Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zapasowy klucz z immobilizerem i wymieniona obudowa klucza Citroen Jumper

17-05-2023

Zapasowy klucz z immobilizerem i wymieniona obudowa klucza Citroen Jumper

Roboczy samochód powinien być w pełni sprawny tak samo jako jego kluczyki. Klucz z pilotem klienta miał uszkodzony przycisk otwierania oraz uszkodzoną obudowę. Poza dorobieniem zapasowego klucza z immobilizerem wymieniony został microswitch na płytcę oraz cała nowa obudowa wraz z dociętym grotem. Po zakupie samochodu z jednym kluczem zapraszamy do naszego sklepu po zapasowy klucz z immobilizerem

Przyciski do pilotów samochodowych

16-05-2023

Przyciski do pilotów samochodowych

Podczas samodzielnej wymiany obudowy przez klienta, uszkodzone zostały przyciski (microswitch) na płytce pilota do samochodu Renault. W naszym sklepie naprawiony został pilot i wymienione dwa mikroprzełączniki. Jeżeli nie masz doświadczenia i nie wiesz jak wymienić obudowę w swoim kluczu, przywieź ją do nas. Nasi pracownicy wymienioną obudowę bez uszkadzania płytki.

Zapasowy Klucz Volkswagen Up 2014

15-05-2023

Zapasowy Klucz Volkswagen Up 2014

Dzisiejsza klientka jeden z dwóch kluczy zgubiła już kilka miesięcy temu. Natomiast cały czas miała na uwadze konsekwencje wynikające z utraty ostatniego klucza do samochodu. Kiedy w końcu udało się znaleźć odrobinę czasu wolnego przywiozła do naszej firmy samochód a w przeciągu godziny mogła znowu korzystać z samochodu mając dwa sprawne klucze. Jeżeli i Ty zgubiłeś jeden klucz, zapraszamy do naszego sklepu!

Awaryjne otwarcie bagażnika samochodu BMW Świętoszówka

14-05-2023

Awaryjne otwarcie bagażnika samochodu BMW Świętoszówka

Jeśli masz problem z otwarciem bagażnika w swoim samochodzie zadzwoń po naszego serwisanta, awaryjnie otwieramy wszystkie samochody w tym auta klasy premium. W ostatnim czasie awaryjnie otwieraliśmy samochód marki bmw wyprodukowany w USA. Klucze klienta zostały w bagażniku mimo otwarcia drzwi kierowcy nasz pracownik musiał dodatkowo otworzyć zamek w bagażnik. Usługa została wykonana kompleksowo.

Zacięty klucz w zamku Wilamowice

13-05-2023

Zacięty klucz w zamku Wilamowice

Jeśli masz problem z zamkiem lub wkładką bębenkową w drzwiach to zadzwoń do nas, wymieniamy wkładki oraz naprawiamy zamki listwowe. Zablokowany klucz a Ty nie możesz go wyjąć? Klucz się kręci a drzwi nie chcą się otworzyć? Zgubiłeś klucz od zamka a może masz źle dorobiony klucz? Nasze usługi ślusarskie są dla Ciebie. Włamywacz awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań Wilamowice

Dorabianie kluczy samochodowych Mercedes

11-05-2023

Dorabianie kluczy samochodowych Mercedes

Posiadasz samochód marki Mercedes tylko z jednym kluczem typu rybka? Nie zwlekaj! Przyjedź do nas samochodem a dorobimy i zakodujemy nowy klucz z pilotem i awaryjnym grotem schowanym w kluczu. Może posiadasz dwa klucze ale jeden jest uszkodzony? Rozwalona obudowa, jeden z przycisków nie działa? Również i z takich usług możesz u nas skorzystać. Wymieniamy przyciski oraz obudowy do wszytkich kluczy na rynku.

Wymiana obudów kluczyków Volkswagen, Seat, Skoda

10-05-2023

Wymiana obudów kluczyków Volkswagen, Seat, Skoda

Najczęstszą bolączką kluczyków typu scyzoryk do samochodów marek Seat, Skoda, Volkswagen są pękające uchwyty grotów. Zdarza się to np. z powodu wyrobionego klucza przez co ciężej przekręca się stacyjkę lub np. kiedy zablokowana jest kierownica i na siłę próbuje się przekręcić stacyjkę. Jeżeli Tobie zdarzyła się taka sytuacja zapraszamy do naszego sklepu. Wymienimy obudowy do każdego scyzoryka na rynku.

Dorabianie kluczy z pilotami Seat

09-05-2023

Dorabianie kluczy z pilotami Seat

Często spotykamy się z sytuacjami kiedy klient posiadający starszy samochód nie myśli o dorobieniu klucza zapasowego. Jest to błędne myślenie. Przy niektórych starszych samochodach zgubienie ostatniego klucza może wiązać się z wysokimi kosztami, jeżeli trzeba będzie dorobić klucz pod stacyjkę i zakodować immobilizer. Nie ryzykuj! Zapraszamy po klucz zapasowy do twojego samochodu.

Zacięta wkładka w drzwiach Skoczów

07-05-2023

Zacięta wkładka w drzwiach  Skoczów

Wezwanie dostaliśmy do Skoczowa w sprawie otwarcia drzwi gdzie zacięła się wkładka, niestety po jej otwarciu drzwi dalej były pozamykane, jak się później okazało uszkodzeniu uległ zamek wpuszczany listwowy. Nasz serwis pomaga w otwarciu we wszystkich sytuacjach dlatego tez i w tym przypadku drzwi zostały otwarte. Po naszej interwencji musieliśmy wrócić do Bielska po nowy zamek listwowy tak aby klient mógł jeszcze tego samego dnia pozamykać drzwi.

Serwis zamków Węgierska Górka

06-05-2023

Serwis zamków Węgierska Górka

Nasz serwis zajmuje się pomocą przy otwarciu zamków, drzwi i wkładek. Jeśli nie możesz przekręcić klucza w zamku lub klucz się kręci bez oporu a drzwi są zamknięte to nasze usługi są właśnie dla Ciebie. W przypadku utraty klucza również awaryjnie otworzymy drzwi i wymienimy zamki na nowe a Ty dostaniesz komplet nowych kluczy tak by naszą usługę zakończyć kompleksowo.