Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy Jeep Bielsko

25-06-2020

Dorabianie kluczy Jeep Bielsko

Kodujemy klucze z immobilizerem oraz pilotem do samochodów Jeep, Chrysler, Dodge. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykasować poprzednie klucze w celu zakodowania tylko kluczy, które klient posiada przy sobie aby mieć pewność, że nikt inny nie posiada pilota którym może odpalić samochód.

Klucz z pilotem Citroen

21-06-2020

Klucz z pilotem Citroen

Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz pilotem do wszystkich samochodów marki peugeot oraz citroen po 2004roku. W poprzednich rocznikach jesteśmy w stanie zakodować tylko klucz z immobilizerem, który może odpalić aut. Klucze dorabiamy na os.Beskidzkim w Bielsku-Białej.

Otwarcie drzwi Abloy Bielsko

18-06-2020

Otwarcie drzwi Abloy Bielsko

Otwieramy dosłownie wszystkie dostępne zamki w drzwiach. Nasz serwis jest w stanie otworzyc drzwi dierre, gerda, abloy oraz delta. Tam gdzie inni rozkładają rence my otwieramy zamki. Włamywacz 24h/7 Bielsko.

Kodowanie klucza z pilotem Reno

14-06-2020

Kodowanie klucza z pilotem Reno

Dorabiamy klucze samochodowe oraz karty zbliżeniowe do renault. Jeśli posiadasz klucz z immobilierem i chciałbyś dorobić nowy to zapraszamy na nasz punkt który mieści się w Bielsku-Białej na os.Beskidzim przy ul. sterniczej 12. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość kluczy do samochodów.

Rozwiercanie zamków Bielsko-Biała

11-06-2020

Rozwiercanie zamków Bielsko-Biała

Średnio raz w miesiącu jesteśmy wzywani do rozwierconych zamków gdzie już nawet nie ma wkładki ale drzwi dalej są pozamykane. Mało tego po takim wierceniu oprócz wkładki do wymiany nadają się również szyldy oraz sam zamek wpuszczany co generuje kolejne koszta. Nasz serwis otwierając zamki nie uszkadza nic do okola co zapewne zaoszczędzi parę złotych w kieszeni klienta. 

Programowanie pilota do forda

07-06-2020

Programowanie pilota do forda

Dorabiamy klucze samochodowe oraz karty zbliżeniowe do renault. Jeśli posiadasz klucz z immobilizerem i chciałbyś dorobić nowy to zapraszamy na nasz punkt który mieści się w Bielsku-Białej na os.Beskidzkim przy ul. sterniczej 12. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość kluczy do samochodów.

Zacięte drzwi od toalety

04-06-2020

Zacięte drzwi od toalety

Często jesteśmy wzywani aby otworzyć zatrzaśnięte drzwi toaletowe z osobą w środku. Pamiętajmy, że mimo iż są to drzwi od wc to również posiadają zamek i mają prawo się zepsuć tak jak każde inne drzwi. Oczywiście w takich sytuacjach nasz serwis również bezzwłocznie udaje się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia zamka.

Dorabianie scyzoryka Opel

01-06-2020

Dorabianie scyzoryka Opel

Włamywacz w Bielsku na os Beskidzkim dorabia klucze samochodowe z immobilizerem oraz pilotem. Jesteśmy w stanie dorobić klucz otwierany scyzoryk w miejsce standardowego klucza. Dodatkowo programujemy inne piloty w tym również piloty najnowszego typu tak zwane keyless.

Otwarcie bramy garażu Bielsko-Biała

29-05-2020

Otwarcie bramy garażu Bielsko-Biała

Serwis wlamywacz który mieści sie w Bielsku-Białej  otwiera zamki w drzwiach i bramach garażowych. Nasi serwisanci potrafią uporać się z uszkodzonymi zamkami. W przypadku bram nowszego typu jesteśmy w stanie wymienić zamki na nowe. 

Dorobienie klucza z pilotem toyota

25-05-2020

Dorobienie klucza z pilotem toyota

Na punkcie gdzie dorabiamy klucze jesteśmy w stanie zaprogramować pilota centralnego zamka do toyoty nawet jeśli nie posiadasz obecnego pilota. Dodatkowo możemy zaproponować opcję scyzoryka w miejsce pilota na breloku. Jeśli posiadasz moduł komfortu odpowiedzialny z sterowanie zamkiem to ta oferta jest dla Ciebie.