Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

28-05-2021

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

W niektórych stacyjkach z grupy vag uszkodzeniu ulega blokada kierownicy, w której umieszczona jest wkładka na klucz. W dzisiejszej sytuacji klient myśląc, że uszkodzeniu uległa wkładka, próbując na siłę przekręcić stacyjkę uszkodził również samą wkładkę, której nie udało się uratować. Potrzebny był zakup nowej stacyjki z wkładką, a w naszym serwisie pracownicy ułożyli i docieli nowy grot pod nową stacyjkę aby klient nadal posiadał jeden klucz do wszystkich zamków.

Wymiana mikroswitch w pilotach

25-05-2021

Wymiana mikroswitch w pilotach

Twoja obudowa jest w złym stanie? Przyciski na obudowie zaczynają się wyrabiać i coraz ciężej otwiera się samochód? Nie zwlekaj! Używanie obudowy w takiej sytuacji uszkadza mikroswitch na płytce elektornicznej czego konswekwencją będzie wymiana również samego mikroprzełącznika co zwiększa koszty a w niektórych przypadkach uszkadza całą płytkę gdzie nie jest już możliwe jej naprawienie.

Naprawa i wymiana zamków listwowych

23-05-2021

Naprawa i wymiana zamków listwowych

Nasi ślusarze zajmują się nie tylko awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków ale również regulacja i wymianą zamków listwowych. W przypadku jeśli masz zepsuty zamek nasza firma wymieni go na nowy lub naprawi jeśli jest taka możliwość. Dodatkowo zawsze przeprowadzamy regulację drzwi tak aby zamek zamykał się i otwierał bez oporu co przedłuży jego żywotność na kolejne długie lata. 

Dorabianie kluczy typu scyzoryk Toyota

20-05-2021

Dorabianie kluczy typu scyzoryk Toyota

Najchętniej użytkowane klucze samochodowe to klucze typu scyzoryk. Jeżeli w swoim samochodzie posiadasz zwykły pilot z grotem, a interesował by Cie klucz typu scyzoryk, zapraszamy. W naszym sklepie istnieje możliwość wygenerowania i zakodowania klucza typu scyzoryk z kilku dostępnych wariantów. W dniu dzisiejszym dorobiliśmy i zakodowaliśmy klucz z pilotem i immobilizerem w scyzoryku do samochodu Toyota Avensis z 2011r.

Naprawa kluczy samochodowych

18-05-2021

Naprawa kluczy samochodowych

Naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych, wymiana przycisków w pilotach samochodowych.W naszym punkcie możesz skorzystać z takich usług. Niekiedy przy wymianie obudów zdarza się, że wraz z wymianą obudowy trzeba również wymienić mikroprzełacznik na płytcę elektronicznej. Tak jak w tym przypadku przez częste używanie pilota, część mikroprzełacznika przywarła do obudowy pilota i wraz z obudową konieczna była wymiana samego przełącznika.

Wymiana chińskich zamków w drzwiach

15-05-2021

Wymiana chińskich zamków w drzwiach

Nasze pogotowie ślusarskie otwiera wszystkie zamki nawet te chińskie. Niestety jeśli chodzi o montaż nowych zamków jest z tym już mały problem. Mimo że zamki są nowe nasza firma nie daje na nie gwarancji ponieważ jest to produkt, który już jako nowy jest już wadliwy. Często to zamek który wygląda tak samo jak poprzednik ma delikatne przestawienia na śruby montażowe, czasami zamek od nowości zacina się i haczy. 

Dorobienie klucza Volkswagen Touran

13-05-2021

Dorobienie klucza Volkswagen Touran

Dorobienie klucza Volkswagen Touran.
Nowy zakup samochodu z jednym kluczem? W dniu dzisiejszym nasi fachowcy dorobili klucz do kolejnego samochodu świeżo nabytego przez klienta. Tym razem był to Volkswagen Touran z 2005r. Operacja zajęła nie dłużej niż pół godziny a klient bez obawy o zgubienie ostatniego klucza mógł kontynuować podróż.

Otwarcie samochodu w Żywcu

11-05-2021

Otwarcie samochodu w Żywcu

Awaryjne otwarcie samochodów z zatrzaśniętymi kluczami w środku. Nasze zlecenia przyjmujemy na terenie śląska i małopolski. W omawianym przypadku nasi serwisanci wybrali się do miejscowości Żywiec w celu otwarcia samochodu z zamkniętymi kluczykami w bagażniku. Cała usługa nie trwałą więcej jak 40min od momentu odebrania telefonu przez jednego z naszych pracowników. Auto zostało otwarte bezinwazyjnie a klient mógł wracać do domu swoim pojazdem. 

Dorabianie kluczy typu Fobik Chrysler, Jeep, Dodge

07-05-2021

Dorabianie kluczy typu Fobik Chrysler, Jeep, Dodge

Niektóre modele samochodów zamiast standardowego klucza z metalowym grotem posiadają cały plastikowy klucz typu Fobik przekręcany w stacyjce. W naszym punkcie również dorobisz i takie klucze. Taki system wykorzystywany jest między innymi w samochodach marek Dodge, Chrysler, Jeep. Dzisiaj nasi pracownicy dorobili klucz do samochodu Chrysler Town & Country w wersji USA z 2014. Jeżeli i Ty posiadasz jeden klucz do samochodu, nie zwlekaj!. Przyjedź do nas po zapasowy.

Kodowanie kluczy Honda

04-05-2021

Kodowanie kluczy Honda

W naszym sklepie dorobisz klucze z pilotem do większości pojazdów na rynku. Jeżeli dopiero co nabyłeś samochód, częstym zjawiskiem jest sytuacja, gdzie dostając dwa klucze przy zakupie jeden z nich nie działa. Najczęściej niedziałający klucz jest z innego samochodu, ma tylko docięty grot. W takim przypadku trzeba dorobić całkiem nowy klucz.