Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucze do maszyn budowlanych

03-03-2022

Klucze do maszyn budowlanych

Koparki, maszyny budowlane z jednej firmy zazwyczaj mają takie same klucze, dlatego zamiast dorabiać klucz z klucza istnieje zakup do razu gotowego klucza pod stacyjkę, czy inne zamki w maszynach budowlanych. W naszym sklepie zakupisz gotowe klucze do swojej maszyny.

Otwarcie samochodu Volkswagen Tiguan w Bielsku

28-02-2022

Otwarcie samochodu Volkswagen Tiguan w Bielsku

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętymi kluczami w bagażniku pomimo pilota z funkcją keyless go. Pamiętajmy aby klucze zawsze trzymać przy sobie i nigdy nie zostawiać ich w samochodzie ponieważ nie zawsze system safe zadziała. Jeśli posiadasz tylko jeden klucz zapraszamy do naszego sklepu w celu dorobienia klucza zapasowego. 

Dorabianie kluczy samochodowych z pilotami

26-02-2022

Dorabianie kluczy samochodowych z pilotami

W naszym sklepie skorzystasz z takich usług jak: Dorabianie kluczy samochoodowych, dorabianie pilotów do samochodów, kodowanie immobilizerów, naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych. Jeżeli zakupiłeś samochód z jednym kluczem, nie zwlekaj. Dorób zapasowy. Jeżeli twoja obudowa zaczyna się psuć, jak najbszyciej wymień obudowę zanim pilot ulegnie uszkodzeniu.

Wymiana przycisków i obudów w kluczach Bielsko

23-02-2022

Wymiana przycisków i obudów w kluczach Bielsko

Za późna wymiana obudowy w kluczu samochodowym często wiąże się z dodatkową wymianą mikroprzełącznika na płytce elektronicznej a nawet, w niektórych przypadkach dorobieniem nowego pilota do samochodu. Twoja obudowa zaczyna się mocno zużywać, wypadły gumki na obudowie? NIe korzystaj z niej dłużej. Przyjedź do nas po nową obudowę z wymianą i docięciem grotu.

Wymiana wkładek w nowym mieszkaniu Bielsko i okolice

20-02-2022

Wymiana wkładek w nowym mieszkaniu Bielsko i okolice

Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie, dom lub wynajmujesz pomieszczenie biurowe warto się zastanowić nad wymianą lub zamontowaniem nowych zamków. Nasze pogotowie zamkowe zajmuje się serwisem drzwi w tym wymiana wkładek. Na miejscu po z wymiarowaniu obecnych zamków dopasowujemy nowe tak aby były one najlepszym zabezpieczeniem w danych drzwiach. Całość usługi nie trwa dłużej niż 20min.

Dorobienie klucza z pilotem w scyzoryku do Nissana Pixo

17-02-2022

Dorobienie klucza z pilotem w scyzoryku do Nissana Pixo

Fabrycznie samochód Nissan Pixo z 2010 roku nie wychodził z kluczem typu scyzoryk. W naszym sklepie nie było problemu, aby nowy klucz dorobić na scyzoryku. W dodatku istnieje możliwość wyboru wyglądu klucza z kilku rodzajów. Natomiast warto mieć jakikolwiek klucz chociażby z samym immobilizerem zapasowy w domu, poniewaz zgubienie ostatniego klucza wiąże się z dużymi wydatkami na dorobienie klucza od tzw. stanu zerowego.

Wymiana zamka na wkładkę z gałką

14-02-2022

Wymiana zamka na wkładkę z gałką

Jeśli posiadasz wkładkę zamykaną i otwieraną z dwóch stron kluczem a chcesz wymienić na wkładkę z gałką zadzwoń do nas a my przyjedziemy na miejsce i dobierzemy odpowiedni zamek do twoich drzwi. Większość wkładek posiadamy na samochodzie dlatego też możemy usługę wykonać błyskawicznie. Serwis drzwi i zamków pracuje również w niedziele i święta.

Wkładki pod klucz klienta

12-02-2022

Wkładki pod klucz klienta

Posiadasz kilka wkładek na różne klucze i chciałbyś pozbyć się zbędnego ciężaru na swoim pęku kluczy? W naszym sklepie istnieje możliwość zakupu wkładek ułożonych pod jeden klucz jak również zakup nowej wkładki z ułożeniem pod klucz klienta. Oprócz wkładek ułożonych pod jeden klucz istnieje również zrobienie systemu master key. Taki system pozwala na podzielenie dostępu do różnych pomieszczeń między wybrane osoby.

Wymiana obudów kluczy

09-02-2022

Wymiana obudów kluczy

W naszym asorymencie posiadamy obudowy do większości kluczy samochodowych na rynku. Jeżeli posiadasz nietypową obudowę swojego klucza samochodowego a uległa uszkodzeniu przyjedź a nasi fachowcy na pewno pomogą. Na miejscu wymienimy obudowe wraz z docięciem nowego grotu jeżeli będzie wymagała tego naprawa.

Nowy klucz z pilotem do Twojego samochodu

06-02-2022

Nowy klucz z pilotem do Twojego samochodu

Kupiony samochód z jednym kluczem i to bez pilota? Przyjedź lub zadzwoń do nas a sprawdzimy czy twój samochód został fabrycznie wyposażony w pilota a nasi pracownicy dorobią całkiem nowy pilot. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyboru klucza oraz zobienia go w tzw. scyzoryku.