Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie bramy garażowej Bielsko

16-09-2023

Otwarcie bramy garażowej Bielsko

Jeśli masz problem z otwarciem bramy garażowej ponieważ zgubiłeś klucz albo zostawiłeś go w domu i wyszedłeś zapominając zabrać kluczy to nasze usługi są dla Ciebie. Otwieramy bramy garażowe wyposażone w zamek. Dodatkowo po otwarciu serwisant może wymienić wkładkę na nową z kompletem trzech kluczy w zestawie. 

Wymiana zepsutych obudów kluczy Volkswagen

15-09-2023

Wymiana zepsutych obudów kluczy Volkswagen

Posiadasz tego typu klucz? Nie próbuj na właśne ryzyko wymieniać w niej obudowy. Często kontaktują się z nami klienci, którzy sami próbowali wymienić obudowę i nagle samochód przestał odpalać z klucza.  Przy tego typu kluczach można nabawić się nie małych kłopotów, które mogą pociągnąć za sobą spore wydatki. Wymianę obudów zostaw wyspecjalizowanym pracownikom naszej firmy. Na codzień zajmujemy się naprawa i dorabianiem kluczy samochodowych.

Nowy klucz keyless Land Rover Discovery 4

14-09-2023

Nowy klucz keyless Land Rover Discovery 4

U nas zakodujesz nie tylko podstawowe klucze samochodowe z immobilizerem i pilotem. Specjalizujemy się w dorabianiu kluczy również typu keyless np. do samochodów marki Land Rover. Dzisiejszy klient od razu po zakupie samochodu Land Rover Discovery 4 odwiedził nasz sklep w celu dorobienia zapasowego klucza handsfree wraz z grotem otwierającym awaryjnie zamek w drzwiach.

Zacinająca się stacyjka Fiat

13-09-2023

Zacinająca się stacyjka Fiat

Zaczyna zacinać Ci się stacyjka w samochodzie marki Fiat? Najczęsciej problem leży w wyrobionym kluczu i worobionych zapadkach w stacyjce.  Samo dorobienie nowego klucza jeżeli pomoże to tylko na pewien czas. Wymaga jest pełna regeneracja stacyjki oraz dorobienie nowego klucza pod immobilizer z nowymi wymiarami. Potrzebujesz skorzystać z takiej usługi? Zapraszamy do kontaktu.

Klucze z pilotem i immobilizerem do samochodów

12-09-2023

Klucze z pilotem i immobilizerem do samochodów

Zapraszamy Cie do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej. U nas dorobisz zapasowy klucz z immobilizerem do wszystkich marek samochodowych na rynku, jak również zaprogramujesz samego pilota do swojego samochodu. Inne usługi z jakich możesz skorzystać : Wymiana obudów kluczy samochodowych, wymiana przycisków w pilotach, dorabianie złamanych kluczy.

 

Obudowa kluczyka Opel Insignia

10-09-2023

Obudowa kluczyka Opel Insignia

W  twoim kluczu wypadły przyciski jak w kluczu ze zdjęcia? Nie korzystaj już z takiego pilota, tylko jak najszybciej przywieź do nas klucz a wymienimy obudowę na nową. Dużo osób nadal otwiera i zamyka samochód z pilota korzystając np. z długopisu naciskając bezpośrednio na mikroprzełączniki, co może doprowadzić w najlepszym wypadku do uszkodzenia tylko microswitcha, a niekiedy również do uszkodzenia całego pilota.

Kodowanie klucza z pilotem Ford Transit niebieski klucz

08-09-2023

Kodowanie klucza z pilotem Ford Transit niebieski klucz

Ford Transit z roczników 2000-2013 posiada inny klucz niz inne modele forda z tych roczników, tzw. niebieski klucz, gdzie immobilizer jest razem na płytce elektronicznej z pilotem, który zasilany jest akumulatorem ładującym się podczas jazdy. W tym przypadku główny klucz został uszkodzony i zarówno pilot jak i immobilizer przestał działać, przez co nie dało się odpalić samochodu. Nasi pracownicy musieli zakodować nowy pilot z immobilzerem, a właściciel samochodu znowu mógł się nim poruszać

Obudowa klucza Skoda

06-09-2023

Obudowa klucza Skoda

Doprowadziałeś obudowę do takiego stanu i pilot przestał działać? Jeszcze nic straconego. W naszym sklepie zajmujemy się takimi naprawiamy. Oprócz dorabiania i kodowania tego typu kluczy wymienisz u nas przyciski (microswitch) i pełne obudowy kuczy samochodowych np. typu scyzoryk Volkswagen, Skoda, Seat.

Zapasowe klucze z immobilizerem

05-09-2023

Zapasowe klucze z immobilizerem

Posiadasz starszy samochód bez możliwości otwierania drzwi z pilota i tylko jeden klucz? Na 99% posiada immobilizer odpowiedzialny za odpalenie samochodu. Dużo osób twierdzi, że do starszych samochodów nie ma sensu dorabiać zapasowego klucza z immobilizerem. Nic bardziej mylnego! Przede wszystkim w takich samochodach warto zadbać i dorobić drugi klucz. Koszta związane z utratą ostatniego klucza potrafią często być kikukrotnie wyższe niż dorobienie zapasowego klucza za wczasu. Przyjedź do nas po zapasowy klucz z immobilizerem do twojego samochodu.

Pilot do samochodu Volkswagen Up

04-09-2023

Pilot do samochodu Volkswagen Up

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić zapasowy klucz do samochodu Volkswagen Up z 2016 roku. Klient po zakupie samochodu od razu postanowił odwiedzić siedzibę naszej firmy i dorobić drugi klucz na wszelki wypadek czy to posiadać podczas dalekiej podróży dwa klucze czy po prostu na wypadek zgubienia jednego. Jest to jak najbardziej jeden z ważniejszych kroków po zakupie samochodu z jednym kluczem. Zgubienie ostatniego klucza do samochodu może przysporzyć sporych kłopotów. Zachęcamy również Ciebie jeżeli posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu czy też motocykla abyś dorobił drugi klucz z immobilizerem.