Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa pilota do mercedesa typu rybka

22-01-2022

Naprawa pilota do mercedesa typu rybka

Oprócz standardowych kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem, scyzoryków zajmujemy również się kluczami typu rybka do samochodów marki Mercedes. Dorabiamy, wymieniamy obudowy oraz wymieniamy przyciski na płytkach elektronicznych jeżeli tego wymaga sytuacja. Masz problem ze swoim kluczem do samochodu? Przyjdź, nasi doradcy na pewno pomogą

Klucz z pilotem Fiat Ducato 2018

19-01-2022

Klucz z pilotem Fiat Ducato 2018

Chcesz dorobić klucz do swojego samochodu? Dobrze trafiłeś! Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerem i pilotem do większości pojazdów na rynku. Oprócz tego wymieniamy obudowy kluczy samochodowych oraz wymieniamy przyciski na płytkach elektronicznych.

Klucz wsadzony od środka

17-01-2022

Klucz wsadzony od środka

Awaryjne otwarcie drzwi z kluczem wsadzonym od środka i zapasowym w ręku klienta. Oczywiście nasz serwis jak najbardziej otwiera drzwi nawet w takich sytuacjach. Jeśli potrzebujesz awaryjnie otworzyć drzwi zadzwoń do nas ponieważ w większości przypadków można otworzyć drzwi nie niszcząc wkładki. 

Serwis drzwi domowych Bielsko-Biała

15-01-2022

Serwis drzwi domowych Bielsko-Biała

Włamywacz to również serwis drzwi a nie tylko ich otwieranie. Warto zadbać o odpowiedni stan drzwi w mieszkaniu czy domu. Jeśli przy zamykaniu drzwi musisz je podnosić, dociągać lub odpychać to znaczy, że drzwi nadają się do pełnej regulacji. Zamykając drzwi z oporem gdzie używamy dol tego dużo siły bardzo źle wpływa na zamki wpuszczane i wkładki co może spowodować ich zacięcie dlatego jeśli jest taki problem zadzwoń po naszych serwisantów. 

Wymiana obudowy i przycisku w kluczu Citroen

13-01-2022

Wymiana obudowy i przycisku w kluczu Citroen

Klucz samochodowy jest takim samym elementem samochodu jak inne podzespoły, dlatego również i o niego trzeba dbać, ponieważ jest on odpowiedzialny przede wszystkim za uruchomienie pojazdu, oraz w niektórych przypadkach odłączenie alarmu. Zużycie gumki na obudowie pilota i korzystanie z tego klucza może spodować taki właśnie efekt. Uszkodzony microswitch. Gdyby obudowa została wcześniej wymieniona nie potrzebne by było dopłacanie do naprawy płytki elektronicznej. Pamiętaj również o swoim kluczu, jeżeli zostanie uszkodzona obudowa jak najszybciej ją wymień.

Kopiowanie pilotów samochodowych

11-01-2022

Kopiowanie pilotów samochodowych

Niektóre samochody nie zostały fabrycznie wyposażone w pilota zdalnie otwierającego drzwi. W takich przypadkach zazwyczaj dokładało się dodatkową centralkę z pilotami. Zamiast wymieniać całą centralkę istnieje możliwość skopiowania takiego pilota. Jeżeli Ty również posiadasz dodatkową cetralkę do drzwi, a został Ci jeden pilot, przyjedź do nas a nasi pracownicy sprawdzą możliwość skopiowania pilota na nowy.

Dorobienie klucza z pilotem Audi A3 8P

05-01-2022

Dorobienie klucza z pilotem Audi A3 8P

Dorabianie kluczy z pilotem i immobilizerem do samochodów to dla nas codzienność. Kolejny klient po zakupie samochodu przyjechał dorobic klucz zapasowy, aby w przyszłości nie spotkać się z sytuacją zgubienia ostatniego klucza, co wiąże się z kosztowną inwestycją. W naszych usługach znajdziesz również: Naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych, wymiana przycisków na płytkach elektronicznych.

Otwarcie drzwi z kluczem który został złamany

02-01-2022

Otwarcie drzwi z kluczem który został złamany

Otwieramy drzwi i zamki jeśli klucze zostały zatrzaśnięte ale również kiedy złamiemy klucz we wkładce. Nasi ślusarze działają na terenie śląska i małopolski pracując również w niedziele i święta. Po otwarciu zamka możemy dobrać odpowiedni zamek do drzwi który na miejscu zamontujemy a przy okazji dokonamy regulacji drzwi.
 

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

29-12-2021

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

Dzięki sprzętom, które posiadamy jesteśmy w stanie wygenerować odpowiednie parametry do pilota w celu zakodowania go do danego modelu pojazdu. Jak również w pilotach typu scyzoryk, tak też w pilotach na breloku, jak w tym przypadku. Klient posiadał klucz z immobilizerem, natomiast stary pilot uległ uszkodzeniu. Wygenerowaliśmy i zakodowaliśmy pilot na breloku do samochodu Honda accord.

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

25-12-2021

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

Niektóre samochody fabrycznie wychodzą z tzw. sztywnych kluczem i pilotem. Tak jak np. w tym Oplu Meriva B z 2011 roku. Klient chciał dorobić drugi klucz w scyzoryku, co większość osób preferuje. Jeżeli chciałbyś dorobić klucz do samochodu w wydaniu "scyzoryk", skontaktuj się z nami, lub przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego, a poinformujemy Cie czy w twoim samochodzie jest taka możliwość.