Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kopiowanie pilotów samochodowych

11-01-2022

Kopiowanie pilotów samochodowych

Niektóre samochody nie zostały fabrycznie wyposażone w pilota zdalnie otwierającego drzwi. W takich przypadkach zazwyczaj dokładało się dodatkową centralkę z pilotami. Zamiast wymieniać całą centralkę istnieje możliwość skopiowania takiego pilota. Jeżeli Ty również posiadasz dodatkową cetralkę do drzwi, a został Ci jeden pilot, przyjedź do nas a nasi pracownicy sprawdzą możliwość skopiowania pilota na nowy.

Dorobienie klucza z pilotem Audi A3 8P

05-01-2022

Dorobienie klucza z pilotem Audi A3 8P

Dorabianie kluczy z pilotem i immobilizerem do samochodów to dla nas codzienność. Kolejny klient po zakupie samochodu przyjechał dorobic klucz zapasowy, aby w przyszłości nie spotkać się z sytuacją zgubienia ostatniego klucza, co wiąże się z kosztowną inwestycją. W naszych usługach znajdziesz również: Naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych, wymiana przycisków na płytkach elektronicznych.

Otwarcie drzwi z kluczem który został złamany

02-01-2022

Otwarcie drzwi z kluczem który został złamany

Otwieramy drzwi i zamki jeśli klucze zostały zatrzaśnięte ale również kiedy złamiemy klucz we wkładce. Nasi ślusarze działają na terenie śląska i małopolski pracując również w niedziele i święta. Po otwarciu zamka możemy dobrać odpowiedni zamek do drzwi który na miejscu zamontujemy a przy okazji dokonamy regulacji drzwi.
 

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

29-12-2021

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

Dzięki sprzętom, które posiadamy jesteśmy w stanie wygenerować odpowiednie parametry do pilota w celu zakodowania go do danego modelu pojazdu. Jak również w pilotach typu scyzoryk, tak też w pilotach na breloku, jak w tym przypadku. Klient posiadał klucz z immobilizerem, natomiast stary pilot uległ uszkodzeniu. Wygenerowaliśmy i zakodowaliśmy pilot na breloku do samochodu Honda accord.

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

25-12-2021

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

Niektóre samochody fabrycznie wychodzą z tzw. sztywnych kluczem i pilotem. Tak jak np. w tym Oplu Meriva B z 2011 roku. Klient chciał dorobić drugi klucz w scyzoryku, co większość osób preferuje. Jeżeli chciałbyś dorobić klucz do samochodu w wydaniu "scyzoryk", skontaktuj się z nami, lub przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego, a poinformujemy Cie czy w twoim samochodzie jest taka możliwość.

Otwarcie zamka przewierconego Brenna

22-12-2021

Otwarcie zamka przewierconego Brenna

Nasi ślusarze z oddziału w Bielsku często mają zgłoszenia do drzwi gdzie zamek został już przewiercony a i tak nie można go otworzyć. Na całe szczęście nasi serwisanci są w stanie otworzyć wszystkie drzwi i każdy zamek. Jeśli potrzebujesz otworzyć zamek zadzwoń do nas jesteśmy dostępni również w niedziele i święta. 

Dorabianie kluczy z pilotem Seat Ibiza

20-12-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Seat Ibiza

Kupiłeś samochód z jednym kluczem i to bez pilota? Nie wiesz czy fabrycznie w Twoim samochodzie był przewidziany pilot? Z takimi sytuacjami też się często spotykamy. Pod numer nadwozia jesteśmy w stanie sprawdzić czy twój samochód wyszedł z fabrycznym pilotem i zakodować takiego pilota. Możesz również sam wybrać wygląd nowego pilota sposród kilku opcji.

Dorabianie kluczy z immobilizerem do samochodów ciężarowych

17-12-2021

Dorabianie kluczy z immobilizerem do samochodów ciężarowych

Oprócz kluczy do samochodów osobowych dorabiamy również klucze z immobilizerem do samochodów ciężarowych. Warto o tym pamiętać i dorobić klucz zapasowy, przede wszystkim jeżeli samochód jest stosowany w transporcie. W przypadku zgubienia ostatniego klucza z immobilizerem można sobie narobić niemałego kłopotu. Przy niektórych immobilizerach, aby dorobić klucz wymagany jest samochód na miejscu.

Lutowanie przycisków w pilotach samochodowych

14-12-2021

Lutowanie przycisków w pilotach samochodowych

Uszkodzona obudowa wraz z mikroprzełącznikiem na płytce elektronicznej pilota? Codziennie wykonujemy takie usługi. Twój klucz i jego obudowa jest uszkodzona? Wypadła gumka obudowy i widać elektronikę klucza? Nie używaj dłużej tego klucza, wymień jak najszybciej ubodowę aby nie ryzykować uszkodzeniem klucza.

Klucze pod zamek samochodowy

12-12-2021

Klucze pod zamek samochodowy

Brak klucze zapasowego i zgubiony ostatni klucz? Dla nas to codzienność. Nie wszyscy dorabiają klucze zapasowe na czas. Często gubią ostatni klucz i jedną z opcji jest dorobienie klucza na podstawie zamka bądź stacyjki. U nas również możesz skorzystać z takiej usługi. Natomiast doradzamy klientom zawsze aby mieli klucz zapasowy do swojego samochodu.