Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

04-05-2019

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

22.04.2019 a dokładniej Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt Wielkanocy, stanowiący w Polsce dzień wolny od pracy. W polskiej tradycji tego dnia polewa się dla żartów wodą inne osoby. Tego dnia nasz serwis przyjął zlecenie na otwarcie samochodu w Bielsku marki Opel Astra. Pracownik zjawił się na miejscu w najszybszym dla nas terminie i pomógł w awaryjnym otwarciu samochodu. Autko zostało otwarte a nasi serwisanci nie zostali oblani wodą

Klucz z immobilizerem VW Caddy

29-04-2019

Klucz z immobilizerem VW Caddy

Włamywacz to nie tylko awaryjne otwieranie zamków ale również dorabianie kluczy z immobilizerem i pilotem. W ostatnim okresie przyjechał do nas piękny i prawie nowy Volkswagen Caddy z 2014 roku tylko z jednym kluczem. Nasi pracownicy dorobili klucz mechaniczny na maszynie komputerowej po czym udali się do samochodu w celu zakodowania transpondera. Cała usługa trwała mniej niż 30 minut a Klient na przyszłość uniknie kłopotu z zatrzaśnięciem kluczy w pojeździe a nawet z utratą ostatniego. 

Złamany klucz w zamku wkładki Bielsko

25-04-2019

Złamany klucz w zamku wkładki Bielsko

Złamany klucz to nie koniec świata, nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się wyjmowaniem klucza z zamka lub stacyjki w okoliczności złamania lub zacięcia. W przypadku wkładek domowych zalecamy wymianę zamka na nowy ponieważ często jest to wina samej wkładki a nie koniecznie klucza. Jeśli widzimy, że nasz klucz jest krzywy pod żadnym pozorem nie powinniśmy go wkładać do zamków. W takim wypadku lepiej podjechać na punkt dorabiania kluczy i przezornie dorobić nowy. Często koszt dorobienia klucza jest dużo niższy, niż usługa wykonywana przez nasz serwis. 

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

21-04-2019

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

Samochód jest unieruchomiony ? Stacyjka nie chce się przekręcić ? Klucz zaczyna haczyć ? Pamiętajmy że jak tylko zaczyna nam haczyć stacyjka nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę tylko udajmy się do specjalisty. Na naszym punkcie można zregenerować stacyjkę do wielu marek aut w tym Hondy. Regeneracja polega na rozłożeniu, przeczyszczeniu i oczywiście wymianie zapadek na nowe. Ponadto trzeba dorobić nowy klucz a czasem obudowę aby klucze względem stacyjki również były nowe co zapewni kolejne lata przekręcania zapłonu. 

Dorobienie klucza do motoru Honda

17-04-2019

Dorobienie klucza do motoru Honda

Większość kluczy jakie można dorobić na naszym sklepie to klucze samochodowe z transponderem. Tym razem jednak dorobiliśmy klucz z immobilizerem do Motoru Honda NC750X z 2016 roku. Tym samym sezon na jednoślady uważamy za otwarty a wszystkich miłośnikom życzymy szerokiej drogi. 

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

14-04-2019

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

Na naszym punkcie przy ulicy sterniczej w Bielsku dorabiamy klucze z immobilizerem oraz pilotem. W minionym tygodniu dorbiliśmy klucz do Peugeota Partnera z 2012 roku. Często dostajemy pytania ile trzeba czekać na dorobienie klucza, otóż wszystkie klucze dorabiamy na miejscu a średni czas na dorobienie klucza to około 20-40minut w zależności czy mamy dorobić klucz tylko z immobilizerem czy z immobilizerem i pilotem. W tym czasie proponujemy kawę lub herbatę aby czas upłynął Państwu w miłej. 

Wymiana zamka Bielsko

10-04-2019

Wymiana zamka Bielsko


Wymiana wkładek powinna odbyć się zawsze po zakupie mieszkania, garażu, domu czy biura. Często po zakończonym remoncie powinniśmy wymienić zamki na nowe. Pamiętajmy, że kupując coś z drugiej ręki a nawet dewelopera nie powinniśmy bezgranicznie ufać sprzedającemu. Wyobraźmy sobie sytuację kiedy ktoś wynajmował mieszkanie, które właśnie kupiliśmy i dorobił sobie klucz zapasowy bez wiedzy właściciela. Bez najmniejszego problemu może wejść i wynieść co tylko będzie chciał. Nowe zamki dają pewność, że nikt ale to nikt inny nie ma dostępu do naszego dobytku.

Rozwiercony zamek Bielsko

07-04-2019

Rozwiercony zamek Bielsko

Często nasi ślusarze z Bielskiego pogotowia zamkowego są wzywani do otwarcia zamków gdzie ktoś próbował je nieudolnie otworzyć. Niejednokrotnie takie otwarcie jest trudniejsze ze względu na uszkodzenie wkładki a nawet zamka wpuszczanego w środku drzwi. Takie wiercenie zamków często wychodzi dużo drożej ponieważ trzeba wymienić zamek na nowy a koszt zamka listwowego to koszt nawet tysiąca złotych. Pamiętajmy, że profesjonalne otwarcie drzwi to nie wiercenie wiertarką jak miało to miejsce 30 lat temu. Czasy się zmieniają a co za tym idzie zamki również. Wkładki bębenkowe do drzwi posiadają atesty oraz masę dodatkowych zabezpieczeń przed wierceniem, choćby kołki hartowane. 

Programowanie klucza Ford Mondeo USA

04-04-2019

Programowanie klucza Ford Mondeo USA

Włamywacz to nie tylko otwieranie aut ale również dorabianie kluczy zbliżeniowych i kodowanie pilotów. Jeśli sprowadziłeś auto ze stanów bez kluczy to nasza firma wykonuje usługi dorabiania kluczy przy stanach zerowych. Na podstawie zamka możemy dorobić kluczyk mechaniczny, który służy do manualnego otwarcia zamka w samochodzie. W ostatnim czasie mieliśmy okazję zaprogramować klucze do nowego Forda Mondeo z 2016 roku sprowadzonego z USA, który posiadał systemem bezkluczykowy. 

Otwarcie drzwi Dierre, wymiana zamka Atra

01-04-2019

Otwarcie drzwi Dierre, wymiana zamka Atra

Prowadzimy serwis drzwi Dierre począwszy od awaryjnego otwierania po wymiany zamków wpuszczanych oraz wkładek atra na klucze piórowe. Na naszym sklepie stacjonarnym posiadamy szeroki wachlarz zamków i wkładek dostępnych od ręki. W dostępnym asortymencie znaleźć można zamki nowego typu z lock­tra­pem. Świadczymy pełny serwis pogwarancyjny drzwi Dierre, nasi serwisanci potrafią wyregulować omawiane drzwi. Jeśli chodzi o wkładki bębenkowe z gałką również mona dostać je w naszym Centrum Zabezpieczeń które mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Sterniczej 12.