Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana baterii w kluczach samochodowych

30-03-2022

Wymiana baterii w kluczach samochodowych

Z pozoru nawet taka łatwa czynność jak wymiana baterii w kluczach samochodowych potrafi przysporzyć niektórym sporo problemów. Niejednokrotnie po wymianie baterii przez klienta okazywało się, że albo bateria jest wsadzona na odwrót, albo uszkodzona została obudowa lub płytka elektroniczna w kluczu. Masz obawy przed wymianą baterii? Zostaw to specjalistom. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego a nasi pracownicy bez problemu wymienią baterię na nową.

Dorobienie klucza Toyota Corolla 2003 w scyzoryku

27-03-2022

Dorobienie klucza Toyota Corolla 2003 w scyzoryku

W toyotach produkowanych w roczniakch około 2000-2010 klucze z pilotami wychodziły w postaci "sztywnej". Klientowi zepsuł się pilot i nie mógł wyłączyć alarmu, który był zamontowany w tym samochodzie i nie dało się go wyłączyć inaczej niż używając pilota, a że był to jedyny klucz do samochodu, dorobiliśmy całkiem nowy klucz z immobilizerem w postaci scyzoryka, a drzwi w końcu dało się otwierać zdalnie i bez ryzyka włączenia alarmu.

Najczęstsze awarie kluczy samochodowych

25-03-2022

Najczęstsze awarie kluczy samochodowych

Najczęstszymi awariami kluczy samochodowych są między innymi pękaniu uchwytów grotów w scyzorykach, ścieranie się gumek w obudowach pilotów, przestające działać mikroprzełączniki na płytkach elektronicznych. We wszystkich takich awariach pomogą nasi wykwalifikowani pracownicy. Naprawiamy tego typu usterki w naszym sklepie stacjonarnym. Zapraszamy!

Otwarcie bramy garażowej Bielsko

21-03-2022

Otwarcie bramy garażowej Bielsko

Jeśli zgubiłeś klucze albo zostawiłeś je w środku a drzwi zostały zamknięte to nic straconego! Zadzwoń po naszych ślusarzy którzy otwierają zamki domowe a my otworzymy dla Ciebie drzwi nawet garażowe. Jeśli klucze zostały zgubione to na miejscu możemy wymienić zamek na nowy który posiada zupełnie inne klucze.

Dorobienie klucza z systemem Keyless do Jeepa Compass z 2020r

19-03-2022

Dorobienie klucza z systemem Keyless do Jeepa Compass z 2020r

Interesuje Cie dorobienie klucza z systemem Keyless? Dobrze trafiłeś. Dorabiamy klucze do większości pojazdów na rynku, również z systemem keyless do najnowszych samochodów na rynku. Naprawiamy też piloty, wykonujemy takie usługi jak wymiana przycisków w pilotach samochodowych, wymiana obudów, docinanie grotów z kodów

Wymiana przycisku i dorobienie kluczy do motocykla

16-03-2022

Wymiana przycisku i dorobienie kluczy do motocykla

Gdy brakuje Ci zapasowych kluczy do samochodu lub motocykla a w międzyczasie zepsuł Ci się przycisk w pilocie samochodowym? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego a nasi pracownicy dorobią zapasowe klucze a w tym samym czasie przylutują nowy microswitch w pilocie samochodowym.

Wymiana zamka garda rim zx

13-03-2022

Wymiana zamka garda rim zx

Ślusarze na terenie śląska i małopolski wymieniają zamki w drzwiach antywłamaniowych w tym w drzwiach firmy Gerda. Jeśli posiadasz zamek gerda rim lub zamek gerda zx a nawet zw6000 nasza firma potrafi wymienić taki zamek na nowy. Ponadto zajmujemy się regulacją drzwi tak aby mogły się otwierać i zamykać bez stawiania oporu co spowoduje, że drzwi będą działać kolejne naście lat. 

Podzespoły do zamków listwowych

11-03-2022

Podzespoły do zamków listwowych

W zamkach listwowych przekręcając wkładkę w zamku głównym ryglują również się zamki dodatkowe górne i dolne. Jeżeli uszkodzeniu ulegnie zamek główny w niektórych przypadkach nie trzeba wymieniać całego zamka listwowego, a wystarczy wymienić tylko zamek główny. W naszym sklepie posiadamy zamki listwowe jak również same zamki do listew.

Klucz z pilotem to wygoda

07-03-2022

Klucz z pilotem to wygoda

Nic w tym dziwnego, że dążymy do wygody. Kupując samochód warto sprawdzić, czy samochód wyszedł z fabrycznym pilotem do zdalnego otwierania. Jeżeli kupiłeś samochód z jednym kluczem ale bez pilota, skontaktuj się z nami, sprawdzimy czy w twoim samochodzie był pilot i go dorobimy. W niektórych modelach istnieje również wybór wyglądu pilota.

Złamana obudowa

05-03-2022

Złamana obudowa

Ciężko pracujące zamki mogą przyczynić się do takich sytuacji. W tym przypadku akurat klucz został złamany w zamku baku. W takich sytuacjach spieszymy z pomocą. W naszym sklepie na miejscu wymienimy obudowę klucza samochodowego, jak również jeżeli będzie taka potrzeba naprawimy mikroprzełącznik.