Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Awaryjne otwarcie samochodu prezydenta Bielska

13-11-2019

Awaryjne otwarcie samochodu prezydenta Bielska

Lancia Thema bo o tym samochodzie będziemy pisać to bliźniaczy model Chryslera 300C. Jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych samochodów na drogach Bielska z uwagi na fakt, że jeszcze do miesiąca temu był to samochód Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Pech chciał, że nowy właściciel zatrzasnął oba klucze w środku już w pierwszym tygodniu użytkowania. Serwis Włamywacz w szybkim czasie przyjechał na miejsce i otworzył auto nowemu już właścicielowi pojazdu. 

Dorabianie kluczy Ford w Bielsku-Białej

10-11-2019

Dorabianie kluczy Ford w Bielsku-Białej

Nasze usługi polegają nie tylko na serwisie drzwi oraz otwieraniu auta ale również na dorabianiu kluczy samochodowych z immobilizerem. Ponadto nasz serwis mobilny jest w stanie programować klucze najnowsze do samochodów z 2019 roku. Nowością jest kodowanie kluczy proximity lub keyless ( bezkluczykowy system zbliżeniowy ) 

Klucze Ford Mustang Kety, Oświęcim, Brzeszcze

06-11-2019

Klucze Ford Mustang Kety, Oświęcim, Brzeszcze

Otwieranie samochodów to tylko cześć naszej działalności kolejnym naszym odłamem usług to dorabianie i kodowanie kluczy z pilotami. W tym wypadku dorabialiśmy nowe klucze do auta ford mustang gdzie auto za wielkiej wody przypłynęło bez kluczy. Stany zerowe gzie nie ma kluczy do auta to dla nas żaden problem, klucze takie jesteśmy w stanie odtworzyć w jeden dzień. W przypadku aut nietypowych usługa dorobienia nowych kluczy tra maksymalnie dwa dni robocze. 

Piloty zdalnego sterowania do Fiata Bielsko

03-11-2019

Piloty zdalnego sterowania do Fiata Bielsko

Programujemy piloty zdalnego sterowania do samochodów marki Fiat od lat 2008 do 2019. Posiadasz klucz bez pilota do swojego samochodu ponieważ zgubiłeś ten z pilotem ? Nie ma problemu na naszym sklepie kodujemy nowe klucze z pilotem i transponderem. Dorabiamy piloty typu scyzoryk w wersjach europejskich do takich samochodów ja Fiat : punto, grande punto, punto evo, bravo, 500, panda, 500x, 500l, 500c, 124spider, qubo, doblo, 

Dorabianie kart do Renault Bielsko-Biała

31-10-2019

Dorabianie kart do Renault Bielsko-Biała

Nasz punkt z dorabianiem kluczyków, który mieści się w Bielsku dorabia większość pilotów i immobilizerów dostępnych na rynku od ręki bez konieczności umawiania się na wizytę. Dodatkowo na naszym sklepie jesteśmy w stanie dorobić i zakodować wszelkiego rodzaju karty do auta. Programujemy Karty do Reno: Scenic, Megane, Koleos, Laguna, Espace, Clio, Captur w ofercie posiadamy klucze Hands Free pod tym kątem możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. 

Otwarcie samochodu Tychy

28-10-2019

Otwarcie samochodu Tychy

Otwarcie awaryjne samochodu i dorobienie kluczy w Tychach. Seat Alhambra to właśnie od tego samochodu klucze zostały zgubione a nasz serwis udał się do Tych w celu odtworzenia kluczy. Na miejscu już po otwarciu samochodu i dorobieniu kluczy mechanicznych na szczęście klienta odnalazł klucz który został zgubiony w lesie na grzybach. Pamiętajmy idąc na grzyby aby klucz schować głęboko a najlepiej w zapinanej kieszeni na zamek. 

Klucz scyzoryk Opel Bielsko

25-10-2019

Klucz scyzoryk Opel Bielsko

Serwis kluczykarski dorabia klucze z immobilizerem oraz pilotem tak zwanym scyzorykiem. W tych czasach większość producentów wyposaża auto w klucz z pilotem który jest składany. Programujemy piloty zdalnego sterowania do większości marek samochodowych na miejscu bez konieczności umawiania się na terminy. Dorabianie kluczy czynne jest od Poniedziałku do Piątku w godz 10-18. 

Regeneracja klucza oraz naprawa pilota

22-10-2019

Regeneracja klucza oraz naprawa pilota

Na naszym punkcie gdzie dorabiamy klucze można wymienić obudowę, zregenerować klucz mechaniczny dorabiając go z kodu na maszynie komputerowej lub wymienić przycisk tak zwany microswitch który często odpowiada za guzik od otwierania lub zamykania pojazdu. Oczywiście mówiąc wymienić przycisk chodzi nam o jego prze lutowanie. Posiadamy obudowy pod immobilizer oraz obudowy pilotów. 

Dlaczego drzwi nie chcą się otworzyć ?

19-10-2019

Dlaczego drzwi nie chcą się otworzyć ?

Zamknięte drzwi, zepsuty zamek, uszkodzona wkładka, zerwany język czy po prostu zatrzaśnięte klucze od środka. To częste słowa jakie słyszymy odbierając telefon w sprawie otwarcia drzwi do domu. Nasz serwis przy rozmowie dopytuje w czym jest problem aby jeszcze przed przyjazdem zdiagnozować co jest uszkodzone i podać cenę otwarcia zamka przed przyjęciem zlecenia. Ceny wahają się w zależności od atestu wkładki, szyldów osłaniających wkładkę oraz tego co zostało uszkodzone. 

Dorobienie klucza Dodge Ram Bielsko

16-10-2019

Dorobienie klucza Dodge Ram Bielsko

Dodge ram to nie mały samochód ale jak się okazało zmieścił się na naszym parkingu. Klucz z immobilizerem został dorobiony a głos silnika wydobywający się z pod maski i poniekąd z wydechu zapierał dech w piersiach. Jak widać dorabiamy klucze nawet do tych większych samochodów i również z elektroniką.