Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klamki i szyldy drzwiowe

26-05-2023

Klamki i szyldy drzwiowe

Chcesz wymienić klamkę i szyld górny w drzwiach, ponieważ twoje się uszkodziły lub nie są zabezpieczone przed włamaniem? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. W sprzedaży posiadamy wkładki bębenkowe, komplety wkładek otwieranych jednym kluczem, kłódki, zamki wpuszczane i wierzchnie typu rim, klamki oraz szyldy z zabepieczeniem wkładek.

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

25-05-2023

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

Jeśli masz problem z przekręcaniem klucza lub z wyciągiem go ze stacyjki w samochodach Nissan, problemem mogą być wyrobione podzespoły w stacyje i grot w kluczu. Stacyjka naszego dzisiejszego klienta była już tak wyrobiona, że problem był nawet ze zgaszeniem samochodu. Nasi serwisanci wymienili podzespoły, dorobili nowy grot, a stacyjka znowu była w pełni sprawna.

Nowa, lepsza obudowa pilota citroen, peugeot

24-05-2023

Nowa, lepsza obudowa pilota citroen, peugeot

Wyrabia się w twoim kluczu do citroen lub peugeota obudowa typu scyzoryk z gumowymi przyciskami? U nas istnieje możliwość wymiany obudowy wraz z docięciem grotu na nowszy model z pliastkowymi przyciskami i metalowym elementem, skręcaną, mocniejszą wersje obudowy niż standardowe.

Klucz pod zamek Toyota

23-05-2023

Klucz pod zamek Toyota

Oprócz dorabiania zapasowych kluczy nasza firma zajmuje się dorabianiem kluczy do samochodów, do których  zgubione zostały wszystkie klucze. Na podstawie zamka lub stacyjki istnieje możliwość dorobienia mechanicznego klucza. Jak również istnieje później możliwość zakodowania immobilizera i pilota. Jeżeli jednak posiadasz jeden sprawny klucz do swojego samochodu zapraszamy do naszego sklepu po zapasowy klucz z immobilizerem.

Naprawa zamków i regulacja drzwi Bielsko

20-05-2023

Naprawa zamków i regulacja drzwi Bielsko

Nasz serwis ślusarski zajmuje się awaryjnym otwieraniem mieszkań, wymianą wkładek oraz regulacją drzwi i zamków. Jeśli masz problem z opadniętymi drzwiami, niedziałającym zamkiem albo uszkodzoną wkładką zadzwoń po pogotowie zamkowe z siedzibą w Bielsku. Nasz pracownik przyjedzie na miejsce i wykona usługę. Dodatkowo otwieramy samochody i dorabiamy utracone klucze.

Zapasowa karta Renault

19-05-2023

Zapasowa karta Renault

Dzisiejszego klienta czeka dłuższa podróz, więc jednym z zadań przed podróżą było przygotowanie samochodu a w tym dorobienie zapasowej karty do Renault Scenica, która została zgubiona kilka dni wcześniej. Zapamietaj! Jedziesz w dalszą podróż? Pamiętaj o posiadaniu dwóch sztuk kluczy które odpalają samochód w razie nagłych wypadków jak jeden został by zgubiony lub uszkodzony.

Zamki główne zamków listwowych

18-05-2023

Zamki główne zamków listwowych

W sprzedaży posiadamy oprócz zamków listwowych rówież same kasety główne. Nie do wszystkich modeli zamków istnieje możliwość zakupu samej kasety. W niektórych przypadkach trzeba zakupić cały zamek listwowy z wszystkimi zamkami. Oprócz sprzedaży nasza firma zajmuje się również serwisem zamków u klienta.

Zapasowy klucz z immobilizerem i wymieniona obudowa klucza Citroen Jumper

17-05-2023

Zapasowy klucz z immobilizerem i wymieniona obudowa klucza Citroen Jumper

Roboczy samochód powinien być w pełni sprawny tak samo jako jego kluczyki. Klucz z pilotem klienta miał uszkodzony przycisk otwierania oraz uszkodzoną obudowę. Poza dorobieniem zapasowego klucza z immobilizerem wymieniony został microswitch na płytcę oraz cała nowa obudowa wraz z dociętym grotem. Po zakupie samochodu z jednym kluczem zapraszamy do naszego sklepu po zapasowy klucz z immobilizerem

Przyciski do pilotów samochodowych

16-05-2023

Przyciski do pilotów samochodowych

Podczas samodzielnej wymiany obudowy przez klienta, uszkodzone zostały przyciski (microswitch) na płytce pilota do samochodu Renault. W naszym sklepie naprawiony został pilot i wymienione dwa mikroprzełączniki. Jeżeli nie masz doświadczenia i nie wiesz jak wymienić obudowę w swoim kluczu, przywieź ją do nas. Nasi pracownicy wymienioną obudowę bez uszkadzania płytki.

Zapasowy Klucz Volkswagen Up 2014

15-05-2023

Zapasowy Klucz Volkswagen Up 2014

Dzisiejsza klientka jeden z dwóch kluczy zgubiła już kilka miesięcy temu. Natomiast cały czas miała na uwadze konsekwencje wynikające z utraty ostatniego klucza do samochodu. Kiedy w końcu udało się znaleźć odrobinę czasu wolnego przywiozła do naszej firmy samochód a w przeciągu godziny mogła znowu korzystać z samochodu mając dwa sprawne klucze. Jeżeli i Ty zgubiłeś jeden klucz, zapraszamy do naszego sklepu!