Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie Kart do samochodów Renault

02-12-2020

Dorabianie Kart do samochodów Renault

Posiadasz jedną kartę do swojego samochodu Renault? Nie ryzykuj! W naszym punkcie dorobisz zapasową kartę! Dorabiamy karty do wszystkich samochodów marki Renault: Clio IV, Laguna, Megane, Scenic, Espace, Caputr. Dodatkowo zostanie dorobiony awaryjny klucz schowany w karcie

Naprawa zbliżeniowych kluczy Mini Cooper

30-11-2020

Naprawa zbliżeniowych kluczy Mini Cooper

Częstym zdarzeniem w kluczach samochodowych są psujące się microswitche. Nasza firma zajmuję się naprawą kluczy samochodowych. W tym przypadku uszkodzony został microswitch odpowiedzialny za otworzenie samochodu.

Wkładka awaryjna czy Zamek z gałką

29-11-2020

Wkładka awaryjna czy Zamek z gałką

Warto czasami posłuchać rady specjalisty a nie sprzedawcy w markecie. Podstawową wkładkę osoby starsze zamykają, zostawiając klucz w drzwiach od środka. Takie zamknięcie drzwi uniemożliwia otwarcie zamka rodzinie ,która posiadając klucz zapasowy a nie może przekręcić go w zamku. Rozwiązaniem będzie wkładka z gałką od strony mieszkania lub wkładka z funkcją awaryjną umożliwiającą otwarcie przy równocześnie włożonym kluczu po obu stronach wkładki. 

Wymiana obudowy w najnowszych kluczach Volkswagen

28-11-2020

Wymiana obudowy w najnowszych kluczach Volkswagen

Posiadamy obudowy do najnowszych pilotów samochodowych marek Volkswagen, Seat, Skoda. Twoja obudowa została uszkodzona? Nie zwlekaj. Cała operacja zajmie naszym pracownikom nawet do 30 minut.

Włamywacz Śląsk otwieranie zamka

27-11-2020

Włamywacz Śląsk otwieranie zamka

Naszym priorytetem jest dbałość o klienta jak również jakość oferowanych usług, Nasi pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia tak aby zaoferować najlepsze rozwiązanie dopasowane do danej sytuacji. Skorzystaj z naszej oferty awaryjnego otwierania zamków i drzwi na terenie ślaska:

Zacięty zamek drzwi chińskich

26-11-2020

Zacięty zamek drzwi chińskich

Często nasi pracownicy wzywani są do awaryjnego otwarcia chińskich drzwi. Po awaryjnym otwarciu drzwi często należy wymienić zamek na nowy. W sprzedaży na naszym punkcie stacjonarnym posiadamy pełną game zamków i wkładek do drzwi chińskich. 

Wymiana wkładki w drzwiach szklanych

23-11-2020

Wymiana wkładki w drzwiach szklanych

Zgubiłeś klucze do drzwi? Potrzebujesz wymienić wkładkę w drzwiach wejściowych do biura? Firma włamywacz świadczy takie usługi na terenie Bielska i okolic. Wymieniamy wkładki również w drzwiach antywłamaniowych, jeśli posiadasz zamek nietypowy zadzwoń nasi fachowcy pomogą nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 
Jeśli chcesz wymienić zamek sam zadzwoń a my krok po kroku pokierujemy jak wymienić wkładkę zamka.

Zablokowany zamek w drzwiach

20-11-2020

Zablokowany zamek w drzwiach

Czy wiesz co zrobić, gdy zatrzasną się drzwi wejściowe? Masz problem i nie możesz przekręcić klucza w zamku?
Zablokowane drzwi wejściowe to nie jest problem dla naszych ślusarzy, wiemy jak otworzyć zepsuty zamek w drzwiach. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji zadzwoń po naszych fachowców. Otwieramy awaryjnie wszystkie drzwi i zamki.

Złamany klucz w zamku

17-11-2020

Złamany klucz w zamku

Stoisz pod drzwiami do swojego domu lub mieszkania i przy przekręcaniu wkładki klucz się złamał a Ty nie możesz otworzyć drzwi? To tylko jedna z teorii kiedy klucz może zostać w zamku. Nasi ślusarze wyjmują złamane klucze z zamków i wkładek a dodatkowo awaryjnie otwierają zamki. Jeśli jest taka potrzeba wkładkę możemy wymienić na miejscu aby sytuacja się nie powtórzyła. 

Wymiana wkładki zamka dierre mia

15-11-2020

Wymiana wkładki zamka dierre mia

Jeśli posiadasz drzwi antywłamaniowe Dierre i chciałbyś wymienić zamek ponieważ np. jesteś nowym właścicielem mieszkania lub po prostu chciałbyś nowe klucze to trafiłeś pod dobry adres. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie dlatego tez wszystkie nowe wkładki są zaplombowane tak jak zapakował je producent przez co masz pewność, że dostęp do nowych kluczy nie ma nikt inny. Dodatkowo oferujemy montaż i wymianę zamków innych firm: GU, FUHR, ROTO, KFV, KMT, GERDA, ABLOY, ALFA, ASSA, DIERRE, ISEO,GAM, JANIA, LOB, MULTI LOCK, OMEGA, OPTIMUS, SECUREME, TAURUS, TITAN, WILKA, DELTA, WINKHAUS, VBH, YALE, oraz wiele więcej.