Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wytarty klucz do samochodu

06-12-2022

Wytarty klucz do samochodu

Często używany klucz samochodowy szybko się wyrabia przez co w pewnym momecie ciężko będzie się przekręcać stacyjckę, a w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że nie będzie się dało przekręcić stacyjki. Jednym ze sposobów jest dorobienia klucza z wymiarami fabrycznymi. Dzięki maszynom, jakie posiadamy istnieje możliwość dorobienia takiego klucza. Masz problem ze swoim kluczem? Przyjedź do nas!

Złamany klucz do skrzynki pocztowej

02-12-2022

Złamany klucz do skrzynki pocztowej

Zamki do skrzynek pocztowych są niewielkich rozmiarów przez co klucze sa o wiele mniejsze od standardowych kluczy. Przy takich kluczach jest większe prawdopodobieństwo złamania klucza. Jeżeli i Tobie zdarzyło się złamać klucz do skrzynki pocztowej a nie posiadasz zapasowego, przynieś do nas dwie części klucza a dorobimy z nich działający klucz.

Przyciski w piloie nie działają

01-12-2022

Przyciski w piloie nie działają

Zdarza się, że przy bardzo częstym użytkowaniu pilota samochodowego może dojść do wyrobienia się mikroprzełączników na płytce elektronicznej. Zamiast dorabiać nowego pilota, istnieje możliwość wymiany samych przycisków. Zapraszamy do naszego sklepu a w ciągu 20 minut nasi pracownicy naprawią twojego pilota.

Samochód z kluczem bez pilota

30-11-2022

Samochód z kluczem bez pilota

Może i Ty również zakupiłeś samochód z jednym kluczem bez pilota? Zastanawiasz się czy samochód posiadał fabrycznego pilota i czy jest możliwość dorobienia klucza z pilotem? Zadzwoń do nas a sprawdzimy jaki do twojego pojazdu pasuje model pilota oraz go zakodujemy.

Obudowy pod pilota i immobilizer Fiat

29-11-2022

Obudowy pod pilota i immobilizer Fiat

Na codzień nasza firma kompleksowo zajmuje się dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerami i pilotami. Jak również naprawą kluczy samochodowych, między innymi wymianą obudów, przycisków (microswitch), dorabianiem złamanych kluczy samochodowych.

Piloty do samochodów Peugeot

25-11-2022

Piloty do samochodów Peugeot

Często kupowane samochody z rynku wtórnego nie posiadają klucza zapasowego, klucze zostały zgubione i poprzedni właściciel nie dorobił, albo samochód przyjechał zza oceanu tylko z jednym kluczem. Może Ty również kupiłeś samochód z jednym kluczem? Zapraszamy do naszego sklepu, dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerami i pilotami.

Baterie do kluczy samochodowych

22-11-2022

Baterie do kluczy samochodowych

Chłodniejsze dni a co za tym idzie słabiej działające piloty do samochodów. Zapraszamy do naszego sklepu, skorzystać możesz z usługi wymiana baterii w kluczach samochodowych i pilotach bramowych, jak również wymiana akumulatorów w pilotach BMW, Mini i Ford.

Zaczepy regulowane na futryne

20-11-2022

Zaczepy regulowane na futryne

Oprócz zamków do drzwi posiadamy w sprzedaży również akcesoria do zamków takie jak blachy zaczepowe, zaczepy regulowane, zaczepy kątowe stosowane w futrynach, które przez długotrawłe użytkowanie potrafią peknąć i wymagana jest wymiana na nową. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

Obudowa klucza Hyundai IX35

18-11-2022

Obudowa klucza Hyundai IX35

Nie ryzykuj na własną rękę wymiany obudowy klucza samochodowego. Podczas wymiany obudowy można uszkodzić pilota lub co ważniejsze immobilizer przez co nie będzie możliwości odpalenia samochodu. Zostaw to w rękach fachowców. Wymieniamy obudowy w kluczach i pilotach samochodowych. Inne usługi z jakich możesz u nas skorzystać: wymiana przycisków, wymiana baterii, kodowanie kluczy samochodowych.

Zamki do drzwi garażowych

15-11-2022

Zamki do drzwi garażowych

Szukasz zamków do drzwi garażowych, bramowych? W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży zamki do drzwi garażowych Wiśniowski, Hormann, Kastel. Posiadamy również klamki do drzwi garażowych oraz zamki awaryjne. Bardziej nietypowy zamek? przywieź go do nas, a nasi pracownicy zamówią dla Ciebie takie zamek.