Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Serwis oraz regeneracja stacyjek i zamków

03-10-2020

Serwis oraz regeneracja stacyjek i zamków

Nasi serwisanci zajmujemy się regeneracją  zamków samochodowych w tym również samych zapadek.
Wyj­mowaniem zła­ma­nych klu­czy z zam­ka drzwi i stacyjki, odblokowywaniem samych stacyjek w tym reno i honda.
Otwie­ra­nie ba­gaż­ni­ków da­cho­wych na narty jak rów­nież re­lin­gów przy utra­cie klu­czy lub ich za­trza­śnię­ciu, dorabiamy klucze do zamka i odwrotnie układamy zapadki w zamku pod istniejący klucz.

Zgubiłeś wszystkie klucze do auta?

30-09-2020

Zgubiłeś wszystkie klucze do auta?

Posiadasz samochód w którym nie ma kluczy ponieważ zostały zgubione? Nasza firma awaryjnie otwiera samochody i dorabia klucze pod zamki abyś nie musiał ich wymieniać. Po odtworzeniu klucza następnie kodujemy immobilizer oraz pilota aby auto paliło. Całą usługą zajmujemy się kompleksowo. Dorabianie zgubionych kluczy to dla nas nie problem.

Wymiana wkładki łucznika oraz zamka

27-09-2020

Wymiana wkładki łucznika oraz zamka

Dodatkowo nasz serwis ślusarski zajmuje się wymianą zamków i wkładek na nowe. Wymianiamy łuczniki oraz zamki wierzchnie jak również zamki wpuszczane listwowe wielopunktowe. Prowadzimy również regulacje i serwis zamków oraz drzwi mieszkaniowych a także drzwi sklepowych w tym pcv.

Dorobienie klucza z pilotem Ford Bielsko

24-09-2020

Dorobienie klucza z pilotem Ford Bielsko

Posiadasz samochód marki ford i chciałbyś dorobić sobie drugi kluczyk z pilotem i immobilizerem? Nie ma problemu nasze centrum zabezpieczeń dorabia wszystkie klucze kodowane do forda. Zapraszamy do naszego punktu z dorabianiem kluczy który mieści się w Bielsku przy ul.Sterniczej 12

Otwarcie bagażnika Toyota Supra

21-09-2020

Otwarcie bagażnika Toyota Supra

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku? Nie możesz otworzyć samochodu? Zgubiłeś klucze? Rozładował się akumulator a zamek nie działa? Włamywacz Bielsko to firma która jest w stanie otworzyć każde auto nawet najnowsze modele wyposażone w podwójne ryglowanie. Nasze usługi świadczymy na terenie śląska i okolic. 

Przerwa Urlopowa

14-09-2020

Przerwa Urlopowa

W dniach 12.09.2020 - 20.09.20220 serwis, awaryjne otwieranie oraz sklep z drorabianiem kluczy będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Otwarcie drzwi antywłamaniowych

08-09-2020

Otwarcie drzwi antywłamaniowych

Drzwi których nie da się otworzyć? Dla naszych ślusarzy takie drzwi nie istnieją, otwieramy drzwi i zamki których inni nie dają rady. Często nasza firma jest wzywana do otwarcia drzwi których poprzednie ekipy nie dały rady otworzyć a tylko pogorszyły sprawę. Po otwarciu drzwi jesteśmy w stanie zamontować nowe zamki.

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętym kluczem

04-09-2020

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętym kluczem

Awaryjnie otwieramy wszystkie dostępne samochody na naszym rynku nie zależnie czy klucze zostały zgubione czy zatrzaśnięte w bagażniku. Nasze pogotowie zamkowe jest w stanie również dorobić nowe klucze do samochodu nie mając klucza wzorcowego. 

Drzwi nie chcą sie otworzyć

01-09-2020

Drzwi nie chcą sie otworzyć

Kiedy nasz klucz jest krzywy, złamany a my nie możemy dostać sie do środka ponieważ nie posiadamy zapasowych kluczy to jeszcze nie panikujmy. Włamywacz Bielsko awaryjnie otwiera wszystkie zamki mieszkaniowe, nawet te które z jakiegoś powodu są uszkodzone. 

Wymiana starych zamków w drzwiach

29-08-2020

Wymiana starych zamków w drzwiach

Włamywacz również wymienia stare zamki w drzwiach na nowe. O ile dany zamek jest nadal produkowany jesteśmy w stanie go wymienić.  W sytuacji kiedy takich zamków nie produkują i nie ma ich w sprzedaży nasza firma nie będzie mogła pomóc. Jeśli są to bardzo stare drzwi zalecamy ich wymianę na nowe.