Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie drzwi z kluczem w środku

05-02-2021

Otwarcie drzwi z kluczem w środku

Ślusarze z firmy włamywacz Bielsko-Biała otwierają drzwi nie tylko w przypadku zgubienia klucza ale również zatrzaśnięcia ich w środku zamka. W większość przypadków wkładka otwierana jest bez uszkodzenia zamka co za tym idzie nie generujemy dodatkowych kosztów. Jeśli posiadasz drzwi z pochwytem zalecamy zamontować wkładki z funkcją awaryjną która polega na tym, iż z obydwu stron kluczem można otwierać niezależnie. Co zapobiegnie zatrzaśnięciu drzwi z kluczem wsadzonym od wewnątrz.

Komplety Wkładek bębenkowych na jeden klucz

03-02-2021

Komplety Wkładek bębenkowych na jeden klucz

Posiadasz dwie wkładki bębenkowe w drzwiach i każda otwierana jest innym kluczem? W naszym sklepie możesz kupić dwie wkładki ułożone pod jeden klucz. Taka opcja jest na pewno wygodniejsza i bardziej ekonomiczna, ponieważ zamiast dwóch kluczy dorabiasz tylko jeden. Istnieje możliwość również przekodowania istniejącej wkładki pod inny klucz, jeżeli jeden zostanie zgubiony i obiawiasz się, że ktoś mógł go znaleźć, nie musisz kupować nowych wkładek. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy.

Dorabianie kluczy zapasowych z immobilizerem

01-02-2021

Dorabianie kluczy zapasowych z immobilizerem

Zapraszamy do naszego punktu w Bielsku-Białej na ulicy Sterniczej przy budynku nr12. U nas na miejscu dorobisz zapasowy klucz z immobilizerem do swojego samochodu. Posiadanie jednego klucza wiąże się ze sporym ryzykiem. Klient nie posiadał zapasowego klucza, a oryginalny klucz zatrzasnął w samochodzie. Po awaryjnym otwarciu dorobiliśmy zapasowy klucz z immobilizerem

Dorobienie karty z systemem Hands-free do samochodu Renault Clio IV

28-01-2021

Dorobienie karty z systemem Hands-free do samochodu Renault Clio IV

Nasza firma specjalizuje się w dorabianiu kluczy samochodowych, jak również kart do samochodów marki Renault. W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić kartę z systemem hands-free do samochodu Renault Clio IV z 2018r. Jeżeli i Ty posiadasz jedną kartę do samochodu, nie zwlekaj. Przyjedź do nas po drugą.

Wymiana przycisku i obudowy pilota Opel

26-01-2021

Wymiana przycisku i obudowy pilota Opel

Naprawiamy piloty, wymieniamy obudowy w kluczach samochodowych. Klient posiada klucz z pilotem do samochodu Opel Vectra. Zamek w drzwiach zepsuty, a w pilocie brakowało mikroprzełącznika do otwierania. Operacja trwała 15 minut a klient do momentu naprawy zamka może nadal otwierać i zamykać zdalnie samochód

Dorabianie kluczy samochodowych Bielsko

24-01-2021

Dorabianie kluczy samochodowych Bielsko

Posiadasz jeden klucz do swojego samochodu? Przyjedź do nas po drugi. Posiadanie jednego klucza do samochodu wiąże się z ryzykiem jego zgubienia, a konsekwencje utraty ostatniego klucza mogą przynieść duże koszta. Dorobienie kluczy od tzw "zera" są kilkukrotnie większe niż dorobienie kopi klucza. W celu wyceny zadzwoń lub przyjedź do naszego sklepu.

Regeneracja stacyjek do samochodów

22-01-2021

Regeneracja stacyjek do samochodów

Jeżeli w  Twoim samochodzie klucz w stacyjce zaczyna się zacinać, lub w ogóle się nie przekręca, jedną z przyczyn może być zbyt mocno zużyty klucz oraz zapadki w stacyjce. Wyjściem z problemu może być regeneracja stacyjki (wymiana podzespołów na nowe). W dzisiejszym przypadku na warszat wzieliśmy stacyjke do Hondy. Żaden klucz nie działał. W stacyjce wymieniliśmy podzespoły na nowe, klucze wycieliśmy na maszynie komputerowej. Klient bez stresu może ruszać w dalszą podróż

Wymiana przycisku w pilocie Citroen

20-01-2021

Wymiana przycisku  w pilocie Citroen

Nie używaj pilota jeżeli została obudowa została już uszkodzona! W tym przypadku obudowa pilota została uszkodzona a klient nadal używał przycisku na płytce elektronicznej co spowodowało zepsucie mikroprzełącznika. Zamiast wymiany samej obudowy klucza, trzeba było również wymienić mikroprzełącznik na płytce co wiązało się z dodatkowymi kosztami, których można było uniknąć

Dorobienie klucza z pilotem Renault Master

18-01-2021

Dorobienie klucza z pilotem Renault Master

W naszym punkcie dorobić możesz również klucz do Renault Master. Możemy również dorobić klucz w kształcie scyzoryka, co w przypadku orygianlnego klucza nie jest możliwością. Dużym atutem takiego klucza jest możliwość słożenia go, dzięki czemu metalowy grot nie odstaje od klucza. Oczywiście sam desing klucza jest o wiele ładniejszy niż klucz oryginalny.

Naprawa klucza Toyota

16-01-2021

Naprawa klucza Toyota

Nie czekaj z naprawą klucza. W tym przypadku po wypadnięciu gumki nad mikroprzełącznikiem klient nadal używał pilota, co spowodowało zepsucie mikroprzełącznika. W naszym punkcie został on wymieiony na nowy, wymieniona została obudowa, a cały pilot dostał drugie życie.