Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy Yamaha

01-10-2022

Dorabianie kluczy Yamaha

Sezon powoli się kończy ale nawet teraz warto zadbać o zapasowy klucz do swojego jednośladu, jeżeli motocykl posiada tylko jeden klucz. W zależności od zastosowanego immobilizera w kluczu, w niektórych przypadkach konieczne będzie wraz z kluczem dostarczenie również motocykla. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Otwarcie samochodu dostawczego Bielsko

29-09-2022

Otwarcie samochodu dostawczego Bielsko

Włamywacz to nie tylko awaryjne otwieranie samochodów osobowych ale również aut dostawczych inaczej ciężarowych powyżej 3,5tony. Częsta sytuacja to zatrzaśnięcie kluczy w kabinie nasi serwisanci przyjadą na miejsce i otworzą zamek bez jego uszkodzenia. Dodatkowo zachęcamy do dorobienia kluczy zapasowych na jednym z naszych punktów usługowych.

Zdewastowany klucz samochodowy

27-09-2022

Zdewastowany klucz samochodowy

Nie doprowadzaj swojego klucza samochodowego do takiego stanu, przede wszystkim jeżeli został Ci ostatni klucz. W przypadkach takich jak ten, uszkodzeniu na początku uległa obudowa, wypadły przyciski z obudowy, a pilot nadal był używany bezpośrednio na przyciskach na płytce elektronicznej co spowodowało uszkodzenie mikroprzełączników. Dalsze korzystanie z takiego klucza mogło uszkodzić płytkę eleketroniczną czego skutkiem byłby brak możliwości odpalenia samochodu. Klucz został naprawiony, a obudowa wymienona przez naszych wykwalifikowanych pracowników

Klucze do zabezpieczeń rowerowych

24-09-2022

Klucze do zabezpieczeń rowerowych

Dorabiamy standardowe klucze do mieszkań i kłódek jak i te mniej spotykane do np. zabezpieczeń rowerowych jak w dzisiejszym przypadku. Masz nietypowy klucz do swojego zamka, kłódki, baterii rowerowej, zabezpieczenia rowerowego? Zapraszamy!

Klucz z niebieskim pilotem Ford Transit

21-09-2022

Klucz z niebieskim pilotem Ford Transit

W Fordzie Transit z roczników 2006 - 2013 zastosowali nietypowy "niebieski" pilot z immobilizerem i pilotem zasilanym akumulatorkiem, do którego nie ma innych zamiennych pilotów. W naszym sklepie dorobisz również tego typu klucz. Wystarczy dostarczyć samochód na około godzinę czasu, po którym wyjedziesz z całkiem nowym kluczem i pilotem do swojego Forda

Zepsuty zamek listwowy i uszkodzona wkładka

17-09-2022

Zepsuty zamek listwowy i uszkodzona wkładka

Niestety w przypadku gdy otwieramy drzwi na siłę lub zamykając je musimy dociągać uszkadzamy zamek wpuszczany, który znajduje się w środku drzwi. Tym sposobem narażamy się na duże koszt przy wymianie takiego zamka dlatego zalecamy zadzwonić po serwis który przyjedzie na miejsce i zajmie się regulacją drzwi aby mogły się zamykać i otwierać bez oporu. Nasi ślusarze dodatkowo mogą wymienić wkładki na atestowane i dopasowane do szyldów i klamek. 

Pamiętaj o kluczu zapasowym na wakacjach!

15-09-2022

Pamiętaj o kluczu zapasowym na wakacjach!

Planujesz wyjazd na wakacje, krótki wypad na weekend zdala od domu? Sprawdź czy posiadasz klucz zapasowy do swojego samochodu i weź go ze sobą. Gubiąc jedyny klucz do samochodu daleko od domu narażasz się na niepotrzebny stres i wydatki. Jeżeli nie posiadasz klucza zapasowego, zapraszamy do naszego sklepu. Warto dorobić klucz nawet z samym immobilizerem, którym w razie zgubienia pierwszego klucza mechanicznie otworzysz i odpalisz samochód.

Obudowy do kluczy Mercedes

13-09-2022

Obudowy do kluczy Mercedes

W naszym sklepie znajdziesz obudowy do więkości kluczy samochodowych na rynku. Jeżeli twoja obudowa uległa uszkodzeniu w ciągu 30 minut wyjedziesz z całkiem nową obudową i dociętym grotem. Oprócz wymian obudów wykonujemy również: dorabianie kluczy samochodowych, kodowanie pilotów samochodowyc, wymiana przycisków w pilotach samochodowych

Montaż wkładek w systemie jednego klucza Masterkey

11-09-2022

Montaż wkładek w systemie jednego klucza Masterkey

System master key bądz system jednego klucza to z założenia dwie lub więcej wekładek otwieranych jednym kluczem głównym z ewentualnym podziałem na użytkowników. Jeśli posiadasz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt drzwi które wyposarzone są w zamek typu wkładka można je ułozyć  pod system lub wymienić na nowe wkładki systemowe.

Naprawa stacyjek Fiat

09-09-2022

Naprawa stacyjek Fiat

W niektórych przypadkach wyrobienia się klucza i stacyjki nie ma możliwości regeneracji samej stacyjki. W takiej sytuacji trzeba dorobić nowy klucz lub grot z wymiarami fabrycznymi jakie były w samochodzie aby klucz działał nadal w zamkach oraz nową stacyjkę ułożyć pod klucz.