Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy do aut dostawczych

16-05-2020

Dorabianie kluczy do aut dostawczych

Centrum zabezpieczeń w Bielsku dorabia klucze z pilotem do samochodów dostawczych. Na naszym punkcie dorabiamy również klucze pod zamki i stacyjki w przypadku utraty ostatniego klucza. Jeśli masz tylko jeden klucz to zachęcamy do drobienia zapasowego ponieważ jest to dużo tańsze niż tworzenie całkiem nowego. 

Otwarcie zamka bez kluczy

13-05-2020

Otwarcie zamka bez kluczy

Włamywacz Bielsko otwiera wszystkie zamki domowe i samochodowe dostępne na naszym rynku. Awaryjnie otwieramy wkładki, łuczniki i zamki wierzchnie oraz wpuszczane. Jeśli klucz został w środku zamka to również jesteśmy w stanie otworzyć takie drzwi. Serwis pogotowia zamkowego w Bielsku działa całodobowo. 

Przekładanie podzespołów listew do drzwi

10-05-2020

Przekładanie podzespołów listew do drzwi

W ofercie posiadamy zamki listwowe do drzwi, niestety nie wszystkie zamki są produkowane do dnia dzisiejszego. Dlatego też przy takich zamkach istnieje możliwość ich serwisowania i przełożenia podzespołów z nowszych modeli tak aby klient mógł zamknąć drzwi bez konieczności ich przerabiania lub wymieniania co generuje dodatkowe koszta.

Otwarcie samochodu Korbielów

07-05-2020

Otwarcie samochodu Korbielów

Świadczymy nasze usługi nawet w oddalonych o 70km miejscowościach. Pod samą granicą słowacką zostały zatrzaśnięte klucze zbliżeniowe.Pech chciał, że oba były w martwym polu i nie dawały sygnału do otwarcia drzwi. Nasz serwis po przyjeździe na miejcie otworzył auto a klient mógł spokojnie wracać do domu. 

Dorabianie kluczy nietypowych

04-05-2020

Dorabianie kluczy nietypowych

Serwis dorabianie kluczy w bielsku przy ul sterniczej dorabia wszystkie klucze dostępne na rynku światowym. Nasze Centrum Zabezpieczeń wykonuje zlecenia nietypowe oraz takie, którym inni nie dali rady. Dorabiamy i programujemy klucze z immobilizerem i pilotem. 

Zgubione klucze Czeski Cieszyn

29-04-2020

Zgubione klucze Czeski Cieszyn

Dostaliśmy telefon w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu oraz dorobienia do niego nowych kluczy a zlecenie miało być wykonane w czeskim Cieszynie na terenie Czech. Nasz firma przyjęła zlecenie i zaraz po dotarciu na miejsce otworzyła samochód oraz dorobiła klucze z immoblizerem do audi A6. Całość nie trwała więcej niż dwie godziny. 

Programowanie nowego immobilizera Ustroń

26-04-2020

Programowanie nowego immobilizera Ustroń

Programowanie nowego transpondera do samochodu Chevrolet Aveo. Poprzedni klucz po upadku nie zapalał auta. Firma włamywacz dojeżdża na miejsce i programuje transpondery na miejscu u klienta. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość dostępnych immobilizerów dostępnych na rynku. 

Otwarcie samochodu BMW

22-04-2020

Otwarcie samochodu BMW

Klucze zatrzaśnięte w bagażniku? Tak dokładnie było i w tym przypadku. Klucze zostały zatrzaśnięte w samochodzie marki Bmw. Włamywacz z Bielska otwiera wszystkie samochody nawet te wyposażone w podwójne ryglowanie. Otwarcie samochodu odbywa się po przez zamek i nie generuje żadnych uszkodzeń. 

Otwieranie rozwierconych zamków

19-04-2020

Otwieranie rozwierconych zamków

Nasza firma wlamywacz.pl często dostaje zlecenia otwarcia już rozwierconych zamków w drzwiach. Często po za uszkodzoną wkładką dochodzi otwarcie uszkodzonego zamka wpuszczanego co generuje kolejne koszta. W tym wypadku na szczęście zamek garażowy nie został uszkodzony i wystarczyło założyć nową wkładkę.

Programowanie pilota i kodowanie immobilizera

16-04-2020

Programowanie pilota i kodowanie immobilizera

Serwis kluczykarski to nic innego jak profesjonalne dorabianie kluczy samochodowych kodowanych. Klucze do aut dorabiamy komputerowo a co za tym idzie jesteśmy w stanie przeprowadzić pełną regenerację klucza i zrobić go fabrycznie nowym. Dodatkowo kodujemy immobilizery i piloty.