Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Serwis drzwi i naprawa zamka wpuszczanego Istebna

29-10-2023

Serwis drzwi i naprawa zamka wpuszczanego Istebna

Posiadasz drzwi z zamkiem listwowym i masz problem z ich prawidłowym działaniem a co za tym idzie drzwi nie zawsze poprawnie się otwierają i zamykają? Przy próbie przekręcenia klucza w zamku czujesz opór i nie możesz sobie z tym poradzić? Nic straconego nie musisz od razu wymieniać drzwi na nowe. Nasz serwisant przyjedzie na miejsce i przeprowadzi serwis zamka listwowego a jeśli będzie taka konieczność wymieni go na nowy a przy okazji wyregulujemy drzwi i otwory na futrynach tak aby drzwi mogły znowu otwierać się i zamykać bez oporu przez kolejne długie lata. 

Otwarcie zamka w drzwiach Ustroń

28-10-2023

Otwarcie zamka w drzwiach Ustroń

W ustroniu w ostatnim czasie jesteśmy tak często jak w Bielsku w związku z awaryjnym otwieraniem zamków i wkładek ze względu na niedziałający mechanizm zamka wpuszczanego. Jeśli masz problem z przekręceniem klucza we wkładce a co za tym idzie nie da się otworzyć drzwi to zadzwoń po naszego wykwalifikowanego ślusarza. Przyjedziemy i awaryjnie otworzymy drzwi a po wszystkim wymienimy zamek na zupełnie nowy. Jeśli będzie konieczność regulacji drzwi dodatkowo również możemy wykonać taką usługę. 

Dorabianie kłódek pod klucz

26-10-2023

Dorabianie kłódek pod klucz

W niektórych budynkach, np blokach mieszkalnych w drzwiach zamontowane są wkładki lub kłódki, do których dorobionych jest nawet kilkaset kluczy. Jeżeli taki wkładka lub kłódka zostanie uszkodzona, nie trzeba od nowa dorabiać tylu kluczy. Istnieje możliwość zakupu nowej kłódki lub wkładki, którą ułożymy pod już istniejące klucze, Również w przypadku nowych drzwi, istnieje możliwość ułożenia nowej wkładki pod ten sam klucz, aby wszystkie wkładki w budynku były otwierane jednym kluczem.

Naprawa kluczy i wymiana obudów

25-10-2023

Naprawa kluczy i wymiana obudów

Uszkodzona obudowa klucza samochodowego? Taką naprawę zostaw specjalistom. W dzisiejszu dniu klient przyniósł do nas dwa klucze do samochodu marki hyundai. W jednym próbował wymienić obudowę na własną rękę. Uszkodził przy tym immobilizer, przez co potroił koszta napraw takiego klucza, ponieważ trzeba było zakodować nowy immobilizer oraz wymienić obudowę. W naszym sklepie zajeliśmy się tym. Nowy immobilizer do uszkodzonego pilota został zakodowany, i wymienione zostały od razu dwie obudowy na nowe.

Klucz pod zamek do Volvo

24-10-2023

Klucz pod zamek do Volvo

Niektóre modele samochodów Volvo posiadają cały plastikowy klucz z pilotem, którym przekręca się stacyjkę. Posiadają również awaryjny klucz schowany w obudowie pilota, którym można otworzyć samochód manualine w zamku. Zdarza się, że taki klucz się zgubi. Jeżeli Tobie przydarzyła się taka sytuacja, a nie masz zapasowego klucza, u nas dorobisz taki klucz na podstawie zamka. Warto posiadać taki klucz w sytuacji kiedy np. wyładuje się akumulator i jedynym sposobem otworzenia samochodu będzie skorzystanie z awaryjnego klucza.

Zacięty zamek antywłamaniowy Szczyrk

22-10-2023

Zacięty zamek antywłamaniowy Szczyrk

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz otworzyć drzwi to nasze usługi ślusarskie są dla Ciebie. Jeśli złamałeś klucz w zamku, zgubiłeś klucze, masz zablokowane drzwi nasz serwisant przyjedzie i wykona usługę awaryjnego otwarcia zamka. Dodatkowo po usłudze możemy wymienić wkładkę na nową z nowym zestawem kluczy. 

Otwarcie zamka wkładki Wisła

21-10-2023

Otwarcie zamka wkładki Wisła

Nasz ślusarz mobilny serwisuje drzwi na terenie Wisły, Ustronia i okolic. Jeśli potrzebujesz awaryjnie otworzyć zamek drzwi domowych lub samochód to nasza firma Ci w tym pomoże. Dodatkowo wymieniamy wkładki bębenkowe oraz zajmujemy się regulacją drzwi antywłamaniowych. W przypadku utraty klucza od auta dorobimy i zaprogramujemy nowy na terenie Wisły u klienta.

Dorabianie kluczy Mazda

20-10-2023

Dorabianie kluczy Mazda

Chcesz dorobić drugi klucz do swojego samochodu? Przyjedź z samochodem do naszego sklepu. Dorabiamy klucze samochodowe z samym immobilizerem, z pilotem, jak również klucze z systemami keyless. Pamiętaj! Warto dorobić zapasowy kluczy do swojego chociażby tylko z immobilizerem, żeby w nagłych wypadkach dało się otworzyć i uruchomić samochód.

Zniszczony microswitch w pilocie BMW

19-10-2023

Zniszczony microswitch w pilocie BMW

Zepsułeś klucz do swojego samochodu? Jeszcze nic straconego. Najczęściej zepsuciu kluczy samochodowych ulegają takie częsci jak mikroprzełączniki na płytce elektronicznej, jak również same obudowy i uchwyty grotów w kluczach typu scyzoryk.  Wszystkie takie naprawy zrobisz w naszym sklepie. Zapraszamy!

Twoja obudowa wygląda podobnie? Przyjedź do nas

18-10-2023

Twoja obudowa wygląda podobnie? Przyjedź do nas

Twój pilot do samochodu wygląda podobnie? To pierwszy sygnał, żeby wymienić obudowę na nową. Korzystanie z takiego klucza może tylko wyrządzić więcej szkód a ostatecznie może dojść do uszkodzenia płytki elektroczniej i wymagane będzie zakodowanie nowego pilota, co jest kilkukrotnie droższe niż wymiana obudowy za wczasu.