Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Pilot Seat Ibiza

02-01-2023

Pilot Seat Ibiza

Nie wszyscy posiadający samochód zdają sobie sprawę z kosztów jakie niesie ryzyko zgubienia ostatniego klucza samochodowego. Są to kilkukrotnie wyższe koszta zrobienia klucza na podstawie zamka lub stacyjki oraz zakodowania od zera immobilizera niż dorobienia za wczasu klucza zapasowego do swojego pojazdu. Przyjedź do nas po swój drugi klucz do samochodu

Wymiana obudów, przycisków kluczy BMW

30-12-2022

Wymiana obudów, przycisków kluczy BMW

Oprócz naprawy standardowych kluczy samochodowych naprawiamy również klucze sloty typu BMW. Usługi z jakich możesz skorzystać w naszym sklepie przy tego typu kluczu: Wymiana obudowy, wymiana przycisku (microswitch na płytce elektronicznej, wymiana akumulatorka.

Klucz Ford i złamany uchwyt grotu

28-12-2022

Klucz Ford i złamany uchwyt grotu

Zdarzyła Ci się sytuacja jak ze zdjęcia? Złamany uchwyt grotu w kluczu typu scyzoryk? Dla nas takie sytuacje to codzienność. W ciągu 20 minut w naszym sklepie wymienimy obudowę oraz przełożymy elektronikę do nowego klucza z nowo wyciętym grotem.

Klucze typu scyzoryk do samochodów Ford z USA

25-12-2022

Klucze typu scyzoryk do samochodów Ford z USA

Samochody Ford z rynku Amerykańskiego, nawet kilkuletnie często wychodziły z fabryki z kluczami sztywnymi. Chcesz aby następny klucz wyglądał lepiej i był w scyzoryku? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Cała operacja zajmie do godziny czasu, a Ty wyjedziesz z dwoma kluczami do swojego samochodu.

Klucze Keyless Citroen

22-12-2022

Klucze Keyless Citroen

Warto pamiętać o dorobieniu klucza zapasowego do swojeego samochodu. Zgubienie ostatniego klucza, a w dodatku z systemem keyless pomnoży wydatki w sytuacji kiedy będzie trzeba dorobić klucz do samochodou nieposiadającego już kluczy. Dorabiamy klucze z systemami keyless do większości pojadzów na rynku.

Wybierz wygląd i kolor swojego klucza do samochodu

21-12-2022

Wybierz wygląd i kolor swojego klucza do samochodu

W naszym sklepie istnieje możlwość wyboru wyglądu nowego klucza do twojego samochodu do samochodów ze standardowym kluczem przekręcanym w stacyjce jak i do samochodów z systemem keyless. Potrzebujesz dorobic klucz zapasowy do swojego pojazdu? Przyjedź do nas i wybierz swój własny klucz.

Złamany uchwyt grota w kluczu samochodowym

19-12-2022

Złamany uchwyt grota w kluczu samochodowym

W scyzorykach Opel, Vw, Kia, Hyundai często ulega awarii uchwyt trzymający grot w scyzoryku. Jako, że obudowy są klejone nie istnieje możliwość naprawy ani wymiany samego elementu trzymającego grot. Wymagana jest wymiana całej obudowy wraz z docięciem grotu, co jest jedną z naszych usług.

Microswitch do wymiany

16-12-2022

Microswitch do wymiany

Zimowe warunki i zepsuty pilot do samochodu a zamek nie działa? Z takimi sytuacjami często mamy do czynienia w okresach zimowych. Najczęstszym problemem jest zepsuty microswwitch na płytce elektronicznej, który wymienimy w przeciągu 10 minut w naszym sklepie.

Regeneracja stacyjek VW

15-12-2022

Regeneracja stacyjek VW

Wyrobiony klucz i zapadki stacyjki do samochodów marki VW? Problem z przekręceniem stacyjki?? Specjalizujemy się w regeneracjach stacyjek do samochód Volkswagen, Seat, Skoda, Audi. Przy regeneracji konieczne jest wykonanie nowego grotu co wykonujemy równocześnie z regeneracją.

Dorabianie kluczy Keyless Nissan

14-12-2022

Dorabianie kluczy Keyless Nissan

Nasza firma specjalizuje się w dorabianiu kluczy do samochodów, między innymi z systemem keyless, w którym klucz można mieć w kieszeni podczas otwierania i odpalania samochodu. Posiadasz również samochód z systemem keyless ale nie masz zapasowego klucza? Przyjedź do nasz po swój klucz zapasowy.