Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy do baterii rowerowych Giant

10-03-2023

Dorabianie kluczy do baterii rowerowych Giant

W rowerach elektrycznych aby wyciągnąć baterie wymagane jest użycie klucza w zamku. Warto również zadbać, aby do swojego roweru posiadać zapasowy klucz, ponieważ zgubienie ostatniego klucza może być kosztowne, llicząc demontaż oraz wymianę zamka na nowy. Jeżeli posiadasz rower elektryczny i tylko jeden klucz do baterii rowerowej zapraszamy. Dorabiamy klucze do baterii rowerów wszystkich producentów

Dorabianie kluczy samochodowych u klienta

09-03-2023

Dorabianie kluczy samochodowych u klienta

Posiadasz samochód z kluczem i potrzebujesz zapasowy? Przyjedź do nas, a w ciągu godziny wyjedziesz z drugim kluczem do swojego pojazdu. Zdarzają się sytuację kiedy klient zgubi ostatni klucz i nie może odpalić samochodu. W takich sytuacjach nasi serwisanci dojeżdzają do samochodu klienta i na miejscu dorabiają całkiem nowy klucz.

Zamki baskwilowe, rozporowe

08-03-2023

Zamki baskwilowe, rozporowe

Oprócz usług takich jak dorabianie kluczy samochodowych, czy kodowanie pilotów, w naszym sklepie stacjonarnym możesz zakupić zamki drzwiowe, wkładki bębenkowe czy też zamki baskwilowe, rozporowe do drzwi rozsuwanych, szuflad lub drzwiach w szafkach.

Klucze mieszkaniowe i samochodowe Bielsko-Biała

07-03-2023

Klucze mieszkaniowe i samochodowe Bielsko-Biała

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej. Dorobisz u nas klucze do mieszkań wszystkich proucentów, a przede wszystkim dorobisz zapasowy klucz do swojego samochodu. Między innymi zakodujemy klucz z samym immobilizerem, lub klucz z pilotem. Może posiadasz dwa klucze ale jeden z nich jest uszkodzony? Złamany grot, nie działający przycisk? Taki klucz również naprawimy.

Dorabianie kluczy do samochodów Renault Master 2019

06-03-2023

Dorabianie kluczy do samochodów Renault Master 2019

Kilkuletni samochód z jednym kluczem? Zgubienie ostatniego klucza do takiego samochodu może mieć bardzo niekorzystne skutki, ponieważ dorabianie kluczy do samochodu nie posiadającego kluczy jest kilkukrotnie wyższe niż dorobienie za wczasu klucza zapasowego. Dlatego sprawdź czy posiadasz dwa klucze, którymi możesz odpalić samochód. W innym przypadku przyjedź do nas po swój zapasowy klucz

Zatrzasnąłeś klucze w aucie Żywiec

05-03-2023

Zatrzasnąłeś klucze w aucie Żywiec

Przyjedziemy na miejsce, otworzymy Twoje auto bez wybijania szyby czy niszczenia zamków! 
Dorobimy klucze na podstawie zamka, zaprogramujemy kluczyk a dodatkowo usuniemy z pamięci wszystkie zgubiony klucze i karty. Ponadto zajmujemy się naprawą zamków i stacyjek samochodowych również jeśli nie możesz przekręcić klucza w stacyjce. Nasz ślusarz przyjedzie na miejsce i odblokuje stacyjkę.

Mobilny serwis kluczowy Bielsko i okolice

04-03-2023

Mobilny serwis kluczowy Bielsko i okolice

Mobilne dorabianie kluczy na miejscu u klienta pod domem, kodowanie oraz programowanie pilotów wraz z immobilizerem bez wychodzenia z mieszkania! Jeśli chcesz aby nasz sewrwisant przyjechał właśnie do ciebie i dorobił klucz do samochodu zadzoń do nas i umów się na wizytę. Wykonujemy usługi z dojazdem do klienta lub u nas na miejscu pod adresem sternicza 12 w Bielsku. Dodatkowo istnieje opcja stowrzenia  transdopondera na podstawie dostarczonego modułu epprom lub mechaniczne odtworzenie klucza na podstawie zamka.

Klucze z pilotem Kia Ceed

03-03-2023

Klucze z pilotem Kia Ceed

Modele niektórych samochodów posiadają nietypowy klucz samochodowy, który nie wychodził w każdym samochodzie z danego rocznika przez co częsci do takich kluczy są nie raz ciężej dostępne jak pilot lub obudowa klucza, więc przy uszkodzonej obudowie nie ma możliwości wymiany samej obudowy i konieczne jest dorobienie i zakodowanie do samochodu nowego pilota.

Niedziałający przycisk zamykania w pilocie

02-03-2023

Niedziałający przycisk zamykania w pilocie

Niektóre klucze typu keyless działają tylko na odpalanie samochodu, natomiast aby otworzyć albo zamknąć samochód konieczne jest używanie przycisków na pilocie. W Twoim pilocie jeden z przycisków przestał działać? Powodów może być kilka. wyrobiony, lub oderwany microswitch z płytki. Dodatkowo, klucze BMW keyless są klejone przez co utrudniony jest dostęp do zepsutego przycisku. Taki klucz możesz naprawić w naszym sklepie.

Złamany klucz do domu

01-03-2023

Złamany klucz do domu

Złamany klucz do domu, a był to ostatni klucz? Nie martw się. W niektórych sytuacjach istnieje możliwość dorobienia klucza jeżeli klient posiada dwie części takiego kluczyka. W naszym sklepie dorobisz klucze mieszkaniowe każdej firmy, każdego rodzaju, klasyczne, nawiercane, podklamkowe oraz sejfowe.