Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie klucza z pilotem Fiat Bravo

22-09-2023

Dorobienie klucza z pilotem Fiat Bravo

Kodowanie kluczy samochodowych z pilotami! Zapraszamy Cie do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Dorobisz u nas klucz zapasowy z pilotem w ciągu godziny, jak również naprawisz u nas swój pilot do samochodu. Zajmujemy się profesjonalnie wymianą obudów kluczy, wymianą mikroprzełączników i dorabianie złamanych kluczy samochodowych.

Klucze samochodowe naprawiaj u specjalistów

21-09-2023

Klucze samochodowe naprawiaj u specjalistów

Nigdy nie używaj kleju szybkoschnąsego do naprawy przycisków na płytce elektronicznej pilota. Dzisiejszy klient przyszedł do nas z kluczem do samochodu Opel w zepsutym przyciskiem, który po uszkodzeniu mikroprzełącznika próbował go skleić klejem. Niestety taka naprawa może tylko i wyłącznie wyrządzić więcej szkód. Zepsuje CI się klucz, przywieź go do naszej firmy. Na co dzień nasi pracownicy zajmują się naprawą kluczy samochodowych od wymian obudów i przycisków po dorabianie złamanych kluczy.

Pilot scyzoryk Ford

20-09-2023

Pilot scyzoryk Ford

Posiadasz w swoim fordzie oryginalny klucz z pilotem w wersji sztywnej z wystającym grotem, a jesteś na etapie dorabiania nowego klucza? U nas dorobisz klucz z pilotem w nowszej wersji scyozrykowej. Nie potrzebujesz drugiego klucza z pilotem? Istnieje możlwiość dorobienia samego klucza z immobilizerem bez pilota.

Nowy, w pełni działający klucz z pilotem do twojego samochodu

18-09-2023

Nowy, w pełni działający klucz z pilotem do twojego samochodu

W dzisiejszym dniu przyjechał do nas klient, któremu słabo działał pilot w peugocie. Niestety przy próbie wymiany baterii i obudowy przez inną firmę klucz został całkiem uszkodzony i pilot nie działał w ogóle. Nie było już możliwości naprawienia tego klucza. W naszym sklepie został dorobiony pełny działający klucz z immobilizerem i pilotem, a stary klucz został jako zapasowy.

Zacięty zamek w drzwiach głównych Pszczyna

17-09-2023

Zacięty zamek w drzwiach głównych Pszczyna

Nasz serwis awaryjnie otwiera nie tylko wkładki ale również bardziej skomplikowane zamki wpuszczane lub listwowe które zostały uszkodzone z powodu zle wyregulowanych lub osadzonych drzwi. Usługa jest wykonywana bez uszkodzeń drzwi czy okuć a po otwarciu staramy się naprawić zamek wpuszczany lub wymienić go na nowy wraz z regulacją drzwi aby sytuacja się nie powtórzyła.

Otwarcie bramy garażowej Bielsko

16-09-2023

Otwarcie bramy garażowej Bielsko

Jeśli masz problem z otwarciem bramy garażowej ponieważ zgubiłeś klucz albo zostawiłeś go w domu i wyszedłeś zapominając zabrać kluczy to nasze usługi są dla Ciebie. Otwieramy bramy garażowe wyposażone w zamek. Dodatkowo po otwarciu serwisant może wymienić wkładkę na nową z kompletem trzech kluczy w zestawie. 

Wymiana zepsutych obudów kluczy Volkswagen

15-09-2023

Wymiana zepsutych obudów kluczy Volkswagen

Posiadasz tego typu klucz? Nie próbuj na właśne ryzyko wymieniać w niej obudowy. Często kontaktują się z nami klienci, którzy sami próbowali wymienić obudowę i nagle samochód przestał odpalać z klucza.  Przy tego typu kluczach można nabawić się nie małych kłopotów, które mogą pociągnąć za sobą spore wydatki. Wymianę obudów zostaw wyspecjalizowanym pracownikom naszej firmy. Na codzień zajmujemy się naprawa i dorabianiem kluczy samochodowych.

Nowy klucz keyless Land Rover Discovery 4

14-09-2023

Nowy klucz keyless Land Rover Discovery 4

U nas zakodujesz nie tylko podstawowe klucze samochodowe z immobilizerem i pilotem. Specjalizujemy się w dorabianiu kluczy również typu keyless np. do samochodów marki Land Rover. Dzisiejszy klient od razu po zakupie samochodu Land Rover Discovery 4 odwiedził nasz sklep w celu dorobienia zapasowego klucza handsfree wraz z grotem otwierającym awaryjnie zamek w drzwiach.

Zacinająca się stacyjka Fiat

13-09-2023

Zacinająca się stacyjka Fiat

Zaczyna zacinać Ci się stacyjka w samochodzie marki Fiat? Najczęsciej problem leży w wyrobionym kluczu i worobionych zapadkach w stacyjce.  Samo dorobienie nowego klucza jeżeli pomoże to tylko na pewien czas. Wymaga jest pełna regeneracja stacyjki oraz dorobienie nowego klucza pod immobilizer z nowymi wymiarami. Potrzebujesz skorzystać z takiej usługi? Zapraszamy do kontaktu.

Klucze z pilotem i immobilizerem do samochodów

12-09-2023

Klucze z pilotem i immobilizerem do samochodów

Zapraszamy Cie do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej. U nas dorobisz zapasowy klucz z immobilizerem do wszystkich marek samochodowych na rynku, jak również zaprogramujesz samego pilota do swojego samochodu. Inne usługi z jakich możesz skorzystać : Wymiana obudów kluczy samochodowych, wymiana przycisków w pilotach, dorabianie złamanych kluczy.