Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie drzwi Abloy Bielsko

18-06-2020

Otwarcie drzwi Abloy Bielsko

Otwieramy dosłownie wszystkie dostępne zamki w drzwiach. Nasz serwis jest w stanie otworzyc drzwi dierre, gerda, abloy oraz delta. Tam gdzie inni rozkładają rence my otwieramy zamki. Włamywacz 24h/7 Bielsko.

Kodowanie klucza z pilotem Reno

14-06-2020

Kodowanie klucza z pilotem Reno

Dorabiamy klucze samochodowe oraz karty zbliżeniowe do renault. Jeśli posiadasz klucz z immobilierem i chciałbyś dorobić nowy to zapraszamy na nasz punkt który mieści się w Bielsku-Białej na os.Beskidzim przy ul. sterniczej 12. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość kluczy do samochodów.

Rozwiercanie zamków Bielsko-Biała

11-06-2020

Rozwiercanie zamków Bielsko-Biała

Średnio raz w miesiącu jesteśmy wzywani do rozwierconych zamków gdzie już nawet nie ma wkładki ale drzwi dalej są pozamykane. Mało tego po takim wierceniu oprócz wkładki do wymiany nadają się również szyldy oraz sam zamek wpuszczany co generuje kolejne koszta. Nasz serwis otwierając zamki nie uszkadza nic do okola co zapewne zaoszczędzi parę złotych w kieszeni klienta. 

Programowanie pilota do forda

07-06-2020

Programowanie pilota do forda

Dorabiamy klucze samochodowe oraz karty zbliżeniowe do renault. Jeśli posiadasz klucz z immobilizerem i chciałbyś dorobić nowy to zapraszamy na nasz punkt który mieści się w Bielsku-Białej na os.Beskidzkim przy ul. sterniczej 12. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość kluczy do samochodów.

Zacięte drzwi od toalety

04-06-2020

Zacięte drzwi od toalety

Często jesteśmy wzywani aby otworzyć zatrzaśnięte drzwi toaletowe z osobą w środku. Pamiętajmy, że mimo iż są to drzwi od wc to również posiadają zamek i mają prawo się zepsuć tak jak każde inne drzwi. Oczywiście w takich sytuacjach nasz serwis również bezzwłocznie udaje się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia zamka.

Dorabianie scyzoryka Opel

01-06-2020

Dorabianie scyzoryka Opel

Włamywacz w Bielsku na os Beskidzkim dorabia klucze samochodowe z immobilizerem oraz pilotem. Jesteśmy w stanie dorobić klucz otwierany scyzoryk w miejsce standardowego klucza. Dodatkowo programujemy inne piloty w tym również piloty najnowszego typu tak zwane keyless.

Otwarcie bramy garażu Bielsko-Biała

29-05-2020

Otwarcie bramy garażu Bielsko-Biała

Serwis wlamywacz który mieści sie w Bielsku-Białej  otwiera zamki w drzwiach i bramach garażowych. Nasi serwisanci potrafią uporać się z uszkodzonymi zamkami. W przypadku bram nowszego typu jesteśmy w stanie wymienić zamki na nowe. 

Dorobienie klucza z pilotem toyota

25-05-2020

Dorobienie klucza z pilotem toyota

Na punkcie gdzie dorabiamy klucze jesteśmy w stanie zaprogramować pilota centralnego zamka do toyoty nawet jeśli nie posiadasz obecnego pilota. Dodatkowo możemy zaproponować opcję scyzoryka w miejsce pilota na breloku. Jeśli posiadasz moduł komfortu odpowiedzialny z sterowanie zamkiem to ta oferta jest dla Ciebie.

Otwarcie oraz wymiana zamka Bielsko

22-05-2020

Otwarcie oraz wymiana zamka Bielsko

Nasi ślusarze nie tylko awaryjnie otwierają zamki ale również naprawiają lub wymieniają je na nowe. Dodatkowo przeprowadzamy regulacje drzwi aby zapobiec ponownemu psuciu się zamków. Jeśli twoje drzwi ciężko się zamykają radzimy aby przeprowadzić ich regulację co zapobiegnie uszkodzeniu zamka.

Klucz z pilotem do passata b6 i b7

19-05-2020

Klucz z pilotem do passata b6 i b7

U nas dorobisz klucze do volkswagena passata b6 i b7. Jesteśmy w stanie zaprogramować immobilizer i pilot do twojego samochodu. Ponadto dorabiamy również klucze do najnowszych samochodów na płycie podłogowej MQB.