Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana obudów kluczy typu scyzoryk

14-01-2023

Wymiana obudów kluczy typu scyzoryk

Przy częstym korzystaniu z kluczy samochodowych normalną sprawą jest sytuacja, że materiał z jakiego jest zrobiona wyrabia się, odpadają gumki przycisków, pękają groty, łamią się obudowy. Posiadamy obudowy kluczy samochodowych do wszystkich marek. Twoja obudowa uległa uszkodzeniu? Nie zwlekaj aż uszkodzi się pilot i nie będziesz mógł otworzyć albo odpalić samochodu.

Niedziałający pilot do samochodu

13-01-2023

Niedziałający pilot do samochodu

Nie działa jeden przycisk w twoim pilocie samochodowym? Sprawdzimy sprawność Twojego klucza samochodowego, oraz jeżeli będzie możliwość naprawimy. Najczęściej jest to wymiana przycisku na płytcę elektronicznej, który odpadł albo wyrobił się z biegiem czasu.

Dorabianie kluczy do boxów dachowych

12-01-2023

Dorabianie kluczy do boxów dachowych

Posiadasz na samochodzie box dachowy do transportu? Jeżeli posiadasz tylko jeden klucz, pomyśl jak najszybciej o doobieniu klucza zapasowego, zanim zgubisz ostatni klucz. Dorabiamy również klucze do boxów jeżeli ostatni został zgubiony.

Zamki do sejfów

11-01-2023

Zamki do sejfów

W naszej sprzedaży posiadamy równiez zamki do sejfów. Potrzebujesz wymienić zamek w swoim sejfie na nowy z innymi kluczami? Przynieś do nas zamek a dobierzemy odpowiedni. Możesz również dorobić zapasowy klucz do swojego sejfu.

Pilot Insignia

10-01-2023

Pilot Insignia

Jedyny klucz do samochodu i niestety zepsuty. Brak przycisków w obudowie oraz brak jednego mikroprzełącznika na płytce. Specjalizujemy się w dorabianiu kluczy z immobilizerami oraz pilotami. Również skorzystać możesz z takich usług jak wymiana obudowy i przycisków w kluczach samochodowych

Regeneracja zamków w drzwiach samochodowych

09-01-2023

Regeneracja zamków w drzwiach samochodowych

Zamek w drzwiach ciężko się przekręca i coraz trudniej otworzyć samochód? W niektórych przypadkach istnieje możliwość regeneracji zamka i klucza (Wymiana podzespołów w zamku oraz dorobieniu nowego klucza z wymiarami fabrycznymi). Masz podobny problem? Zadzwoń!

Otwarcie samochodu Bielsko

08-01-2023

Otwarcie samochodu Bielsko

Jeśli z jakiegoś powodu zostawisz klucze w samochodzie a ten się pozamyka to możesz otworzyć auto kluczem zapasowym, jeśli takiego nie posiadasz zadzwoń po jednego z naszych serwisantów a my awaryjnie otworzymy auto. Tym razem usługa miała miejsce w Bielsku a do otwarcia był Mercedes Sprinter z 2010roku. Usługa została wykonana niezwłocznie po zgłoszeniu.

Klucze z pilotem Ford Transit 2020

06-01-2023

Klucze z pilotem Ford Transit 2020

W naszej firmie dorobisz klucze z immobilizerem i pilotem nawet do najnowszych modeli pojazdów. Posiadasz samochód firmowy, który często jeździ i tylko jeden klucz do tego pojazdu? Nie zwlekaj! Przyjedź już dzisiaj i dorób zapasowy klucz do swojego samochodu, aby w przypadku zgubienia ostatniego nie było niemiłej niespodzianki.

Naprawa klucza Kia Soul

05-01-2023

Naprawa klucza Kia Soul

Kolejny przykład jak przez złe korzystanie z klucza można uszkodzić pilota. W kluczu zespuła się tylko gumka obudowy, pilot natomiast nadal był używany i bezpośrednio mikroprzełączniki były naciskane długopisem co uszkodziło mirkostyk otwierania. W ostatnim momencie udało uratować się klucz, wymienić przycisk oraz całą obudowę pilota.

Dorabianie kluczy Opel Astra

04-01-2023

Dorabianie kluczy Opel Astra

Zimowa aura, zatrzaśnięty klucz w samochodzie i brak zapasowego klucza? Przekonał się o tym nasz klient, który nie zwlekajać dłużej po awaryjnym otwarciu przyjechał do naszego sklepu i dorobił zapasowy klucz do swojego Opla Astry. Ty również nie czekaj na podobną sytuację, przyjedź już dzisiaj i dorób drugi klucz do swojego pojazdu.