Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana i serwis zamków Wisła

20-12-2019

Wymiana i serwis zamków Wisła

Nasza firma mimo, że z Bielska to obsługuje rejony nawet do 100km od naszej miejscowości. Wymiana zamków w Wiśle nie jest dla nas żadnym problemem. Nasz serwis oprócz awaryjnego otwierania zajmuje się wymianą zamków, wkładek oraz naprawą i regulacją drzwi. W tym przypadku były to dość stare zamki jednakże nasi ślusarze zamontowali na ich miejsce nowe zamki a po wszystkim wyregulowali wszystkie drzwi. 

Zatrzaśnięte dziecko w samochodzie !

17-12-2019

Zatrzaśnięte dziecko w samochodzie !

Sytuacja jaka miała miejsce w poprzednim miesiącu jest dla nas w ostatnim czasie coraz częstsza. Na jednej z galerii zostało zatrzaśnięte dziecko w samochodzie. Takie sytuacje są bardzo niebezpieczne a nasz serwis nie zawsze jest w stanie dojechać w 15min dlatego lepiej zwracać na to szczególną uwagę i mieć zapasowy klucz. Tym razem auto zostało otwarce już po 12minutach od telefonu klienta.

Dorobienie klucza z pilotem Suzuki

14-12-2019

Dorobienie klucza z pilotem Suzuki

Oprócz dorabiania kluczy, programowania immobilizerów kodujemy tez piloty centralne do zamków. W ubiegłym miesiącu mieliśmy przyjemność zakodować pełny drugi klucz z pilotem do suzuki vitara z 2006 roku. Nasz sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Programowaniem zajmujemy sie do godz 17.

Klucz z pilotem i immobilizerem Dacia

11-12-2019

Klucz z pilotem i immobilizerem Dacia

Dorabiamy wszystkie klucze z pilotem oraz czipem do samochodów Dacia. Nie ma znaczenia czy auto ma rok, dwa a nawet dwadzieścia, w naszym sklepie dorabiamy klucze bez względu na wiek samochodu. Programujemy piloty zamka centralnego jak również kodujemy immobilizery. Centrum Zabezpieczeń Włamywacz 24h Bielsko.

Otwarcie auta oraz dorobienie kluczy Wadowice

08-12-2019

Otwarcie auta oraz dorobienie kluczy Wadowice

Zgubione klucze i brak zapasowych to bardzo częsty problem z jakim mamy okazję się spotykać. Wadowice bo tam przyszło nam wykonywać zlecenie, klient zgubił klucze od swojego samochodu. Pierw musieliśmy otworzyć samochód, następnie zdemontować zamek na którego to podsawie dorobiliśmy klucze mechaniczne a na sam koniec przeprowadziliśmy procedurę kodowania immobilizera. 

Serwis drzwi i zamków Gerda

05-12-2019

Serwis drzwi i zamków Gerda


Nasze pogotowie zamkowe nie tylko otwiera zamki i dorabia klucze ale również przeprowadza pełny serwis pogwarancyjny drzwi. W tym wypadku do wymiany nadawał się zamek wpuszczany oraz głowica rim w drzwiach antywłamaniowych Gerda. Po wymianie zamków na nowe została przeprowadzona regulacja oraz zostały poszerzone otwory na futrynie. 

Otwarcie samochodu sfera Bielsko

02-12-2019

Otwarcie samochodu sfera Bielsko

Serwis przyjął zlecenie o zatrzaśnięciu kluczy w środku auta pod jedną z galerii. Galeria Sfera w Bielsku bo tam przyszło nam otworzyć samochód osobowy marki toyota yaris z 2010roku. Klient zaraz po przyjechaniu na miejsce zapomniał zabrać kluczy ze stacyjki po czym samochód sam się zamknął. Na całe szczęście nasze pogotowie było w pobliżu i po 5 minutach samochód został otwarty. 

Black Friday -50% na dorabianie kluczy Bielsko

29-11-2019

Black Friday -50% na dorabianie kluczy Bielsko

Tylko u nas w ten piątek specjalny rabat -50% na klucze samochodowe z immobilizerem. Oferda dotyczy kluczy samochodowych nacinanych i frezowanych z immobilizerem bez pilota. 

Opel Mokka 2018

26-11-2019

Opel Mokka 2018

Dorabianie kluczy z pilotem na naszym sklepie odbywa się niemal codziennie. W tym wypadku zawitał do nas klient z samochodem Opel Mokka, który chciał dorobić zapasowy immobilizer. Za naszą namową dorobił pełny klucz z pilotem ponieważ różnica w cenie nie była duża a pozostaje komfort otwierania auta na odległość przy użyciu pilota.

Dorobienie klucza do Forda 2019

23-11-2019

Dorobienie klucza do Forda 2019

Centrum Zabezpieczeń to również punkt z dorabianiem kluczy gdzie staramy się kodować wszystkie możliwe klucze dostępne na naszym rynku. Począwszy od kluczy stało kodowych tych starszych kończąc na najnowszych kluczach zbliżeniowych z 2019 roku. I tak było w poprzednim miesiącu przyjechał do nas Ford Kuga ( USA ) z 2019 z prośbą o dorobienie drugiego klucza. Jako że te klucze dorabiamy bardzo często klient już po 30 minutach odjechał z drugim zapasowym kluczem.