Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Programowanie klucza z pilotem i immobilizerem Opel

01-03-2020

Programowanie klucza z pilotem i immobilizerem Opel

Zapasowy klucz z pilotem i immobilizerem do samochodu Opel Corsa z 2018 roku. Na naszym punkcie programujemy wszystkie klucze i piloty do samochodów Opel / Vauxhall nawet te najnowsze z rocznika 2020. 
Cena takiego klucza jest zależna od typu zastosowanego immobilizera oraz sposobu jego kodowania.

Pogotowie zamkowe Skoczów

28-02-2020

Pogotowie zamkowe Skoczów

Nasz firma działa również na terenie Skoczowa i wykonuje usługi otwierania zamków domowych, samochodowych ponadto wymieniamy zamki w drzwiach. Wyjmujemy złamane klucze, regulujemy drzwi oraz serwisujemy zamki antywłamaniowe. Pogotowie ślusarskie Skoczów obsługuje większość miejscowości do 70km od siedziby naszej firmy która mieści się w Bielsku. 

Dorobienie zapasowego klucza do forda mondeo MK5

25-02-2020

Dorobienie zapasowego klucza do forda mondeo MK5

Centrum Zabezpieczeń to inaczej punkt z dorabianiem kluczy na terenie bielska gdzie dodatkowo posiadamy sprzedaż wszelakich zabezpieczeń. Ponadto kodujemy klucze jak w tym wypadku do najnowszego forda mondeo mk5. Oprócz programowania kluczy tradycyjnych oferujemy kodowanie pilotów zbliżeniowych keylessgo.

Zacięty zamek listwowy w drziach sklepowych

22-02-2020

Zacięty zamek listwowy w drziach sklepowych

W naszym sklepie stacjonarnym na terenie Bielska-Białej posiadamy w sprzedaży zamki wpuszczane listwowe wielopunktowe większości firm w tym KMT, ROTO, WinkHause, Lob, MetalPlast, Fuhr, GU, Iseo, VBH i wiele innych. Ponadto serwisujemy część takich zamków gdzie do wybranych firm posiadamy w sprzedaży kasety naprawcze które są o połowę tańsze niż cały zamek. 

Kodowanie pilotów Opel Insygnia

19-02-2020

Kodowanie pilotów Opel Insygnia

Kodowanie klucza z pilotem do samochodu Opel odbywa się u nas na miejscu. W większości modeli nasze kodowarki wyciągają kod pin który jest niezbędny do zaprogramowania nowego klucza z pilotem i immobilizerem. Dorabiamy większość dostępnych kluczy na rynku. Ponadto jesteśmy w stanie komputerowo regenerować klucze.

Wkładka nie chce otworzyć drzwi

16-02-2020

Wkładka nie chce otworzyć drzwi

Jeśli wkładka w drzwiach domowych zaczyna się zacinać lub co gorsza klucz nie chce wejść do końca to oznaki aby wymienić zamek na nowy. Nie ryzykuj i wymień wkładkę na nową aby uniknąć awaryjnego otwierania zamka przez nasza firmę. Nasz serwis na miejscu doradzi jaką wkładkę dobrać pod dane drzwi i szyldy tak aby spełniała swoje zadanie w 100%.

Dorobienie klucza z immobilizerem Bielsko-Biała

13-02-2020

Dorobienie klucza z immobilizerem Bielsko-Biała

Posiadasz jeden klucz z immobilizerem ? Zalecamy dorobienie klucza zapasowego, który w razie zgubienia ostatniego odpali samochód. W innym wypadku trzeba taki klucz dorobić od zera, na podstawie zamka dorabiamy klucz mechaniczny a na podstawie komputera lub pamięci eprom kodujemy nowy immobilizer. Ta druga opcja jest oczywiście dużo droższa. 

Wkładka zacina się w drzwiach

10-02-2020

Wkładka zacina się w drzwiach

Jeśli wkładka zacina się w drzwiach a zacina się również na otwartych to najprawdopodobniej wystarczy wymienić samą wkładkę. W drugim przypadku uszkodzeniu mógł ulec zamek wpuszczany, który blokuje wkładkę. Jeśli zaś drzwi zacinają się tylko w momencie kiedy są zamknięte najprawdopodobniej wystarczy zrobić regulację drzwi. Nasi ślusarze doradzą, wymienią i wyregulują zacinające się drzwi. 

Dorabianie kluczy domowych Bielsko

07-02-2020

Dorabianie kluczy domowych Bielsko

Dorabianie kluczy domowych do zamków w drzwiach domu, biura czy mieszkania. Nasza firma nie tylko otwiera zamki ale dodatkowo dorabia do nich klucze. W przypadku mieszkań jesteśmy w stanie na miejscu dorobić klucze do wkładek, które nie są zastrzeżone. Zaś wkładki które posiadają kartę kodową i są zastrzeżone możemy dorobić tylko po pokazaniu karty kodowej bądź zamówieniu takiego klucza wysyłkowo. Wszystko zależy od producenta i profilu klucza.

Wymiana obudowy klucza Bielsko

04-02-2020

Wymiana obudowy klucza Bielsko

W naszym sklepie, który mieści się w Bielsku można wymienić obudowę swojego starego kluczyka, dorobić nowy klucz lub naprawić obecny. W większości przypadków przez wytartą obudowę przyciski które powinny być przylutowane odpadają co uniemożliwia otwarcie samochodu. Nasi technicy dobiorą i przylutują nowy przycisk a dodatkowo wymienią obudowę na nową. Jeśli grot kluczyka okaże się wytarty również możemy zrobić jego regenerację na naszej maszynie komputerowej bez konieczności rozbierania zamka w drzwiach.