Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucz z niebieskim pilotem Ford Transit

21-09-2022

Klucz z niebieskim pilotem Ford Transit

W Fordzie Transit z roczników 2006 - 2013 zastosowali nietypowy "niebieski" pilot z immobilizerem i pilotem zasilanym akumulatorkiem, do którego nie ma innych zamiennych pilotów. W naszym sklepie dorobisz również tego typu klucz. Wystarczy dostarczyć samochód na około godzinę czasu, po którym wyjedziesz z całkiem nowym kluczem i pilotem do swojego Forda

Zepsuty zamek listwowy i uszkodzona wkładka

17-09-2022

Zepsuty zamek listwowy i uszkodzona wkładka

Niestety w przypadku gdy otwieramy drzwi na siłę lub zamykając je musimy dociągać uszkadzamy zamek wpuszczany, który znajduje się w środku drzwi. Tym sposobem narażamy się na duże koszt przy wymianie takiego zamka dlatego zalecamy zadzwonić po serwis który przyjedzie na miejsce i zajmie się regulacją drzwi aby mogły się zamykać i otwierać bez oporu. Nasi ślusarze dodatkowo mogą wymienić wkładki na atestowane i dopasowane do szyldów i klamek. 

Pamiętaj o kluczu zapasowym na wakacjach!

15-09-2022

Pamiętaj o kluczu zapasowym na wakacjach!

Planujesz wyjazd na wakacje, krótki wypad na weekend zdala od domu? Sprawdź czy posiadasz klucz zapasowy do swojego samochodu i weź go ze sobą. Gubiąc jedyny klucz do samochodu daleko od domu narażasz się na niepotrzebny stres i wydatki. Jeżeli nie posiadasz klucza zapasowego, zapraszamy do naszego sklepu. Warto dorobić klucz nawet z samym immobilizerem, którym w razie zgubienia pierwszego klucza mechanicznie otworzysz i odpalisz samochód.

Obudowy do kluczy Mercedes

13-09-2022

Obudowy do kluczy Mercedes

W naszym sklepie znajdziesz obudowy do więkości kluczy samochodowych na rynku. Jeżeli twoja obudowa uległa uszkodzeniu w ciągu 30 minut wyjedziesz z całkiem nową obudową i dociętym grotem. Oprócz wymian obudów wykonujemy również: dorabianie kluczy samochodowych, kodowanie pilotów samochodowyc, wymiana przycisków w pilotach samochodowych

Montaż wkładek w systemie jednego klucza Masterkey

11-09-2022

Montaż wkładek w systemie jednego klucza Masterkey

System master key bądz system jednego klucza to z założenia dwie lub więcej wekładek otwieranych jednym kluczem głównym z ewentualnym podziałem na użytkowników. Jeśli posiadasz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt drzwi które wyposarzone są w zamek typu wkładka można je ułozyć  pod system lub wymienić na nowe wkładki systemowe.

Naprawa stacyjek Fiat

09-09-2022

Naprawa stacyjek Fiat

W niektórych przypadkach wyrobienia się klucza i stacyjki nie ma możliwości regeneracji samej stacyjki. W takiej sytuacji trzeba dorobić nowy klucz lub grot z wymiarami fabrycznymi jakie były w samochodzie aby klucz działał nadal w zamkach oraz nową stacyjkę ułożyć pod klucz.

Dorabianie pilotów Mazda

07-09-2022

Dorabianie pilotów Mazda

Uszkodzony pilot do Mazdy? Zdarza się, że uszkodzeniu ulega sam pilot i znowu korzystać trzeba klasycznie z zamka w drzwiach aby otworzyć i zamknąć samochód. Na szczęście przychodzimy z pomocą. W ciągu godziny wyjdziesz z całkiem nowym pilotem i odciętym grotem, a żeby zoptymalizować koszty przełożymy immobilizer ze starego pilota do nowego klucza.

Klucze z pilotem Seat Leon MQB

05-09-2022

Klucze z pilotem Seat Leon MQB

Samochody Seat, Skoda, Volkswagen na płycie MQB posiadają najnowszy system immobilizera. Między innymi Seat Leon z 2017r, do którego mieliśmy przyjemność dorabiać klucz z immobilizerem i pilotem. Jeżeli zdarzyło Ci się zgubić klucz do samochodu i został Ci ostatni, nie zwlekaj. Przyjedź do nas po zapasowy klucz do swojego pojazdu.

Zapasowy Klucz Audi A6 C6

03-09-2022

Zapasowy Klucz Audi A6 C6

Potrzebujesz dorobić zapasowy klucz do swojego Audi? Przyjedź do nas. Długo można powtarzać jak bardzo potrzebny jest zapasowy klucz choćby z immobilizerem do samochodu, i jak bardzo kosztowna może okazać się utrata ostatniego klucza, między innymi w Audi A6 C6. Na szczęście klient był przezorny i od razu po zakupie przyjechał do naszej firmy, aby dorobić drugi klucz z immobilizerem i z pilotem do swojego Audi.

Otwarcie samochodu Opel w Jaworzu

01-09-2022

Otwarcie samochodu Opel w Jaworzu

Awaryjne otwarcie samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku miało miejsce w miejscowości Jaworze koło Bielska-Białej. Nieszczęśliwie klucze zostały w środku samochodu a pojazd się zaryglował. Nasze pogotowie zamkowe działa na terenie śląska i małopolski obsługując większość miejscowości. Potrzebujesz otworzyć zamek? zadzwoń po nasz serwis.