Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu Bielsko Biała

13-03-2020

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu Bielsko Biała

Jeśli szukają Państwo ślusarza w Bielsku Białej to monżna nas znalezć pod słowami kluczowymi: Pogotowie Zamkowe, Pogotowie Ślusarskie, Serwis Zamków, Wlamywacz Bielsko, Usługi Ślusarskie. Oferujemy szeroko pojęte usługi związane z zamkami od ich otwierania po serwis lub wymianę na nowe. Dodatowo 

Klucz z pilotem Panic Jeep

10-03-2020

Klucz z pilotem Panic Jeep

Kodujemy wszystkie klucze do samochodów marki Jeep nawet te wyposażone w najnowsze piloty zbliżeniowe. Dodatkowo nasza firma programuje piloty w wersji Amerykańskiej Forda, Jeepa, Chryslera i wiele innych marek. 
Jeśli chcesz dorobić klucz z pilotem i immobilizerem zapraszamy do naszego Centrum Zabezpieczeń Włamywacz w Bielsku- Białej.

Sprzedaż zamków i wkładek Bielsko-Biała

07-03-2020

Sprzedaż zamków i wkładek Bielsko-Biała

Nasz sklep stacjonarny to specjalistyczne usługi ślusarskie począwszy od dorabiania kluczy po układanie kilku wkładek pod jeden klucz. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy zamki wpuszczane, wkładki bębenkowe, zamki listwowe, zamki wierzchnie, kłódki, stacyjki samochodowe, piloty bramowe, klamki i szyldy do drzwi, wizjery i samozamykacze. 

Awaryjne otwieranie bagażnika Bielsko

04-03-2020

Awaryjne otwieranie bagażnika Bielsko

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie? Klucze zostały w bagażniku? Zgubiłeś klucz? Nie możesz otworzyć zamka? Nasz serwis awaryjnie otwiera samochody nawet te wyposażone w podwójne ryglowanie. Obsługujemy miejscowości obok Bielsko : Czechowice-Dziedzice, Brenna, Mazańcowice, Międzyrzecze, Jasienica, Wilkowice, Bystra, Kozy, Janowice, Pisarzowice, Bestwina, Korbielów

Programowanie klucza z pilotem i immobilizerem Opel

01-03-2020

Programowanie klucza z pilotem i immobilizerem Opel

Zapasowy klucz z pilotem i immobilizerem do samochodu Opel Corsa z 2018 roku. Na naszym punkcie programujemy wszystkie klucze i piloty do samochodów Opel / Vauxhall nawet te najnowsze z rocznika 2020. 
Cena takiego klucza jest zależna od typu zastosowanego immobilizera oraz sposobu jego kodowania.

Pogotowie zamkowe Skoczów

28-02-2020

Pogotowie zamkowe Skoczów

Nasz firma działa również na terenie Skoczowa i wykonuje usługi otwierania zamków domowych, samochodowych ponadto wymieniamy zamki w drzwiach. Wyjmujemy złamane klucze, regulujemy drzwi oraz serwisujemy zamki antywłamaniowe. Pogotowie ślusarskie Skoczów obsługuje większość miejscowości do 70km od siedziby naszej firmy która mieści się w Bielsku. 

Dorobienie zapasowego klucza do forda mondeo MK5

25-02-2020

Dorobienie zapasowego klucza do forda mondeo MK5

Centrum Zabezpieczeń to inaczej punkt z dorabianiem kluczy na terenie bielska gdzie dodatkowo posiadamy sprzedaż wszelakich zabezpieczeń. Ponadto kodujemy klucze jak w tym wypadku do najnowszego forda mondeo mk5. Oprócz programowania kluczy tradycyjnych oferujemy kodowanie pilotów zbliżeniowych keylessgo.

Zacięty zamek listwowy w drziach sklepowych

22-02-2020

Zacięty zamek listwowy w drziach sklepowych

W naszym sklepie stacjonarnym na terenie Bielska-Białej posiadamy w sprzedaży zamki wpuszczane listwowe wielopunktowe większości firm w tym KMT, ROTO, WinkHause, Lob, MetalPlast, Fuhr, GU, Iseo, VBH i wiele innych. Ponadto serwisujemy część takich zamków gdzie do wybranych firm posiadamy w sprzedaży kasety naprawcze które są o połowę tańsze niż cały zamek. 

Kodowanie pilotów Opel Insygnia

19-02-2020

Kodowanie pilotów Opel Insygnia

Kodowanie klucza z pilotem do samochodu Opel odbywa się u nas na miejscu. W większości modeli nasze kodowarki wyciągają kod pin który jest niezbędny do zaprogramowania nowego klucza z pilotem i immobilizerem. Dorabiamy większość dostępnych kluczy na rynku. Ponadto jesteśmy w stanie komputerowo regenerować klucze.

Wkładka nie chce otworzyć drzwi

16-02-2020

Wkładka nie chce otworzyć drzwi

Jeśli wkładka w drzwiach domowych zaczyna się zacinać lub co gorsza klucz nie chce wejść do końca to oznaki aby wymienić zamek na nowy. Nie ryzykuj i wymień wkładkę na nową aby uniknąć awaryjnego otwierania zamka przez nasza firmę. Nasz serwis na miejscu doradzi jaką wkładkę dobrać pod dane drzwi i szyldy tak aby spełniała swoje zadanie w 100%.