Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

29-12-2021

Dorobienie pilota na breloku do Hondy

Dzięki sprzętom, które posiadamy jesteśmy w stanie wygenerować odpowiednie parametry do pilota w celu zakodowania go do danego modelu pojazdu. Jak również w pilotach typu scyzoryk, tak też w pilotach na breloku, jak w tym przypadku. Klient posiadał klucz z immobilizerem, natomiast stary pilot uległ uszkodzeniu. Wygenerowaliśmy i zakodowaliśmy pilot na breloku do samochodu Honda accord.

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

25-12-2021

Dorobienie klucza z pilotem do Opla w scyzoryku

Niektóre samochody fabrycznie wychodzą z tzw. sztywnych kluczem i pilotem. Tak jak np. w tym Oplu Meriva B z 2011 roku. Klient chciał dorobić drugi klucz w scyzoryku, co większość osób preferuje. Jeżeli chciałbyś dorobić klucz do samochodu w wydaniu "scyzoryk", skontaktuj się z nami, lub przyjedź do naszego sklepu stacjonarnego, a poinformujemy Cie czy w twoim samochodzie jest taka możliwość.

Otwarcie zamka przewierconego Brenna

22-12-2021

Otwarcie zamka przewierconego Brenna

Nasi ślusarze z oddziału w Bielsku często mają zgłoszenia do drzwi gdzie zamek został już przewiercony a i tak nie można go otworzyć. Na całe szczęście nasi serwisanci są w stanie otworzyć wszystkie drzwi i każdy zamek. Jeśli potrzebujesz otworzyć zamek zadzwoń do nas jesteśmy dostępni również w niedziele i święta. 

Dorabianie kluczy z pilotem Seat Ibiza

20-12-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Seat Ibiza

Kupiłeś samochód z jednym kluczem i to bez pilota? Nie wiesz czy fabrycznie w Twoim samochodzie był przewidziany pilot? Z takimi sytuacjami też się często spotykamy. Pod numer nadwozia jesteśmy w stanie sprawdzić czy twój samochód wyszedł z fabrycznym pilotem i zakodować takiego pilota. Możesz również sam wybrać wygląd nowego pilota sposród kilku opcji.

Dorabianie kluczy z immobilizerem do samochodów ciężarowych

17-12-2021

Dorabianie kluczy z immobilizerem do samochodów ciężarowych

Oprócz kluczy do samochodów osobowych dorabiamy również klucze z immobilizerem do samochodów ciężarowych. Warto o tym pamiętać i dorobić klucz zapasowy, przede wszystkim jeżeli samochód jest stosowany w transporcie. W przypadku zgubienia ostatniego klucza z immobilizerem można sobie narobić niemałego kłopotu. Przy niektórych immobilizerach, aby dorobić klucz wymagany jest samochód na miejscu.

Lutowanie przycisków w pilotach samochodowych

14-12-2021

Lutowanie przycisków w pilotach samochodowych

Uszkodzona obudowa wraz z mikroprzełącznikiem na płytce elektronicznej pilota? Codziennie wykonujemy takie usługi. Twój klucz i jego obudowa jest uszkodzona? Wypadła gumka obudowy i widać elektronikę klucza? Nie używaj dłużej tego klucza, wymień jak najszybciej ubodowę aby nie ryzykować uszkodzeniem klucza.

Klucze pod zamek samochodowy

12-12-2021

Klucze pod zamek samochodowy

Brak klucze zapasowego i zgubiony ostatni klucz? Dla nas to codzienność. Nie wszyscy dorabiają klucze zapasowe na czas. Często gubią ostatni klucz i jedną z opcji jest dorobienie klucza na podstawie zamka bądź stacyjki. U nas również możesz skorzystać z takiej usługi. Natomiast doradzamy klientom zawsze aby mieli klucz zapasowy do swojego samochodu.

Dorabianie kluczy Kia Sportage

09-12-2021

Dorabianie kluczy Kia Sportage

Posiadając jeden klucz do samochodu narażasz się wysokie koszta w momencie zgubienie ostatniego klucza. Oprócz samego dorobienia klucza od "zera", zazwyczaj trzeba dodatkowo otworzyć samochód. Jeżeli zastanawiasz się czy warto dorobić zapasowy klucz do samochodu, odpowiedź brzmi TAK. Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerem i pilotem do większości samochodów na rynku. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy!

Wkładki, kłódki otwierane jednym kluczem

07-12-2021

Wkładki, kłódki otwierane jednym kluczem

Posiadasz w drzwiach różne zamki, wkładki, wkładki do zamków typu rim, kłódki? Za dużo kluczy w kieszeni, chciałbyś jeden klucz do wszystkich zamków? W naszym sklepie istnieje możliwość kupienia różnego rodzaju zamków ułożonych pod jeden klucz. W przyszłości również istnieje możliwość dokupienia kolejnych wkładek lub kłódek z ułożeniem pod klucz klienta.

Dorobienie klucza z pilotem do elektrycznego Smarta

04-12-2021

Dorobienie klucza z pilotem do elektrycznego Smarta

W naszym punkcie dorobisz nawet klucze do najnowszych samochodów elektrycznych. W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję zakodować klucz do pięknego smarta fortwo. Jeżeli i Ty zakupiłeś samochód z jednym kluczem bądź zgubiłeś klucz i został Ci tylko zapasowy, zapraszamy! W naszych usługach znajdziesz również: wymiana obudów kluczy, wymiana mikroprzełączników w kluczach, naprawa kluczy samochodowych