Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Niedziałający przycisk zamykania w pilocie

02-03-2023

Niedziałający przycisk zamykania w pilocie

Niektóre klucze typu keyless działają tylko na odpalanie samochodu, natomiast aby otworzyć albo zamknąć samochód konieczne jest używanie przycisków na pilocie. W Twoim pilocie jeden z przycisków przestał działać? Powodów może być kilka. wyrobiony, lub oderwany microswitch z płytki. Dodatkowo, klucze BMW keyless są klejone przez co utrudniony jest dostęp do zepsutego przycisku. Taki klucz możesz naprawić w naszym sklepie.

Złamany klucz do domu

01-03-2023

Złamany klucz do domu

Złamany klucz do domu, a był to ostatni klucz? Nie martw się. W niektórych sytuacjach istnieje możliwość dorobienia klucza jeżeli klient posiada dwie części takiego kluczyka. W naszym sklepie dorobisz klucze mieszkaniowe każdej firmy, każdego rodzaju, klasyczne, nawiercane, podklamkowe oraz sejfowe.

Kasety zamków listwowych

28-02-2023

Kasety zamków listwowych

Zamki listwowe składają się z kilku zamków połączych i współpracujących ze sobą. Jeżeli jeden z zamków został zepsuty, w niektórych modelach istnieje możliwość wymiany samej kasety górnej lub głównej. W przypadkach kiedy nie ma takiej możliwości trzeba wymienić cały zamek listwowy. Przywieź zamek do naszej firmy, a dobierzemy odpowiedni.

Wciśnięty przycisk w pilocie

27-02-2023

Wciśnięty przycisk w pilocie

Wariujący pilot samochodowy, ciąglę przyciśnięty przycisk i brak możliwości zamknięcia lub otwarcia samchodu? Z takimi sytuacjami nasza firma ma do czynienia niemalże codziennie. Wymiana przycisku na płytce elektroniczej pozbędzie się problemu, a cała usługa zajmie maksymalnie 15 minut. Jeżeli posiadasz jeden pilot do samochodu, istnieje możliwość dorobienia nowego.

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko Biała

26-02-2023

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko Biała

Jeśli potrzebujesz szybkiej reakcji i fachowej porady zadzwoń po Pogotowie Zamkowe. Zatrzaśnięte drzwi w domu lub mieszkaniu? Wyszedłeś tylko wyrzucić śmieci i nie zabrałeś ze sobą kluczy, a w drzwiach masz zamek samozatrzaskowy i klucz wsadzony we wkładkę? Zaciął się mechanizm i nie możesz przekręcić klucza w drzwiach? Na te wszystkie problemy mamy jedną radę! Jesteś z Bielska Białej i okolic? Zadzwoń pod nasz alarmowy numer telefonu 533-444-600! Tutaj umówisz się na ekspresową usługę ślusarską! Nasi doświadczeni ślusarze otworzą każdy zamek – także ten patentowy i antywłamaniowy! Jeżeli twój zamek w drzwiach antywłamaniowych się lekko zacina, ciężko zamyka i otwiera, nie czekaj aż się popsuje. Czasami warto wykonać regulację i konserwację a nawet poszerzanie otworów na futrynie, lub wymienić wadliwie działający element zanim będzie za późno i nie będzie można otworzyć drzwi tym samym dostać...

Mobilne kodowanie kluczy keyless IMMO smart key

25-02-2023

Mobilne kodowanie kluczy keyless IMMO smart key

Nasza firma zajmuję się kodowaniem kluczyków z immobilizerem oraz pilotem do samochodów marki  Volkswagen, Audi, Skoda, Seat, Renault, Citroen, Ford, Opel, Suzuki, Mazda, Chrysler, Chevrolet, Fiat, Smart oraz wiele innych. Jesteśmy w stanie zakodować klucz od zera (w momencie gdy zagubione zostaną wszystkie klucze). Nasz zespół dojeżdżam pod dom, firmę bądź wyznaczone miejsce w celu mobilnego dorobienia klucza, pilota a nawet transpondera. Jeśli posiadasz kartę do samochodu też ją dorobimy nawet jeśli zostanie zgubiona.

Zepsuty klucz Skoda

24-02-2023

Zepsuty klucz Skoda

Zepsuty klucz samochodowy potrafi być niekiedy dużym problemem. Zepsuty przycisk pilota, złamany grot czy tez uszkodzony uchwyt grota w scyzorykach samochodowych. Jeżeli uszkodzony został uchwyt a posiadasz sprawnego pilota oraz grot, wymienisz u nas obudowę wraz z docięciem nowego grotu. Zdarza się, że grot w takich sytuacjach zostanie zgubiony. Dorabiamy również klucze na podstawie zamków i stacyjek.

Zapasowy klucz do motocykla

23-02-2023

Zapasowy klucz do motocykla

Sezon motocyklowy tuż za rogiem! Oprócz podstawowych przygotowań do sezonu sprawdź czy posiadasz do swojego jednośladu dwa klucze z immobilizerem, jeżeli są dwa sprawdź czy oba odpalają motocykl. Dysponujez tylko jednym klucze? Nie ryzykuj, przyjedź już dziś do nas po swój zapasowy klucz.

Zamki do szafek i skrzynek na listy

22-02-2023

Zamki do szafek i skrzynek na listy

W naszym sklepie stacjonarnym oprócz skorzystania z uług jak dorabianie kluczy zakupić możesz również zamki do drzwi, wkładki, jak również zamki do szafek pracowniczych, szafek na siłowniach, czy też skrzynek na listy. Zgubione klucze, potrzeba zmiany klucza? Przynieś do nas stary zamek a na jego wzór dobierzemy nowy

Klucze do bagażników dachowych

21-02-2023

Klucze do bagażników dachowych

Dalszy wyjazd z dodatkowym bagażem na dachu? Warto pamiętać o dodatkowym kluczu do boxa dachowego. W naszym sklepie możesz dorobić zapasowy klucz z oryginalnego klucza. Klucz złamany? W niektórych przypadkach jeżeli zostały dwie części klucza istnieje możliwość dorobienia takiego klucza. Jak również w przypadkach kiedy został zgubiony ostatni klucz jest możliwość dorobić klucz na podstawie zamka.