Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Baterie do kluczy BMW

29-03-2023

Baterie do kluczy BMW

W kluczach z grotami jak i slotach do samochodów BMW wymiana baterii nie należy do najłatwiejszych. Klucze tego typu zostały wyposażone w akumulatory a obudowa kluczy została zaklejona. Po latach korzystania z takiego klucza może się zdarzyć, że akumulator straci swoją pojemność i nie chce zdalnie otwierać i zamykać samochodu. W naszym sklepie istnieje możliwość wymiany akumulatorków na nowy.

Ciężko wyciągnąć klucz ze stacyjki Nissan

28-03-2023

Ciężko wyciągnąć klucz ze stacyjki Nissan

Jedną z bolączek stacyjek samochodów marki Nissan po latach użytkowania są wyrabiające się elementy w stacyjce jak i sam grot. Problem jaki się pojawia, to coraż większe problemy z wyciąganiem klucza ze stacyjki jak i ciężko przekręcający się bębenek w stacyjce. Problemu nie da sie rozwiązać przez dorobienie samego grotu. Wymanaga jest regeneracja stacyjki. W twoim Nissanie pojawia się taki problem? Zapraszamy do kontaktu.

Klucz scyzoryk Ford Mondeo MK3

27-03-2023

Klucz scyzoryk Ford Mondeo MK3

Pierwsze modele Fordów posiadały sztywny klucz z pilotem, dodatkowo sam grot w kształcie gwoździa potrafił być problematyczny przy dorabianiu. Dzięki maszynom elektronicznym do dorabiania kluczy u nas nie ma takich problemów. Nowy klucz został docięty i zakoddowany na nowszym modelu już w scyzoryku!

Otwarcie zamka Dierre oraz serwis Bielsko-Biała

26-03-2023

Otwarcie zamka Dierre oraz serwis Bielsko-Biała

Często w przypadku drzwi dierre dochodzi do sytuacji kiedy kluczem nie można otworzyć zamka, mało tego klucz nawet nie chce się przekręcić. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz otworzyć drzwi zadzwoń po naszego ślusarza. Otwieramy i serwisujemy wszystkie drzwi i zamki dierre. Jeśli posiadasz inne drzwi antywłamaniowe z którymi masz problem nasza firma również je awaryjnie otworzy i przeprowadzi przegląd serwisowy. W ofercie serwisujemy większość drzwi antywłamaniowych: Gerda, Dierre, KMT, Winkhaus, Porta, Roto, i inne

Zgubione klucze do zamka wpuszczanego

25-03-2023

Zgubione klucze do zamka wpuszczanego

Otwieramy zamki atestowane, wkładki klasy C ale również zwykłe zamki wpuszczane na klucze podklamkowe. Jeśli zgubiłeś ostatni klucz na terenie Bielska lub okolic zadzwoń pod nasz numer alarmowy a serwisant przyjedzie na miejsce i bezinwazyjnie otworzy drzwi. W przypadku nowszych modeli zamków jest możliwość wymiany na nowy z kompletem kluczy w zestawie. Nasze pogotowie zamkowe działa na terenie ślaska i małopolski. 

Brak przycisków w kluczu Opel

24-03-2023

Brak przycisków w kluczu Opel

Dopiero co kupiony samochód a już taka przygoda. Brak przycisków na obudowie klucza do samochodu. Dla naszej firmy to nie problem. 20 minut, a klientka mogła znowu otwierać i zamykać zdalnie swój nowo nabyty pojazd. Wymieniona została obudowa wraz z przełożeniem immobilizera z pilotem i docięty nowy grot z wymiarami fabrycznymi aby posłużył na kolejne lata.

Regeneracja stacyjki Fiat Panda

23-03-2023

Regeneracja stacyjki Fiat Panda

Oprócz dorabiania samych kluczy samochodowych w naszym sklepie istnieje również możliwość naprawy (regeneracji) stacyjki samochodowej. Ta procedura wymaga jest zazwyczaj po częstym, długotrwałym wkładaniu i wyciąganiu kluczyka ze stacyjki. Elementy metalowe jak i sam grot wyrabiają się przez co nie układają się w stacyjce jak powinny i początkowo coraz ciężej przekręca się stacyjkę, aż dochodzi do momentu całkowitego jej zablokowania. Razem z regeneracją stacyjki dorabiany jest nowy grot lub klucz z miejscem pod immobilizer.

Dorabianie pilotów do samochodów Mazda

22-03-2023

Dorabianie pilotów do samochodów Mazda

Kolejny zadowolony klient wyjechał z zapasowym kluczem z immobilizerem i pilotem do swojego pojazdu. Tym razem nowy klucz posiada inny wygląd niz klucz oryginalny. W tym przypadku jest to duże udogodnienie, poniewaz oryginalne klucze są dzielone na dwie części co może spowodować, że z biegiem czasu wyrobiona obudowa potrafii się rozłączyć, przez co łatwo zgubić część odpowiedzialną za odpalenie samochodu. W naszych kluczach taki problem nie występuje.

Klucz z pilotem do samochodu Citroen C4

21-03-2023

Klucz z pilotem do samochodu Citroen C4

Może i Ty również posiadasz samochód, ale klucz z pilotem przestał działać i został tylko klucz z immobilizerem? Taka sytuacja spotkała naszego klienta. Nie zwlekając klient jak najszybciej przyjechał i dorobił klucz z immmobilizerem i pilotem. Pamiętaj. Zgubienie ostatniego klucza do samochodu wiąże się z wysokimi kosztami przywrócenia klucza z immobilizerem

Zapasowy Klucz Iveco Compa 2013

20-03-2023

Zapasowy Klucz Iveco Compa 2013

Samochód wycieczkowy do przewozu ludzi przede wszystkim powinien posiadać zapasowy klucz z immobilizerem. Nigdy nie wiadomo jakie przygody czekają po drodze, a przede wszystkim kilkaset kilometrów od domu. Przygotuj swój samochód do podróży ale przed wyjazdem zapraszamy po zapasowy klucz z immobilizerem, aby w nagłych przypadkach takich jak choćby złamanie klucza, była możliwość odpalenia pojazdu drugim kluczykiem.