Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa kluczy Suzuki

24-03-2021

Naprawa kluczy Suzuki

Kompleksowo zajmujemy się naprawą kluczy samochodowych, wymianą mikroprzełączników i obudów. Częstym przypadkiem w kluczach suzuki jest nadmierne zużywanie się mikroprzełączników. Jeżeli i w Twoim w kluczu samochodowym przestają działać przyciski i samochód się nie otwiera dobrze trafiłeś! Zapraszamy do naszego sklepu a nasz personel w ciągu godziny naprawi i wymieni obudowę w pilocie samochodowym.

Zamki wierzchnie do drzwi

21-03-2021

Zamki wierzchnie do drzwi

Chcesz wymienić zamek w drzwiach? Potrzebujesz kupić nowy zamek? W naszym sklepie stacjonarnym posiadamy większość zamków drzwiowych od podstawowych po antywłamaniowe. Jeżeli twój zamek jest nietypowy i ciężko dostępny, nasi pracownicy zrobią wszystko aby znaleźć i zamówić taki zamek. W naszej ofercie posiadamy również wkładki bębenkowe, kłódki, zamki garażowe i bramowe.

Nie naprawiaj pilota samodzielnie

18-03-2021

Nie naprawiaj pilota samodzielnie

Jeżeli obudowa twojego pilota została uszkodzona, nie naprawiaj pilota samodzielnie. Zastąpienie innym elementem obudowy może skutkować większymi konsekwencjami. W tym przypadku klient chciał na własne ryzyko naprawić obudowe pilota. Taka naprawa uszkodziła mikrostyk na płytce elektronicznej i oprócz samej obudowy trzeba było wymienić mikrostyk.

Problem z zamkiem drzwi mieszkania czy domu?

16-03-2021

Problem z zamkiem drzwi mieszkania czy domu?

Nie możesz dostać się do swojego mieszkania? Klucz złamał się lub utknął w zamku? Zapomniałeś kodu dostępu do sejfu? Jesteśmy specjalistami od awaryjnego otwierania zamków i drzwi nawet z uszkodzoną wkładką. Nasi ślusarze otworzą wszystkie zamki również te atestowane z najwyższej półki. Jesli wymaga tego sytuacja możemy wymienić zamek na nowy. 

Dorabianie kluczy z pilotem Audi

12-03-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Audi

W naszym punkcie stacjonarnym dorobisz klucz z pilotem do większości samochodów na rynku. Jeżeli i Ty posiadasz jeden klucz, nie ryzykuj. Utrata ostatniego klucza do samochodu wiąże się z dużym wydatkiem. Przyjedź do nas po zapasowy klucz. Tym razem dorobiliśmy pełny klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu Audi A6 2003r.

Kopiowanie pilotów bramowych

10-03-2021

Kopiowanie pilotów bramowych

Posiadasz jeden pilot do bramy, garażu? Przyjedź do nas po drugi. Kopiujemy piloty bramowe do większości napędów na rynku. Twój pilot zaczyna słabo działać, otwiera bramę dopiero z bliskiej odległości? U nas również możesz wymienić baterie.

Wymiana wkładki zamka w drzwiach

06-03-2021

Wymiana wkładki zamka w drzwiach

Montaż i wymiana zamków Bielsko-Biała? Oczywiście dobrze trafiłeś nasza firma świadczy takie usługi.
Zamek czy wkładka powinna chronić Twój dom/mieszkanie przed kradzieżą i niepożądanymi gośćmi. Jeśli zobaczysz, że drzwi nie zamykają się poprawnie zadzwoń po nas a my postaramy się rozwiązać problem. Nasi ślusarze doradzą jakie wkładki lub zamki będą dla Państwa odpowiednie, przedstawią kilka różnych rozwiązań, aby wybrać to, które najbardziej ochroni Państwa dobytek. 

Dorabianie kluczy typu keyless

04-03-2021

Dorabianie kluczy typu keyless

Coraz więcej samochodów wyposażonych jest w klucze typu keyless go. Bezkluczkowy system, w którym nie musisz przekręcać fizycznie stacyjki, żeby odpalić samochód, wystarczy, że klucz masz w kieszeni. Jeżeli i Ty posiadasz tego typu system w swoim samochodzie, a nie masz zapasowego klucza, zapraszamy. Dorabiamy klucze zbliżeniowe do większości pojazdów na rynku.

Kodowanie kluczy Opel

28-02-2021

Kodowanie kluczy Opel

Przezorny zawsze ubezpieczony. Gubiąc ostatni klucz do samochodu naraż się na bardzo wysokie koszta. Wiedział o tym klient, który zaraz po zakupie samochodu przyjechał do naszego punktu dorobić zapasowy klucz z immobilizerem do Opla Corsy D z 2012r. Ty również posiadasz jeden klucz do samochodu? Nie zwlekaj z dorabianiem zapasowego.

Sprzedaż zamków do drzwi

26-02-2021

Sprzedaż zamków do drzwi

W naszym punkcie oprócz dorabiania kluczy nabyć możesz również wszczelkiego rodzaju zamki wpuszczane do drzwi Delta, Kmt, Gerda i wiele innych, zamki wierzchnie, wkładki bębenkowe o każdym dostępnym wymiarze od podstawowych po wkładki atestowane z profilem indywidualnym.