Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie złamanych kluczy i grotów

10-09-2021

Dorabianie złamanych kluczy i grotów

Złamałeś klucz do swojego samochodu? Grot wypadł z klucza i nie możesz przekręcić stacyjki? Dla naszej firmy złamane klucze i groty to nie problem. W naszym sklepie stacjonarnym na miejscu dorabiamy złamane klucze samochodowe, złamane groty. W niektórych kluczach jeżeli nie ma możliwość dorobienia grota, zostaje wymieniona obudowa pilota wraz z dociętym grotem.

Dorabianie kluczy do samochodów z systemem bezkluczykowym

07-09-2021

Dorabianie kluczy do samochodów z systemem bezkluczykowym

Dorabianie kluczy samochodowych z systemami keyless go, hands-free. Kodowanie kart do samochodów Renault z systemami bezkluczykowymi. Jeżeli i Ty posiadasz w swoim samochodzie klucz wyposażony w taki system a nie masz zapasowego klucza, zapraszamy! W naszym sklepie istenieje możliwość wyboru wyglądu klucza. W dniu dzisiejszym klient wyjechał z zapasowym kluczem do Fiata Freemont z 2014r.

Wymiana wkładek w drzwiach przesuwnych

04-09-2021

Wymiana wkładek w drzwiach przesuwnych

Zajmujemy się wymianą wkładek w drzwiach domowych, sklepowych i biurowych. Wymieniamy zamki w drzwiach szklanych i przesuwnych dobierając zawsze odpowiednie zabezpieczenie. Jeśli zgubiłeś klucz też nie ma co panikować ponieważ nasi serwisanci i z takimi przypadkami dają sobie radę. 

Wymiana obudowy klucza Fiat Sedici

02-09-2021

Wymiana obudowy klucza Fiat Sedici

Pękająca obudowa klucza? Obudowa w dwóch częściach? Klucz ciężko się przekręca? Tego typu naprawy dla naszej firmy to żaden problem. Naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych, wymiana przycisków w pilotach samochodowych. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z tych usług, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarego w Bielsku-Białej

Zamki wpuszczane do bram i furtek

31-08-2021

Zamki wpuszczane do bram i furtek

W furtkach i bramach stosowane są bardziej nietypowe zamki niż zamki wpuszczane do drzwi domowych. W naszym sklepie stacjonarnym możesz zakupić również i takie zamki. Jeżeli posiadasz zamek, którego nigdzie nie możesz kupić, zapraszamy! Nasi fachowcy sprobują pomóc i zamówić odpowiedni zamek. Zapraszamy również w celu dorobienia klucza między innymi do takich zamków.

Regeneracja kluczy samochodowych

28-08-2021

Regeneracja kluczy samochodowych

Klucz ciężko wchodzi do stacyjki? Trzeba się napracować, żeby przekręcić zamek, stacyjke? Widać po kluczu mocne zużycie? Z takimi sytuacjami spotykamy się na codzień. Zamiast dorabiać klucz z klucza standardowymi maszynami w naszym punkcie dorabiamy klucze samochodowe na maszynie komputerowej, dzięki czemu dorobiony klucz ma znowu wymiary jakby dopiero co wyszedł z fabryki. W większości przypadków nie trzeba regenerować stacyjki, a wystarczy dorobić klucza aby stacyjka znowu płynnie się przekręcała.

Dorobienie klucza typu slot BMW

25-08-2021

Dorobienie klucza typu slot BMW

Oprócz standardowych kluczy z grotem przekręcanych w stacyjce, niektóre samochody wyposażone są w klucze typu slot. Międy innymi klucze BMW. Jeżeli i Ty w swoim samochodzie posiadasz jeden klucz tego typu, zapraszamy po klucz zapasowy. Dorabiamy, wymieniamy obudowy i akumulatorki w tego typu kluczach.

Wymiana zamka atestowanego

23-08-2021

Wymiana zamka atestowanego

Drzwi w Twoim mieszkaniu wymagają wymiany zamka? Powodów takiej sytuacji może być kilka. Zużyta i zacinająca się wkładka, zwiększenie bezpieczeństwa albo utrata kluczy. Nasi ślusarze po przyjechaniu na miejcie dobiorą odpowiedni zamek dopasowany do twoich drzwi, w naszej ofercie posiadamy zamki antywłamaniowe z atestem klasy C.

Otwarcie zamka bez kluczy

21-08-2021

Otwarcie zamka bez kluczy

Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie śląska i małopolski świadcząc usługi awaryjnego otwierania samochodów i mieszkań w tym zamków antywłamaniowych. Dla naszych ślusarzy nie ma zamka, którego nie są w stanie otworzyć. Po otwarciu mieszkania nasi serwisanci mogą założyć nową wkładkę z kompletem kluczy. 

Dorobienie klucza z immobilizerem Volvo S60

17-08-2021

Dorobienie klucza z immobilizerem Volvo S60

Dorabianie kluczy samochodowych do większości pojazdów na rynku, kodowanie immobilizerów, kodowanie pilotów samochodowych jak również naprawa kluczy i wymiana obudów w pilotach. Między innymi z tych usług możesz skorzystać w naszym sklepie. Jeżeli i Ty posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu, zapraszamy po zapasowy!