem

16-01-2019

Klucz do Citroena z pilotem

W Bielsku przy ulicy sterniczej mieści się nasze Centrum Zabezpieczeń gdzie dorabiamy klucze do samochodów. W minionym tygodniu odwiedziła nas Pani z kluczem do swojego citroena gdzie nie działał pilot centralnego zamka. Dorobiliśmy nowy klucz typu scyzoryk oraz zakodowaliśmy w nim immobilizer tak aby oprócz sprawnego pilota auto mogło na nim odpalić. Oprócz kodowania kluczy na naszym punkcie można również wymienić obudowę pilota jeśli stara jest wytarta lub uszkodzona. W przypadku kiedy w pilocie odleciał przycisk również możemy dolutować nowy microstyk.

Otwarcie auta w Czechowicach-Dziedzicach

13-01-2019

Otwarcie auta w Czechowicach-Dziedzicach

W jeden z zimowych wieczorów dostaliśmy telefon w sprawie otwarcia Volkswagena Tuarega w Czechowicach obok Bielska. Na miejscu okazało się, iż klient posiadał przy sobie dwa komplety kluczy a mimo wszystko auta nie dało się otworzyć. Zamek przymarzł a komputer naszpikowany najnowszą elektroniką zawiesił się ledwo przy -5°C. Nasza ekipa serwisowa i w tym przypadku poradziła sobie z otwarciem tego pojazdu. Pogotowie zamkowe które mieści się w Bielsku-Białej dojeżdża również do wszystkich miejscowości w okolicy takich jak: Pszczyna, Wisła, Ustroń, Żywiec, Jeleśnia, Zwardoń, Kęty i Szczyrk.

Dwa samochody bez kluczy

10-01-2019

Dwa samochody bez kluczy

Jeden dzień a dokładniej wieczór i dwa telefony odnośnie zgubionych kluczy do auta. Jak się okazało mieliśmy do dorobienie od podstaw dwie te same marki samochodu: Seat Ibiza, różnica była jednak w latach produkcji. Pierwszy pojazd do którego dorobiliśmy klucze był produkowany w latach 2003 a usługa została wykonana w Ochabach. Drugi pojazd z 2005 roku mieścił się w Czechowicach-Dziedzicach. Nasze pogotowie zamkowe dojeżdża do klienta nawet w promieniu 200km. Często nasze usługi wykonujemy również na terenie Czech czy Słowacji.

Policja i sąsiad na straży bezpieczeństwa.

06-01-2019

Policja i sąsiad na straży bezpieczeństwa.

Któregoś dnia od jednego z naszych Klientów, usłyszeliśmy następujące pytanie – „skąd pomysł na nazwę waszej firmy? Włamywacz.pl to dość dwuznaczna propozycja nieprawdaż?”. Nasza odpowiedź „my się przecież wielokrotnie musimy włamywać tyle, że legalnie i za pozwoleniem samego właściciela”, choć równie dwuznaczna, wystarczyła, by zaspokoić ciekawość zainteresowanego. Bardzo lubimy naszą pracę i kontakt z ludźmi, czasami jednak przytrafiają nam się tzw. skomplikowane relacje. Na szczęście równie często zdarzają się sytuacje zabawne, które chętnie wspominamy. Ponieważ nasze pogotowie zamkowe funkcjonuje na rynku już długi czas, ciekawych historyjek uzbierało się co niemiara. Zdecydowaliśmy się podzielić z Państwem dwiema, które wyjątkowo głęboko zapadły nam w pamięć. Przyjmując zlecenie na awaryjne otwieranie samochodu, nie wiemy z kim mamy do czynienia. Każdego Klienta obsługujemy profesjonalnie, wierząc w jego...

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie Ustroń

03-01-2019

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie Ustroń

W miejscowości Ustroń koło Bielska-Białej dostaliśmy zlecenie na otwarcie samochodu marki Addi A4 z 2010 roku. Sytuacja była o tyle skomplikowana, że klucze od omawianego samochodu zostały zgubione. Na miejscu mieliśmy zakodować zupełnie nowe. Kiedy to przyjechaliśmy na miejsce i samochód został awaryjnie otwarty ku uciesze naszego klienta klucze zapasowe były w środku. Cała sytuacja skończyła się tylko na otwarciu samochodu a Klient nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z dorobieniem pilota.

Otwieranie samochodów i drzwi Zator

01-01-2019

Otwieranie samochodów i drzwi Zator

Awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie aut. Świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodów i boxów dachowych w Zatorze. Awaryjnie otwieramy wszystkie auta bez względu na markę czy rocznik. Jeśli klucze zostały zagubione, samochód zatrzaśnięty lub po prostu zgubiłeś klucze znaczy, że masz problem z dostaniem się do własnego samochodu. Nie czekaj zadzwoń po profesjonalne Pogotowie Zamkowe. Posiadamy nowoczesne narzędzia i znamy techniki do bezinwazyjnego otwierania zamków w pojazdach.Otwieranie drzwi, otwieranie zamków, otwieranie łuczników. Twój zamek w drzwiach się zacina?  ciężko zamyka lub nie otwiera, nie czekaj aż się zatnie na dobre! Wykonujemy regeneracje zamków oraz pełną regulacje drzwi i ościeżnic.

Otwieranie samochodów i drzwi Pawłowice

01-01-2019

Otwieranie samochodów i drzwi Pawłowice

Awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie aut. Świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodów i boxów dachowych na terenie Pawłowic. Awaryjnie otwieramy wszystkie auta bez względu na markę czy rocznik. Jeśli klucze zostały zagubione, samochód zatrzaśnięty lub po prostu zgubiłeś klucze znaczy, że masz problem z dostaniem się do własnego samochodu. Nie czekaj zadzwoń po profesjonalne Pogotowie Zamkowe. Posiadamy nowoczesne narzędzia i znamy techniki do bezinwazyjnego otwierania zamków w pojazdach.Otwieranie drzwi, otwieranie zamków, otwieranie łuczników. Twój zamek w drzwiach się zacina?  ciężko zamyka lub nie otwiera, nie czekaj aż się zatnie na dobre! Wykonujemy regeneracje zamków oraz pełną regulacje drzwi i ościeżnic.

Otwieranie samochodów i drzwi Oświęcim

01-01-2019

Otwieranie samochodów i drzwi Oświęcim

Awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie aut. Świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodów i boxów dachowych na terenie Oświęcim. Awaryjnie otwieramy wszystkie auta bez względu na markę czy rocznik. Jeśli klucze zostały zagubione, samochód zatrzaśnięty lub po prostu zgubiłeś klucze znaczy, że masz problem z dostaniem się do własnego samochodu. Nie czekaj zadzwoń po profesjonalne Pogotowie Zamkowe. Posiadamy nowoczesne narzędzia i znamy techniki do bezinwazyjnego otwierania zamków w pojazdach.Otwieranie drzwi, otwieranie zamków, otwieranie łuczników. Twój zamek w drzwiach się zacina?  ciężko zamyka lub nie otwiera, nie czekaj aż się zatnie na dobre! Wykonujemy regeneracje zamków oraz pełną regulacje drzwi i ościeżnic.